Onderlinge competities

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 15 oktober 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Westhof97968113940226311,69248,5381,01,01,01,04,0
2Johan Haijtink110276013931215791,61544,5382,02,02,02,08,0
3Gerrit Roeterdink84956111542143741,27334,0003,03,04,05,015,0
4Jan Koerselman9206208422102761,25034,5005,05,05,04,019,0
5Johan Beltman96666111533133481,18231,6364,04,06,06,020,0
6Alfred van Lenthe1041721312041041,33334,66711,010,53,03,027,5
7Tonny Roeterdink1001701630361601,00026,6678,08,08,07,031,0
8Tonnie Schutte925641630361581,00026,3338,09,08,08,033,0
9André Haijtink813520706161730,85724,7148,07,010,09,034,0
10Henk Straalman6554411316682090,61516,0776,06,012,012,036,0
11Gerrit Reurslag819541612341040,66717,33311,010,511,011,043,5
12Dinand Stegeman91360031113641,00021,33313,513,08,010,044,5
13Herman Beuzel809481912641000,44411,11111,012,015,014,052,0
14Karsten Konniger42161143620,50010,33313,514,013,515,056,0
15Gerard Dimmendaal81150040222480,50012,00015,015,013,513,056,5
16Gerrit Stegeman7334613003000,0000,00016,516,516,516,566,00
17Appie Bielderman4014004000,0000,00016,516,516,516,566,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
JHK
W
WZ
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
TKN
ALE
W
W
Z
TRK
Z
Z
Z
W
Z
Z
TWF
ZW
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
Z
W
W
JBJ
Z
W
Z
W
ZW
Z
W
W
W
W
TSE
W
W
Z
W
Z
Z
JKN
Z
W
Z
Z
W
W
Z
Z
DSJ
W
Z
Z
WSN
GRK
W
Z
W
WZ
Z
Z
Z
W
Z
W
GRG
Z
W
Z
W
W
W
AHJ
W
Z
Z
W
Z
Z
W
GDL
Z
W
W
W
HBL
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
Z
GSS
W
Z
W
HSN
ZW
W
W
Z
W
W
Z
Z
Z
W
Z
W
KKR
Z
Z
W
Z
Z
W
ABN
Z
Z
W
Z
THT
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :zaterdag 29 juni 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Appie BieldermanHenk Straalman0 - 2
52Gerrit StegemanJohan Beltman0 - 2
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1 en 2-0. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
42Gerard DimmendaalWinnaar Egbert - Johan H.
82Winnaar Andre - Gerrit W.Dinand Stegeman
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Egbert HarkinkJohan Haijtink
21André HaijtinkGerrit Wassink

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.


















Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 28 mei 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10977812919824612521,58643,1721,01,02,02,06,0
2Tom Westhof982682271575379861,37036,5192,03,03,04,012,04
3Johan Beltman9686622714853610141,33337,5563,02,04,03,012,02
4Gerrit Wassink131080410820185001,80050,0007,06,01,01,015,0
5Tonny Roeterdink995701191054256691,31635,2114,54,05,05,018,5
6Gerrit Roeterdink85656321975256611,19031,4764,55,06,06,021,5
7Tonnie Schutte924622219210204740,95222,5716,07,08,08,029,0
8Jan Koerselman93864015636153791,00025,26710,010,07,07,034,0
9Herman Beuzel83154219739173990,89521,0008,09,09,09,035,0
10Henk Straalman656421254813164120,64016,4809,08,011,011,039,0
11André Haijtink80448219469143620,73719,05311,011,010,010,042,0
12Gerrit Reurslag8135011324781720,61513,23113,013,012,012,050,02
13Karsten Konniger36229252291980,3106,82812,012,013,013,050,02
14Appie Bielderman3211812154930,2225,16714,014,014,014,056,0
15Egbert Harkink1094762640281481,33324,66715,016,018,018,067,0
16Gerard Dimmendaal827521531171281,40025,60016,517,017,017,067,5
17Thomas Hanhart38222004702,00035,00018,519,015,516,069,0
18Alfred van Lenthe103772311002422,00042,00020,020,015,515,070,5
19Gerrit Stegeman7334411015471770,70017,70016,515,020,020,071,5
20Dinand Stegeman886584512241020,80020,40018,518,019,019,074,5
21Pieter Hanhart *3401001000,0000,00021,021,021,021,084,0

* Pieter is sinds 1 juli 2018 geen lid meer






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
Z
W
W
W
Z
JHK
Z
WZ
ZW
ZWZ
ZW
ZWZ
Z
ZW
ZWZ
Z
WZW
W
WZ
W
ZW
EHK
Z
W
Z
WZ
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
ZW
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
Z
W
WZ
ZW
TWF
W
WZ
W
WZ
WWW
WW
ZW
W
WZ
ZW
W
Z
Z
ZW
WZ
WZ
JBJ
Z
WZW
Z
ZW
ZZZ
ZW
Z
ZW
ZWZ
Z
ZW
W
ZWZ
W
W
JKN
WZ
Z
ZZ
WZ
W
W
Z
Z
W
ZZ
Z
TSE
Z
WZW
W
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
W
WZ
W
W
WSN
DSJ
W
W
Z
Z
W
GRK
W
WZ
WZ
ZW
WZ
W
WZ
ZW
W
Z
ZW
WZ
Z
HBL
WZW
W
WZ
WZW
W
WZ
W
W
WZ
ZW
W
GDL
Z
Z
WZ
Z
GRG
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
WW
W
AHJ
ZWZ
Z
W
WZ
W
WZ
W
Z
W
Z
ZW
WZ
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
Z
W
WZ
HSN
Z
ZW
Z
ZW
WZ
WZW
Z
ZW
WZ
ZW
W
WZ
Z
W
ZW
SHT
THT
W
Z
KKR
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
ZZ
ZW
ZW
Z
Z
WZ
PHT
W
ABN
W
WZ
W
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 14 mei 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
195Dinand StegemanGerrit Wassink1 - 1Dinand is kampioen wegens ratingverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
184Gerrit RoeterdinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
174Gerrit WassinkAlfred van Lenthe2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
163Egbert HarkinkGerrit Wassink0 - 2
153Thomas HanhartDinand Stegeman0 - 2
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink0 - 2
133Alfred van LentheTom Westhof2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
102Gerard DimmendaalTom Westhof0 - 2
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
72Tonnie SchutteEgbert Harkink0 - 2
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Tonnie Schutte wint laatste ronde sneldammen, Johan Haijtink is kampioen

Datum :dinsdag 7 mei 2019
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tonnie Schutte924 852112
2Dinand Stegeman886 843111
2Tom Westhof982 851211
4Johan Beltman968 842210
4Johan Haijtink1097 826010
6Gerard Dimmendaal827 83329
6Gerrit Roeterdink856 83329
8Herman Beuzel831 83238
8Tonny Roeterdink995 83238
10Alfred van Lenthe1037 82246
10André Haijtink804 81436
10Henk Straalman656 81436
13Gerrit Stegeman733 80535
14Gerrit Reurslag813 80444
15Karsten Konniger40131

Uitslagen
     


Johan Haijtink blijft winnen en wint dus ook de derde ronde sneldammen.

Datum :dinsdag 2 april 2019
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 871015
2Tom Westhof956 861113
3Gerrit Roeterdink875 851211
4Tonnie Schutte903 842210
5Johan Beltman986 84048
5Tonny Roeterdink1001 84048
7André Haijtink808 82337
7Dinand Stegeman899 82337
7Herman Beuzel849 83147
10Gerrit Reurslag819 81436
11Gerard Dimmendaal836 81345
11Gerrit Stegeman738 81345
13Henk Straalman648 80262

Uitslagen
     


Johan Haijtink wint ook de tweede ronde sneldammen

Datum :dinsdag 5 maart 2019
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 852112
2Dinand Stegeman899 851211
2Tom Westhof956 851211
4Johan Beltman986 842210
4Tonny Roeterdink1001 842210
6Gerrit Roeterdink875 83329
6Tonnie Schutte903 84139
8Gerard Dimmendaal836 84048
9Gerrit Reurslag819 83147
9Herman Beuzel849 83147
11Karsten Konniger41032
12Appie Bielderman81072
12Henk Straalman648 81072

Uitslagen
     


Johan Haijtink wint eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 12 juni 2018
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1097 862014
2Tonny Roeterdink995 852112
3Dinand Stegeman886 842210
3Johan Beltman968 842210
5Gerrit Roeterdink856 84139
6Herman Beuzel831 83238
6Tonnie Schutte924 83238
8André Haijtink804 82337
8Tom Westhof982 82337
10Gerrit Reurslag813 80626
11Gerard Dimmendaal827 81345
11Gerrit Stegeman733 81345
13Henk Straalman656 80353

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.


















Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10777623426535714431,67642,4411,01,01,01,04,0
2Tom Westhof956642261394359131,34635,1153,03,05,02,013,0
3Jan Koerselman966664221345307451,36433,8644,54,03,54,016,0
4Johan Beltman98668133151264210061,27330,4852,02,08,09,021,0
5Gerard Dimmendaal83652016961245291,50033,0638,09,02,07,026,0
6Tonny Roeterdink1001701211245286671,33331,7626,06,06,58,026,5
7Gerrit Roeterdink875564241347307121,25029,6674,55,010,010,029,5
8Tonnie Schutte90362319964246341,26333,3688,07,09,06,030,0
9Dinand Stegeman89960311470153801,36434,54515,015,03,53,036,5
10André Haijtink80848122967245711,09125,9558,08,011,011,038,0
11Egbert Harkink110078112561164021,33333,50014,013,06,55,038,5
12Herman Beuzel84954123878234951,00021,52210,011,012,012,045,0
13Sarah Hanhart402267712215180,80819,92311,010,013,013,047,0
14Willem Klein Wassink784461266713194730,73118,19212,012,015,014,053,0
15Henk Straalman648420316520173880,54812,51613,014,017,017,061,0
16Gerrit Reurslag81950313346102190,76916,84617,017,014,015,063,0
17Thomas Hanhart381264418122640,46210,15416,016,018,018,068,0
18Gerrit Stegeman7384401224681980,66716,50019,018,016,016,069,0
19Karsten Konniger34124331891770,3757,37518,019,019,019,075,0
20Pieter Hanhart3611712144740,2354,35320,020,020,020,080,0
21Appie Bielderman3201710162360,1182,11821,021,021,021,084,0
22Gerrit Wassink1306804220041502,00075,00023,523,022,022,090,5
23Alfred van Lenthe10557438341102641,25033,00022,022,024,023,091,0
24Tom Knapen105072131204861,33328,66723,524,023,024,094,5






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
ALE
TKN
TRK
JBJ
JKN
TWF
TSE
DSJ
WSN
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
PHT
KKR
ABN
vr
GWK
Z
W
EHK
ZW
Z
W
W
W
W
W
Z
W
W
Z
JHK
W
WZ
W
Z
ZW
W
ZWZ
W
WW
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WZW
W
ZW
Z
W
WZ
ALE
Z
Z
Z
W
W
ZW
W
TKN
Z
Z
Z
TRK
W
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
JBJ
Z
WZ
WZ
ZW
WW
WW
Z
WZ
ZW
Z
W
WZ
WZW
ZW
WZ
ZW
W
ZW
Z
JKN
Z
W
WZ
ZW
ZW
W
ZW
Z
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
TWF
Z
WZW
W
Z
ZZ
WZ
W
Z
W
Z
WZ
ZW
ZW
WZ
W
Z
W
Z
TSE
Z
W
W
ZZ
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
Z
W
DSJ
Z
W
Z
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
WSN
GRK
Z
ZZ
Z
ZW
WZ
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
W
Z
HBL
WZ
ZW
WZ
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
GDL
Z
W
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
ZW
ZZZ
W
GRG
WZ
Z
W
W
Z
Z
W
Z
Z
W
W
Z
AHJ
ZW
Z
Z
ZW
Z
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WKK
Z
WZ
W
ZWZ
W
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
W
Z
WZ
ZW
Z
W
Z
W
GSS
W
W
Z
Z
Z
Z
W
Z
W
W
Z
W
HSN
W
ZWZ
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
Z
W
WZ
W
WZ
W
SHT
Z
Z
Z
WZ
ZW
Z
ZW
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
WZ
W
Z
W
THT
Z
WZ
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
Z
Z
W
ZW
ZW
ZW
Z
Z
PHT
W
Z
Z
Z
W
ZW
Z
ZW
Z
Z
Z
WZ
W
W
KKR
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
Z
ZW
WWW
W
Z
W
ZW
W
W
Z
W
ABN
ZW
W
W
W
W
Z
W
Z
Z
Z
Z
Z
Z
W
Z
Z
vr

Gerrit Wassink wint de finale tegen Gerrit Roeterdink en is daarmee de bekerkampioen!

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Ronde 5, finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Gerrit Roeterdink 2 - 0

Gerrit Wassink en Gerrit Roeterdink door naar de finale

Datum :dinsdag 22 mei 2018
Ronde :Ronde 4, halve finale
Wedstrijd :Bekercompetitie