Agenda

Wij hebben weer clubavond!


Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 4 augustus 2020


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
52Alfred van LentheTonnie Schutte2 - 0
32Gerard DimmendaalJohan Haijtink
42Tom WesthofAppie Bielderman
62Winnaar KKR tegen DSJEgbert HarkinkKKR = Karsten Konniger, DSJ = Dinand Stegeman
72Gerrit WassinkGerrit Stegeman
82André HaijtinkHerman Beuzel
92Gerrit RoeterdinkJohan Beltman
102Winnaar HSN tegen GRGTonny RoeterdinkHSN = Henk Straalman, GRG = Gerrit Reurslag
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Henk StraalmanGerrit Reurslag
21Karsten KonningerDinand Stegeman

Bekercompetitie Denk En Zet Laren 2019-2020

Datum :woensdag 15 juli 2020
Verslag :Tonny Roeterdink

De eerste halve finale in de onderlinge bekercompetitie in het seizoen 2019-2020 van damvereniging Denk En Zet Laren was tussen Henk Straalman en Gerrit Roeterdink. De computeranalyse door website lidraughts.org gaf aan dat Gerrit de terechte winnaar was. Hij had namelijk de mooie score van 0 imperfecties, 0 fouten en 0 blunders. Henk had daarentegen 0 imperfecties, 1 fout en 3 blunders. Vermoedelijk was het de eerste keer dat Henk in de halve finale speelde, dus hij kwam uiteraard ook wat ervaring te kort. De 4-om-4 doorbraakcombinatie, die hij tegen kreeg, werd hem fataal.


Gerrit (zwart) wint met een 4-om-4 doorbraakcombinatie

De tweede halve finale was tussen Tonny Roeterdink en Herman Beuzel. Bij Tonny en Herman waren geen imperfecties of fouten te noteren. Wel blunders. Bij Tonny 1 en bij Herman 2. Tonny liep op zet 33 achter een schijf, waarna Herman het gat dichtzetten. Maar door dezelfde schijf de andere kant op te zetten en dus Tonny te laten slaan, kon hij vervolgens nog drie schijven weggeven en er vijf terugpakken. Hij zou daarmee een gezonde schijf voorkomen. Hij had dan sowieso genoeg aan remise vanwege het verschil van meer dan 100 ratingpunten. De andere blunder was door zich nog verder in de kettingstelling te verstrikken dan strikt noodzakelijk was. Die werd hem (samen met het aardig vroeg ingenomen kerkhofveld) fataal.


De foute achterloop van Tonny (wit) werd niet door Herman bestraft

De finale werd daarmee een broederstrijd. Gerrit startte met de witte schijven. Ook deze partij was niet foutloos. Gerrit scoorde 4 imperfecties, 5 fouten en 1 blunder. Tonny deed het ietsje beter met 3 imperfecties, 3 fouten en 0 blunders. Het was vooral een positionele partij waarbij eerst Gerrit in het voordeel leek, maar toen Tonny uit zijn ietwat hachelijke situatie kon ruilen, kwam hij beter te staan, vooral op zijn rechtervleugel. Nadat hij dam had gehaald dacht hij al binnen te zijn en durfde hij zelfs drie schijven weg te geven om Gerrit het doorlopen naar dam te voorkomen. Maar hij had over het hoofd gezien dat er nog een andere drieslag mogelijk was. Gelukkig kon hij via het plakken van de dam met een drieslag het gevaar neutraliseren. Tonny won de bekercompetie eerder in 1997 en 2003. Gerrit was de afgelopen drie jaar twee keer verliezend finalist. Dus er is uiteraard kans voor hem dat het een keer gaat lukken.


Gelukkig voor Tonny (zwart) was ook de andere drieslag uiteindelijk winnend


Onderlinge competitie

Datum :woensdag 15 juli 2020

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tonny Roeterdink100968011002702,00070,0003,01,03,01,08,0
2Gerrit Roeterdink84558011002662,00066,0003,02,03,02,010,0
3Johan Haijtink111178011002542,00054,0003,03,03,03,012,0
4Tonnie Schutte90962111002462,00046,0003,04,53,04,515,00
5Herman Beuzel80550011002462,00046,0003,04,53,04,515,00
6Egbert Harkink109876010101351,00035,0008,57,07,06,028,5
7André Haijtink82856010101331,00033,0008,58,07,07,030,5
8Tom Westhof100970020111380,50019,0008,56,09,59,033,0
9Gerard Dimmendaal80652010101231,00023,0008,511,07,08,034,5
10Johan Beltman97066020111280,50014,0008,59,09,510,037,0
11Henk Straalman65646030121260,3338,6678,510,011,011,040,5
12Gerrit Reurslag8065401001000,0000,00012,012,012,012,048,0






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TWF
TRK
JBJ
JKN
TSE
DSJ
GRK
AHJ
GRG
GDL
HBE
GSS
HSN
KKR
ABN
vr
GWK
JHK
Z
EHK
W
TKN
ALE
TWF
Z
W
TRK
Z
JBJ
Z
W
JKN
TSE
Z
DSJ
GRK
W
AHJ
Z
GRG
W
GDL
W
HBE
Z
GSS
HSN
W
Z
W
KKR
ABN
vr

Johan Haijtink en Gerrit Roeterdink beide op de eerste plaats in de tweede ronde

Datum :dinsdag 10 maart 2020
Datum :dinsdag 10 maart 2020
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 852112
1Johan Haijtink1102 852112
3Johan Beltman966 851211
3Tom Westhof979 851211
5Gerrit Reurslag819 81527
5Herman Beuzel809 82337
5Tonny Roeterdink1001 82337
8Henk Straalman655 83056
8Tonnie Schutte925 82246
10Gerard Dimmendaal811 81345
11Gerrit Stegeman733 81254

Uitslagen
     


DEZ Laren tegen TDT/Salland CT

Datum :zaterdag 29 februari 2020
Ronde :11
Wedstrijd :DEZ Laren tegen TDT/Salland CT
BordDEZ LarenTDT/Salland CT812
1Egbert Harkink (1110)Dick Beking (1129)026
2Alfred van Lenthe (1041)Hilco Braakman (1081)1110
3Tom Knapen (1053)Marco Veneboer (1097)024
4Tonny Roeterdink (1001)Ab Steenbergen (1055)209
5Johan Haijtink (1115)Jan van Buiten (1078)113
6Danny Dix (1153)John Folkers (987)027
7Tonnie Schutte (925)Jan Preuter (944)025
8Herman Beuzel (809)André Klein Tank (944)112
9Dinand Stegeman (913)Bart de Jong118
10Gerrit Roeterdink (849)Gerrit Visscher (932)201

DEZ Laren 1 tegen DVOIJ Terborg 1

Datum :dinsdag 18 februari 2020
Ronde :9
Wedstrijd :DEZ Laren 1 tegen DVOIJ Terborg 1
NrDEZ Laren 1Rating
gem. 912
DVOIJ Terborg 1Rating
gem. 946
4-8Volgorde
1Beltman, Johan966Bongers, Frank7361-15
2Koerselman, Jan923Daamen, Mario11060-21
3Roeterdink, Tonny1001Heutinck, Aloys10490-24
4Beuzel, Herman809Derksen, Paul9911-13
5Roeterdink, Gerrit849Renting, Bernard9200-22
6Schutte, Tonnie925Keurentjes, Clemens8762-06

DEZ Laren tegen Harderwijk 2

Datum :zaterdag 15 februari 2020
Ronde :10
Wedstrijd :DEZ Laren tegen Harderwijk 2
BordDEZ LarenHarderwijk 2119
1Johan Haijtink (1115)Wout Mensink (1050)205
2Egbert Harkink (1110)Wouter van den Berg (1012)201
3Danny Dix (1153)Auke Steensma (1138)117
4Tom Knapen (1053)Bert Foppen (1101)1110
5Johan Beltman (966)Ton Eekelschot (1063)029
6Tonnie Schutte (925)Jakob de Vries (979)118
7Tonny Roeterdink (1001)Wout Foppen (805)206
8Dinand Stegeman (913)Jan van der Pol (932)114
9Gerrit Roeterdink (849)Eibert Smit (951)112
10Herman Beuzel (809)Jan Pluim (861)023

DEZ Laren 2 tegen DZW Warnsveld 2

Datum :dinsdag 11 februari 2020
Ronde :9
Wedstrijd :DEZ Laren 2 tegen DZW Warnsveld 2
NrDEZ Laren 2Rating
gem. 842
DZW Warnsveld 2Rating
gem. 933
3-9Volgorde
1Haijtink, André813Zuijlen, Alfons van00-26
2Harkink, Egbert1110Visschers, Herman8032-04
3Dimmendaal, Gerard811Groen, Henk10980-23
4Reurslag, Gerrit819Wiersma, Simon9441-12
5Straalman, Henk655Klein Kranenbarg, Henk8810-21
6Bielderman, Appie0Huisjes, Jan9380-25

SSS Kampen tegen DEZ Laren

Datum :zaterdag 1 februari 2020
Ronde :9
Wedstrijd :SSS Kampen tegen DEZ Laren

BordSSS KampenDEZ Laren119
1Antoine Koster (1161)Tonny Roeterdink (1001)204
2Henk Kamminga (983)Johan Beltman (966)116
3Piet Dijkstra (966)Alfred van Lenthe (1041)027
4Harm Kist (888)Egbert Harkink (1110)115
5Nico Lugthart (1218)Gerrit Roeterdink (849)201
6Wim Dekker (1120)Johan Haijtink (1115)028
7Geert van der Molen (958)Tom Knapen (1053)113
8Henk Ramon (883)Tonnie Schutte (925)119
9Johan Wezenberg (912)André Haijtink (813)1110
10Harwin Reuvekamp (940)Henk Straalman (655)202

BDV Brummen 1 tegen DEZ Laren 1

Datum :donderdag 30 januari 2020
Ronde :8
Wedstrijd :BDV Brummen 1 tegen DEZ Laren 1

De op één na laatste ronde bracht DEZ Laren 1 naar Brummen waar werd aangetreden tegen het sterkere BDV. Teamleider Herman Beuzel was verhinderd, dus nam Tonny Roeterdink zijn rol waar. Al aardig vroeg op de avond was er enige commotie bij bord 5. Gerrit Roeterdink haalde er weer eens een mooie combinatie uit. Dit leverde eerst een schijf op, later meer en dus ook de winst. Dinand Stegeman wist op zijn bekende manier een degelijke remise op het bord te krijgen. Zulke invallers wil je altijd wel opstellen. Johan Beltman kwam in het middenspel een schijf voor, maar de dreiging op zijn rechtervleugel was wel groot. Zodanig groot zelfs dat hij daar weer een schijf moest inleveren. Maar wat erger was, hij kon de doorbraak niet pareren en kwam zelf nergens aan toe. Toen stond het 3-3. Jan Koerselman trof clubmakker Johan Haijtink, die hij eerder ook al in de onderlinge trof. De blamage van toen heeft hij weer redelijk rechtgezet via een goede remise. Tonny Roeterdink liet het op een tempopartijtje aankomen. Dat pakte aardig uit. Via een offer en ruilen kreeg hij een doorbraak ten koste van een schijf. De winst heeft hij echter niet kunnen vinden. En bij het nadammen ook niet. Tonnie Schutte kon in het middenspel zijn schijf achterstand goedmaken, maar raakte er later weer één achter. Het 3 om 4 steneneindspel leek weinig hoopvol, maar hij wist er toch nog een zwaar bevochten puntendeling uit te slepen. Met een 6-6 eindstand konden de Larenaren tegen twaalven tevreden weer huiswaarts keren.

NrBDV Brummen 1Rating
gem. 960
DEZ Laren 1Rating
gem. 930
6-6Volgorde
1Raa, Gerben te1137Roeterdink, Tonny10011-15
2Ooijen, Ab van924Beltman, Johan9662-03
3Haijtink, Johan1115Koerselman, Jan9231-14
4Westhof, Tom979Schutte, Tonnie9251-16
5Cijnssen, Hans742Roeterdink, Gerrit8490-21
6Bruinsma, Marten862Stegeman, Dinand (invaller)9131-12

DVOIJ Terborg 1 tegen DEZ Laren 2

Datum :donderdag 23 januari 2020
Ronde :8
Wedstrijd :DVOIJ Terborg 1 tegen DEZ Laren 2

NrDVOIJ Terborg 1Rating
gem. 946
DEZ Laren 2Rating
gem. 826
10-2Volgorde
1Bongers, Frank736Harkink, Egbert11100-21
2Daamen, Mario1106Haijtink, André8132-06
3Heutinck, Aloys1049Reurslag, Gerrit8192-02
4Derksen, Paul991Straalman, Henk6552-04
5Renting, Bernard920Stegeman, Gerrit (invaller)7332-03
6Keurentjes, Clemens876Bielderman, Appie02-05

DEZ Laren tegen Hartholt Olie CT

Datum :zaterdag 18 januari 2020
Ronde :8
Wedstrijd :DEZ Laren tegen Hartholt Olie CT

BordDEZ LarenHartholt Olie CT1010
1Johan Haijtink (1115)Jan van der Kolk (921)119
2Tom Knapen (1053)Gerrit Klaseboer (979)0210
3Egbert Harkink (1110)Jan Rensink (935)208
4Danny Dix (1153)Frits Gerritsen (999)021
5Tonny Roeterdink (1001)Wim Leijssenaar (931)204
6Dinand Stegeman (913)Harry Abbing (1003)115
7Johan Beltman (966)Bert Straetemans (848)202
8Tonnie Schutte (925)Henk Smit (1028)026
9Gerrit Roeterdink (849)Ronald Holterman (992)113
10Herman Beuzel (809)Peter van der Velden (1002)117

DEZ Laren 1 tegen DIOS Beltrum 4

Datum :dinsdag 14 januari 2020
Ronde :7
Wedstrijd :DEZ Laren 1 tegen DIOS Beltrum 4

NrDEZ Laren 1Rating
gem. 912
DIOS Beltrum 4Rating
gem. 905
5-7Volgorde
1Roeterdink, Tonny1001Korten, Gerard10781-15
2Beltman, Johan966Baks, Toon8781-14
3Koerselman, Jan923Stoverinck, Theo10961-16
4Schutte, Tonnie925Ribbers, Willie7481-13
5Roeterdink, Gerrit849Kann, Stefan von9120-22
6Beuzel, Herman809Maarse, Jan7201-11

DEZ Laren 2 tegen DSV Sinderen 1

Datum :dinsdag 7 januari 2020
Ronde :7
Wedstrijd :DEZ Laren 2 tegen DSV Sinderen 1

NrDEZ Laren 2Rating
gem. 826
DSV Sinderen 1Rating
gem. 1034
1-11Volgorde
1Harkink, Egbert1110Grevers, Chris10711-13
2Reurslag, Gerrit819Seinhorst, Han12560-21
3Dimmendaal, Gerard811Wisselink, Gert10250-25
4Stegeman, Gerrit (invaller)733Rave, Jos9340-26
5Straalman, Henk655Westerveld, Michael10200-24
6Könniger, Karsten (invaller)0Seinhorst, Jan9000-22

Witte van Moort 3 tegen DEZ Laren

Datum :zaterdag 4 januari 2020
Ronde :7
Wedstrijd :Witte van Moort 3 tegen DEZ Laren

BordWitte van Moort 3DEZ Laren614
1Willem Fokkert (728)Tonny Roeterdink (1001)024
2Johan van Dijk (1085)Johan Haijtink (1115)113
3Adriaan Noppers (968)Danny Dix (1153)021
4Mark Paters (978)Johan Beltman (966)207
5Roelof Schippers Sr. (826)Alfred van Lenthe (1041)118
6Bertwin Letteboer (1053)Tom Knapen (1053)1110
7Bennie Hendriks (654)Egbert Harkink (1110)025
8Bert Drent (654)Dinand Stegeman (913)022
9Koert Meuleman (844)Herman Beuzel (809)119
10Bennie Lawant (753)Tonnie Schutte (925)026