Onderlinge competities

Onderlinge competitie

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Alfred van Lenthe10377215500102902,00058,0002,02,01,01,06,0
2Johan Haijtink11117806420102911,66748,5002,01,02,52,07,5
3Tonny Roeterdink10096806501102821,66747,0002,03,02,53,010,5
4Tonnie Schutte909621531171811,40036,2004,56,04,04,018,5
5Gerrit Roeterdink845580731372151,00030,7144,54,06,05,019,5
6Johan Beltman970660722362010,85728,7146,05,08,06,025,0
7Gerrit Reurslag806540420241081,00027,0008,08,06,07,029,0
8Tom Westhof1009700613251420,83323,6677,07,09,08,031,0
9Gerard Dimmendaal80652010101231,00023,00012,513,06,09,040,5
10Henk Straalman65646060333900,50015,0009,09,011,012,041,0
11André Haijtink82856040222720,50018,00010,510,011,010,041,5
12Egbert Harkink109876020111350,50017,50012,512,011,011,046,5
13Herman Beuzel80550061052460,3337,66710,511,013,013,047,5
14Jan Koerselman9476401001000,0000,00014,514,514,514,558,00
15Karsten Konninger4402002000,0000,00014,514,514,514,558,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TWF
TRK
JBJ
JKN
TSE
DSJ
GRK
AHJ
GRG
GDL
HBE
GSS
HSN
KKR
ABN
vr
GWK
JHK
W
Z
Z
W
Z
Z
EHK
W
W
TKN
ALE
W
W
W
Z
W
TWF
Z
W
Z
Z
Z
Z
TRK
Z
Z
W
Z
W
Z
JBJ
W
Z
W
Z
W
Z
W
JKN
Z
TSE
Z
W
W
Z
W
DSJ
GRK
W
Z
Z
W
Z
Z
Z
AHJ
Z
W
Z
Z
GRG
W
W
W
Z
GDL
W
HBE
W
Z
W
W
W
Z
GSS
HSN
W
Z
W
W
Z
W
KKR
W
Z
ABN
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 4 augustus 2020


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
52Alfred van LentheTonnie Schutte2 - 0
32Gerard DimmendaalJohan Haijtink
42Tom WesthofAppie Bielderman
62Winnaar KKR tegen DSJEgbert HarkinkKKR = Karsten Konniger, DSJ = Dinand Stegeman
72Gerrit WassinkGerrit Stegeman
82André HaijtinkHerman Beuzel
92Gerrit RoeterdinkJohan Beltman
102Winnaar HSN tegen GRGTonny RoeterdinkHSN = Henk Straalman, GRG = Gerrit Reurslag
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Henk StraalmanGerrit Reurslag
21Karsten KonningerDinand Stegeman

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 10 maart 2020
Er is door het bestuur van Denk en Zet besloten dat in verband met het Corona virus dit de eindstand is.

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink11027632620514511981,73146,0771,01,01,01,04,0
2Tom Westhof9796822514923710331,48041,3202,02,02,02,08,0
3Jan Koerselman920620211236277541,28635,9053,53,04,04,014,5
4Johan Beltman966662221075277341,22733,3643,54,05,05,017,5
5Tonny Roeterdink100170414923205561,42939,7146,06,03,03,018,0
6Gerrit Roeterdink84956421885246331,14330,1435,05,06,06,022,0
7André Haijtink81352117395154400,88225,8827,57,08,07,029,5
8Tonnie Schutte92564115717153831,00025,5337,58,07,08,030,5
9Henk Straalman655443222911133300,59115,0009,09,09,09,036,0
10Herman Beuzel809483173410102380,58814,00010,010,010,011,041,0
11Gerrit Reurslag8195411424882040,57114,57111,011,011,010,043,0
12Karsten Konniger4211322961590,46212,23112,012,012,012,048,0
13Appie Bielderman4011502132560,1333,73313,013,013,013,052,0
14Dinand Stegeman9136029342102621,11129,11114,014,014,014,056,0
15Alfred van Lenthe1041721714261720,85724,57115,015,016,015,061,0
16Egbert Harkink111078121012441,00022,00018,018,015,016,067,0
17Gerard Dimmendaal81150160424890,66714,83317,017,017,017,068,00
18Gerrit Stegeman7334611013651360,50013,60016,016,018,018,068,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
Z
W
JHK
ZW
WZ
ZW
Z
ZW
Z
WZ
ZW
WZ
W
WZ
W
WZ
ZW
WZ
TKN
ALE
W
W
W
Z
W
Z
W
TRK
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
TWF
ZW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
WZ
WZ
WW
WZ
Z
ZW
Z
W
WW
JBJ
WZ
Z
W
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
ZW
ZW
ZW
Z
W
TSE
W
Z
ZW
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
WZ
Z
JKN
W
WZ
W
WZ
ZW
WZ
W
ZW
Z
ZW
W
Z
W
Z
W
DSJ
W
ZW
Z
Z
Z
Z
W
Z
WSN
GRK
ZW
Z
ZW
WZ
W
WZ
W
W
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
GRG
WZ
W
ZZ
ZW
Z
W
Z
W
W
W
W
AHJ
ZW
W
Z
ZW
WZ
W
WZ
W
Z
Z
Z
W
Z
GDL
Z
W
W
W
Z
W
HBL
ZW
Z
Z
W
WZ
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
GSS
Z
W
WZ
W
WZ
Z
ZW
HSN
Z
ZW
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
ZW
Z
Z
Z
W
WZ
W
Z
KKR
WZ
Z
Z
W
W
Z
WZ
W
Z
Z
W
ABN
ZW
ZZ
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
THT
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 14 juli 2020


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
175Gerrit RoeterdinkTonny Roeterdink0 - 2
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
154Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
164Tonny RoeterdinkHerman Beuzel2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
113Tom WesthofTonny Roeterdink1 - 1Barrage: 0-2, 1-1. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
133Dinand StegemanHerman Beuzel1 - 1Herman is door wegens ratingverschil.
123Henk StraalmanJohan Haijtink1 - 1Henk is door wegens ratingverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Appie BieldermanHenk Straalman0 - 2
42Gerard DimmendaalJohan Haijtink0 - 2
52Gerrit StegemanJohan Beltman0 - 2
82Gerrit WassinkDinand Stegeman1 - 1Dinand is door wegens ratingverschil.
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1 en 2-0. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21André HaijtinkGerrit Wassink0 - 2
11Egbert HarkinkJohan Haijtink1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1, 1-1, 0-2.
Johan Haijtink wint met verrassende slagzet
met slechts 15 seconden op de klok.

Bekercompetitie Denk En Zet Laren 2019-2020

Datum :woensdag 15 juli 2020
Verslag :Tonny Roeterdink

De eerste halve finale in de onderlinge bekercompetitie in het seizoen 2019-2020 van damvereniging Denk En Zet Laren was tussen Henk Straalman en Gerrit Roeterdink. De computeranalyse door website lidraughts.org gaf aan dat Gerrit de terechte winnaar was. Hij had namelijk de mooie score van 0 imperfecties, 0 fouten en 0 blunders. Henk had daarentegen 0 imperfecties, 1 fout en 3 blunders. Vermoedelijk was het de eerste keer dat Henk in de halve finale speelde, dus hij kwam uiteraard ook wat ervaring te kort. De 4-om-4 doorbraakcombinatie, die hij tegen kreeg, werd hem fataal.


Gerrit (zwart) wint met een 4-om-4 doorbraakcombinatie

De tweede halve finale was tussen Tonny Roeterdink en Herman Beuzel. Bij Tonny en Herman waren geen imperfecties of fouten te noteren. Wel blunders. Bij Tonny 1 en bij Herman 2. Tonny liep op zet 33 achter een schijf, waarna Herman het gat dichtzetten. Maar door dezelfde schijf de andere kant op te zetten en dus Tonny te laten slaan, kon hij vervolgens nog drie schijven weggeven en er vijf terugpakken. Hij zou daarmee een gezonde schijf voorkomen. Hij had dan sowieso genoeg aan remise vanwege het verschil van meer dan 100 ratingpunten. De andere blunder was door zich nog verder in de kettingstelling te verstrikken dan strikt noodzakelijk was. Die werd hem (samen met het aardig vroeg ingenomen kerkhofveld) fataal.


De foute achterloop van Tonny (wit) werd niet door Herman bestraft

De finale werd daarmee een broederstrijd. Gerrit startte met de witte schijven. Ook deze partij was niet foutloos. Gerrit scoorde 4 imperfecties, 5 fouten en 1 blunder. Tonny deed het ietsje beter met 3 imperfecties, 3 fouten en 0 blunders. Het was vooral een positionele partij waarbij eerst Gerrit in het voordeel leek, maar toen Tonny uit zijn ietwat hachelijke situatie kon ruilen, kwam hij beter te staan, vooral op zijn rechtervleugel. Nadat hij dam had gehaald dacht hij al binnen te zijn en durfde hij zelfs drie schijven weg te geven om Gerrit het doorlopen naar dam te voorkomen. Maar hij had over het hoofd gezien dat er nog een andere drieslag mogelijk was. Gelukkig kon hij via het plakken van de dam met een drieslag het gevaar neutraliseren. Tonny won de bekercompetitie eerder in 1997 en 2003. Gerrit was de afgelopen drie jaar twee keer verliezend finalist. Dus er is uiteraard kans voor hem dat het een keer gaat lukken.


Gelukkig voor Tonny (zwart) was ook de andere drieslag uiteindelijk winnend


Sneldammen

Er is door het bestuur van Denk en Zet besloten dat de derde en vierde ronde van het sneldammen is komen te vervallen in verband met het Corona virus en dat dit de eindstand is na twee ronden.



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 852112
1Johan Haijtink1102 852112
3Johan Beltman966 851211
3Tom Westhof979 851211
5Gerrit Reurslag819 81527
5Herman Beuzel809 82337
5Tonny Roeterdink1001 82337
8Henk Straalman655 83056
8Tonnie Schutte925 82246
10Gerard Dimmendaal811 81345
11Gerrit Stegeman733 81254

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Johan Haijtink en Gerrit Roeterdink beide op de eerste plaats in de tweede ronde

Datum :dinsdag 10 maart 2020
Datum :dinsdag 10 maart 2020
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 852112
1Johan Haijtink1102 852112
3Johan Beltman966 851211
3Tom Westhof979 851211
5Gerrit Reurslag819 81527
5Herman Beuzel809 82337
5Tonny Roeterdink1001 82337
8Henk Straalman655 83056
8Tonnie Schutte925 82246
10Gerard Dimmendaal811 81345
11Gerrit Stegeman733 81254

Uitslagen
     


Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.


















Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 28 mei 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10977812919824612521,58643,1721,01,02,02,06,0
2Tom Westhof982682271575379861,37036,5192,03,03,04,012,04
3Johan Beltman9686622714853610141,33337,5563,02,04,03,012,02
4Gerrit Wassink131080410820185001,80050,0007,06,01,01,015,0
5Tonny Roeterdink995701191054256691,31635,2114,54,05,05,018,5
6Gerrit Roeterdink85656321975256611,19031,4764,55,06,06,021,5
7Tonnie Schutte924622219210204740,95222,5716,07,08,08,029,0
8Jan Koerselman93864015636153791,00025,26710,010,07,07,034,0
9Herman Beuzel83154219739173990,89521,0008,09,09,09,035,0
10Henk Straalman656421254813164120,64016,4809,08,011,011,039,0
11André Haijtink80448219469143620,73719,05311,011,010,010,042,0
12Gerrit Reurslag8135011324781720,61513,23113,013,012,012,050,02
13Karsten Konniger36229252291980,3106,82812,012,013,013,050,02
14Appie Bielderman3211812154930,2225,16714,014,014,014,056,0
15Egbert Harkink1094762640281481,33324,66715,016,018,018,067,0
16Gerard Dimmendaal827521531171281,40025,60016,517,017,017,067,5
17Thomas Hanhart38222004702,00035,00018,519,015,516,069,0
18Alfred van Lenthe103772311002422,00042,00020,020,015,515,070,5
19Gerrit Stegeman7334411015471770,70017,70016,515,020,020,071,5
20Dinand Stegeman886584512241020,80020,40018,518,019,019,074,5
21Pieter Hanhart *3401001000,0000,00021,021,021,021,084,0

* Pieter is sinds 1 juli 2018 geen lid meer






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
Z
W
W
W
Z
JHK
Z
WZ
ZW
ZWZ
ZW
ZWZ
Z
ZW
ZWZ
Z
WZW
W
WZ
W
ZW
EHK
Z
W
Z
WZ
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
ZW
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
Z
W
WZ
ZW
TWF
W
WZ
W
WZ
WWW
WW
ZW
W
WZ
ZW
W
Z
Z
ZW
WZ
WZ
JBJ
Z
WZW
Z
ZW
ZZZ
ZW
Z
ZW
ZWZ
Z
ZW
W
ZWZ
W
W
JKN
WZ
Z
ZZ
WZ
W
W
Z
Z
W
ZZ
Z
TSE
Z
WZW
W
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
W
WZ
W
W
WSN
DSJ
W
W
Z
Z
W
GRK
W
WZ
WZ
ZW
WZ
W
WZ
ZW
W
Z
ZW
WZ
Z
HBL
WZW
W
WZ
WZW
W
WZ
W
W
WZ
ZW
W
GDL
Z
Z
WZ
Z
GRG
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
WW
W
AHJ
ZWZ
Z
W
WZ
W
WZ
W
Z
W
Z
ZW
WZ
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
Z
W
WZ
HSN
Z
ZW
Z
ZW
WZ
WZW
Z
ZW
WZ
ZW
W
WZ
Z
W
ZW
SHT
THT
W
Z
KKR
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
ZZ
ZW
ZW
Z
Z
WZ
PHT
W
ABN
W
WZ
W
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 14 mei 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
195Dinand StegemanGerrit Wassink1 - 1Dinand is kampioen wegens ratingverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
184Gerrit RoeterdinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
174Gerrit WassinkAlfred van Lenthe2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
163Egbert HarkinkGerrit Wassink0 - 2
153Thomas HanhartDinand Stegeman0 - 2
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink0 - 2
133Alfred van LentheTom Westhof2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
102Gerard DimmendaalTom Westhof0 - 2
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
72Tonnie SchutteEgbert Harkink0 - 2
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Tonnie Schutte wint laatste ronde sneldammen, Johan Haijtink is kampioen

Datum :dinsdag 7 mei 2019
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tonnie Schutte924 852112
2Dinand Stegeman886 843111
2Tom Westhof982 851211
4Johan Beltman968 842210
4Johan Haijtink1097 826010
6Gerard Dimmendaal827 83329
6Gerrit Roeterdink856 83329
8Herman Beuzel831 83238
8Tonny Roeterdink995 83238
10Alfred van Lenthe1037 82246
10André Haijtink804 81436
10Henk Straalman656 81436
13Gerrit Stegeman733 80535
14Gerrit Reurslag813 80444
15Karsten Konniger40131

Uitslagen
     


Johan Haijtink blijft winnen en wint dus ook de derde ronde sneldammen.

Datum :dinsdag 2 april 2019
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 871015
2Tom Westhof956 861113
3Gerrit Roeterdink875 851211
4Tonnie Schutte903 842210
5Johan Beltman986 84048
5Tonny Roeterdink1001 84048
7André Haijtink808 82337
7Dinand Stegeman899 82337
7Herman Beuzel849 83147
10Gerrit Reurslag819 81436
11Gerard Dimmendaal836 81345
11Gerrit Stegeman738 81345
13Henk Straalman648 80262

Uitslagen