NK Sneldammen 2019

Datum :zaterdag 8 juni 2019
Wedstrijd :NK Sneldammen 2019
Verslag :Herman Beuzel

3 leden van DEZ waren als geplaatste of als reserve deelnemers aan het Ned. Kampioenschap sneldammen dat 8 juni plaatsvond in Nationaal Denksportcentrum den Hommel in Utrecht.

Karsten Konniger kon als reserve meedoen bij Junioren of de Aspiranten en hij koos ter plekke voor zijn eigen leeftijdscategorie, dus Aspiranten. Met 5 punten uit 6 wedstrijden kwam hij op een 15e plaats in de halve finale en waarmee hij B-groep van de finale haalde. Helaas ging het da de pauze in deze finalegroep minder en werd hij 8e. Overall een keurige 16e plek op het NK.

Gerrit Roeterdink (Gelders Kampioen) had z’n dag niet, althans wat het dammen betrof. Het beheren van de verschillende computers en het op groot scherm in beeld brengen van de tussenstanden ging voortreffelijk.

In de halve finale behaalde hij slechts een 21e plaats en vervolgens in de C groep eindigde hij op plaats 5 met 7 uit 7.

Net als Gerrit kwam Herman Beuzel uit in de C-klasse (tot 900 rating). Hij begon met 3 nederlagen maar naar een extra kop koffie volgenden 3 overwinningen en ging hij ale 14e naar de groep B bij van de finalegroepen. Hierin werden 7 wedstrijden gespeeld en werden 7 punten gescoord goed voor een gedeeld 4e t/m 6e plaats.

Halve finale
Categorie C
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1Bennie Hessing Sr.877C6510113663
2Bertwin LetteboerC633094258
3Mark Paters890C633093852
4Ron Jongejan773C641193350
5Alexander Zwanenburg845C632183342
6Bram Boer769C623174245
7Jan Siegers869C631274038
8Michiel Bibbe869C623173741
9Alex Kruyshoop721C631273734
10Gerrit Klompenhouwer845C622263832
11Jelte van Lokhorst846C622263531
12Alexander van de Mheen845C622263426
13Martien Madou846C622263423
14Herman Beuzel831C630362824
15Bram Scholma887C621354329
16Arie van Diggele871C621354033
17Wim Riddersma893C621353323
18Herman Lamberts852C621352815
19Oebele de VriesC620444222
20Fien de Jager815C620443720
21Gerrit Roeterdink856C620443718
22Fenno Werkman897C612342814
23Evert van Grondelle757C61143379
24Edwin van der MeerC60151328

RWitZwartUitslag
1Bram Scholma (887)Herman Beuzel (831)2 - 0
1Alex Kruyshoop (721)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
2Jan Siegers (869)Herman Beuzel (831)2 - 0
2Gerrit Roeterdink (856)Fien de Jager (815)2 - 0
3Herman Beuzel (831)Fien de Jager (815)0 - 2
3Wim Riddersma (893)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
4Evert van Grondelle (757)Herman Beuzel (831)0 - 2
4Gerrit Roeterdink (856)Bertwin Letteboer0 - 2
5Herman Beuzel (831)Wim Riddersma (893)2 - 0
5Gerrit Roeterdink (856)Gerrit Klompenhouwer (845)0 - 2
6Herman Beuzel (831)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0

Aspiranten
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1Machiel Weistra1240Asp6510114480
2Simon Harmsma1089Asp641194968
3Jan Kornilov862Asp641193748
4Berke Yigittürk1149Asp624084961
5Wouter Sosef1000Asp632184351
6Emre Hageman1205Asp640284246
7Tom Rinner968Asp632184148
8Ivar Smijers884Asp640283740
9Albert Hendrik Snijder589Asp631273434
10Jelle van der Eng868Asp630364338
11Renco Oostindjer855Asp630363726
12Luise Gabbert748Asp630363324
13Roald Scheper717Asp630363320
14Yneke Goerres751Asp630363112
15Karsten KonnigerAsp621354123
16Fernande de Graaf606Asp613253729
17Sander Staal769Asp621352913
18Luc de Kruijf662Asp621352713
19Joost MeijerAsp612343315
20Elise SchoutenAsp620443116
21Mick Boudens410Asp61234259
22Angel DittrichAsp62044224
23Mirte VerheijenAsp610523410
24Nikko ten HaveAsp60060320

RWitZwartUitslag
1Karsten KonnigerElise Schouten2 - 0
2Karsten KonnigerMachiel Weistra (1240)0 - 2
3Sander Staal (769)Karsten Konniger0 - 2
4Jan Kornilov (862)Karsten Konniger2 - 0
5Albert Hendrik Snijder (589)Karsten Konniger2 - 0
6Karsten KonnigerLuc de Kruijf (662)1 - 1


Finale
Categorie C2 (plaats 9 t/m plaats 16)
PlNaamRating12345678WeWiReVePtSB
1Martien Madou846X212210274211065
2Gerrit Klompenhouwer8450X0221217322850
3Bram Scholma88712X010227322851
4Alexander van de Mheen845002X12207313749
5Herman Beuzel8310011X2127232741
6Jelte van Lokhorst84611200X127232746
7Alex Kruyshoop721200011X27223640
8Arie van Diggele8710102000X7115322

RWitZwartUitslag
1Jelte van Lokhorst (846)Herman Beuzel (831)0 - 2
2Herman Beuzel (831)Alexander van de Mheen (845)1 - 1
3Martien Madou (846)Herman Beuzel (831)2 - 0
4Arie van Diggele (871)Herman Beuzel (831)0 - 2
5Herman Beuzel (831)Bram Scholma (887)1 - 1
6Alex Kruyshoop (721)Herman Beuzel (831)1 - 1
7Herman Beuzel (831)Gerrit Klompenhouwer (845)0 - 2

Categorie C3 (plaats 17 t/m plaats 24)
PlNaamRating12345678WeWiReVePtSB
1Herman Lamberts852X102222275111157
2Fenno Werkman8971X20222275111159
3Oebele de Vries20X2122275111161
4Wim Riddersma893020X222275021048
5Gerrit Roeterdink8560010X2227313723
6Fien de Jager81500000X02710624
7Evert van Grondelle757000002X0710624
8Edwin van der Meer0000002X710624

RWitZwartUitslag
1Fien de Jager (815)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
2Edwin van der MeerGerrit Roeterdink (856)0 - 2
3Gerrit Roeterdink (856)Fenno Werkman (897)0 - 2
4Evert van Grondelle (757)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
5Gerrit Roeterdink (856)Wim Riddersma (893)0 - 2
6Herman Lamberts (852)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
7Gerrit Roeterdink (856)Oebele de Vries1 - 1

Aspiranten B (plaats 9 t/m plaats 16)
PlNaamRating12345678WeWiReVePtSB
1Luise Gabbert748X122220275111172
2Renco Oostindjer8551X10222274211054
3Albert Hendrik Snijder58901X112227331946
4Jelle van der Eng868021X20227412951
5Roald Scheper7170010X2227313729
6Yneke Goerres75100020X227304626
7Fernande de Graaf606200000X27205422
8Karsten Konniger0000000X700700

RWitZwartUitslag
1Albert Hendrik Snijder (589)Karsten Konniger2 - 0
2Karsten KonnigerRoald Scheper (717)0 - 2
3Jelle van der Eng (868)Karsten Konniger2 - 0
4Karsten KonnigerLuise Gabbert (748)0 - 2
5Renco Oostindjer (855)Karsten Konniger2 - 0
6Karsten KonnigerFernande de Graaf (606)0 - 2
7Yneke Goerres (751)Karsten Konniger2 - 0