Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Onderlinge competities

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 19 februari 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink1097781221462349271,54542,1361,01,05,02,09,0
2Gerrit Wassink13108018620144321,75054,0006,06,03,01,016,0
3Tom Westhof982682201163287521,40037,6002,02,07,06,017,0
4Johan Beltman968662181053257361,38940,8893,03,08,04,018,0
5Gerrit Roeterdink85656215951236021,53340,1334,04,06,05,019,0
6Tonny Roeterdink99570115654174551,13330,3335,05,010,09,029,0
7Jan Koerselman93864013535133111,00023,9237,58,011,010,036,5
8Tonnie Schutte92462215618133000,86720,0007,59,012,012,040,5
9Henk Straalman65642117368123220,70618,9419,07,013,013,042,0
10Gerard Dimmendaal82752132105961,66732,00015,016,04,08,043,0
11Alfred van Lenthe103772211002422,00042,00019,520,01,53,044,00
12Thomas Hanhart38122004702,00035,00017,518,01,57,044,00
13Egbert Harkink1094761530261121,20022,40013,014,09,011,047,0
14Herman Beuzel8315421333792190,69216,84610,010,014,014,048,0
15André Haijtink8044821324782060,61515,84611,011,016,017,055,0
16Gerrit Stegeman733441813451340,62516,75015,013,015,015,058,0
17Karsten Konniger36220231571430,3507,15012,012,019,019,062,0
18Gerrit Reurslag813501921651010,55611,22215,015,017,018,065,0
19Dinand Stegeman88658140222660,50016,50019,519,018,016,072,5
20Appie Bielderman3211412114930,2866,64317,517,020,020,074,5






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
Z
W
W
JHK
Z
WZ
ZW
WZ
W
WZ
Z
W
WZ
Z
ZW
W
WZ
W
W
EHK
Z
W
Z
Z
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
W
WZ
W
Z
Z
W
Z
Z
Z
ZW
TWF
W
WZ
W
Z
WW
W
W
W
Z
ZW
W
Z
Z
W
Z
WZ
JBJ
Z
ZW
Z
ZW
ZZ
ZW
Z
W
Z
Z
W
W
Z
W
JKN
Z
Z
Z
WZ
W
W
Z
Z
W
ZZ
Z
TSE
Z
ZW
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
W
Z
W
W
WSN
DSJ
W
W
Z
Z
GRK
W
Z
Z
W
Z
W
Z
ZW
Z
ZW
WZ
Z
HBL
ZW
W
WZ
W
W
WZ
W
W
Z
W
GDL
Z
WZ
GRG
Z
W
W
Z
W
W
WW
W
AHJ
WZ
W
Z
W
Z
W
Z
W
ZW
Z
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
W
Z
HSN
Z
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WZ
Z
W
W
SHT
THT
W
Z
KKR
Z
W
WZ
W
WW
Z
ZW
ZW
ZZ
W
W
Z
Z
WZ
PHT
W
ABN
Z
W
ZW
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
ZW
vr

Onderlinge bekercompetitie


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink0 - 2
133Alfred van LentheTom Westhof2 - 0
153Thomas HanhartDinand Stegeman
163Egbert HarkinkGerrit Wassink
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
72Tonnie SchutteEgbert Harkink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
102Gerard DimmendaalTom Westhof0 - 2
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Johan Haijtink wint eerste ronde sneldammen

Datum :vrijdag 15 juni 2018
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1097 862014
2Tonny Roeterdink995 852112
3Dinand Stegeman886 842210
3Johan Beltman968 842210
5Gerrit Roeterdink856 84139
6Herman Beuzel831 83238
6Tonnie Schutte924 83238
8André Haijtink804 82337
8Tom Westhof982 82337
10Gerrit Reurslag813 80626
11Gerard Dimmendaal827 81345
11Gerrit Stegeman733 81345
13Henk Straalman656 80353
Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 5 juni 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Thomas Hanhart3811002342,00034,0001,01,01,01,04,0
2Pieter Hanhart341001000,0000,0002,02,02,02,08,00


RondeDatumNaamNaamUitslag
105-06-2018Pieter HanhartThomas Hanhart0 - 2

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10777623426535714431,67642,4411,01,01,01,04,0
2Tom Westhof956642261394359131,34635,1153,03,05,02,013,0
3Jan Koerselman966664221345307451,36433,8644,54,03,54,016,0
4Johan Beltman98668133151264210061,27330,4852,02,08,09,021,0
5Gerard Dimmendaal83652016961245291,50033,0638,09,02,07,026,0
6Tonny Roeterdink1001701211245286671,33331,7626,06,06,58,026,5
7Gerrit Roeterdink875564241347307121,25029,6674,55,010,010,029,5
8Tonnie Schutte90362319964246341,26333,3688,07,09,06,030,0
9Dinand Stegeman89960311470153801,36434,54515,015,03,53,036,5
10André Haijtink80848122967245711,09125,9558,08,011,011,038,0
11Egbert Harkink110078112561164021,33333,50014,013,06,55,038,5
12Herman Beuzel84954123878234951,00021,52210,011,012,012,045,0
13Sarah Hanhart402267712215180,80819,92311,010,013,013,047,0
14Willem Klein Wassink784461266713194730,73118,19212,012,015,014,053,0
15Henk Straalman648420316520173880,54812,51613,014,017,017,061,0
16Gerrit Reurslag81950313346102190,76916,84617,017,014,015,063,0
17Thomas Hanhart381264418122640,46210,15416,016,018,018,068,0
18Gerrit Stegeman7384401224681980,66716,50019,018,016,016,069,0
19Karsten Konniger34124331891770,3757,37518,019,019,019,075,0
20Pieter Hanhart3611712144740,2354,35320,020,020,020,080,0
21Appie Bielderman3201710162360,1182,11821,021,021,021,084,0
22Gerrit Wassink1306804220041502,00075,00023,523,022,022,090,5
23Alfred van Lenthe10557438341102641,25033,00022,022,024,023,091,0
24Tom Knapen105072131204861,33328,66723,524,023,024,094,5






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
ALE
TKN
TRK
JBJ
JKN
TWF
TSE
DSJ
WSN
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
PHT
KKR
ABN
vr
GWK
Z
W
EHK
ZW
Z
W
W
W
W
W
Z
W
W
Z
JHK
W
WZ
W
Z
ZW
W
ZWZ
W
WW
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WZW
W
ZW
Z
W
WZ
ALE
Z
Z
Z
W
W
ZW
W
TKN
Z
Z
Z
TRK
W
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
JBJ
Z
WZ
WZ
ZW
WW
WW
Z
WZ
ZW
Z
W
WZ
WZW
ZW
WZ
ZW
W
ZW
Z
JKN
Z
W
WZ
ZW
ZW
W
ZW
Z
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
TWF
Z
WZW
W
Z
ZZ
WZ
W
Z
W
Z
WZ
ZW
ZW
WZ
W
Z
W
Z
TSE
Z
W
W
ZZ
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
Z
W
DSJ
Z
W
Z
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
WSN
GRK
Z
ZZ
Z
ZW
WZ
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
W
Z
HBL
WZ
ZW
WZ
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
GDL
Z
W
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
ZW
ZZZ
W
GRG
WZ
Z
W
W
Z
Z
W
Z
Z
W
W
Z
AHJ
ZW
Z
Z
ZW
Z
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WKK
Z
WZ
W
ZWZ
W
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
W
Z
WZ
ZW
Z
W
Z
W
GSS
W
W
Z
Z
Z
Z
W
Z
W
W
Z
W
HSN
W
ZWZ
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
Z
W
WZ
W
WZ
W
SHT
Z
Z
Z
WZ
ZW
Z
ZW
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
WZ
W
Z
W
THT
Z
WZ
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
Z
Z
W
ZW
ZW
ZW
Z
Z
PHT
W
Z
Z
Z
W
ZW
Z
ZW
Z
Z
Z
WZ
W
W
KKR
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
Z
ZW
WWW
W
Z
W
ZW
W
W
Z
W
ABN
ZW
W
W
W
W
Z
W
Z
Z
Z
Z
Z
Z
W
Z
Z
vr

Gerrit Wassink wint de finale tegen Gerrit Roeterdink en is daarmee de bekerkampioen!

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Ronde 5, finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Gerrit Roeterdink 2 - 0

Gerrit Wassink en Gerrit Roeterdink door naar de finale

Datum :dinsdag 22 mei 2018
Ronde :Ronde 4, halve finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Jan Koerselman 2 - 0
2Tonnie Schutte Gerrit Roeterdink 0 - 2

Gerrit Roeterdink, Tonnie Schutte, Gerrit Wassink en Jan Koerselman door naar de halve finale

Datum :dinsdag 24 april 2018
Ronde :Ronde 3, kwartfinale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Reurslag Gerrit Roeterdink 0 - 2
2Alfred van Lenthe Tonnie Schutte 1 - 1 Tonnie is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Alfred
3Gerrit Wassink Dinand Stegeman 2 - 0
4Johan Haijtink Jan Koerselman 1 - 1 Jan is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Johan

Alfred van Lenthe, Gerrit Roeterdink, Dinand Stegeman, Jan Koerselman, Johan Koerselman, Gerrit Wassink, Gerrit Reurslag en Tonnie Schutte zijn een ronde verder

Datum :dinsdag 6 maart 2018
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Tom Westhof Alfred van Lenthe 0 - 2
2Gerrit Roeterdink Herman Beuzel 1 - 1 2 - 0, 1 - 1, Gerrit is door na barrage
3Dinand Stegeman Willem Klein Wassink 2 - 0
4Pieter Hanhart Jan Koerselman 0 - 2
5Johan Haijtink Sarah Hanhart 2 - 0
6Gerrit Wassink Gerrit Stegeman Regl. Gerrit Stegeman heeft zich teruggetrokken
7Gerrit Reurslag Tonny Roeterdink 1 - 1 Gerrit is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Tonny
8Tonnie Schutte Tom Knapen Regl. Tom Knapen heeft zich teruggetrokken

Jan Koerselman, Dinand Stegeman, Gerrit Wassink, Sarah Hanhart en Gerrit Reurslag zijn een ronde verder

Datum :dinsdag 19 december 2017
Ronde :Ronde 1, voorronde
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Egbert Harkink Jan Koerselman 1 - 1 Jan Koerselman is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten lager heeft.
2Dinand Stegeman Thomas Hanhart 2 - 0
3André Haijtink Gerrit Wassink 0 - 2
4Sarah Hanhart Johan Beltman 2 - 0
5Gerrit Reurslag Karsten Konniger 2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Tonny Roeterdink wint barrage sneldammen tegen Tom Westhof

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Barrage
Wedstrijd :Barrage om de eerste plaats sneldammen

Tonny Roeterdink heeft de sneldambarrage gewonnen van Tom Westhof, het werd:

Tom WesthofTonny Roeterdink1 - 1
Tonny RoeterdinkTom Westhof2 - 0
Tom WesthofTonny Roeterdink2 - 0
Tonny RoeterdinkTom Westhof2 - 0

Tonny Roeterdink grote winnaar 4e sneldamronde

Datum :dinsdag 24 april 2018
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tonny Roeterdink1001 861113
2Johan Beltman986 844012
3Johan Haijtink1077 842210
3Tonnie Schutte903 842210
5Herman Beuzel849 84139
5Tom Westhof956 83329
7Gerrit Reurslag819 84048
8Gerrit Roeterdink875 82155
9Henk Straalman648 81163
10Gerard Dimmendaal836 80171
Uitslagen
     


Tom Westhof grote winnaar 3e sneldamronde

Datum :dinsdag 27 maart 2018
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Westhof956 862014
2Egbert Harkink1100 842210
2Herman Beuzel849 850310
2Johan Beltman986 842210
2Tonny Roeterdink1001 842210
6Gerard Dimmendaal836 82519
7Gerrit Roeterdink875 83238
7Johan Haijtink1077 83238
7Tonnie Schutte903 83238
10Gerrit Reurslag819 83147
11Henk Straalman648 80353
11Willem Klein Wassink784 81163
13Karsten Konniger40040
Uitslagen
     


Gerrit Roeterdink winnaar 2e sneldamronde

Datum :dinsdag 16 januari 2018
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink875 852112
2Tom Westhof956 843111
2Tonny Roeterdink1001 851211
4Egbert Harkink1100 842210
4Johan Beltman986 842210
4Johan Haijtink1077 842210
7Tonnie Schutte903 83329
8Herman Beuzel849 84048
9Dinand Stegeman899 82337
9Gerard Dimmendaal836 83147
11Willem Klein Wassink784 81345
12Henk Straalman648 81163
13Appie Bielderman80171
Uitslagen
     


Tom Knapen verrast op 1e sneldamronde

Datum :dinsdag 13 juni 2017
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2017-2018

Op de eerste sneldamronde in het nieuwe seizoen was het ons jeugdlid Tom Knapen, die de senioren even damles gaf.

Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Knapen1050 861113
2Johan Haijtink1077 852112
3Gerrit Roeterdink875 843111
4Egbert Harkink1100 834110
5Tonny Roeterdink1001 83329
6Gerard Dimmendaal836 82428
6Tom Westhof956 84048
8Gerrit Reurslag819 83147
9Tonnie Schutte903 83056
9Willem Klein Wassink784 81436
11Henk Straalman648 81254
12Herman Beuzel849 80262
Uitslagen
     


Jeugd

De titelverdediger is Sarah Hanhart.

Dit seizoen spelen de jeugdspelers voor het eerst mee in de onderlinge seniorencompetitie. Maar dat doen ze met aangepast tempo. Het speeltempo is 1 uur per persoon per partij zonder verlenging. Start om 19.30 uur (in de vakanties 20.00 uur).

De wedstrijden, die de jeugdspelers onderling hierin spelen, zullen de eindstand van de onderlinge jeugdcompetitie bepalen.


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Karsten Konniger3431204761,33325,3332,52,01,01,06,52
2Thomas Hanhart3852125981,00019,6001,01,02,52,06,50
3Pieter Hanhart3641214741,00018,5002,53,02,53,011,0
4Sarah Hanhart4041123530,75013,2504,04,04,04,016,0


RondeDatumNaamNaamUitslag
3627-03-2018Pieter HanhartThomas Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
2906-02-2018Pieter HanhartKarsten Konniger1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2723-01-2018Sarah HanhartThomas Hanhart0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
2609-01-2018Karsten KonnigerSarah Hanhart1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2519-12-2017Thomas HanhartPieter Hanhart1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2412-12-2017Thomas HanhartSarah Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1724-10-2017Karsten KonnigerThomas Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1129-08-2017Sarah HanhartPieter Hanhart2 - 0

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997

Eindstand

 -----------------------------------------------------------------------------
 Eindstand 1996/1997           .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        22   35  704 1.591 32.000   1    1    1    1      4
  2 Tonny Roeterdink     20   29  573 1.450 28.650   2    2    3    3     10
  3 Johan Nijman         20   26  476 1.300 23.800   5    4    5    5     19
  4 Albert Haijtink      22   27  508 1.227 23.091   3.5  3    7    7     20.5
  5 Herman Haijtink      12   18  379 1.500 31.583  10.5  8    2    2     22.5
  6 Willem Slagman       21   27  461 1.286 21.952   3.5  5    6    8     22.5
  7 Gerard Dimmendaal    20   22  396 1.100 19.800   7.5  7    9   11     34.5
  8 Reint-Jan Holterman  14   17  334 1.214 23.857  12   11    8    4     35
  9 Jan Beltman          22   23  424 1.045 19.273   6    6   11   12     35
 10 Leendert Hut         11   15  255 1.364 23.182  14   15    4    6     39
 11 Tonnie Schutte       18   19  358 1.056 19.889   9   10   10   10     39
 12 Gerrit Stegeman      22   22  372 1.000 16.909   7.5  9   12.5 14     43
 13 Johan Beltman        13   13  275 1.000 21.154  15.5 13   12.5  9     50
 14 Gerrit Reurslag      18   16  269 0.889 14.944  13   14   15   15     57
 15 Willem Klein Wassink 26   18  294 0.692 11.308  10.5 12   18   18     58.5
 16 Derk Marsman         13   12  240 0.923 18.462  17.5 16   14   13     60.5
 17 Dinand Stegeman      16   13  216 0.813 13.500  15.5 17   16   16     64.5
 18 Herman Beuzel        16   12  183 0.750 11.438  17.5 18   17   17     69.5
 19 Willem Lueks         26    7   83 0.269  3.192  19   19   20   20     78
 20 Irma Beuzel          11    4   44 0.364  4.000  20   20   19   19     78
 21 Derk Mombarg         11    1   18 0.091  1.636  21   21   21   21     84
 22 Willem Roeterdink     4    2   23 0.500  5.750  22   22   22   22     88
 ------------------------------------------------------------------------------

 Kampioen:                              Jan Visschers
 Hoogst geëindigd 2e team:              Herman Haijtink
 Hoogst geëindigd 3e team en overig:    Gerrit Reurslag

 -----------------------------------------------------------------------------
 Eindstand 1996/1997                               (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        60  1   14  7  1  22 35  41.6    0   0
  2 Tonny Roeterdink     50  1   13  3  4  20 29  41.7    4   4
  3 Johan Nijman         52  1    8 10  2  20 26  39.6    2   4
  4 Albert Haijtink      54  1   10  7  5  22 27  39.4    0   3
  5 Herman Haijtink      40  1    7  4  1  12 18  42.0    6   0
  6 Willem Slagman       46  1   10  7  4  21 27  38.7    2   2
  7 Gerard Dimmendaal    36  1    6 10  4  20 22  40.2    6   2
  8 Reint-Jan Holterman  56  1    7  3  4  14 17  41.7   -5   1
  9 Jan Beltman          34  1    6 11  5  22 23  41.3    5   1
 10 Leendert Hut         44  1    6  3  2  11 15  37.8   -1   2
 11 Tonnie Schutte       32  1    5  9  4  18 19  41.4    4   3
 12 Gerrit Stegeman      48  1    7  8  7  22 22  39.0   -5   1
 13 Johan Beltman        58  1    3  7  3  13 13  42.0  -11   1
 14 Gerrit Reurslag      26  1    5  6  7  18 16  41.4    4   1
 15 Willem Klein Wassink 24  1    6  6 14  26 18  38.3    4   1
 16 Derk Marsman         22  1    4  4  5  13 12  39.1    4   1
 17 Dinand Stegeman      42  1    4  5  7  16 13  41.9   -7   1
 18 Herman Beuzel        38  1    4  4  8  16 12  38.4   -6   3
 19 Willem Lueks         30  1    2  3 21  26  7  40.8   -3   1
 20 Irma Beuzel          18  1    2  0  9  11  4  34.4    2   1
 21 Derk Mombarg         20  1    0  1 10  11  1  34.9    0   1
 22 Willem Roeterdink    28  1    0  2  2   4  2  35.0   -5   0
 ------------------------------------------------------------------------------

Onderlinge sneldamcompetitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997
Eindklassement onderlinge sneldamcompetitie 1996/1997
Beste 3 resultaten uit 4 ronden tellen, minimaal 3 ronden voor normale klassering.
Bij gelijk aantal punten telt eerst onderling saldo, daarna positie vorig jaar.
------------------------------------------------------------------------------
  Nr Naam                       N  Pt       1   2   3   4
------------------------------------------------------------------------------
   1 Jan Visschers             24  37      12   7  13  12
   2 Tonny Roeterdink          24  36      11  12  11  13
   3 Herman Beuzel             24  32       9  10      13 OR: saldo +2
     Albert Haijtink           24  32      10  12   8  10 OR: saldo  0
     Johan Beltman             24  32      12  11       9 OR: saldo -2
   6 Gerrit Stegeman           24  29      11   8  10   3
   7 Tonnie Schutte            24  27       9   8   8  10
   8 Dinand Stegeman           24  26       7   8   9   9 OR: saldo  0, vorig jaar 7
     Johan Nijman              24  26       9   7  10     OR: saldo  0, vorig jaar 8
     Gerard Dimmendaal         24  26       8  10   8   8 OR: saldo -4
  11 Jan Beltman               24  25       6  10   9   6 OR: 3-1
     Reint-Jan Holterman       24  25       6      11   8 OR: 1-3
  13 Willem Slagman            24  24       8   7   7   9
  14 Gerrit Reurslag           24  18       7   6       5 OR: 1-1, vorig jaar 10
     Willem Klein Wassink      24  18       2   8   7   3 OR: 1-1, vorig jaar 19
  16 Irma Beuzel               24  16       5   6       5 OR: 4-2
     Willem Lueks              24  16       6   4   0   6 OR: 2-4
  18 Leendert Hut              16  19          10   9
  19 Herman Haijtink           16  13       6           7
  20 Derk Marsman              16  12           6   6
  21 Derk Mombarg              16   4           2   2
------------------------------------------------------------------------------

Beker

Datum :zaterdag 31 mei 1997
Voorronde
Nr        Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Derk Marsman         - Irma Beuzel           2 - 0
2  Herman Beuzel        - Dinand Stegeman       2 - 0
3  Leendert Hut         - Gerrit Reurslag       2 - 0

1e ronde
Nr        Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Willem Slagman       - Willem Klein Wassink  1 - 1, barrage: 2-0, 2-0
2  Leendert Hut         - Johan Nijman          0 - 2
3  Jan Beltman          - Albert Haijtink       0 - 2
4  Johan Beltman        - Derk Marsman          2 - 0 (Derk trekt zich terug)
5  Gerrit Stegeman      - Tonny Roeterdink      0 - 2
6  Reint-Jan Holterman  - Gerard Dimmendaal     0 - 2
7  Tonnie Schutte       - Willem Lueks          2 - 0
8  Herman Beuzel        - Derk Mombarg          2 - 0

Kwartfinale
Nr        Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Herman Beuzel        - Tonnie Schutte        0 - 2
2  Johan Nijman         - Johan Beltman         2 - 0
3  Tonny Roeterdink     - Gerard Dimmendaal     2 - 0
4  Albert Haijtink      - Willem Slagman        2 - 0

Halve finale
Nr        Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Albert Haijtink      - Johan Nijman          0 - 2
2  Tonnie Schutte       - Tonny Roeterdink      0 - 2

Finale
Nr         Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Tonny Roeterdink      - Johan Nijman         2 - 0

Jeugdcompetitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997
 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand 1996/1997
 Nr Naam                   N  W  R  V  Pt  Wp  SB  KV
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 André Ebbekink         7  7  0  0  14  40  80   5   Kampioen
  2 Sebastiaan Schutte     7  6  0  1  12  42  56  -1
  3 Linda Harkink          7  5  0  2  10  44  36  -1
  4 Henrieke Bielderman    7  3  1  3   7  47  21   1
  5 Martin Beuzel          7  3  0  4   6  48  10   1
  6 Kasja Schutte          6  1  0  5   2  51   4  -2
  7 Rafaël Schutte         7  1  0  6   2  52   2  -5
  8 Maarten Oonk           6  0  1  5   1  51   7   2
 ------------------------------------------------------------------------------ 
 

Onderlinge competitie

Datum :vrijdag 31 mei 1996

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        21   33  692 1.571 32.952   1    1    2    1      5  
  2 Johan Beltman        18   26  567 1.444 31.500   3    3    3    3     12  
  3 Reint-Jan Holterman  15   24  490 1.600 32.667   5    5    1    2     13  
  4 Albert Haijtink      25   32  642 1.280 25.680   2    2    5    6     15  
  5 Johan Nijman         18   23  507 1.278 28.167   7    4    6    4     21  
  6 Tonny Roeterdink     21   24  471 1.143 22.429   5    6    7    7     25  
  7 Gerrit Stegeman      23   24  409 1.043 17.783   5    7   11   12     35  
  8 Willem Slagman       20   21  394 1.050 19.700   8.5  8   10    9     35.5
  9 Leendert Hut         12   17  324 1.417 27.000  15   13    4    5     37  
 10 Dinand Stegeman      19   20  346 1.053 18.211  10.5 11    9   11     41.5
 11 Herman Haijtink      19   18  383 0.947 20.158  13    9   14.5  8     44.5
 12 Herman Beuzel        21   21  345 1.000 16.429   8.5 12   12.5 14     47  
 13 Gerard Dimmendaal    12   13  225 1.083 18.750  18   16    8   10     52  
 14 Jan Beltman          22   18  371 0.818 16.864  13   10   17   13     53  
 15 Tonnie Schutte       19   18  286 0.947 15.053  13   15   14.5 15     57.5
 16 Willem Lueks         28   20  301 0.714 10.750  10.5 14   19   18     61.5
 17 Willem Roeterdink    18   15  212 0.833 11.778  16   17   16   17     66  
 18 Gerrit Reurslag      12   12  170 1.000 14.167  19   19   12.5 16     66.5
 19 Willem Klein Wassink 19   14  180 0.737  9.474  17   18   18   19     72  
 20 Derk Marsman         12    5   68 0.417  5.667  20   20   20   20     80  
 21 Derk Mombarg         11    1   13 0.091  1.182  21   21   21   21     84  
 22 Janet Beuzel          7    4   45 0.571  6.429  22   22   22   22     88  
 23 Irma Beuzel           8    2   24 0.250  3.000  23   23   23   23     92  
 24 Derk Hissink          6    1   10 0.167  1.667  24   24   24   24     96  
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Datum: Afgebr.  Week: 23 (53)                     (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        60  1   14  5  2  21 33  43.4    0   0                 
  2 Johan Beltman        40  2   11  4  3  18 26  45.0    9   3                 
  3 Reint-Jan Holterman  44  2    9  6  0  15 24  42.0    6   2                 
  4 Albert Haijtink      56  1   10 12  3  25 32  41.7   -1   1                 
  5 Johan Nijman         46  2    7  9  2  18 23  44.3    3   2                 
  6 Tonny Roeterdink     48  2    7 10  4  21 24  41.1    1   4                 
  7 Gerrit Stegeman      34  2    8  8  7  23 24  40.0    7   3                 
  8 Willem Slagman       36  2    8  5  7  20 21  38.9    5   0                 
  9 Leendert Hut         42  2    7  3  2  12 17  42.3    1   0                 
 10 Dinand Stegeman      28  2    5 10  4  19 20  37.9    7   1                 
 11 Herman Haijtink      58  1    5  8  6  19 18  42.6   -9   0                 
 12 Herman Beuzel        50  2    8  5  8  21 21  39.5   -6   4                 
 13 Gerard Dimmendaal    12  3    5  3  4  12 13  39.3   12   0                 
 14 Jan Beltman          52  2    6  6 10  22 18  43.3   -9   1                 
 15 Tonnie Schutte       54  2    6  6  7  19 18  40.1  -11   2                 
 16 Willem Lueks         32  2    8  4 16  28 20  37.5   -1   1                 
 17 Willem Roeterdink    38  2    4  7  7  18 15  37.6   -5   0                 
 18 Gerrit Reurslag      30  2    5  2  5  12 12  36.3   -2   2                 
 19 Willem Klein Wassink 14  3    5  4 10  19 14  34.9    5   0                 
 20 Derk Marsman         26  2    1  3  8  12  5  38.7   -2   1                 
 21 Derk Mombarg         24  2    0  1 10  11  1  27.5   -2   1                 
 22 Janet Beuzel         20  3    1  2  4   7  4  33.4   -1   0                 
 23 Irma Beuzel          18  3    1  0  7   8  2  30.0   -1   1                 
 24 Derk Hissink         16  3    0  1  5   6  1  28.0   -1   1                 
 ------------------------------------------------------------------------------

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :woensdag 31 mei 1995

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        21   33  685 1.571 32.619   1    1    1    1      4  
  2 Herman Haijtink      20   30  595 1.500 29.750   2    2    2    2      8  
  3 Albert Haijtink      21   29  577 1.381 27.476   3    3    3    3     12  
  4 Tonnie Schutte       19   24  465 1.263 24.474   5.5  7    4    5     21.5
  5 Jan Beltman          22   26  512 1.182 23.273   4    4    6    8     22  
  6 Herman Beuzel        21   24  482 1.143 22.952   5.5  5    8    9     27.5
  7 Tonny Roeterdink     19   21  451 1.105 23.737   9    8    9    6     32  
  8 Johan Nijman         21   23  478 1.095 22.762   7    6   10   10     33  
  9 Reint-Jan Holterman  17   20  401 1.176 23.588  10.5  9    7    7     33.5
 10 Leendert Hut         12   15  312 1.250 26.000  15   15    5    4     39  
 11 Johan Beltman        18   19  376 1.056 20.889  12   11   11   11     45  
 12 Willem Roeterdink    22   22  340 1.000 15.455   8   12   12   13     45  
 13 Willem Slagman       21   20  390 0.952 18.571  10.5 10   13   12     45.5
 14 Gerrit Stegeman      23   17  318 0.739 13.826  14   14   16   15     59  
 15 Willem Lueks         25   18  326 0.720 13.040  13   13   17   17     60  
 16 Gerrit Reurslag      16   13  243 0.813 15.188  17   16   15   14     62  
 17 Dinand Stegeman      15   14  204 0.933 13.600  16   17   14   16     63  
 18 Derk Marsman         19    9  157 0.474  8.263  18   18   18   18     72  
 19 Derk Mombarg         13    4   44 0.308  3.385  19   19   19   19     76  
 20 Pascal Hummelink      3    4   50 1.333 16.667  22   23   20   20     85  
 21 Anton Koster          5    4   56 0.800 11.200  22   21   21   21     85  
 22 Janet Beuzel          6    4   65 0.667 10.833  22   20   22   22     86  
 23 Irma Beuzel          10    5   52 0.500  5.200  20   22   23   23     88  
 24 Derk Hissink          9    0    0 0.000  0.000  24   24   24   24     96  
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Datum: Afgebr.  Week: 23 (53)                     (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        18  2   13  7  1  21 33  44.4   21   2                 
  2 Herman Haijtink      52  2   11  8  1  20 30  40.3    3   2                 
  3 Albert Haijtink      60  1   12  5  4  21 29  42.8   -2   3                 
  4 Tonnie Schutte       38  2   10  4  5  19 24  41.8    8   5                 
  5 Jan Beltman          48  2    9  8  5  22 26  40.3    2   5                 
  6 Herman Beuzel        32  2    9  6  6  21 24  40.2    9   2                 
  7 Tonny Roeterdink     58  1    8  5  6  19 21  43.5   -5   4                 
  8 Johan Nijman         56  1    7  9  5  21 23  42.6   -5   2                 
  9 Reint-Jan Holterman  54  2    8  4  5  17 20  42.7   -5   1                 
 10 Leendert Hut         42  2    6  3  3  12 15  40.5    0   1                 
 11 Johan Beltman        50  2    6  7  5  18 19  41.4   -5   2                 
 12 Willem Roeterdink    34  2    7  8  7  22 22  38.4    2   1                 
 13 Willem Slagman       46  2    7  6  8  21 20  40.6   -5   1                 
 14 Gerrit Stegeman      36  2    3 11  9  23 17  39.2   -1   1                 
 15 Willem Lueks         40  2    7  4 14  25 18  39.4   -4   1                 
 16 Gerrit Reurslag      30  2    4  5  7  16 13  40.8    0   1                 
 17 Dinand Stegeman      44  2    5  4  6  15 14  35.2   -8   1                 
 18 Derk Marsman         28  2    3  3 13  19  9  37.9   -1   2                 
 19 Derk Mombarg         26  2    2  0 11  13  4  39.2   -1   1                 
 20 Pascal Hummelink     20  3    1  2  0   3  4  26.0    1   0                 
 21 Anton Koster         14  3    1  2  2   5  4  36.4    3   0                 
 22 Janet Beuzel         22  3    1  2  3   6  4  37.0   -2   1                 
 23 Irma Beuzel          24  3    1  3  6  10  5  33.0   -4   1                 
 24 Derk Hissink         16  3    0  0  9   9  0  31.3   -1   0                 
 ------------------------------------------------------------------------------

        

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 31 mei 1994

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Albert Haijtink      27   38  797 1.407 29.519   1    1    1    1      4  
  2 Tonny Roeterdink     27   36  733 1.333 27.148   2    2    2    4     10  
  3 Johan Nijman         26   34  722 1.308 27.769   3    3    4    3     13  
  4 Reint-Jan Holterman  19   25  554 1.316 29.158   5.5  5    3    2     15.5
  5 Herman Haijtink      20   25  518 1.250 25.900   5.5  6    5    6     22.5
  6 Johan Beltman        17   21  435 1.235 25.588   7    8    6    7     28  
  7 Jan Beltman          28   28  557 1.000 19.893   4    4   10   11     29  
  8 Willem Slagman       18   19  395 1.056 21.944   9   10    8    8     35  
  9 Dinand Stegeman      19   19  405 1.000 21.316   9    9   10    9     37  
 10 Leendert Hut         14   17  365 1.214 26.071  14   12    7    5     38  
 11 Willem Lueks         25   19  443 0.760 17.720   9    7   15   13     44  
 12 Tonnie Schutte       20   18  391 0.900 19.550  11.5 11   13   12     47.5
 13 Gerrit Stegeman      18   17  363 0.944 20.167  14   13   12   10     49  
 14 Willem Roeterdink    17   17  284 1.000 16.706  14   16   10   14     54  
 15 Herman Beuzel        22   18  295 0.818 13.409  11.5 14   14   16     55.5
 16 Gerrit Reurslag      18   13  288 0.722 16.000  17   15   16   15     63  
 17 Derk Marsman         23   15  238 0.652 10.348  16   17   17   17     67  
 18 Derk Mombarg         13    1   18 0.077  1.385  18   18   18   18     72  
 19 Irma Beuzel           8    6   97 0.750 12.125  19   19   19   19     76  
 20 Janet Beuzel          6    2   32 0.333  5.333  20.5 20   21   20     81.5
 21 Pascal Hummelink      5    2   24 0.400  4.800  20.5 21   20   21     82.5
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Albert Haijtink      56  1   16  6  5  27 38  42.8    2   2                 
  2 Tonny Roeterdink     50  2   14  8  5  27 36  42.6    4   1                 
  3 Johan Nijman         58  1   12 10  4  26 34  42.5   -1   3                 
  4 Reint-Jan Holterman  48  2    7 11  1  19 25  44.6    3   4                 
  5 Herman Haijtink      54  2    9  7  4  20 25  44.6   -1   1                 
  6 Johan Beltman        30  2    9  3  5  17 21  44.7   10   4                 
  7 Jan Beltman          60  1   10  8 10  28 28  42.9   -6   1                 
  8 Willem Slagman       38  2    6  7  5  18 19  44.2    4   4                 
  9 Dinand Stegeman      32  2    5  9  5  19 19  43.4    6   2                 
 10 Leendert Hut         46  2    7  3  4  14 17  43.7   -2   1                 
 11 Willem Lueks         44  2    6  7 12  25 19  44.8   -2   1                 
 12 Tonnie Schutte       42  2    6  6  8  20 18  46.2   -2   3                 
 13 Gerrit Stegeman      40  2    6  5  7  18 17  45.9   -2   2                 
 14 Willem Roeterdink    20  3    7  3  7  17 17  38.9    7   0                 
 15 Herman Beuzel        52  2    6  6 10  22 18  41.7  -10   3                 
 16 Gerrit Reurslag      36  2    1 11  6  18 13  44.3   -3   1                 
 17 Derk Marsman         28  2    6  3 14  23 15  41.7    0   1                 
 18 Derk Mombarg         24  3    0  1 12  13  1  39.5    1   1                 
 19 Irma Beuzel          22  3    2  2  4   8  6  35.5    1   1                 
 20 Janet Beuzel         34  2    0  2  4   6  2  40.7   -6   1                 
 21 Pascal Hummelink     26  3    1  0  4   5  2  30.4   -3   1                 
 ------------------------------------------------------------------------------

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :maandag 31 mei 1993

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Beltman          26   38  848 1.462 32.615   1    1    1    1      4  
  2 Johan Nijman         25   33  740 1.320 29.600   3.5  2    4    2     11.5
  3 Albert Haijtink      27   34  738 1.259 27.333   2    3    6    4     15  
  4 Herman Haijtink      24   32  675 1.333 28.125   5    5    3    3     16  
  5 Herman Beuzel        26   33  658 1.269 25.308   3.5  6    5    7     21.5
  6 Tonny Roeterdink     26   31  685 1.192 26.346   6    4    7    5     22  
  7 Reint-Jan Holterman  19   22  475 1.158 25.000   8    8    8    8     32  
  8 Leendert Hut         12   17  313 1.417 26.083  12   12    2    6     32  
  9 Willem Lueks         28   26  491 0.929 17.536   7    7   11   10     35  
 10 Tonnie Schutte       20   19  411 0.950 20.550  10    9   10    9     38  
 11 Gerrit Stegeman      25   21  407 0.840 16.280   9   10   13   11     43  
 12 Willem Slagman       22   18  316 0.818 14.364  11   11   14   13     49  
 13 Gerrit Reurslag      16   14  246 0.875 15.375  13   13   12   12     50  
 14 Janet Beuzel         11   11  140 1.000 12.727  14   16    9   16     55  
 15 Dinand Stegeman      15   10  212 0.667 14.133  15   14   15.5 15     59.5
 16 Johan Beltman        12    8  171 0.667 14.250  16   15   15.5 14     60.5
 17 Derk Marsman         11    6   91 0.545  8.273  17.5 17   17   17     68.5
 18 Pascal Hummelink     14    6   81 0.429  5.786  17.5 18   18   18     71.5
 19 Derk Mombarg         16    4   42 0.250  2.625  19   19   19   19     76  
 20 Sander van Proosdij   2    2   22 1.000 11.000  20   21   20   20     81  
 21 Irma Beuzel           9    1   25 0.111  2.778  21   20   21   21     83  
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Datum: 01-06-93 Week: 22 (53)                     (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Beltman          36  2   15  8  3  26 38  44.9   12   2                 
  2 Johan Nijman         58  1   10 13  2  25 33  45.0    0   1                 
  3 Albert Haijtink      60  1   12 10  5  27 34  45.0   -2   1                 
  4 Herman Haijtink      52  1   13  6  5  24 32  44.2    1   1                 
  5 Herman Beuzel        40  2   11 11  4  26 33  42.5    6   1                 
  6 Tonny Roeterdink     56  1   12  7  7  26 31  44.5   -3   2                 
  7 Reint-Jan Holterman  54  1    8  6  5  19 22  46.1   -3   2                 
  8 Leendert Hut         46  2    8  1  3  12 17  41.3    0   4                 
  9 Willem Lueks         48  2   10  6 12  28 26  43.1   -2   1                 
 10 Tonnie Schutte       50  2    5  9  6  20 19  45.4   -4   3                 
 11 Gerrit Stegeman      32  2    5 11  9  25 21  44.4    4   1                 
 12 Willem Slagman       34  2    6  6 10  22 18  43.0    2   3                 
 13 Gerrit Reurslag      44  2    6  2  8  16 14  43.1   -4   1                 
 14 Janet Beuzel         24  3    4  3  4  11 11  32.5    5   1                 
 15 Dinand Stegeman      38  2    2  6  7  15 10  46.5   -3   4                 
 16 Johan Beltman        42  2    2  4  6  12  8  48.3   -6   4                 
 17 Derk Marsman         30  2    2  2  7  11  6  40.4   -1   2                 
 18 Pascal Hummelink     22  3    2  2 10  14  6  34.4    2   2                 
 19 Derk Mombarg         28  3    2  0 14  16  4  36.6   -2   1                 
 20 Sander van Proosdij  26  2    1  0  1   2  2  31.0   -2   0                 
 21 Irma Beuzel          20  3    0  1  8   9  1  34.4    0   1                 
 ------------------------------------------------------------------------------

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :zondag 31 mei 1992

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Albert Haijtink      22   31  621 1.409 28.227   1    1    1    2      5  
  2 Johan Nijman         20   27  583 1.350 29.150   2    2    2    1      7  
  3 Tonny Roeterdink     22   25  539 1.136 24.500   3    3    8    4     18  
  4 Reint-Jan Holterman  18   22  426 1.222 23.667   6.5  6    4.5  5     22  
  5 Herman Haijtink      18   22  411 1.222 22.833   6.5  7    4.5  7     25  
  6 Tonnie Schutte       21   22  439 1.048 20.905   6.5  5    9    9     29.5
  7 Willem Lueks         27   24  504 0.889 18.667   4    4   14   11     33  
  8 Leendert Hut         12   15  322 1.250 26.833  15   12    3    3     33  
  9 Gerrit Reurslag      18   18  377 1.000 20.944  10    9   10    8     37  
 10 Johan Beltman        14   16  323 1.143 23.071  14   11    7    6     38  
 11 Herman Beuzel        23   22  404 0.957 17.565   6.5  8   11   13     38.5
 12 Dinand Stegeman      15   18  301 1.200 20.067  10   14    6   10     40  
 13 Jan Beltman          20   18  357 0.900 17.850  10   10   13   12     45  
 14 Willem Slagman       18   17  292 0.944 16.222  12.5 15   12   14     53.5
 15 Gerrit Stegeman      21   17  312 0.810 14.857  12.5 13   15   15     55.5
 16 Derk Marsman         15    9  179 0.600 11.933  16   16   16   16     64  
 17 Derk Mombarg         15    4   45 0.267  3.000  17   17   17   17     68  
 18 Sander van Proosdij  10   13  217 1.300 21.700  18   18   18   19     73  
 19 Janet Beuzel         10    8  112 0.800 11.200  19.5 20   20   20     79.5
 20 Jan Stegink          11    8  117 0.727 10.636  19.5 19   22   21     81.5
 21 Raoul van Onzenoort   1    1   27 1.000 27.000  23   23   19   18     83  
 22 Pascal Hummelink      9    7   83 0.778  9.222  21   21   21   22     85  
 23 Irma Beuzel           8    4   56 0.500  7.000  22   22   23   23     90  
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Datum: afgebr.  Week:  0 (53)                     (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Albert Haijtink      60  1   14  3  5  22 31  42.6    0   2                 
  2 Johan Nijman         46  2    9  9  2  20 27  44.7    6   4                 
  3 Tonny Roeterdink     56  1    8  9  5  22 25  42.8    0   5                 
  4 Reint-Jan Holterman  32  2    7  8  3  18 22  40.1   11   5                 
  5 Herman Haijtink      12  2    8  6  4  18 22  40.7   20   3                 
  6 Tonnie Schutte       34  2    7  8  6  21 22  42.4    8   1                 
  7 Willem Lueks         54  1    9  6 12  27 24  41.7   -3   1                 
  8 Leendert Hut         52  1    6  3  3  12 15  42.7   -3   1                 
  9 Gerrit Reurslag      40  2    5  8  5  18 18  40.9    2   2                 
 10 Johan Beltman        58  1    6  4  4  14 16  43.1   -8   1                 
 11 Herman Beuzel        48  2    7  8  8  23 22  40.3   -4   1                 
 12 Dinand Stegeman      28  2    7  4  4  15 18  37.3    5   2                 
 13 Jan Beltman          44  2    4 10  6  20 18  43.5   -4   3                 
 14 Willem Slagman       36  2    5  7  6  18 17  40.7   -1   1                 
 15 Gerrit Stegeman      42  2    3 11  7  21 17  39.7   -5   1                 
 16 Derk Marsman         38  2    3  3  9  15  9  36.3   -4   0                 
 17 Derk Mombarg         18  3    1  2 12  15  4  32.5    5   1                 
 18 Sander van Proosdij  30  2    5  3  2  10 13  37.4   -2   1                 
 19 Janet Beuzel         22  3    2  4  4  10  8  29.0    1   1                 
 20 Jan Stegink          26  2    3  2  6  11  8  33.3   -2   0                 
 21 Raoul van Onzenoort  50  2    0  1  0   1  1  54.0  -15   0                 
 22 Pascal Hummelink     20  3    2  3  4   9  7  29.1   -1   1                 
 23 Irma Beuzel          24  3    1  2  5   8  4  24.5   -4   1                 
 ------------------------------------------------------------------------------

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :vrijdag 31 mei 1991

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Albert Haijtink      25   39  828 1.560 33.120   1    1    1    1      4  
  2 Johan Beltman        17   26  505 1.529 29.706   3.5  3    2    2     10.5
  3 Tonny Roeterdink     25   31  623 1.240 24.920   2    2    5    5     14  
  4 Willem Lueks         22   26  491 1.182 22.318   3.5  4    8    7     22.5
  5 Leendert Hut         14   18  390 1.286 27.857   9.5  9    4    3     25.5
  6 Raoul van Onzenoort  17   21  402 1.235 23.647   7    7    6    6     26  
  7 Herman Beuzel        21   25  434 1.190 20.667   5    6    7    9     27  
  8 Johan Nijman         13   17  344 1.308 26.462  12   10    3    4     29  
  9 Jan Beltman          21   23  435 1.095 20.714   6    5   10    8     29  
 10 Gerrit Stegeman      21   20  393 0.952 18.714   8    8   12   12     40  
 11 Gerrit Reurslag      15   17  295 1.133 19.667  12   13    9   10     44  
 12 Derk Marsman         21   18  302 0.857 14.381   9.5 12   15.5 16     53  
 13 Willem Slagman       17   16  289 0.941 17.000  14.5 14   13   13     54.5
 14 Tonnie Schutte       20   16  314 0.800 15.700  14.5 11   17   15     57.5
 15 Reint-Jan Holterman  13   12  244 0.923 18.769  17.5 15   14   11     57.5
 16 Sander van Proosdij  16   17  211 1.063 13.188  12   18   11   17     58  
 17 Dinand Stegeman      14   12  225 0.857 16.071  17.5 17   15.5 14     64  
 18 Jan Stegink          22   15  233 0.682 10.591  16   16   18   18     68  
 19 Irma Beuzel           9    5   74 0.556  8.222  20   19   19   19     77  
 20 Janet Beuzel         11    6   56 0.545  5.091  19   20   20   20     79  
 21 Pascal Hummelink     18    4   38 0.222  2.111  21   21   21   21     84  
 22 Derk Mombarg         11    2   20 0.182  1.818  22   22   22   22     88  
 23 Jeroen Obbink         4    3   29 0.750  7.250  23   23   24   24     94  
 24 Tineke Harkink        1    2   10 2.000 10.000  24   24   23   23     94  
 25 Felipe Bos            3    1    7 0.333  2.333  25   25   25   25    100  
 26 Rien Harkink          1    0    0 0.000  0.000  27   27   27   27    108  
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Datum: 28-05-91 Week: 22 (52)                     (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Albert Haijtink      60  1   16  7  2  25 39  43.7    0   3                 
  2 Johan Beltman        58  1   12  2  3  17 26  40.8    0   3                 
  3 Tonny Roeterdink     54  1   10 11  4  25 31  41.4    1   1                 
  4 Willem Lueks         44  2    9  8  5  22 26  41.2    5   1                 
  5 Leendert Hut         26  2    7  4  3  14 18  44.1   13   3                 
  6 Raoul van Onzenoort  46  2    9  3  5  17 21  42.2    2   1                 
  7 Herman Beuzel        50  2   10  5  6  21 25  40.4   -1   2                 
  8 Johan Nijman         56  1    4  9  0  13 17  41.4   -5   4                 
  9 Jan Beltman          52  1    8  7  6  21 23  42.2   -4   5                 
 10 Gerrit Stegeman      36  2    6  8  7  21 20  43.9    3   2                 
 11 Gerrit Reurslag      34  2    5  7  3  15 17  38.7    3   2                 
 12 Derk Marsman         42  2    7  4 10  21 18  40.8   -2   2                 
 13 Willem Slagman       32  2    5  6  6  17 16  42.5    2   2                 
 14 Tonnie Schutte       48  2    4  8  8  20 16  43.0   -7   4                 
 15 Reint-Jan Holterman  38  2    3  6  4  13 12  43.8   -3   2                 
 16 Sander van Proosdij  28  2    6  5  5  16 17  32.3    1   1                 
 17 Dinand Stegeman      40  2    4  4  6  14 12  43.3   -6   1                 
 18 Jan Stegink          30  2    5  5 12  22 15  40.7   -2   1                 
 19 Irma Beuzel          22  3    1  3  5   9  5  35.6    1   3                 
 20 Janet Beuzel         24  3    3  0  8  11  6  31.8   -1   2                 
 21 Pascal Hummelink     20  3    2  0 16  18  4  32.0    0   1                 
 22 Derk Mombarg         16  2    1  0 10  11  2  43.3    1   2                 
 23 Jeroen Obbink        14  3    1  1  2   4  3  20.5    1   1                 
 24 Tineke Harkink        8  3    1  0  0   1  2  10.0    3   1                 
 25 Felipe Bos           18  3    0  1  2   3  1  25.3   -3   1                 
 26 Rien Harkink         10  3    0  0  1   1  0   8.0    0   1                 
 ------------------------------------------------------------------------------

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :donderdag 31 mei 1990

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Albert Haijtink      25   38  743 1.520 29.720   1    1    1    1      4  
  2 Johan Beltman Jr     22   33  577 1.500 26.227   2    4    2    3     11  
  3 Johan Nijman         19   27  533 1.421 28.053   6    5    3    2     16  
  4 Tonny Roeterdink     24   31  597 1.292 24.875   3.5  2    6.5  5     17  
  5 Jan Beltman Sr       24   31  583 1.292 24.292   3.5  3    6.5  7     20  
  6 Herman Beuzel        19   26  473 1.368 24.895   8    7    4    4     23  
  7 Tonnie Schutte       21   27  490 1.286 23.333   6    6    8    8     28  
  8 Raoul van Onzenoort  16   21  373 1.313 23.313  10.5  9    5    9     33.5
  9 Willem Lueks         24   27  455 1.125 18.958   6    8   12   11     37  
 10 Derk Marsman         18   21  326 1.167 18.111  10.5 11   11   12     44.5
 11 Dinand Stegeman Jr   16   20  312 1.250 19.500  12   13    9.5 10     44.5
 12 Reint-Jan Holterman  12   15  296 1.250 24.667  15.5 14    9.5  6     45  
 13 Gerrit Stegeman Sr   23   25  360 1.087 15.652   9   10   13   14     46  
 14 Gerrit Reurslag      20   19  317 0.950 15.850  13.5 12   14   13     52.5
 15 Willem Slagman       22   19  286 0.864 13.000  13.5 15   15   15     58.5
 16 Jan Stegink          23   15  213 0.652  9.261  15.5 16   18   17     66.5
 17 Sander van Proosdij  21   14  169 0.667  8.048  17   17   16.5 18     68.5
 18 Leendert Hut         12    8  141 0.667 11.750  19   18   16.5 16     69.5
 19 Janet Beuzel         21   10   80 0.476  3.810  18   19   19   19     75  
 20 Irma Beuzel          17    7   56 0.412  3.294  20   20   20   21     81  
 21 Pascal Hummelink     15    6   50 0.400  3.333  21   21   21   20     83  
 22 Felipe Bos           14    1    9 0.071  0.643  22   22   22   22     88  
 23 Derk Mombarg          6    2   26 0.333  4.333  23   23   23   23     92  
 24 Jeroen Obbink        10    1    6 0.100  0.600  24   24   24   24     96  
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Datum: 29-05-90 Week: 22 (52)                     (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Albert Haijtink      56  1   16  6  3  25 38  38.9    2   2                 
  2 Johan Beltman Jr     60  1   15  3  4  22 33  36.7   -1   4                 
  3 Johan Nijman         58  1   11  5  3  19 27  40.7   -1   2                 
  4 Tonny Roeterdink     32  1   11  9  4  24 31  41.7   11   3                 
  5 Jan Beltman Sr       54  1   13  5  6  24 31  40.4   -1   2                 
  6 Herman Beuzel        30  1   10  6  3  19 26  39.4   10   4                 
  7 Tonnie Schutte       36  1   12  3  6  21 27  39.5    6   1                 
  8 Raoul van Onzenoort  48  1    9  3  4  16 21  40.3   -1   0                 
  9 Willem Lueks         50  1   12  3  9  24 27  38.9   -3   1                 
 10 Derk Marsman         34  1    9  3  6  18 21  36.4    4   3                 
 11 Dinand Stegeman Jr   24  1    7  6  3  16 20  35.8    8   1                 
 12 Reint-Jan Holterman  46  1    6  3  3  12 15  44.0   -4   0                 
 13 Gerrit Stegeman Sr   40  1    9  7  7  23 25  36.1   -2   1                 
 14 Gerrit Reurslag      38  1    8  3  9  20 19  39.3   -2   0                 
 15 Willem Slagman       44  1    7  5 10  22 19  38.8   -6   1                 
 16 Jan Stegink          42  1    4  7 12  23 15  39.3   -6   1                 
 17 Sander van Proosdij  20  1    5  4 12  21 14  36.0    4   1                 
 18 Leendert Hut         52  1    2  4  6  12  8  43.5  -13   1                 
 19 Janet Beuzel         16  1    5  0 16  21 10  33.7    4   0                 
 20 Irma Beuzel          22  1    3  1 13  17  7  32.9    0   1                 
 21 Pascal Hummelink     14  1    3  0 12  15  6  30.9    3   0                 
 22 Felipe Bos           12  1    0  1 13  14  1  35.3    3   1                 
 23 Derk Mombarg         28  1    0  2  4   6  2  32.7   -6   0                 
 24 Jeroen Obbink        18  1    0  1  9  10  1  31.2   -2   0                 
 ------------------------------------------------------------------------------

 Afgebroken partijen:
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Derk Mombarg         - Janet Beuzel            (24-04-90)
  2 Derk Mombarg         - Pascal Hummelink        (06-02-90)
  3 Derk Mombarg         - Felipe Bos              (09-01-90)
  4 Dinand Stegeman Jr   - Jeroen Obbink           (13-03-90)

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :woensdag 31 mei 1989

Eindstand

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Johan Beltman Jr     25   40  851 1.600 34.040   1    1    1    1      4  
  2 Johan Nijman         18   25  538 1.389 29.889   5.5  4    2    2     13.5
  3 Albert Haytink       23   31  613 1.348 26.652   3    3    5    5     16  
  4 Jan Beltman Sr       27   34  675 1.259 25.000   2    2    7    6     17  
  5 Leendert Hut         17   23  485 1.353 28.529   8.5  6    4    4     22.5
  6 Willem Lueks         22   26  513 1.182 23.318   4    5    8    7     24  
  7 Raoul van Onzenoort  19   25  426 1.316 22.421   5.5  8    6    8     27.5
  8 Reint-Jan Holterman  13   18  385 1.385 29.615  12.5 10    3    3     28.5
  9 Willem Slagman       22   23  392 1.045 17.818   8.5  9    9    9     35.5
 10 Jan Stegink          26   24  446 0.923 17.154   7    7   11   11     36  
 11 Gerrit Stegeman Sr   25   22  379 0.880 15.160  10   11   12   12     45  
 12 Gerrit Reurslag      16   16  277 1.000 17.313  15   15   10   10     50  
 13 Tonnie Schutte       21   17  286 0.810 13.619  14   13   13   13     53  
 14 Derk Marsman         25   18  311 0.720 12.440  12.5 12   15   14     53.5
 15 Tonny Roeterdink     26   19  284 0.731 10.923  11   14   14   16     55  
 16 Herman Beuzel        21   15  249 0.714 11.857  16   16   16   15     63  
 17 Derk Mombarg         19    7  119 0.368  6.263  17   17   17   17     68  
 18 Johan Visschers       8    8  193 1.000 24.125  19   18   18   18     73  
 19 Dinand Stegeman Jr   11   10  171 0.909 15.545  18   19   19   19     75  
 20 Erik Dorland          8    5   52 0.625  6.500  20   20   20   20     80  
 21 Sander van Proosdij   4    0    0 0.000  0.000  21.5 21.5 21.5 21.5   86  
 22 Irma Beuzel          10    0    0 0.000  0.000  21.5 21.5 21.5 21.5   86  
 ------------------------------------------------------------------------------

 Afgebroken partijen:
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Willem Slagman       - Sander van Proosdij     (16-08-88)
  2 Gerrit Reurslag      - Erik Dorland            (06-12-88)
  3 Dinand Stegeman Jr   - Sander van Proosdij     (23-08-88)

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017