Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

12 van Brussel

Datum :zondag 28 april 2019
Wedstrijd :12 van Brussel
Verslag :Gerrit Roeterdink

Gerrit Roeterdink heeft zondag 28 mei 2019 meegedaan aan de 12 van Brussel damtoernooi. Zijn eerste damtoernooi in het buitenland.

We zijn met 17 personen met een bus vertrokken om 6:45 uur vanuit Veenendaal om naar Brussel te rijden. Het eten en drinken in de bus was goed verzorgt door de sponsor.

Om 10:00 uur begonnen de wedstrijden, waar Gerrit sterk begon met een winst en een remise. (twee blauwe noteringen in Toernooibase) Daarna ging het ook wel goed met afwisselend verlies, remise en winst. In de 7e ronde en 9e ronde ook een blauwe notering in Toernooibase, maar in de 10e ronde had de tegenstander van Gerrit een blauwe notering.

Twee tegenstanders kwamen uit Frankrijk, vier uit België en zes uit Nederland. Al met al 10 punten gehaald uit 12 wedstrijden met een 30e plaats van de 38 totaal.

Na afloop gingen we naar een restaurant in de binnenstad waar we zijn gaan eten, deze werd ook aangeboden door de sponsor. Om 22:00 uur ging de reis terug naar Nederland. Onze bus was om 0:30 uur terug in Veenendaal.

PlNaamRatingWeWiReVePuWplWp
1Matthias de Kruijf13241292120162175
2Anton van Berkel14021283119162174
3Adiatu Adesoji Ibrahim13271273217163169
4Steven den Hollander12771264216167176
5Régis Blanpain1264216165175
6Yves Vandeberg12231238114159162
7Gijs Schoenmakers12391246214158170
8Arjan van Galen12811254314157165
9Henk Klarenbeek13951262414156168
10Sander Neutel11471246214155164
11Maturin Nyamsi Tomi1253413163171
12Mark Werrebrouck10031253413153163
13Mickaël Carton1245313152160
14Patrick Casaril12271253413151158
15Laura Timmerman11891253413143150
16Jaap Heij10541245313141147
17Michel Hendriksen Jr.7541253413125131
18Andy Damen10901236312144152
19Evert van de Pol11161252512142150
20Raoul Alias11621252512141148
21Jean-Paul Plantin10691244412135142
22David Riupassa10891236312133140
23Luc Jennes9551244412129136
24Renaud Braye1260612121127
25Henk Timmer10961235411123126
26Philippe Botte1235411118121
27Marinus Willemsen1243511116122
28Jean Kumbu-Ngoma1235411115118
29Maxime Egels1243511106109
30Gerrit Roeterdink8561234510132135
31Jack van der Plas9831242610120123
32Cees de Leeuw1001122559134142
33Ton van der Ploeg990123278125128
34Jan Cysouw843122468106109
35Alex Libbrecht122377113116
36René Runhaar827122377112115
37Roy Verveer120666118121
38Eva Kieskamp681120393108114

RondeWitZwartUitslag
1Jean-Paul Plantin (1069)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
2Gerrit Roeterdink (856)Patrick Casaril (1227)1 - 1
3Mark Werrebrouck (1003)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
4Gerrit Roeterdink (856)Marinus Willemsen1 - 1
5Yves Vandeberg (1223)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
6Philippe BotteGerrit Roeterdink (856)1 - 1
7Gerrit Roeterdink (856)Cees de Leeuw (1001)2 - 0
8Jaap Heij (1054)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
9Gerrit Roeterdink (856)Henk Timmer (1096)1 - 1
10Gerrit Roeterdink (856)Michel Hendriksen Jr. (754)0 - 2
11Eva Kieskamp (681)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
12Gerrit Roeterdink (856)Luc Jennes (955)0 - 2