Agenda

DatumOmschrijving
dinsdag 12 juli 2022't Langenbaergh gesloten, dus geen dammen
dinsdag 13 september 2022Onderlinge beker ronde 1
dinsdag 4 oktober 2022Onderlinge sneldammen ronde 1
dinsdag 1 november 2022Onderlinge beker ronde 2
dinsdag 6 december 2022Onderlinge sneldammen ronde 2
dinsdag 3 januari 2023Onderlinge beker ronde 3
dinsdag 7 februari 2023Onderlinge sneldammen ronde 3
dinsdag 7 maart 2023Onderlinge beker ronde 4
dinsdag 4 april 2023Onderlinge sneldammen ronde 4
dinsdag 2 mei 2023Onderlinge beker ronde 5

Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB 2022

Datum :dinsdag 28 juni 2022
Wedstrijd :Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB 2022
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1Dick van der Velden10021e7430115487
2Jan Koerselman9481e7421105062
3Ben van der Linden9221e733196074
4Leo van Raay8441e733195462
5Hans Loots8321e733194956
6Evert Muis7681e733194755
7Karel Hammacher2e732285352
8Harry Vredeveldt7811e724185056
9Jeffrey Verwoerd9521e723275353
10Dirk Bijkerk10601e723275044
11Jaap Langerak8991e723274539
12Peter de Graaf1e731374432
13René Runhaar7372e723273828
14Cor Vonk8051e722365743
15Anton van Ginkel7402e722365441
16Hans Verhoeven8921e722365232
17Jude Kasangaki8891e722364428
18Ruud de Koning6792e712444112
19Andreas Ongers4602e712444110
20Dummy1e70070440

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 28 juni 2022


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
32Appie BieldermanAlfred van Lenthe
42winnaar Tonnie - HeinGerrit Stegeman
52Herman BeuzelGerrit Wassink
62Gerrit ReurslagTom Westhof
72winnaar André - GerardDinand Stegeman
82Gerrit RoeterdinkTonny Roeterdink
92Henk StraalmanJohan Haijtink
102Egbert HarkinkJohan Beltman
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Tonnie SchutteHein van Dee
21André HaijtinkGerard Dimmendaal

Baarn Open 2022

Datum :zaterdag 25 juni 2022
Wedstrijd :Baarn Open 2022
Verslag :Jan Koerselman

Van 22 t/m 25 juni 2022 werd voor de tweede keer het Baarn Open georganiseerd. Onder de deelnemers was ons DEZ-lid Jan Koerselman. Jan was bij het begin van het toernooi, op basis van rating, geplaatst als 28ste van de 44 deelnemers. Daarmee zou een score van 6 punten uit 7 partijen kunnen worden verwacht. Jan liet echter zien in een blakende vorm te verkeren. Waar een vakantie in Italië al niet goed voor is! Er werd slechts 1 keer verloren. Daar tegenover stonden 2 winstpartijen. Terwijl er 4 remises werden genoteerd. Zo vergaarde Jan in 7 partijen maar liefst 8 punten. Een 16de plek in de eindstand was zijn deel. Zowaar een mooi resultaat.

Jan in actie in zijn partij van de laatste ronde tegen Peter Frans Koops
Op de foto is Jan in actie in zijn partij van de laatste ronde tegen Peter Frans Koops.

PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1Coen Bommel1218Fin7430115684
2Radjinder Jharap1221Fin7421106384
3Roep BhawanibhiekMF1214Fin7340105981
4Kyrylo IvanovFin7340105980
5Douwe Hokwerda1177Fin7340105673
6Anton SchotanusMF1258Fin7340105066
7Henk Jonker1096Fin733196073
8Andrew Tjon A OngMF1324Fin725095770
9Jan van de Veen1118Fin733195768
10Arie de Bruijn1217Fin733195566
11Francis Tholel1194Fin733195565
12Sjaam Biekram1059Fin733195161
13John Stins1084Fin741294747
14Harry Graaskamp1141Fin732285858
15Maarten LinssenMF1292Fin716085763
16Jan Koerselman948Fin724185151
17Ed Kok1114Fin724185049
18Lucien Farzan992Fin732285047
19Jeanet Stel868Fin724184950
20Peter Frans Koops1136Fin724184650
21Rudi AzimullahFin740384036
22Wiebren de Vries1040Fin723275851
23Primnath Goelab947Fin723275648
24Max Doornbosch1003Fin731375040
25Jan Ongolesono1086Fin731373627
26René Runhaar737Fin722365642
27Boike Mathoera998Fin722365440
28Gerard Bruins1005Fin722365339
29Klaas Mondria816Fin722364634
30Ab Steenbergen1040Fin730464624
31Ratan Ganeshie945Fin722364028
32Klaas de Krijger741Fin714263822
33Hans Knobbe556Fin722362719
34Ronald Wisse855Fin621354025
35Matthijs Broek854Fin613253117
36Nerin Bisseswar776Fin713354833
37Guus Gase536Fin705254330
38Eric van t Hof721Fin721454019
39Dirk Zwier711Fin713354018
40Jan T. Terpstra975Fin721453912
41Boudewijn van der Veen936Fin620444116
42Menno van Delft411Fin72054332
43Kries Kalidin545Fin51042300
44Jo HollandsFin610524012
45Adrie Koedoot760Fin60151356
46Vinod JiawanFin40040170


DatumRoWitZwartUitslag
wo 22-06-20221Jan Koerselman (948)Kyrylo Ivanov1 - 1
do 23-06-20222Jan van de Veen (1118)Jan Koerselman (948)2 - 0
do 23-06-20223Jan Koerselman (948)Jeanet Stel (868)1 - 1
vr 24-06-20224Boudewijn van der Veen (936)Jan Koerselman (948)0 - 2
vr 24-06-20225Jan Koerselman (948)Nerin Bisseswar (776)2 - 0
za 25-06-20226Primnath Goelab (947)Jan Koerselman (948)1 - 1
za 25-06-20227Jan Koerselman (948)Peter Frans Koops (1136)1 - 1

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 14 juni 2022

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Beltman97064010101361,00036,0001,51,01,51,05,0
2Hein van Dee111172010101321,00032,0001,52,01,52,07,0






Rooster overzicht onderlinge

 
gwk
ehk
jhk
tkn
hde
twf
ale
trk
jbj
jkn
dsj
tse
grk
ahj
grg
gdl
hbl
gss
hsn
abn
vr
gwk
ehk
jhk
tkn
hde
Z
twf
ale
trk
jbj
W
jkn
dsj
tse
grk
ahj
grg
gdl
hbl
gss
hsn
abn
vr

Vierde ronde sneldammen onderlinge 2020-2022

Datum :dinsdag 24 mei 2022
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2020-2022
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Beltman970 861113
1Tom Westhof1009 861113
3Tonny Roeterdink1009 852112
4Johan Haijtink1111 851211
5Gerard Dimmendaal806 83238
5Herman Beuzel805 83238
5Tonnie Schutte909 83238
8Gerrit Reurslag806 82246
8Gerrit Roeterdink845 82246
10Henk Straalman656 80262
11Gerrit Stegeman726 80171

Uitslagen
     


Zwart-Wit 86 1 te Malden tegen DEZ 2 te Laren

Datum :donderdag 12 mei 2022
Ronde :9
Wedstrijd :Zwart-Wit 86 1 te Malden tegen DEZ 2 te Laren
NrZwart-Wit 86 1 te MaldenRating
gem. 891
DEZ 2 te LarenRating
gem. 1014
4-8Volgorde
1Raa, Gerben te1141Beuzel, Herman8052-06
2Huijnk, Jan844Knapen, Tom (invaller)10690-25
3Holla, Ton739Wassink, Gerrit (invaller)12700-21
4Zegers, Piet845Lenthe, Alfred van10370-23
5Bank, Co753Harkink, Egbert10980-22
6Janssen, Anton1025Reurslag, Gerrit8062-04

DCG 1 te Groesbeek tegen DEZ 1 te Laren

Datum :vrijdag 6 mei 2022
Ronde :6
Wedstrijd :DCG 1 te Groesbeek tegen DEZ 1 te Laren
NrDCG 1 te GroesbeekRating
gem. 1014
DEZ 1 te LarenRating
gem. 960
5-7Volgorde
1Schoofs, Theo1125Harkink, Egbert (invaller)10981-13
2Bruin, Erik de905Westhof, Tom (invaller)10080-25
3Eijkhout, Leo1063Haijtink, André8282-04
4Draaisma, Gerrit1097Roeterdink, Tonny10091-12
5Langen, Tom985Beltman, Johan9701-16
6Cillessen, André909Roeterdink, Gerrit8450-21

Derde ronde sneldammen onderlinge 2020-2022

Datum :dinsdag 26 april 2022
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2020-2022
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Beltman970 851211
1Johan Haijtink1111 851211
3Hein van Dee1077 850310
3Tom Westhof1009 842210
3Tonnie Schutte909 850310
3Tonny Roeterdink1009 842210
7Egbert Harkink1094 83329
7Gerard Dimmendaal806 84139
7Gerrit Roeterdink845 84139
7Herman Beuzel805 84139
11Gerrit Stegeman726 81163
11Henk Straalman656 81163
13Chiel Dommerholt900 80080

Uitslagen
     


WDV 2 te Winterswijk tegen DEZ 1 te Laren

Datum :woensdag 6 april 2022
Ronde :8
Wedstrijd :WDV 2 te Winterswijk tegen DEZ 1 te Laren
NrWDV 2 te WinterswijkRating
gem. 884
DEZ 1 te LarenRating
gem. 927
5-7Volgorde
1Esselink, Thomas832Westhof, Tom (invaller)10081-14
2Spruijt, Kees1055Roeterdink, Tonny10091-12
3Hagen, Frank ten1072Beltman, Johan9701-15
4Oonk, Erik926Roeterdink, Gerrit8452-03
5Saouadogo, Augustin541Haijtink, André8280-26
6Elgershuizen, Jan876Stegeman, Dinand (invaller)9040-21

DEZ 2 te Laren tegen DZW 1 te Warnsveld

Datum :dinsdag 5 april 2022
Ronde :6
Wedstrijd :DEZ 2 te Laren tegen DZW 1 te Warnsveld
NrDEZ 2 te LarenRating
gem. 777
DZW 1 te WarnsveldRating
gem. 969
4-8Volgorde
1Harkink, Egbert1098Bruijn, Gerrit de12291-15
2Straalman, Henk656Kampman, Rob9760-24
3Stegeman, Dinand (invaller)904Wiersma, Simon9261-11
4Bielderman, Appie393Huisjes, Jan9090-22
5Dimmendaal, Gerard (invaller)806Zuijlen, Alfons van8341-13
6Reurslag, Gerrit806Bakker, Leen9391-16

DEZ Laren tegen Hartholt Olie CT

Datum :zaterdag 2 april 2022
Ronde :8
Wedstrijd :DEZ Laren tegen Hartholt Olie CT
BordDEZ LarenHartholt Olie CT610
1Tom Knapen (1069)Jan Rensink (938)117
2Egbert Harkink (1098)Dick Dijk (836)202
3Tonny Roeterdink (1009)Jan van der Kolk (946)113
4Johan Beltman (970)Frits Gerritsen (1004)115
5Gerrit Roeterdink (845)Wim Leijssenaar (932)021
6Tonnie Schutte (909)Peter van der Velden (988)028
7André Haijtink (828)Henk Smit (1036)024
8Gerard Dimmendaal (806)Erik Ploeger (872)116

Tweede ronde sneldammen onderlinge 2020-2022

Datum :dinsdag 29 maart 2022
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2020-2022
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Wassink1270 871015
2Tonnie Schutte909 851211
3Tom Westhof1009 84139
3Tonny Roeterdink1009 84139
5Johan Haijtink1111 82428
6Gerrit Roeterdink845 82246
6Johan Beltman970 82246
8Henk Straalman656 80080

Uitslagen
     


DZW 1 te Warnsveld tegen DEZ 1 te Laren

Datum :donderdag 24 maart 2022
Ronde :5
Wedstrijd :DZW 1 te Warnsveld tegen DEZ 1 te Laren
NrDZW 1 te WarnsveldRating
gem. 1048
DEZ 1 te LarenRating
gem. 974
8-4Volgorde
1Bruijn, Gerrit de1229Harkink, Egbert (invaller)10981-15
2Graaskamp, Harry1141Lenthe, Alfred van (invaller)10372-04
3Hiddink, Bennie1062Roeterdink, Tonny10091-12
4Groen, Henk1085Beltman, Johan9702-01
5Bakker, Leen939Stegeman, Dinand (invaller)9041-16
6Zuijlen, Alfons van834Haijtink, André8281-13

DIOS/IJsselstreek CT tegen DEZ Laren

Datum :zaterdag 19 maart 2022
Ronde :7
Wedstrijd :DIOS/IJsselstreek CT tegen DEZ Laren
BordDIOS/IJsselstreek CTDEZ Laren115
1Allard van Tongeren (905)Hein van Dee (1111)026
2Bernard Renting (903)Tom Knapen (1069)027
3Clemens Keurentjes (858)Egbert Harkink (1098)028
4Theo Baks (677)Alfred van Lenthe (1037)022
5Jan NijlandDinand Stegeman (904)025
6Jan von Kann (644)Gerrit Roeterdink (845)021
7Gerrit Klompenhouwer (834)Herman Beuzel (805)113
8Gerrit van Wijk (435)Johan Beltman (970)024

DEZ 2 te Laren tegen WDV 2 te Winterswijk

Datum :dinsdag 8 maart 2022
Ronde :4
Wedstrijd :DEZ 2 te Laren tegen WDV 2 te Winterswijk
NrDEZ 2 te LarenRating
gem. 777
WDV 2 te WinterswijkRating
gem. 899
6-6Volgorde
1Stegeman, Dinand (invaller)904Hagen, Frank ten10720-21
2Beuzel, Herman805Spruijt, Kees10550-22
3Reurslag, Gerrit806Oonk, Erik9260-26
4Straalman, Henk656Doornink, Gerwin02-04
5Bielderman, Appie393Saouadogo, Augustin5412-05
6Harkink, Egbert1098Messersmid, Joop02-03