Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Onderlinge competities

Onderlinge competitie

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink1097781171142267331,52943,1181,01,05,02,09,0
2Tom Westhof982680161042246301,50039,3752,02,06,05,015,0
3Johan Beltman96866113742185431,38541,7693,03,08,04,018,0
4Gerrit Wassink1310801532082361,60047,2008,07,04,01,020,0
5Gerrit Roeterdink85656112651174421,41736,8334,04,07,06,021,0
6Tonny Roeterdink99570111344102780,90925,2736,06,010,09,031,0
7Henk Straalman65642114365123220,85723,0005,05,012,512,034,5
8Tonnie Schutte9246211041592320,90023,2007,08,011,011,037,0
9Thomas Hanhart38122004702,00035,00013,514,02,08,037,5
10Alfred van Lenthe103772111002422,00042,00017,517,02,03,039,5
11Jan Koerselman938640722361660,85723,71410,09,012,510,041,5
12Egbert Harkink1094760530261121,20022,40010,012,09,013,044,0
13Gerard Dimmendaal82752011002362,00036,00017,518,02,07,044,5
14Herman Beuzel831542922561410,66715,66710,010,014,015,049,0
15Gerrit Stegeman733441813451340,62516,75012,011,015,014,052,0
16André Haijtink80448281254990,50012,37513,513,016,516,059,0
17Gerrit Reurslag81350161143690,50011,50015,515,016,517,064,0
18Karsten Konniger3621303103610,2314,69215,516,018,018,067,5
19Appie Bielderman32170161180,1432,57119,019,019,019,076,0






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
JHK
Z
WZ
W
WZ
W
WZ
W
WZ
Z
W
W
Z
W
EHK
Z
W
Z
Z
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
TWF
Z
W
Z
WW
W
W
Z
W
W
Z
Z
W
Z
WZ
JBJ
ZW
Z
W
ZZ
W
W
Z
Z
W
W
Z
JKN
Z
Z
Z
Z
W
W
Z
TSE
ZW
W
Z
Z
W
Z
W
W
Z
WSN
DSJ
GRK
W
Z
Z
W
Z
Z
W
Z
W
WZ
Z
HBL
ZW
W
Z
W
Z
W
W
Z
GDL
Z
GRG
Z
W
Z
W
W
W
AHJ
Z
W
Z
Z
W
Z
W
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
W
Z
HSN
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
W
SHT
THT
W
Z
KKR
W
Z
W
W
ZW
W
Z
W
W
Z
Z
Z
PHT
W
ABN
Z
W
ZW
W
Z
W
vr

Onderlinge bekercompetitie


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
72Tonnie SchutteEgbert Harkink
102Gerard DimmendaalTom Westhof
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Johan Haijtink wint eerste ronde sneldammen

Datum :vrijdag 15 juni 2018
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1097 862014
2Tonny Roeterdink995 852112
3Dinand Stegeman886 842210
3Johan Beltman968 842210
5Gerrit Roeterdink856 84139
6Herman Beuzel831 83238
6Tonnie Schutte924 83238
8André Haijtink804 82337
8Tom Westhof982 82337
10Gerrit Reurslag813 80626
11Gerard Dimmendaal827 81345
11Gerrit Stegeman733 81345
13Henk Straalman656 80353
Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 5 juni 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Thomas Hanhart3811002342,00034,0001,01,01,01,04,0
2Pieter Hanhart341001000,0000,0002,02,02,02,08,00


RondeDatumNaamNaamUitslag
105-06-2018Pieter HanhartThomas Hanhart0 - 2

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10777623426535714431,67642,4411,01,01,01,04,0
2Tom Westhof956642261394359131,34635,1153,03,05,02,013,0
3Jan Koerselman966664221345307451,36433,8644,54,03,54,016,0
4Johan Beltman98668133151264210061,27330,4852,02,08,09,021,0
5Gerard Dimmendaal83652016961245291,50033,0638,09,02,07,026,0
6Tonny Roeterdink1001701211245286671,33331,7626,06,06,58,026,5
7Gerrit Roeterdink875564241347307121,25029,6674,55,010,010,029,5
8Tonnie Schutte90362319964246341,26333,3688,07,09,06,030,0
9Dinand Stegeman89960311470153801,36434,54515,015,03,53,036,5
10André Haijtink80848122967245711,09125,9558,08,011,011,038,0
11Egbert Harkink110078112561164021,33333,50014,013,06,55,038,5
12Herman Beuzel84954123878234951,00021,52210,011,012,012,045,0
13Sarah Hanhart402267712215180,80819,92311,010,013,013,047,0
14Willem Klein Wassink784461266713194730,73118,19212,012,015,014,053,0
15Henk Straalman648420316520173880,54812,51613,014,017,017,061,0
16Gerrit Reurslag81950313346102190,76916,84617,017,014,015,063,0
17Thomas Hanhart381264418122640,46210,15416,016,018,018,068,0
18Gerrit Stegeman7384401224681980,66716,50019,018,016,016,069,0
19Karsten Konniger34124331891770,3757,37518,019,019,019,075,0
20Pieter Hanhart3611712144740,2354,35320,020,020,020,080,0
21Appie Bielderman3201710162360,1182,11821,021,021,021,084,0
22Gerrit Wassink1306804220041502,00075,00023,523,022,022,090,5
23Alfred van Lenthe10557438341102641,25033,00022,022,024,023,091,0
24Tom Knapen105072131204861,33328,66723,524,023,024,094,5






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
ALE
TKN
TRK
JBJ
JKN
TWF
TSE
DSJ
WSN
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
PHT
KKR
ABN
vr
GWK
Z
W
EHK
ZW
Z
W
W
W
W
W
Z
W
W
Z
JHK
W
WZ
W
Z
ZW
W
ZWZ
W
WW
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WZW
W
ZW
Z
W
WZ
ALE
Z
Z
Z
W
W
ZW
W
TKN
Z
Z
Z
TRK
W
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
JBJ
Z
WZ
WZ
ZW
WW
WW
Z
WZ
ZW
Z
W
WZ
WZW
ZW
WZ
ZW
W
ZW
Z
JKN
Z
W
WZ
ZW
ZW
W
ZW
Z
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
TWF
Z
WZW
W
Z
ZZ
WZ
W
Z
W
Z
WZ
ZW
ZW
WZ
W
Z
W
Z
TSE
Z
W
W
ZZ
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
Z
W
DSJ
Z
W
Z
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
WSN
GRK
Z
ZZ
Z
ZW
WZ
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
W
Z
HBL
WZ
ZW
WZ
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
GDL
Z
W
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
ZW
ZZZ
W
GRG
WZ
Z
W
W
Z
Z
W
Z
Z
W
W
Z
AHJ
ZW
Z
Z
ZW
Z
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WKK
Z
WZ
W
ZWZ
W
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
W
Z
WZ
ZW
Z
W
Z
W
GSS
W
W
Z
Z
Z
Z
W
Z
W
W
Z
W
HSN
W
ZWZ
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
Z
W
WZ
W
WZ
W
SHT
Z
Z
Z
WZ
ZW
Z
ZW
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
WZ
W
Z
W
THT
Z
WZ
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
Z
Z
W
ZW
ZW
ZW
Z
Z
PHT
W
Z
Z
Z
W
ZW
Z
ZW
Z
Z
Z
WZ
W
W
KKR
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
Z
ZW
WWW
W
Z
W
ZW
W
W
Z
W
ABN
ZW
W
W
W
W
Z
W
Z
Z
Z
Z
Z
Z
W
Z
Z
vr

Gerrit Wassink wint de finale tegen Gerrit Roeterdink en is daarmee de bekerkampioen!

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Ronde 5, finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Gerrit Roeterdink 2 - 0

Gerrit Wassink en Gerrit Roeterdink door naar de finale

Datum :dinsdag 22 mei 2018
Ronde :Ronde 4, halve finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Jan Koerselman 2 - 0
2Tonnie Schutte Gerrit Roeterdink 0 - 2

Gerrit Roeterdink, Tonnie Schutte, Gerrit Wassink en Jan Koerselman door naar de halve finale

Datum :dinsdag 24 april 2018
Ronde :Ronde 3, kwartfinale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Reurslag Gerrit Roeterdink 0 - 2
2Alfred van Lenthe Tonnie Schutte 1 - 1 Tonnie is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Alfred
3Gerrit Wassink Dinand Stegeman 2 - 0
4Johan Haijtink Jan Koerselman 1 - 1 Jan is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Johan

Alfred van Lenthe, Gerrit Roeterdink, Dinand Stegeman, Jan Koerselman, Johan Koerselman, Gerrit Wassink, Gerrit Reurslag en Tonnie Schutte zijn een ronde verder

Datum :dinsdag 6 maart 2018
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Tom Westhof Alfred van Lenthe 0 - 2
2Gerrit Roeterdink Herman Beuzel 1 - 1 2 - 0, 1 - 1, Gerrit is door na barrage
3Dinand Stegeman Willem Klein Wassink 2 - 0
4Pieter Hanhart Jan Koerselman 0 - 2
5Johan Haijtink Sarah Hanhart 2 - 0
6Gerrit Wassink Gerrit Stegeman Regl. Gerrit Stegeman heeft zich teruggetrokken
7Gerrit Reurslag Tonny Roeterdink 1 - 1 Gerrit is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Tonny
8Tonnie Schutte Tom Knapen Regl. Tom Knapen heeft zich teruggetrokken

Jan Koerselman, Dinand Stegeman, Gerrit Wassink, Sarah Hanhart en Gerrit Reurslag zijn een ronde verder

Datum :dinsdag 19 december 2017
Ronde :Ronde 1, voorronde
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Egbert Harkink Jan Koerselman 1 - 1 Jan Koerselman is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten lager heeft.
2Dinand Stegeman Thomas Hanhart 2 - 0
3André Haijtink Gerrit Wassink 0 - 2
4Sarah Hanhart Johan Beltman 2 - 0
5Gerrit Reurslag Karsten Konniger 2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Tonny Roeterdink wint barrage sneldammen tegen Tom Westhof

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Barrage
Wedstrijd :Barrage om de eerste plaats sneldammen

Tonny Roeterdink heeft de sneldambarrage gewonnen van Tom Westhof, het werd:

Tom WesthofTonny Roeterdink1 - 1
Tonny RoeterdinkTom Westhof2 - 0
Tom WesthofTonny Roeterdink2 - 0
Tonny RoeterdinkTom Westhof2 - 0

Tonny Roeterdink grote winnaar 4e sneldamronde

Datum :dinsdag 24 april 2018
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tonny Roeterdink1001 861113
2Johan Beltman986 844012
3Johan Haijtink1077 842210
3Tonnie Schutte903 842210
5Herman Beuzel849 84139
5Tom Westhof956 83329
7Gerrit Reurslag819 84048
8Gerrit Roeterdink875 82155
9Henk Straalman648 81163
10Gerard Dimmendaal836 80171
Uitslagen
     


Tom Westhof grote winnaar 3e sneldamronde

Datum :dinsdag 27 maart 2018
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Westhof956 862014
2Egbert Harkink1100 842210
2Herman Beuzel849 850310
2Johan Beltman986 842210
2Tonny Roeterdink1001 842210
6Gerard Dimmendaal836 82519
7Gerrit Roeterdink875 83238
7Johan Haijtink1077 83238
7Tonnie Schutte903 83238
10Gerrit Reurslag819 83147
11Henk Straalman648 80353
11Willem Klein Wassink784 81163
13Karsten Konniger40040
Uitslagen
     


Gerrit Roeterdink winnaar 2e sneldamronde

Datum :dinsdag 16 januari 2018
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink875 852112
2Tom Westhof956 843111
2Tonny Roeterdink1001 851211
4Egbert Harkink1100 842210
4Johan Beltman986 842210
4Johan Haijtink1077 842210
7Tonnie Schutte903 83329
8Herman Beuzel849 84048
9Dinand Stegeman899 82337
9Gerard Dimmendaal836 83147
11Willem Klein Wassink784 81345
12Henk Straalman648 81163
13Appie Bielderman80171
Uitslagen
     


Tom Knapen verrast op 1e sneldamronde

Datum :dinsdag 13 juni 2017
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2017-2018

Op de eerste sneldamronde in het nieuwe seizoen was het ons jeugdlid Tom Knapen, die de senioren even damles gaf.

Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Knapen1050 861113
2Johan Haijtink1077 852112
3Gerrit Roeterdink875 843111
4Egbert Harkink1100 834110
5Tonny Roeterdink1001 83329
6Gerard Dimmendaal836 82428
6Tom Westhof956 84048
8Gerrit Reurslag819 83147
9Tonnie Schutte903 83056
9Willem Klein Wassink784 81436
11Henk Straalman648 81254
12Herman Beuzel849 80262
Uitslagen
     


Jeugd

De titelverdediger is Sarah Hanhart.

Dit seizoen spelen de jeugdspelers voor het eerst mee in de onderlinge seniorencompetitie. Maar dat doen ze met aangepast tempo. Het speeltempo is 1 uur per persoon per partij zonder verlenging. Start om 19.30 uur (in de vakanties 20.00 uur).

De wedstrijden, die de jeugdspelers onderling hierin spelen, zullen de eindstand van de onderlinge jeugdcompetitie bepalen.


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Karsten Konniger3431204761,33325,3332,52,01,01,06,52
2Thomas Hanhart3852125981,00019,6001,01,02,52,06,50
3Pieter Hanhart3641214741,00018,5002,53,02,53,011,0
4Sarah Hanhart4041123530,75013,2504,04,04,04,016,0


RondeDatumNaamNaamUitslag
3627-03-2018Pieter HanhartThomas Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
2906-02-2018Pieter HanhartKarsten Konniger1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2723-01-2018Sarah HanhartThomas Hanhart0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
2609-01-2018Karsten KonnigerSarah Hanhart1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2519-12-2017Thomas HanhartPieter Hanhart1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2412-12-2017Thomas HanhartSarah Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1724-10-2017Karsten KonnigerThomas Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1129-08-2017Sarah HanhartPieter Hanhart2 - 0

Onderlinge competitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997

Eindstand

 ----------------------------------------------------------------------------- Eindstand 1996/1997 .......Punten...... ..Eindklassement.. Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Visschers 22 35 704 1.591 32.000 1 1 1 1 4 2 Tonny Roeterdink 20 29 573 1.450 28.650 2 2 3 3 10 3 Johan Nijman 20 26 476 1.300 23.800 5 4 5 5 19 4 Albert Haijtink 22 27 508 1.227 23.091 3.5 3 7 7 20.5 5 Herman Haijtink 12 18 379 1.500 31.583 10.5 8 2 2 22.5 6 Willem Slagman 21 27 461 1.286 21.952 3.5 5 6 8 22.5 7 Gerard Dimmendaal 20 22 396 1.100 19.800 7.5 7 9 11 34.5 8 Reint-Jan Holterman 14 17 334 1.214 23.857 12 11 8 4 35 9 Jan Beltman 22 23 424 1.045 19.273 6 6 11 12 35 10 Leendert Hut 11 15 255 1.364 23.182 14 15 4 6 39 11 Tonnie Schutte 18 19 358 1.056 19.889 9 10 10 10 39 12 Gerrit Stegeman 22 22 372 1.000 16.909 7.5 9 12.5 14 43 13 Johan Beltman 13 13 275 1.000 21.154 15.5 13 12.5 9 50 14 Gerrit Reurslag 18 16 269 0.889 14.944 13 14 15 15 57 15 Willem Klein Wassink 26 18 294 0.692 11.308 10.5 12 18 18 58.5 16 Derk Marsman 13 12 240 0.923 18.462 17.5 16 14 13 60.5 17 Dinand Stegeman 16 13 216 0.813 13.500 15.5 17 16 16 64.5 18 Herman Beuzel 16 12 183 0.750 11.438 17.5 18 17 17 69.5 19 Willem Lueks 26 7 83 0.269 3.192 19 19 20 20 78 20 Irma Beuzel 11 4 44 0.364 4.000 20 20 19 19 78 21 Derk Mombarg 11 1 18 0.091 1.636 21 21 21 21 84 22 Willem Roeterdink 4 2 23 0.500 5.750 22 22 22 22 88 ------------------------------------------------------------------------------ Kampioen: Jan Visschers Hoogst geëindigd 2e team: Herman Haijtink Hoogst geëindigd 3e team en overig: Gerrit Reurslag ----------------------------------------------------------------------------- Eindstand 1996/1997 (Eindklassement) Nr Naam RWC Kl W R V N Pt WP/N vJr Bkr ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Visschers 60 1 14 7 1 22 35 41.6 0 0 2 Tonny Roeterdink 50 1 13 3 4 20 29 41.7 4 4 3 Johan Nijman 52 1 8 10 2 20 26 39.6 2 4 4 Albert Haijtink 54 1 10 7 5 22 27 39.4 0 3 5 Herman Haijtink 40 1 7 4 1 12 18 42.0 6 0 6 Willem Slagman 46 1 10 7 4 21 27 38.7 2 2 7 Gerard Dimmendaal 36 1 6 10 4 20 22 40.2 6 2 8 Reint-Jan Holterman 56 1 7 3 4 14 17 41.7 -5 1 9 Jan Beltman 34 1 6 11 5 22 23 41.3 5 1 10 Leendert Hut 44 1 6 3 2 11 15 37.8 -1 2 11 Tonnie Schutte 32 1 5 9 4 18 19 41.4 4 3 12 Gerrit Stegeman 48 1 7 8 7 22 22 39.0 -5 1 13 Johan Beltman 58 1 3 7 3 13 13 42.0 -11 1 14 Gerrit Reurslag 26 1 5 6 7 18 16 41.4 4 1 15 Willem Klein Wassink 24 1 6 6 14 26 18 38.3 4 1 16 Derk Marsman 22 1 4 4 5 13 12 39.1 4 1 17 Dinand Stegeman 42 1 4 5 7 16 13 41.9 -7 1 18 Herman Beuzel 38 1 4 4 8 16 12 38.4 -6 3 19 Willem Lueks 30 1 2 3 21 26 7 40.8 -3 1 20 Irma Beuzel 18 1 2 0 9 11 4 34.4 2 1 21 Derk Mombarg 20 1 0 1 10 11 1 34.9 0 1 22 Willem Roeterdink 28 1 0 2 2 4 2 35.0 -5 0 ------------------------------------------------------------------------------ 

Onderlinge sneldamcompetitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997
 Eindklassement onderlinge sneldamcompetitie 1996/1997 Beste 3 resultaten uit 4 ronden tellen, minimaal 3 ronden voor normale klassering. Bij gelijk aantal punten telt eerst onderling saldo, daarna positie vorig jaar. ------------------------------------------------------------------------------ Nr Naam N Pt 1 2 3 4 ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Visschers 24 37 12 7 13 12 2 Tonny Roeterdink 24 36 11 12 11 13 3 Herman Beuzel 24 32 9 10 13 OR: saldo +2 Albert Haijtink 24 32 10 12 8 10 OR: saldo 0 Johan Beltman 24 32 12 11 9 OR: saldo -2 6 Gerrit Stegeman 24 29 11 8 10 3 7 Tonnie Schutte 24 27 9 8 8 10 8 Dinand Stegeman 24 26 7 8 9 9 OR: saldo 0, vorig jaar 7 Johan Nijman 24 26 9 7 10 OR: saldo 0, vorig jaar 8 Gerard Dimmendaal 24 26 8 10 8 8 OR: saldo -4 11 Jan Beltman 24 25 6 10 9 6 OR: 3-1 Reint-Jan Holterman 24 25 6 11 8 OR: 1-3 13 Willem Slagman 24 24 8 7 7 9 14 Gerrit Reurslag 24 18 7 6 5 OR: 1-1, vorig jaar 10 Willem Klein Wassink 24 18 2 8 7 3 OR: 1-1, vorig jaar 19 16 Irma Beuzel 24 16 5 6 5 OR: 4-2 Willem Lueks 24 16 6 4 0 6 OR: 2-4 18 Leendert Hut 16 19 10 9 19 Herman Haijtink 16 13 6 7 20 Derk Marsman 16 12 6 6 21 Derk Mombarg 16 4 2 2 ------------------------------------------------------------------------------ 

Beker

Datum :zaterdag 31 mei 1997
 Voorronde Nr Wit - Zwart ------------------------------------------------------------------------------ 1 Derk Marsman - Irma Beuzel 2 - 0 2 Herman Beuzel - Dinand Stegeman 2 - 0 3 Leendert Hut - Gerrit Reurslag 2 - 0 1e ronde Nr Wit - Zwart ------------------------------------------------------------------------------ 1 Willem Slagman - Willem Klein Wassink 1 - 1, barrage: 2-0, 2-0 2 Leendert Hut - Johan Nijman 0 - 2 3 Jan Beltman - Albert Haijtink 0 - 2 4 Johan Beltman - Derk Marsman 2 - 0 (Derk trekt zich terug) 5 Gerrit Stegeman - Tonny Roeterdink 0 - 2 6 Reint-Jan Holterman - Gerard Dimmendaal 0 - 2 7 Tonnie Schutte - Willem Lueks 2 - 0 8 Herman Beuzel - Derk Mombarg 2 - 0 Kwartfinale Nr Wit - Zwart ------------------------------------------------------------------------------ 1 Herman Beuzel - Tonnie Schutte 0 - 2 2 Johan Nijman - Johan Beltman 2 - 0 3 Tonny Roeterdink - Gerard Dimmendaal 2 - 0 4 Albert Haijtink - Willem Slagman 2 - 0 Halve finale Nr Wit - Zwart ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink - Johan Nijman 0 - 2 2 Tonnie Schutte - Tonny Roeterdink 0 - 2 Finale Nr Wit - Zwart ------------------------------------------------------------------------------ 1 Tonny Roeterdink - Johan Nijman 2 - 0 

Jeugdcompetitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997
 ------------------------------------------------------------------------------ Eindstand 1996/1997 Nr Naam N W R V Pt Wp SB KV ------------------------------------------------------------------------------ 1 André Ebbekink 7 7 0 0 14 40 80 5 Kampioen 2 Sebastiaan Schutte 7 6 0 1 12 42 56 -1 3 Linda Harkink 7 5 0 2 10 44 36 -1 4 Henrieke Bielderman 7 3 1 3 7 47 21 1 5 Martin Beuzel 7 3 0 4 6 48 10 1 6 Kasja Schutte 6 1 0 5 2 51 4 -2 7 Rafaël Schutte 7 1 0 6 2 52 2 -5 8 Maarten Oonk 6 0 1 5 1 51 7 2 ------------------------------------------------------------------------------ 

Onderlinge competitie

Datum :vrijdag 31 mei 1996

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------  Eindstand .......Punten...... ..Eindklassement..  Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Visschers 21 33 692 1.571 32.952 1 1 2 1 5 2 Johan Beltman 18 26 567 1.444 31.500 3 3 3 3 12 3 Reint-Jan Holterman 15 24 490 1.600 32.667 5 5 1 2 13 4 Albert Haijtink 25 32 642 1.280 25.680 2 2 5 6 15 5 Johan Nijman 18 23 507 1.278 28.167 7 4 6 4 21 6 Tonny Roeterdink 21 24 471 1.143 22.429 5 6 7 7 25 7 Gerrit Stegeman 23 24 409 1.043 17.783 5 7 11 12 35 8 Willem Slagman 20 21 394 1.050 19.700 8.5 8 10 9 35.5 9 Leendert Hut 12 17 324 1.417 27.000 15 13 4 5 37 10 Dinand Stegeman 19 20 346 1.053 18.211 10.5 11 9 11 41.5 11 Herman Haijtink 19 18 383 0.947 20.158 13 9 14.5 8 44.5 12 Herman Beuzel 21 21 345 1.000 16.429 8.5 12 12.5 14 47 13 Gerard Dimmendaal 12 13 225 1.083 18.750 18 16 8 10 52 14 Jan Beltman 22 18 371 0.818 16.864 13 10 17 13 53 15 Tonnie Schutte 19 18 286 0.947 15.053 13 15 14.5 15 57.5 16 Willem Lueks 28 20 301 0.714 10.750 10.5 14 19 18 61.5 17 Willem Roeterdink 18 15 212 0.833 11.778 16 17 16 17 66 18 Gerrit Reurslag 12 12 170 1.000 14.167 19 19 12.5 16 66.5 19 Willem Klein Wassink 19 14 180 0.737 9.474 17 18 18 19 72 20 Derk Marsman 12 5 68 0.417 5.667 20 20 20 20 80 21 Derk Mombarg 11 1 13 0.091 1.182 21 21 21 21 84 22 Janet Beuzel 7 4 45 0.571 6.429 22 22 22 22 88 23 Irma Beuzel 8 2 24 0.250 3.000 23 23 23 23 92 24 Derk Hissink 6 1 10 0.167 1.667 24 24 24 24 96 ------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------ Datum: Afgebr. Week: 23 (53) (Eindklassement) Nr Naam RWC Kl W R V N Pt WP/N vJr Bkr ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Visschers 60 1 14 5 2 21 33 43.4 0 0 2 Johan Beltman 40 2 11 4 3 18 26 45.0 9 3 3 Reint-Jan Holterman 44 2 9 6 0 15 24 42.0 6 2 4 Albert Haijtink 56 1 10 12 3 25 32 41.7 -1 1 5 Johan Nijman 46 2 7 9 2 18 23 44.3 3 2 6 Tonny Roeterdink 48 2 7 10 4 21 24 41.1 1 4 7 Gerrit Stegeman 34 2 8 8 7 23 24 40.0 7 3 8 Willem Slagman 36 2 8 5 7 20 21 38.9 5 0 9 Leendert Hut 42 2 7 3 2 12 17 42.3 1 0 10 Dinand Stegeman 28 2 5 10 4 19 20 37.9 7 1 11 Herman Haijtink 58 1 5 8 6 19 18 42.6 -9 0 12 Herman Beuzel 50 2 8 5 8 21 21 39.5 -6 4 13 Gerard Dimmendaal 12 3 5 3 4 12 13 39.3 12 0 14 Jan Beltman 52 2 6 6 10 22 18 43.3 -9 1 15 Tonnie Schutte 54 2 6 6 7 19 18 40.1 -11 2 16 Willem Lueks 32 2 8 4 16 28 20 37.5 -1 1 17 Willem Roeterdink 38 2 4 7 7 18 15 37.6 -5 0 18 Gerrit Reurslag 30 2 5 2 5 12 12 36.3 -2 2 19 Willem Klein Wassink 14 3 5 4 10 19 14 34.9 5 0 20 Derk Marsman 26 2 1 3 8 12 5 38.7 -2 1 21 Derk Mombarg 24 2 0 1 10 11 1 27.5 -2 1 22 Janet Beuzel 20 3 1 2 4 7 4 33.4 -1 0 23 Irma Beuzel 18 3 1 0 7 8 2 30.0 -1 1 24 Derk Hissink 16 3 0 1 5 6 1 28.0 -1 1 ------------------------------------------------------------------------------ 

Onderlinge competitie

Datum :woensdag 31 mei 1995

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------  Eindstand .......Punten...... ..Eindklassement..  Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC  ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Visschers 21 33 685 1.571 32.619 1 1 1 1 4 2 Herman Haijtink 20 30 595 1.500 29.750 2 2 2 2 8 3 Albert Haijtink 21 29 577 1.381 27.476 3 3 3 3 12 4 Tonnie Schutte 19 24 465 1.263 24.474 5.5 7 4 5 21.5 5 Jan Beltman 22 26 512 1.182 23.273 4 4 6 8 22 6 Herman Beuzel 21 24 482 1.143 22.952 5.5 5 8 9 27.5 7 Tonny Roeterdink 19 21 451 1.105 23.737 9 8 9 6 32 8 Johan Nijman 21 23 478 1.095 22.762 7 6 10 10 33 9 Reint-Jan Holterman 17 20 401 1.176 23.588 10.5 9 7 7 33.5 10 Leendert Hut 12 15 312 1.250 26.000 15 15 5 4 39 11 Johan Beltman 18 19 376 1.056 20.889 12 11 11 11 45 12 Willem Roeterdink 22 22 340 1.000 15.455 8 12 12 13 45 13 Willem Slagman 21 20 390 0.952 18.571 10.5 10 13 12 45.5 14 Gerrit Stegeman 23 17 318 0.739 13.826 14 14 16 15 59 15 Willem Lueks 25 18 326 0.720 13.040 13 13 17 17 60 16 Gerrit Reurslag 16 13 243 0.813 15.188 17 16 15 14 62 17 Dinand Stegeman 15 14 204 0.933 13.600 16 17 14 16 63 18 Derk Marsman 19 9 157 0.474 8.263 18 18 18 18 72 19 Derk Mombarg 13 4 44 0.308 3.385 19 19 19 19 76 20 Pascal Hummelink 3 4 50 1.333 16.667 22 23 20 20 85 21 Anton Koster 5 4 56 0.800 11.200 22 21 21 21 85 22 Janet Beuzel 6 4 65 0.667 10.833 22 20 22 22 86 23 Irma Beuzel 10 5 52 0.500 5.200 20 22 23 23 88 24 Derk Hissink 9 0 0 0.000 0.000 24 24 24 24 96 ------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------ Datum: Afgebr. Week: 23 (53) (Eindklassement) Nr Naam RWC Kl W R V N Pt WP/N vJr Bkr ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Visschers 18 2 13 7 1 21 33 44.4 21 2 2 Herman Haijtink 52 2 11 8 1 20 30 40.3 3 2 3 Albert Haijtink 60 1 12 5 4 21 29 42.8 -2 3 4 Tonnie Schutte 38 2 10 4 5 19 24 41.8 8 5 5 Jan Beltman 48 2 9 8 5 22 26 40.3 2 5 6 Herman Beuzel 32 2 9 6 6 21 24 40.2 9 2 7 Tonny Roeterdink 58 1 8 5 6 19 21 43.5 -5 4 8 Johan Nijman 56 1 7 9 5 21 23 42.6 -5 2 9 Reint-Jan Holterman 54 2 8 4 5 17 20 42.7 -5 1 10 Leendert Hut 42 2 6 3 3 12 15 40.5 0 1 11 Johan Beltman 50 2 6 7 5 18 19 41.4 -5 2 12 Willem Roeterdink 34 2 7 8 7 22 22 38.4 2 1 13 Willem Slagman 46 2 7 6 8 21 20 40.6 -5 1 14 Gerrit Stegeman 36 2 3 11 9 23 17 39.2 -1 1 15 Willem Lueks 40 2 7 4 14 25 18 39.4 -4 1 16 Gerrit Reurslag 30 2 4 5 7 16 13 40.8 0 1 17 Dinand Stegeman 44 2 5 4 6 15 14 35.2 -8 1 18 Derk Marsman 28 2 3 3 13 19 9 37.9 -1 2 19 Derk Mombarg 26 2 2 0 11 13 4 39.2 -1 1 20 Pascal Hummelink 20 3 1 2 0 3 4 26.0 1 0 21 Anton Koster 14 3 1 2 2 5 4 36.4 3 0 22 Janet Beuzel 22 3 1 2 3 6 4 37.0 -2 1 23 Irma Beuzel 24 3 1 3 6 10 5 33.0 -4 1 24 Derk Hissink 16 3 0 0 9 9 0 31.3 -1 0 ------------------------------------------------------------------------------ 

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 31 mei 1994

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------ Eindstand .......Punten...... ..Eindklassement.. Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink 27 38 797 1.407 29.519 1 1 1 1 4 2 Tonny Roeterdink 27 36 733 1.333 27.148 2 2 2 4 10 3 Johan Nijman 26 34 722 1.308 27.769 3 3 4 3 13 4 Reint-Jan Holterman 19 25 554 1.316 29.158 5.5 5 3 2 15.5 5 Herman Haijtink 20 25 518 1.250 25.900 5.5 6 5 6 22.5 6 Johan Beltman 17 21 435 1.235 25.588 7 8 6 7 28 7 Jan Beltman 28 28 557 1.000 19.893 4 4 10 11 29 8 Willem Slagman 18 19 395 1.056 21.944 9 10 8 8 35 9 Dinand Stegeman 19 19 405 1.000 21.316 9 9 10 9 37 10 Leendert Hut 14 17 365 1.214 26.071 14 12 7 5 38 11 Willem Lueks 25 19 443 0.760 17.720 9 7 15 13 44 12 Tonnie Schutte 20 18 391 0.900 19.550 11.5 11 13 12 47.5 13 Gerrit Stegeman 18 17 363 0.944 20.167 14 13 12 10 49 14 Willem Roeterdink 17 17 284 1.000 16.706 14 16 10 14 54 15 Herman Beuzel 22 18 295 0.818 13.409 11.5 14 14 16 55.5 16 Gerrit Reurslag 18 13 288 0.722 16.000 17 15 16 15 63 17 Derk Marsman 23 15 238 0.652 10.348 16 17 17 17 67 18 Derk Mombarg 13 1 18 0.077 1.385 18 18 18 18 72 19 Irma Beuzel 8 6 97 0.750 12.125 19 19 19 19 76 20 Janet Beuzel 6 2 32 0.333 5.333 20.5 20 21 20 81.5 21 Pascal Hummelink 5 2 24 0.400 4.800 20.5 21 20 21 82.5 ------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------ Nr Naam RWC Kl W R V N Pt WP/N vJr Bkr ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink 56 1 16 6 5 27 38 42.8 2 2 2 Tonny Roeterdink 50 2 14 8 5 27 36 42.6 4 1 3 Johan Nijman 58 1 12 10 4 26 34 42.5 -1 3 4 Reint-Jan Holterman 48 2 7 11 1 19 25 44.6 3 4 5 Herman Haijtink 54 2 9 7 4 20 25 44.6 -1 1 6 Johan Beltman 30 2 9 3 5 17 21 44.7 10 4 7 Jan Beltman 60 1 10 8 10 28 28 42.9 -6 1 8 Willem Slagman 38 2 6 7 5 18 19 44.2 4 4 9 Dinand Stegeman 32 2 5 9 5 19 19 43.4 6 2 10 Leendert Hut 46 2 7 3 4 14 17 43.7 -2 1 11 Willem Lueks 44 2 6 7 12 25 19 44.8 -2 1 12 Tonnie Schutte 42 2 6 6 8 20 18 46.2 -2 3 13 Gerrit Stegeman 40 2 6 5 7 18 17 45.9 -2 2 14 Willem Roeterdink 20 3 7 3 7 17 17 38.9 7 0 15 Herman Beuzel 52 2 6 6 10 22 18 41.7 -10 3 16 Gerrit Reurslag 36 2 1 11 6 18 13 44.3 -3 1 17 Derk Marsman 28 2 6 3 14 23 15 41.7 0 1 18 Derk Mombarg 24 3 0 1 12 13 1 39.5 1 1 19 Irma Beuzel 22 3 2 2 4 8 6 35.5 1 1 20 Janet Beuzel 34 2 0 2 4 6 2 40.7 -6 1 21 Pascal Hummelink 26 3 1 0 4 5 2 30.4 -3 1 ------------------------------------------------------------------------------ 

Onderlinge competitie

Datum :maandag 31 mei 1993

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------  Eindstand .......Punten...... ..Eindklassement..  Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC  ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Beltman 26 38 848 1.462 32.615 1 1 1 1 4 2 Johan Nijman 25 33 740 1.320 29.600 3.5 2 4 2 11.5 3 Albert Haijtink 27 34 738 1.259 27.333 2 3 6 4 15 4 Herman Haijtink 24 32 675 1.333 28.125 5 5 3 3 16 5 Herman Beuzel 26 33 658 1.269 25.308 3.5 6 5 7 21.5 6 Tonny Roeterdink 26 31 685 1.192 26.346 6 4 7 5 22 7 Reint-Jan Holterman 19 22 475 1.158 25.000 8 8 8 8 32 8 Leendert Hut 12 17 313 1.417 26.083 12 12 2 6 32 9 Willem Lueks 28 26 491 0.929 17.536 7 7 11 10 35 10 Tonnie Schutte 20 19 411 0.950 20.550 10 9 10 9 38 11 Gerrit Stegeman 25 21 407 0.840 16.280 9 10 13 11 43 12 Willem Slagman 22 18 316 0.818 14.364 11 11 14 13 49 13 Gerrit Reurslag 16 14 246 0.875 15.375 13 13 12 12 50 14 Janet Beuzel 11 11 140 1.000 12.727 14 16 9 16 55 15 Dinand Stegeman 15 10 212 0.667 14.133 15 14 15.5 15 59.5 16 Johan Beltman 12 8 171 0.667 14.250 16 15 15.5 14 60.5 17 Derk Marsman 11 6 91 0.545 8.273 17.5 17 17 17 68.5 18 Pascal Hummelink 14 6 81 0.429 5.786 17.5 18 18 18 71.5 19 Derk Mombarg 16 4 42 0.250 2.625 19 19 19 19 76 20 Sander van Proosdij 2 2 22 1.000 11.000 20 21 20 20 81 21 Irma Beuzel 9 1 25 0.111 2.778 21 20 21 21 83 ------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------ Datum: 01-06-93 Week: 22 (53) (Eindklassement) Nr Naam RWC Kl W R V N Pt WP/N vJr Bkr ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jan Beltman 36 2 15 8 3 26 38 44.9 12 2 2 Johan Nijman 58 1 10 13 2 25 33 45.0 0 1 3 Albert Haijtink 60 1 12 10 5 27 34 45.0 -2 1 4 Herman Haijtink 52 1 13 6 5 24 32 44.2 1 1 5 Herman Beuzel 40 2 11 11 4 26 33 42.5 6 1 6 Tonny Roeterdink 56 1 12 7 7 26 31 44.5 -3 2 7 Reint-Jan Holterman 54 1 8 6 5 19 22 46.1 -3 2 8 Leendert Hut 46 2 8 1 3 12 17 41.3 0 4 9 Willem Lueks 48 2 10 6 12 28 26 43.1 -2 1 10 Tonnie Schutte 50 2 5 9 6 20 19 45.4 -4 3 11 Gerrit Stegeman 32 2 5 11 9 25 21 44.4 4 1 12 Willem Slagman 34 2 6 6 10 22 18 43.0 2 3 13 Gerrit Reurslag 44 2 6 2 8 16 14 43.1 -4 1 14 Janet Beuzel 24 3 4 3 4 11 11 32.5 5 1 15 Dinand Stegeman 38 2 2 6 7 15 10 46.5 -3 4 16 Johan Beltman 42 2 2 4 6 12 8 48.3 -6 4 17 Derk Marsman 30 2 2 2 7 11 6 40.4 -1 2 18 Pascal Hummelink 22 3 2 2 10 14 6 34.4 2 2 19 Derk Mombarg 28 3 2 0 14 16 4 36.6 -2 1 20 Sander van Proosdij 26 2 1 0 1 2 2 31.0 -2 0 21 Irma Beuzel 20 3 0 1 8 9 1 34.4 0 1 ------------------------------------------------------------------------------ 

Onderlinge competitie

Datum :zondag 31 mei 1992

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------  Eindstand .......Punten...... ..Eindklassement..  Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC  ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink 22 31 621 1.409 28.227 1 1 1 2 5 2 Johan Nijman 20 27 583 1.350 29.150 2 2 2 1 7 3 Tonny Roeterdink 22 25 539 1.136 24.500 3 3 8 4 18 4 Reint-Jan Holterman 18 22 426 1.222 23.667 6.5 6 4.5 5 22 5 Herman Haijtink 18 22 411 1.222 22.833 6.5 7 4.5 7 25 6 Tonnie Schutte 21 22 439 1.048 20.905 6.5 5 9 9 29.5 7 Willem Lueks 27 24 504 0.889 18.667 4 4 14 11 33 8 Leendert Hut 12 15 322 1.250 26.833 15 12 3 3 33 9 Gerrit Reurslag 18 18 377 1.000 20.944 10 9 10 8 37 10 Johan Beltman 14 16 323 1.143 23.071 14 11 7 6 38 11 Herman Beuzel 23 22 404 0.957 17.565 6.5 8 11 13 38.5 12 Dinand Stegeman 15 18 301 1.200 20.067 10 14 6 10 40 13 Jan Beltman 20 18 357 0.900 17.850 10 10 13 12 45 14 Willem Slagman 18 17 292 0.944 16.222 12.5 15 12 14 53.5 15 Gerrit Stegeman 21 17 312 0.810 14.857 12.5 13 15 15 55.5 16 Derk Marsman 15 9 179 0.600 11.933 16 16 16 16 64 17 Derk Mombarg 15 4 45 0.267 3.000 17 17 17 17 68 18 Sander van Proosdij 10 13 217 1.300 21.700 18 18 18 19 73 19 Janet Beuzel 10 8 112 0.800 11.200 19.5 20 20 20 79.5 20 Jan Stegink 11 8 117 0.727 10.636 19.5 19 22 21 81.5 21 Raoul van Onzenoort 1 1 27 1.000 27.000 23 23 19 18 83 22 Pascal Hummelink 9 7 83 0.778 9.222 21 21 21 22 85 23 Irma Beuzel 8 4 56 0.500 7.000 22 22 23 23 90 ------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------ Datum: afgebr. Week: 0 (53) (Eindklassement) Nr Naam RWC Kl W R V N Pt WP/N vJr Bkr ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink 60 1 14 3 5 22 31 42.6 0 2 2 Johan Nijman 46 2 9 9 2 20 27 44.7 6 4 3 Tonny Roeterdink 56 1 8 9 5 22 25 42.8 0 5 4 Reint-Jan Holterman 32 2 7 8 3 18 22 40.1 11 5 5 Herman Haijtink 12 2 8 6 4 18 22 40.7 20 3 6 Tonnie Schutte 34 2 7 8 6 21 22 42.4 8 1 7 Willem Lueks 54 1 9 6 12 27 24 41.7 -3 1 8 Leendert Hut 52 1 6 3 3 12 15 42.7 -3 1 9 Gerrit Reurslag 40 2 5 8 5 18 18 40.9 2 2 10 Johan Beltman 58 1 6 4 4 14 16 43.1 -8 1 11 Herman Beuzel 48 2 7 8 8 23 22 40.3 -4 1 12 Dinand Stegeman 28 2 7 4 4 15 18 37.3 5 2 13 Jan Beltman 44 2 4 10 6 20 18 43.5 -4 3 14 Willem Slagman 36 2 5 7 6 18 17 40.7 -1 1 15 Gerrit Stegeman 42 2 3 11 7 21 17 39.7 -5 1 16 Derk Marsman 38 2 3 3 9 15 9 36.3 -4 0 17 Derk Mombarg 18 3 1 2 12 15 4 32.5 5 1 18 Sander van Proosdij 30 2 5 3 2 10 13 37.4 -2 1 19 Janet Beuzel 22 3 2 4 4 10 8 29.0 1 1 20 Jan Stegink 26 2 3 2 6 11 8 33.3 -2 0 21 Raoul van Onzenoort 50 2 0 1 0 1 1 54.0 -15 0 22 Pascal Hummelink 20 3 2 3 4 9 7 29.1 -1 1 23 Irma Beuzel 24 3 1 2 5 8 4 24.5 -4 1 ------------------------------------------------------------------------------ 

Onderlinge competitie

Datum :vrijdag 31 mei 1991

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------  Eindstand .......Punten...... ..Eindklassement..  Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC  ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink 25 39 828 1.560 33.120 1 1 1 1 4 2 Johan Beltman 17 26 505 1.529 29.706 3.5 3 2 2 10.5 3 Tonny Roeterdink 25 31 623 1.240 24.920 2 2 5 5 14 4 Willem Lueks 22 26 491 1.182 22.318 3.5 4 8 7 22.5 5 Leendert Hut 14 18 390 1.286 27.857 9.5 9 4 3 25.5 6 Raoul van Onzenoort 17 21 402 1.235 23.647 7 7 6 6 26 7 Herman Beuzel 21 25 434 1.190 20.667 5 6 7 9 27 8 Johan Nijman 13 17 344 1.308 26.462 12 10 3 4 29 9 Jan Beltman 21 23 435 1.095 20.714 6 5 10 8 29 10 Gerrit Stegeman 21 20 393 0.952 18.714 8 8 12 12 40 11 Gerrit Reurslag 15 17 295 1.133 19.667 12 13 9 10 44 12 Derk Marsman 21 18 302 0.857 14.381 9.5 12 15.5 16 53 13 Willem Slagman 17 16 289 0.941 17.000 14.5 14 13 13 54.5 14 Tonnie Schutte 20 16 314 0.800 15.700 14.5 11 17 15 57.5 15 Reint-Jan Holterman 13 12 244 0.923 18.769 17.5 15 14 11 57.5 16 Sander van Proosdij 16 17 211 1.063 13.188 12 18 11 17 58 17 Dinand Stegeman 14 12 225 0.857 16.071 17.5 17 15.5 14 64 18 Jan Stegink 22 15 233 0.682 10.591 16 16 18 18 68 19 Irma Beuzel 9 5 74 0.556 8.222 20 19 19 19 77 20 Janet Beuzel 11 6 56 0.545 5.091 19 20 20 20 79 21 Pascal Hummelink 18 4 38 0.222 2.111 21 21 21 21 84 22 Derk Mombarg 11 2 20 0.182 1.818 22 22 22 22 88 23 Jeroen Obbink 4 3 29 0.750 7.250 23 23 24 24 94 24 Tineke Harkink 1 2 10 2.000 10.000 24 24 23 23 94 25 Felipe Bos 3 1 7 0.333 2.333 25 25 25 25 100 26 Rien Harkink 1 0 0 0.000 0.000 27 27 27 27 108 ------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------ Datum: 28-05-91 Week: 22 (52) (Eindklassement) Nr Naam RWC Kl W R V N Pt WP/N vJr Bkr ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink 60 1 16 7 2 25 39 43.7 0 3 2 Johan Beltman 58 1 12 2 3 17 26 40.8 0 3 3 Tonny Roeterdink 54 1 10 11 4 25 31 41.4 1 1 4 Willem Lueks 44 2 9 8 5 22 26 41.2 5 1 5 Leendert Hut 26 2 7 4 3 14 18 44.1 13 3 6 Raoul van Onzenoort 46 2 9 3 5 17 21 42.2 2 1 7 Herman Beuzel 50 2 10 5 6 21 25 40.4 -1 2 8 Johan Nijman 56 1 4 9 0 13 17 41.4 -5 4 9 Jan Beltman 52 1 8 7 6 21 23 42.2 -4 5 10 Gerrit Stegeman 36 2 6 8 7 21 20 43.9 3 2 11 Gerrit Reurslag 34 2 5 7 3 15 17 38.7 3 2 12 Derk Marsman 42 2 7 4 10 21 18 40.8 -2 2 13 Willem Slagman 32 2 5 6 6 17 16 42.5 2 2 14 Tonnie Schutte 48 2 4 8 8 20 16 43.0 -7 4 15 Reint-Jan Holterman 38 2 3 6 4 13 12 43.8 -3 2 16 Sander van Proosdij 28 2 6 5 5 16 17 32.3 1 1 17 Dinand Stegeman 40 2 4 4 6 14 12 43.3 -6 1 18 Jan Stegink 30 2 5 5 12 22 15 40.7 -2 1 19 Irma Beuzel 22 3 1 3 5 9 5 35.6 1 3 20 Janet Beuzel 24 3 3 0 8 11 6 31.8 -1 2 21 Pascal Hummelink 20 3 2 0 16 18 4 32.0 0 1 22 Derk Mombarg 16 2 1 0 10 11 2 43.3 1 2 23 Jeroen Obbink 14 3 1 1 2 4 3 20.5 1 1 24 Tineke Harkink 8 3 1 0 0 1 2 10.0 3 1 25 Felipe Bos 18 3 0 1 2 3 1 25.3 -3 1 26 Rien Harkink 10 3 0 0 1 1 0 8.0 0 1 ------------------------------------------------------------------------------ 

Onderlinge competitie

Datum :donderdag 31 mei 1990

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------  Eindstand .......Punten...... ..Eindklassement..  Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC  ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink 25 38 743 1.520 29.720 1 1 1 1 4 2 Johan Beltman Jr 22 33 577 1.500 26.227 2 4 2 3 11 3 Johan Nijman 19 27 533 1.421 28.053 6 5 3 2 16 4 Tonny Roeterdink 24 31 597 1.292 24.875 3.5 2 6.5 5 17 5 Jan Beltman Sr 24 31 583 1.292 24.292 3.5 3 6.5 7 20 6 Herman Beuzel 19 26 473 1.368 24.895 8 7 4 4 23 7 Tonnie Schutte 21 27 490 1.286 23.333 6 6 8 8 28 8 Raoul van Onzenoort 16 21 373 1.313 23.313 10.5 9 5 9 33.5 9 Willem Lueks 24 27 455 1.125 18.958 6 8 12 11 37 10 Derk Marsman 18 21 326 1.167 18.111 10.5 11 11 12 44.5 11 Dinand Stegeman Jr 16 20 312 1.250 19.500 12 13 9.5 10 44.5 12 Reint-Jan Holterman 12 15 296 1.250 24.667 15.5 14 9.5 6 45 13 Gerrit Stegeman Sr 23 25 360 1.087 15.652 9 10 13 14 46 14 Gerrit Reurslag 20 19 317 0.950 15.850 13.5 12 14 13 52.5 15 Willem Slagman 22 19 286 0.864 13.000 13.5 15 15 15 58.5 16 Jan Stegink 23 15 213 0.652 9.261 15.5 16 18 17 66.5 17 Sander van Proosdij 21 14 169 0.667 8.048 17 17 16.5 18 68.5 18 Leendert Hut 12 8 141 0.667 11.750 19 18 16.5 16 69.5 19 Janet Beuzel 21 10 80 0.476 3.810 18 19 19 19 75 20 Irma Beuzel 17 7 56 0.412 3.294 20 20 20 21 81 21 Pascal Hummelink 15 6 50 0.400 3.333 21 21 21 20 83 22 Felipe Bos 14 1 9 0.071 0.643 22 22 22 22 88 23 Derk Mombarg 6 2 26 0.333 4.333 23 23 23 23 92 24 Jeroen Obbink 10 1 6 0.100 0.600 24 24 24 24 96 ------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------ Datum: 29-05-90 Week: 22 (52) (Eindklassement) Nr Naam RWC Kl W R V N Pt WP/N vJr Bkr ------------------------------------------------------------------------------ 1 Albert Haijtink 56 1 16 6 3 25 38 38.9 2 2 2 Johan Beltman Jr 60 1 15 3 4 22 33 36.7 -1 4 3 Johan Nijman 58 1 11 5 3 19 27 40.7 -1 2 4 Tonny Roeterdink 32 1 11 9 4 24 31 41.7 11 3 5 Jan Beltman Sr 54 1 13 5 6 24 31 40.4 -1 2 6 Herman Beuzel 30 1 10 6 3 19 26 39.4 10 4 7 Tonnie Schutte 36 1 12 3 6 21 27 39.5 6 1 8 Raoul van Onzenoort 48 1 9 3 4 16 21 40.3 -1 0 9 Willem Lueks 50 1 12 3 9 24 27 38.9 -3 1 10 Derk Marsman 34 1 9 3 6 18 21 36.4 4 3 11 Dinand Stegeman Jr 24 1 7 6 3 16 20 35.8 8 1 12 Reint-Jan Holterman 46 1 6 3 3 12 15 44.0 -4 0 13 Gerrit Stegeman Sr 40 1 9 7 7 23 25 36.1 -2 1 14 Gerrit Reurslag 38 1 8 3 9 20 19 39.3 -2 0 15 Willem Slagman 44 1 7 5 10 22 19 38.8 -6 1 16 Jan Stegink 42 1 4 7 12 23 15 39.3 -6 1 17 Sander van Proosdij 20 1 5 4 12 21 14 36.0 4 1 18 Leendert Hut 52 1 2 4 6 12 8 43.5 -13 1 19 Janet Beuzel 16 1 5 0 16 21 10 33.7 4 0 20 Irma Beuzel 22 1 3 1 13 17 7 32.9 0 1 21 Pascal Hummelink 14 1 3 0 12 15 6 30.9 3 0 22 Felipe Bos 12 1 0 1 13 14 1 35.3 3 1 23 Derk Mombarg 28 1 0 2 4 6 2 32.7 -6 0 24 Jeroen Obbink 18 1 0 1 9 10 1 31.2 -2 0 ------------------------------------------------------------------------------ Afgebroken partijen: ------------------------------------------------------------------------------ 1 Derk Mombarg - Janet Beuzel (24-04-90) 2 Derk Mombarg - Pascal Hummelink (06-02-90) 3 Derk Mombarg - Felipe Bos (09-01-90) 4 Dinand Stegeman Jr - Jeroen Obbink (13-03-90) 

Onderlinge competitie

Datum :woensdag 31 mei 1989

Eindstand

 ------------------------------------------------------------------------------  Eindstand .......Punten...... ..Eindklassement..  Nr Naam N Pt RWP Pt/N RWP/N Pt RWP Pt/N RWP/N PC  ------------------------------------------------------------------------------ 1 Johan Beltman Jr 25 40 851 1.600 34.040 1 1 1 1 4 2 Johan Nijman 18 25 538 1.389 29.889 5.5 4 2 2 13.5 3 Albert Haytink 23 31 613 1.348 26.652 3 3 5 5 16 4 Jan Beltman Sr 27 34 675 1.259 25.000 2 2 7 6 17 5 Leendert Hut 17 23 485 1.353 28.529 8.5 6 4 4 22.5 6 Willem Lueks 22 26 513 1.182 23.318 4 5 8 7 24 7 Raoul van Onzenoort 19 25 426 1.316 22.421 5.5 8 6 8 27.5 8 Reint-Jan Holterman 13 18 385 1.385 29.615 12.5 10 3 3 28.5 9 Willem Slagman 22 23 392 1.045 17.818 8.5 9 9 9 35.5 10 Jan Stegink 26 24 446 0.923 17.154 7 7 11 11 36 11 Gerrit Stegeman Sr 25 22 379 0.880 15.160 10 11 12 12 45 12 Gerrit Reurslag 16 16 277 1.000 17.313 15 15 10 10 50 13 Tonnie Schutte 21 17 286 0.810 13.619 14 13 13 13 53 14 Derk Marsman 25 18 311 0.720 12.440 12.5 12 15 14 53.5 15 Tonny Roeterdink 26 19 284 0.731 10.923 11 14 14 16 55 16 Herman Beuzel 21 15 249 0.714 11.857 16 16 16 15 63 17 Derk Mombarg 19 7 119 0.368 6.263 17 17 17 17 68 18 Johan Visschers 8 8 193 1.000 24.125 19 18 18 18 73 19 Dinand Stegeman Jr 11 10 171 0.909 15.545 18 19 19 19 75 20 Erik Dorland 8 5 52 0.625 6.500 20 20 20 20 80 21 Sander van Proosdij 4 0 0 0.000 0.000 21.5 21.5 21.5 21.5 86 22 Irma Beuzel 10 0 0 0.000 0.000 21.5 21.5 21.5 21.5 86 ------------------------------------------------------------------------------ Afgebroken partijen: ------------------------------------------------------------------------------ 1 Willem Slagman - Sander van Proosdij (16-08-88) 2 Gerrit Reurslag - Erik Dorland (06-12-88) 3 Dinand Stegeman Jr - Sander van Proosdij (23-08-88)