Agenda

DatumOmschrijving
dinsdag 20 oktober 2026Sneldammen, ronde 1
zaterdag 24 oktober 2026Almelo/Borne CT tegen DEZ Laren, NC 2C, ronde 3
dinsdag 27 oktober 2026DEZ Laren 2 tegen DIOS Beltrum 5, GDB 1A, ronde 3
dinsdag 3 november 2026DIOS Beltrum 5 tegen DEZ Laren 3, GDB 1A, ronde 4
vrijdag 6 november 2026DES Lunteren 1 tegen DEZ Laren 1, GDB HK, ronde 4
dinsdag 10 november 2026DEZ Laren 1 tegen DCH Harderwijk 1, GDB HK, ronde 1
dinsdag 10 november 2026DEZ Laren 2 tegen DSV Dinxperlo 1, GDB 1A, ronde 4
dinsdag 17 november 2026Beker, ronde 2
woensdag 18 november 2026Schooldammen voor Welpen gemeente Lochem
zaterdag 21 november 2026DEZ Laren tegen Harderwijk 2, NC 2C, ronde 4
dinsdag 24 november 2026Winterdammers, speeldag 2
woensdag 25 november 2026Schooldammen voor Pupillen gemeente Lochem
zaterdag 28 november 2026Hartholt Olie CT tegen DEZ Laren, NC 2C, ronde 5
dinsdag 1 december 2026DEZ Laren 1 tegen WDV Winterswijk 1, GDB HK, ronde 5
dinsdag 1 december 2026DEZ Laren 3 tegen DSV Dinxperlo 2, GDB 1A, ronde 5
donderdag 3 december 2026DVOIJ Terborg 1 tegen DEZ Laren 2, GDB 1A, ronde 5
dinsdag 8 december 2026DEZ Laren 3 tegen WDV Winterswijk 2, GDB 1A, ronde 6
donderdag 10 december 2026WDSV Wageningen 2 tegen DEZ Laren 1, GDB HK, ronde 6
donderdag 17 december 2026DCH Hengelo 1 tegen DEZ Laren 2, GDB 1A, ronde 6
zaterdag 19 december 2026DEZ Laren tegen DEZ Westerhaar 3, NC 2C, ronde 6
dinsdag 5 januari 2027Sneldammen, ronde 2
dinsdag 12 januari 2027DEZ Laren 2 tegen DZW Warnsveld 2, GDB 1A, ronde 7
dinsdag 12 januari 2027Winterdammers, speeldag 3
zaterdag 16 januari 2027DIOS Achterhoek 3 tegen DEZ Laren, NC 2C, ronde 7
dinsdag 19 januari 2027DEZ Laren 1 tegen BSDV Barneveld 1, GDB HK, ronde 7
donderdag 21 januari 2027DVOIJ Terborg 1 tegen DEZ Laren 3, GDB 1A, ronde 7
zaterdag 30 januari 2027DEZ Laren tegen DIOS-DVOIJ CT, NC 2C, ronde 8
dinsdag 2 februari 2027DEZ Laren 2 tegen WDV Winterswijk 2, GDB 1A, ronde 8
donderdag 4 februari 2027DCA Apeldoorn 1 tegen DEZ Laren 1, GDB HK, ronde 8
donderdag 4 februari 2027DZW Warnsveld 2 tegen DEZ Laren 3, GDB 1A, ronde 8
dinsdag 9 februari 2027Sneldammen, ronde 3
dinsdag 16 februari 2027Winterdammers, speeldag 4
zaterdag 20 februari 2027Oost-Veluwe CT tegen DEZ Laren, NC 2C, ronde 9
maandag 22 februari 2027DSV Dinxperlo 2 tegen DEZ Laren 2, GDB 1A, ronde 9
dinsdag 23 februari 2027DEZ Laren 3 tegen DCH Hengelo 1, GDB 1A, ronde 9
vrijdag 26 februari 2027DEZ Laren 1 tegen WSDV Wageningen 1, GDB HK, ronde 9
dinsdag 2 maart 2027Beker, ronde 3
woensdag 17 maart 2027Thuisdammerstoernooi
dinsdag 30 maart 2027Sneldammen, ronde 4 (onder voorbehoud GDB beker wedstrijden)
dinsdag 6 april 2027Beker, ronde 4
dinsdag 11 mei 2027Beker, ronde 5

* Datum onderlinge beker en onderlinge sneldammen is afhankelijk van de speeldata DEZ Laren 1, DEZ Laren 2 en DEZ Laren 3 in de Gelderse clubcompetitie en de bekerwedstrijden van de GDB.

Coup de Croc

Winterdammers

Datum :dinsdag 13 oktober 2026

PlNaamAWWRVPntOR
1Herman Haijtink22004
2Kees Beers21103
3Gert van Dijk21012
4Henk Meuleman21012
5Stef Marsman20111
6Dick Jansen20020


RondeDatumNaamNaamUitslag
113-10-2026Kees BeersHenk Meuleman2 - 0
113-10-2026Herman HaijtinkStef Marsman2 - 0
113-10-2026Dick JansenGert van Dijk0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
213-10-2026Henk MeulemanDick Jansen2 - 0
213-10-2026Stef MarsmanKees Beers1 - 1
213-10-2026Gert van DijkHerman Haijtink0 - 2


Onderlinge

Datum :dinsdag 13 oktober 2026

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tonny Roeterdink1030681110721164801,60048,0002,02,03,03,010,01
2Alfred van Lenthe1051700113841205291,53840,6921,01,04,04,010,01
3Gerrit Wassink124878008710154311,87553,8753,54,02,01,010,5
4Gerrit Roeterdink859584013553154391,15433,7693,53,08,07,021,5
5Henk Straalman702480014374133590,92925,6435,05,011,011,032,0
6Odin Mol1471800122004982,00049,00015,517,01,02,035,5
7Dinand Stegeman8646000523071761,40035,20012,513,05,05,035,5
8André Haijtink8676200632181961,33332,66710,511,06,08,035,5
9Johan Beltman934660013445122980,92322,9236,07,012,013,038,0
10Johan Rademaker846560012435113060,91725,5007,56,013,012,038,5
11Hein van Dee10697400623171811,16730,16712,512,07,09,040,5
12Tonnie Schutte911640013436112870,84622,0777,58,014,014,043,5
13Egbert van Hattem11433800412141401,00035,00015,514,09,56,045,0
14Herman Beuzel81054011233692350,75019,5839,09,015,016,049,0
15Rodin Smit66446011124582310,72721,00010,510,016,015,051,5
16Tom Westhof1068720020202531,00026,50018,018,09,510,055,5
17Gerard Dimmendaal8075000612341060,66717,66715,516,017,017,065,5
18Gerrit Reurslag8085210904541210,44413,44415,515,019,019,068,5
19Chiel Dommerholt300400120111320,50016,00019,519,018,018,074,5
20Gerrit Peters644440070161240,1433,42919,520,020,020,079,5
21Appie Bielderman57842004004000,0000,00021,021,021,021,084,0






Rooster overzicht onderlinge

 
oml
gwk
ehk
hde
twf
ale
trk
jbj
tse
ahj
dsj
grk
jrr
hbl
grg
gdl
hsn
rst
gps
abn
cdt
ehm
oml
Z
W
gwk
Z
W
Z
W
W
W
W
Z
ehk
hde
W
W
W
Z
Z
Z
twf
W
Z
ale
W
Z
Z
W
Z
W
Z
ZW
W
Z
W
Z
trk
Z
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
jbj
W
W
Z
Z
Z
W
WZ
W
W
Z
ZW
tse
Z
Z
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
Z
W
ahj
Z
W
Z
Z
Z
W
dsj
W
Z
Z
W
Z
grk
Z
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
jrr
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
W
hbl
W
W
Z
ZW
Z
W
Z
W
W
Z
Z
grg
W
Z
WZ
Z
W
Z
W
Z
gdl
Z
W
Z
Z
W
Z
hsn
Z
W
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
rst
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
W
Z
gps
Z
Z
WZ
W
W
W
abn
W
W
Z
W
cdt
W
Z
ehm
W
W
W
Z


Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie


WK Veteranen

Datum :zaterdag 26 september 2026
Wedstrijd :WK Veteranen 2026

Eindstand

Pl Land Naam Rating We Wi Re Ve Pu Wpl
1 Kameroen Guy Berlin Wontse 2246 9 5 4 0 14 94
2 Frankrijk Arnaud Cordier 2364 9 4 5 0 13 92
3 Ivoorkust Youssouf Kone 2251 9 5 2 2 12 95
4 Artur Kuzminski 2120 9 3 6 0 12 90
5 Ivoorkust Ladji Fofana 2244 9 4 4 1 12 89
6 Frankrijk Luc Guinard 2225 9 3 6 0 12 89
7 Nederland Jeroen Kos 2168 9 4 4 1 12 86
8 Italië Daniele Bertè 2112 9 4 4 1 12 81
9 Nederland Leopold Sekongo 2186 9 4 4 1 12 80
10 Frankrijk Albert Ramassamy 2045 9 4 4 1 12 75
11 Frankrijk Claude Januel 2042 9 4 3 2 11 88
12 Israël Jakov Shaus 2170 9 3 5 1 11 87
13 Nederland Fred Ivens 2125 9 3 5 1 11 87
14 Nederland Arie Janssen van Doorn 2095 9 3 5 1 11 83
15 Frankrijk Serge Minaux 2112 9 3 5 1 11 81
16 Nederland Harry Kolk 2120 9 3 5 1 11 80
17 Nederland Roep Bhawanibhiek 2063 9 3 5 1 11 80
18 Frankrijk Fidèle Nimbi 2172 9 4 3 2 11 79
19 Frankrijk Daniel Rouget 2018 9 3 5 1 11 74
20 Nederland
Gerrit Wassink 2136 9 3 4 2 10 86
21 Nederland Guido van den Berg 2087 9 3 4 2 10 86
22 Polen Piotr Paluch 2120 9 3 4 2 10 85
23 Letland Arkadijs Bersons 2014 9 2 6 1 10 83
24 USA Alexander Rudnitsky 2207 9 2 6 1 10 83
25 Duitsland Raphaël Zdoroviak 2052 9 3 4 2 10 82
26 Frankrijk Rene Estebe 2053 9 2 6 1 10 81
27 Nederland Peter van der Stap 2179 9 4 2 3 10 81
28 Litouwen Vaidas Stasytis 2175 9 2 6 1 10 79
29 Oekraïne Oleksandr Zhygalin 2077 9 3 4 2 10 79
30 Letland Jakovs Levins 2142 9 2 6 1 10 78
31 Nederland Peter Schellekens 2101 9 3 4 2 10 78
32 Nederland Andrew Tjon A Ong 2201 9 1 8 0 10 77
33 Frankrijk Jurgen Bader 2118 9 2 6 1 10 77
34 Frankrijk Pierre Pincemaille 1974 9 2 6 1 10 73
35 Nederland Rob Knevel 2001 9 4 2 3 10 66
36 Nederland Vitalia Doumesh 2103 9 1 7 1 9 80
37 Nederland Theo van den Hoek 2076 9 3 3 3 9 77
38 Nederland Daan van Os 2001 9 3 3 3 9 76
39 Nederland Harry Zandvliet 1982 9 1 7 1 9 75
40 Frankrijk Emmanuel Odia 2067 9 3 3 3 9 75
41 USA Mark Sokolovsky 2027 9 4 1 4 9 74
42 Nederland Anton Kosior 2155 9 2 5 2 9 73
43 Frankrijk Gilles Roux 1969 9 3 3 3 9 71
44 Italië Francesco Militello 1919 9 2 4 3 8 83
45 Nederland Edwin de Jager 2205 9 1 6 2 8 81
46 Frankrijk Romuald Taillepierre 2093 9 2 4 3 8 78
47 USA Galina Petukhova 1925 9 3 2 4 8 76
48 Duitsland Juri Geisenblas 2067 9 1 6 2 8 74
49 Frankrijk Jean-Paul Plantin 2024 9 3 2 4 8 73
50 Nederland Wim Koopman 1969 9 1 6 2 8 73
51 Kazachstan Yulia Ryngach 1970 9 2 4 3 8 72
52 Frankrijk Laurent Carrillat 1939 9 3 2 4 8 70
53 Frankrijk Papa Cisse 2063 9 2 4 3 8 69
54 Letland Olegs Malugins 2016 9 1 6 2 8 64
55 Frankrijk Gérard Fontier 2035 9 2 3 4 7 77
56 Frankrijk Christian Guerbert 1959 9 3 1 5 7 72
57 Nederland Peter Frans Koops 2070 9 2 3 4 7 70
58 Nederland Feiko Stoppels 1803 9 1 5 3 7 69
59 Frankrijk Alain Choquet 1891 9 2 3 4 7 68
60 Frankrijk Alain Chanry 1855 9 3 1 5 7 65
61 Nederland Jeanet Stel 1829 9 1 5 3 7 65
62 Oekraïne Igor Beldyk 1932 9 2 3 4 7 65
63 Taipei Shih-Hsia Liu 1787 9 2 3 4 7 61
64 Frankrijk Guy Uranie 1894 9 3 1 5 7 57
65 Frankrijk Alain Vallejo 1848 9 2 2 5 6 67
66 Frankrijk Christophe Pierre Louis Bonnard 1792 9 2 2 5 6 65
67 Frankrijk Thierry le Quang 1891 9 2 2 5 6 60
68 Frankrijk Olivier Perrotin 1778 9 3 0 6 6 50
69 Frankrijk Jean Gouzi 1698 9 1 3 5 5 64
70 Frankrijk Bertin Rauzduel 1691 9 2 1 6 5 50
71 Frankrijk Doroteo Jimenez   9 1 0 8 2 53
72 Frankrijk Nacer Haroune   9 0 0 9 0 56

 

Uitslagen Gerrit Wassink

Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
1 ma 21-09-2026 Gerrit Wassink (2136) Christian Guerbert (1959) 2 - 0
2 ma 21-09-2026 Juri Geisenblas (2067) Gerrit Wassink (2136) 1 - 1
3 di 22-09-2026 Peter Schellekens (2101) Gerrit Wassink (2136) 0 - 2
4 wo 23-09-2026 Gerrit Wassink (2136) Guy Berlin Wontse (2246) 0 - 2
5 wo 23-09-2026 Gerrit Wassink (2136) Jurgen Bader (2118) 2 - 0
6 do 24-09-2026 Jakovs Levins (2142) Gerrit Wassink (2136) 1 - 1
7 vr 25-09-2026 Gerrit Wassink (2136) Daniele Bertè (2112) 1 - 1
8 vr 25-09-2026 Youssouf Kone (2251) Gerrit Wassink (2136) 2 - 0
9 za 26-09-2026 Andrew Tjon A Ong (2201) Gerrit Wassink (2136) 1 - 1

 


NK Categorie B en C

Datum :zaterdag 26 september 2026
Wedstrijd :NK Categorie B en C 2026

Categorie B

Eindstand

Pl Naam Rating We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Hans van der Laan 1062 8 3 5 0 11 74 100
2 Harry Vos 1007 8 4 3 1 11 69 92
3 Gaele Stoker 1096 8 3 5 0 11 68 89
4 Ricardo Tong Sang 1095 8 2 6 0 10 67 78
5 Janes de Vries 1049 8 3 4 1 10 59 74
6 Aize Plantinga 1075 8 2 5 1 9 69 73
7 Leo Peters 982 8 2 5 1 9 69 71
8 Bertwin Letteboer 1063 8 2 5 1 9 64 63
9 Bennie Hiddink 1062 8 2 5 1 9 59 67
10 Ab Steenbergen 993 8 1 6 1 8 73 70
11 Dieter van Gortel 983 8 1 6 1 8 68 64
12 Tonny Roeterdink 1030 8 2 4 2 8 66 64
13 Herman Damman 1086 8 1 6 1 8 66 62
14 Hein van Dee 1069 8 2 4 2 8 66 59
15 Joop Briedé 965 8 1 6 1 8 62 57
16 Iepie Poepjes-Koopman 906 8 1 6 1 8 57 54
17 Teus Stam 987 8 1 5 2 7 74 66
18 Hans Luchies 904 8 2 3 3 7 56 33
19 Tonnie Schutte 911 8 2 3 3 7 50 27
20 Primnath Goelab 973 7 2 2 3 6 47 26
21 Bert Roest 983 8 1 4 3 6 64 44
22 Johan Zijlstra 1044 8 2 1 5 5 51 16
23 Robert Broekman 907 8 1 2 5 4 57 26
24 Jaap Hugen 953 3 0 3 0 3 19 19
25 Dummy   4 0 0 4 0 25 0

 

Uitslagen Tonny Roeterdink, Hein van Dee en Tonnie Schutte

Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
1 ma 21-09-2026 Hans Luchies (904) Hein van Dee (1069) 1 - 1
1 ma 21-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Hans van der Laan (1062) 1 - 1
1 ma 21-09-2026 Tonnie Schutte (911) Jaap Hugen (953) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
2 di 22-09-2026 Jaap Hugen (953) Tonny Roeterdink (1030) 1 - 1
2 di 22-09-2026 Tonnie Schutte (911) Ab Steenbergen (993) 1 - 1
2 di 22-09-2026 Iepie Poepjes-Koopman (906) Hein van Dee (1069) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
3 di 22-09-2026 Aize Plantinga (1075) Hein van Dee (1069) 1 - 1
3 di 22-09-2026 Herman Damman (1086) Tonnie Schutte (911) 2 - 0
3 di 22-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Janes de Vries (1049) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
4 wo 23-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Gaele Stoker (1096) 0 - 2
4 wo 23-09-2026 Hein van Dee (1069) Dieter van Gortel (983) 1 - 1
4 wo 23-09-2026 Tonnie Schutte (911) Harry Vos (1007) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
5 do 24-09-2026 Hein van Dee (1069) Hans van der Laan (1062) 0 - 2
5 do 24-09-2026 Ab Steenbergen (993) Tonny Roeterdink (1030) 2 - 0
5 do 24-09-2026 Tonnie Schutte (911) Dummy 2 - 0R
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
6 do 24-09-2026 Teus Stam (987) Hein van Dee (1069) 1 - 1
6 do 24-09-2026 Joop Briedé (965) Tonny Roeterdink (1030) 1 - 1
6 do 24-09-2026 Iepie Poepjes-Koopman (906) Tonnie Schutte (911) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
7 vr 25-09-2026 Hein van Dee (1069) Janes de Vries (1049) 0 - 2
7 vr 25-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Tonnie Schutte (911) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
8 za 26-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Herman Damman (1086) 1 - 1
8 za 26-09-2026 Hein van Dee (1069) Bert Roest (983) 2 - 0
8 za 26-09-2026 Robert Broekman (907) Tonnie Schutte (911) 0 - 2

 

Categorie C

Eindstand

Pl Naam Rating We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Peter Hernaamt 896 8 5 3 0 13 74 118
2 Allard van Tongeren 870 8 3 5 0 11 74 101
3 Eibert Smit 881 8 4 3 1 11 74 93
4 Hans Loots 838 8 2 6 0 10 77 92
5 Koert Meuleman 871 8 4 2 2 10 74 79
6 Henk Lip 843 7 2 5 0 9 56 71
7 Gert Brink 848 8 3 3 2 9 66 61
8 Gerrit Roeterdink 859 8 2 5 1 9 63 62
9 Jos Moorman 783 8 3 3 2 9 62 58
10 Bé Brakels 798 8 3 3 2 9 55 50
11 Ramon Ramkisoen 813 7 3 2 2 8 54 55
12 Jack Westerdijk 891 8 2 4 2 8 73 62
13 Jeroen Huskens 861 8 2 4 2 8 63 58
14 Gerrit Talen 657 8 1 5 2 7 65 53
15 Roel van Benthem 743 8 3 1 4 7 64 47
16 Elzo de Vries 673 8 3 1 4 7 62 49
17 Herman Hazelhorst 890 8 2 3 3 7 58 42
18 Jan Sloot 783 8 2 3 3 7 47 36
19 Herman Beuzel 810 7 2 2 3 6 62 43
20 Hans Knobbe 645 8 2 2 4 6 51 28
21 Willem Fokkert 690 8 2 2 4 6 49 34
22 Anna Bakker 625 8 2 1 5 5 56 31
23 Leo van Gelder 527 8 1 2 5 4 50 17
24 Guus Gase 641 7 0 2 5 2 50 12

 

Uitslagen Gerrit Roeterdink en Herman Beuzel

Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
1 ma 21-09-2026 Peter Hernaamt (896) Herman Beuzel (810) 2 - 0
1 ma 21-09-2026 Koert Meuleman (871) Gerrit Roeterdink (859) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
2 di 22-09-2026 Herman Beuzel (810) Willem Fokkert (690) 2 - 0
2 di 22-09-2026 Jan Sloot (783) Gerrit Roeterdink (859) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
3 di 22-09-2026 Jack Westerdijk (891) Herman Beuzel (810) 1 - 1
3 di 22-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Guus Gase (641) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
4 wo 23-09-2026 Herman Beuzel (810) Elzo de Vries (673) 2 - 0
4 wo 23-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Roel van Benthem (743) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
5 do 24-09-2026 Herman Beuzel (810) Henk Lip (843) 1 - 1
5 do 24-09-2026 Gerrit Talen (657) Gerrit Roeterdink (859) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
6 do 24-09-2026 Henk Lip (843) Gerrit Roeterdink (859) 1 - 1
6 do 24-09-2026 Koert Meuleman (871) Herman Beuzel (810) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
7 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Eibert Smit (881) 1 - 1
7 vr 25-09-2026 Gert Brink (848) Herman Beuzel (810) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
8 za 26-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Hans Loots (838) 1 - 1

* Herman Beuzel heeft de laatste ronde niet gespeeld, dit aangezien andere spelers zaterdag afwezig zouden zijn.

 

Foto's

fotoalbum dag 1
fotoalbum dag 3
fotoalbum dag 4
fotoalbum dag 5
fotoalbum dag 6


Sneldammen tijdens het NK categorie B en C

Datum :vrijdag 25 september 2026
Wedstrijd :Sneldammen tijdens het NK categorie B en C 2026

Eindstand sneldammen

Pl Naam Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Marino Barkel 1454 A 9 7 2 0 16 99 168
2 Gerbrand Hessing 1264 A 9 7 2 0 16 95 164
3 Gerwin Mollink 1173 A 9 6 2 1 14 101 144
4 Renco Oostindjer 1201 A 9 5 1 3 11 102 102
5 Berend Plijter 1117 A 9 5 1 3 11 79 79
6 Gerrit Roeterdink 859 C 9 5 1 3 11 77 81
7 Theo Leoné 1142 A 9 4 2 3 10 97 87
8 Frank Schippers 870 C 9 4 2 3 10 94 91
9 Herman Beuzel 810 C 9 4 2 3 10 88 87
10 Aize Plantinga 1075 B 9 3 4 2 10 86 78
11 Tonnie Schutte 911 B 9 4 2 3 10 85 89
12 Pamela Kuiper   C 9 5 0 4 10 69 68
13 Nick Bolks 979 B 9 3 3 3 9 91 83
14 Herman Hazelhorst 890 C 9 3 3 3 9 91 75
15 Eibert Smit 881 C 9 4 1 4 9 90 77
16 Stefan Sloot   C 9 2 5 2 9 85 74
17 Jayden van der Velde   C 9 4 1 4 9 65 51
18 Bertwin Letteboer 1063 B 9 2 4 3 8 93 74
19 Bennie Lawant 741 C 9 3 2 4 8 84 68
20 Jan Sloot 783 C 9 3 2 4 8 75 47
21 Bé Brakels 798 C 9 3 2 4 8 74 57
22 Merlen Blokzijl 400 C 9 3 2 4 8 74 45
23 Sandra Brakels   C 9 4 0 5 8 63 26
24 Hans Knobbe 645 C 9 3 1 5 7 61 22
25 Sofie Berghuis   C 9 3 0 6 6 62 14
26 H. Visscher   C 9 1 2 6 4 61 11
27 Luca van der Vegt   C 9 1 1 7 3 63 4
28 Dummy     9 0 0 9 0 64 0

 

Prijswinnaars 

Categorie A:

  1. Marino Barkel
  2. Gerbrand Hessing
  3. Gerwin Mollink

Categorie B:

  1. Aize Platinga
  2. Tonnie Schutte
  3. Nick Bolks

Categorie C:

  1. Gerrit Roeterdink
  2. Frank Schippers
  3. Herman Beuzel

 

Uitslagen Gerrit Roeterdink, Herman Beuzel en Tonnie Schutte

Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
1 vr 25-09-2026 Luca van der Vegt Gerrit Roeterdink (859) 0 - 2
1 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Frank Schippers (870) 0 - 2
1 vr 25-09-2026 Tonnie Schutte (911) Berend Plijter (1117) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
2 vr 25-09-2026 Bennie Lawant (741) Gerrit Roeterdink (859) 2 - 0
2 vr 25-09-2026 Tonnie Schutte (911) Renco Oostindjer (1201) 0 - 2
2 vr 25-09-2026 Hans Knobbe (645) Herman Beuzel (810) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
3 vr 25-09-2026 Jayden van der Velde Tonnie Schutte (911) 0 - 2
3 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Theo Leoné (1142) 0 - 2
3 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Eibert Smit (881) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
4 vr 25-09-2026 Theo Leoné (1142) Tonnie Schutte (911) 2 - 0
4 vr 25-09-2026 Bennie Lawant (741) Herman Beuzel (810) 1 - 1
4 vr 25-09-2026 Sofie Berghuis Gerrit Roeterdink (859) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
5 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Herman Hazelhorst (890) 1 - 1
5 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Tonnie Schutte (911) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
6 vr 25-09-2026 Herman Hazelhorst (890) Gerrit Roeterdink (859) 1 - 1
6 vr 25-09-2026 Aize Plantinga (1075) Herman Beuzel (810) 2 - 0
6 vr 25-09-2026 Tonnie Schutte (911) Bennie Lawant (741) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
7 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Bertwin Letteboer (1063) 2 - 0
7 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Pamela Kuiper 2 - 0
7 vr 25-09-2026 Tonnie Schutte (911) Merlen Blokzijl (400) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
8 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Gerwin Mollink (1173) 0 - 2
8 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Nick Bolks (979) 2 - 0
8 vr 25-09-2026 Stefan Sloot Tonnie Schutte (911) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
9 vr 25-09-2026 Marino Barkel (1454) Herman Beuzel (810) 2 - 0
9 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Eibert Smit (881) 2 - 0
9 vr 25-09-2026 Jan Sloot (783) Tonnie Schutte (911) 0 - 2

 

Foto's

fotoalbum sneldammen