Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 28 mei 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10977812919824612521,58643,1721,01,02,02,06,0
2Tom Westhof982682271575379861,37036,5192,03,03,04,012,04
3Johan Beltman9686622714853610141,33337,5563,02,04,03,012,02
4Gerrit Wassink131080410820185001,80050,0007,06,01,01,015,0
5Tonny Roeterdink995701191054256691,31635,2114,54,05,05,018,5
6Gerrit Roeterdink85656321975256611,19031,4764,55,06,06,021,5
7Tonnie Schutte924622219210204740,95222,5716,07,08,08,029,0
8Jan Koerselman93864015636153791,00025,26710,010,07,07,034,0
9Herman Beuzel83154219739173990,89521,0008,09,09,09,035,0
10Henk Straalman656421254813164120,64016,4809,08,011,011,039,0
11André Haijtink80448219469143620,73719,05311,011,010,010,042,0
12Gerrit Reurslag8135011324781720,61513,23113,013,012,012,050,02
13Karsten Konniger36229252291980,3106,82812,012,013,013,050,02
14Appie Bielderman3211812154930,2225,16714,014,014,014,056,0
15Egbert Harkink1094762640281481,33324,66715,016,018,018,067,0
16Gerard Dimmendaal827521531171281,40025,60016,517,017,017,067,5
17Thomas Hanhart38222004702,00035,00018,519,015,516,069,0
18Alfred van Lenthe103772311002422,00042,00020,020,015,515,070,5
19Gerrit Stegeman7334411015471770,70017,70016,515,020,020,071,5
20Dinand Stegeman886584512241020,80020,40018,518,019,019,074,5
21Pieter Hanhart *3401001000,0000,00021,021,021,021,084,0

* Pieter is sinds 1 juli 2018 geen lid meer






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
Z
W
W
W
Z
JHK
Z
WZ
ZW
ZWZ
ZW
ZWZ
Z
ZW
ZWZ
Z
WZW
W
WZ
W
ZW
EHK
Z
W
Z
WZ
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
ZW
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
Z
W
WZ
ZW
TWF
W
WZ
W
WZ
WWW
WW
ZW
W
WZ
ZW
W
Z
Z
ZW
WZ
WZ
JBJ
Z
WZW
Z
ZW
ZZZ
ZW
Z
ZW
ZWZ
Z
ZW
W
ZWZ
W
W
JKN
WZ
Z
ZZ
WZ
W
W
Z
Z
W
ZZ
Z
TSE
Z
WZW
W
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
W
WZ
W
W
WSN
DSJ
W
W
Z
Z
W
GRK
W
WZ
WZ
ZW
WZ
W
WZ
ZW
W
Z
ZW
WZ
Z
HBL
WZW
W
WZ
WZW
W
WZ
W
W
WZ
ZW
W
GDL
Z
Z
WZ
Z
GRG
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
WW
W
AHJ
ZWZ
Z
W
WZ
W
WZ
W
Z
W
Z
ZW
WZ
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
Z
W
WZ
HSN
Z
ZW
Z
ZW
WZ
WZW
Z
ZW
WZ
ZW
W
WZ
Z
W
ZW
SHT
THT
W
Z
KKR
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
ZZ
ZW
ZW
Z
Z
WZ
PHT
W
ABN
W
WZ
W
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 14 mei 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
195Dinand StegemanGerrit Wassink1 - 1Dinand is kampioen wegens ratingverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
184Gerrit RoeterdinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
174Gerrit WassinkAlfred van Lenthe2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
163Egbert HarkinkGerrit Wassink0 - 2
153Thomas HanhartDinand Stegeman0 - 2
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink0 - 2
133Alfred van LentheTom Westhof2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
102Gerard DimmendaalTom Westhof0 - 2
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
72Tonnie SchutteEgbert Harkink0 - 2
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Tonnie Schutte wint laatste ronde sneldammen, Johan Haijtink is kampioen

Datum :dinsdag 7 mei 2019
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tonnie Schutte924 852112
2Dinand Stegeman886 843111
2Tom Westhof982 851211
4Johan Beltman968 842210
4Johan Haijtink1097 826010
6Gerard Dimmendaal827 83329
6Gerrit Roeterdink856 83329
8Herman Beuzel831 83238
8Tonny Roeterdink995 83238
10Alfred van Lenthe1037 82246
10André Haijtink804 81436
10Henk Straalman656 81436
13Gerrit Stegeman733 80535
14Gerrit Reurslag813 80444
15Karsten Konniger40131

Uitslagen
     


Johan Haijtink blijft winnen en wint dus ook de derde ronde sneldammen.

Datum :dinsdag 2 april 2019
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 871015
2Tom Westhof956 861113
3Gerrit Roeterdink875 851211
4Tonnie Schutte903 842210
5Johan Beltman986 84048
5Tonny Roeterdink1001 84048
7André Haijtink808 82337
7Dinand Stegeman899 82337
7Herman Beuzel849 83147
10Gerrit Reurslag819 81436
11Gerard Dimmendaal836 81345
11Gerrit Stegeman738 81345
13Henk Straalman648 80262

Uitslagen
     


Johan Haijtink wint ook de tweede ronde sneldammen

Datum :dinsdag 5 maart 2019
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 852112
2Dinand Stegeman899 851211
2Tom Westhof956 851211
4Johan Beltman986 842210
4Tonny Roeterdink1001 842210
6Gerrit Roeterdink875 83329
6Tonnie Schutte903 84139
8Gerard Dimmendaal836 84048
9Gerrit Reurslag819 83147
9Herman Beuzel849 83147
11Karsten Konniger41032
12Appie Bielderman81072
12Henk Straalman648 81072

Uitslagen
     


Johan Haijtink wint eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 12 juni 2018
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1097 862014
2Tonny Roeterdink995 852112
3Dinand Stegeman886 842210
3Johan Beltman968 842210
5Gerrit Roeterdink856 84139
6Herman Beuzel831 83238
6Tonnie Schutte924 83238
8André Haijtink804 82337
8Tom Westhof982 82337
10Gerrit Reurslag813 80626
11Gerard Dimmendaal827 81345
11Gerrit Stegeman733 81345
13Henk Straalman656 80353

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.


















Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10777623426535714431,67642,4411,01,01,01,04,0
2Tom Westhof956642261394359131,34635,1153,03,05,02,013,0
3Jan Koerselman966664221345307451,36433,8644,54,03,54,016,0
4Johan Beltman98668133151264210061,27330,4852,02,08,09,021,0
5Gerard Dimmendaal83652016961245291,50033,0638,09,02,07,026,0
6Tonny Roeterdink1001701211245286671,33331,7626,06,06,58,026,5
7Gerrit Roeterdink875564241347307121,25029,6674,55,010,010,029,5
8Tonnie Schutte90362319964246341,26333,3688,07,09,06,030,0
9Dinand Stegeman89960311470153801,36434,54515,015,03,53,036,5
10André Haijtink80848122967245711,09125,9558,08,011,011,038,0
11Egbert Harkink110078112561164021,33333,50014,013,06,55,038,5
12Herman Beuzel84954123878234951,00021,52210,011,012,012,045,0
13Sarah Hanhart402267712215180,80819,92311,010,013,013,047,0
14Willem Klein Wassink784461266713194730,73118,19212,012,015,014,053,0
15Henk Straalman648420316520173880,54812,51613,014,017,017,061,0
16Gerrit Reurslag81950313346102190,76916,84617,017,014,015,063,0
17Thomas Hanhart381264418122640,46210,15416,016,018,018,068,0
18Gerrit Stegeman7384401224681980,66716,50019,018,016,016,069,0
19Karsten Konniger34124331891770,3757,37518,019,019,019,075,0
20Pieter Hanhart3611712144740,2354,35320,020,020,020,080,0
21Appie Bielderman3201710162360,1182,11821,021,021,021,084,0
22Gerrit Wassink1306804220041502,00075,00023,523,022,022,090,5
23Alfred van Lenthe10557438341102641,25033,00022,022,024,023,091,0
24Tom Knapen105072131204861,33328,66723,524,023,024,094,5






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
ALE
TKN
TRK
JBJ
JKN
TWF
TSE
DSJ
WSN
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
PHT
KKR
ABN
vr
GWK
Z
W
EHK
ZW
Z
W
W
W
W
W
Z
W
W
Z
JHK
W
WZ
W
Z
ZW
W
ZWZ
W
WW
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WZW
W
ZW
Z
W
WZ
ALE
Z
Z
Z
W
W
ZW
W
TKN
Z
Z
Z
TRK
W
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
JBJ
Z
WZ
WZ
ZW
WW
WW
Z
WZ
ZW
Z
W
WZ
WZW
ZW
WZ
ZW
W
ZW
Z
JKN
Z
W
WZ
ZW
ZW
W
ZW
Z
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
TWF
Z
WZW
W
Z
ZZ
WZ
W
Z
W
Z
WZ
ZW
ZW
WZ
W
Z
W
Z
TSE
Z
W
W
ZZ
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
Z
W
DSJ
Z
W
Z
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
WSN
GRK
Z
ZZ
Z
ZW
WZ
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
W
Z
HBL
WZ
ZW
WZ
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
GDL
Z
W
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
ZW
ZZZ
W
GRG
WZ
Z
W
W
Z
Z
W
Z
Z
W
W
Z
AHJ
ZW
Z
Z
ZW
Z
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WKK
Z
WZ
W
ZWZ
W
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
W
Z
WZ
ZW
Z
W
Z
W
GSS
W
W
Z
Z
Z
Z
W
Z
W
W
Z
W
HSN
W
ZWZ
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
Z
W
WZ
W
WZ
W
SHT
Z
Z
Z
WZ
ZW
Z
ZW
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
WZ
W
Z
W
THT
Z
WZ
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
Z
Z
W
ZW
ZW
ZW
Z
Z
PHT
W
Z
Z
Z
W
ZW
Z
ZW
Z
Z
Z
WZ
W
W
KKR
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
Z
ZW
WWW
W
Z
W
ZW
W
W
Z
W
ABN
ZW
W
W
W
W
Z
W
Z
Z
Z
Z
Z
Z
W
Z
Z
vr

Gerrit Wassink wint de finale tegen Gerrit Roeterdink en is daarmee de bekerkampioen!

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Ronde 5, finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Gerrit Roeterdink 2 - 0

Gerrit Wassink en Gerrit Roeterdink door naar de finale

Datum :dinsdag 22 mei 2018
Ronde :Ronde 4, halve finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Jan Koerselman 2 - 0
2Tonnie Schutte Gerrit Roeterdink 0 - 2

Gerrit Roeterdink, Tonnie Schutte, Gerrit Wassink en Jan Koerselman door naar de halve finale

Datum :dinsdag 24 april 2018
Ronde :Ronde 3, kwartfinale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Reurslag Gerrit Roeterdink 0 - 2
2Alfred van Lenthe Tonnie Schutte 1 - 1 Tonnie is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Alfred
3Gerrit Wassink Dinand Stegeman 2 - 0
4Johan Haijtink Jan Koerselman 1 - 1 Jan is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Johan

Alfred van Lenthe, Gerrit Roeterdink, Dinand Stegeman, Jan Koerselman, Johan Koerselman, Gerrit Wassink, Gerrit Reurslag en Tonnie Schutte zijn een ronde verder

Datum :dinsdag 6 maart 2018
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Tom Westhof Alfred van Lenthe 0 - 2
2Gerrit Roeterdink Herman Beuzel 1 - 1 2 - 0, 1 - 1, Gerrit is door na barrage
3Dinand Stegeman Willem Klein Wassink 2 - 0
4Pieter Hanhart Jan Koerselman 0 - 2
5Johan Haijtink Sarah Hanhart 2 - 0
6Gerrit Wassink Gerrit Stegeman Regl. Gerrit Stegeman heeft zich teruggetrokken
7Gerrit Reurslag Tonny Roeterdink 1 - 1 Gerrit is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Tonny
8Tonnie Schutte Tom Knapen Regl. Tom Knapen heeft zich teruggetrokken

Jan Koerselman, Dinand Stegeman, Gerrit Wassink, Sarah Hanhart en Gerrit Reurslag zijn een ronde verder

Datum :dinsdag 19 december 2017
Ronde :Ronde 1, voorronde
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Egbert Harkink Jan Koerselman 1 - 1 Jan Koerselman is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten lager heeft.
2Dinand Stegeman Thomas Hanhart 2 - 0
3André Haijtink Gerrit Wassink 0 - 2
4Sarah Hanhart Johan Beltman 2 - 0
5Gerrit Reurslag Karsten Konniger 2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Tonny Roeterdink wint barrage sneldammen tegen Tom Westhof

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Barrage
Wedstrijd :Barrage om de eerste plaats sneldammen

Tonny Roeterdink heeft de sneldambarrage gewonnen van Tom Westhof, het werd:

Tom WesthofTonny Roeterdink1 - 1
Tonny RoeterdinkTom Westhof2 - 0
Tom WesthofTonny Roeterdink2 - 0
Tonny RoeterdinkTom Westhof2 - 0

Tonny Roeterdink grote winnaar 4e sneldamronde

Datum :dinsdag 24 april 2018
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tonny Roeterdink1001 861113
2Johan Beltman986 844012
3Johan Haijtink1077 842210
3Tonnie Schutte903 842210
5Herman Beuzel849 84139
5Tom Westhof956 83329
7Gerrit Reurslag819 84048
8Gerrit Roeterdink875 82155
9Henk Straalman648 81163
10Gerard Dimmendaal836 80171

Uitslagen
     


Tom Westhof grote winnaar 3e sneldamronde

Datum :dinsdag 27 maart 2018
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Westhof956 862014
2Egbert Harkink1100 842210
2Herman Beuzel849 850310
2Johan Beltman986 842210
2Tonny Roeterdink1001 842210
6Gerard Dimmendaal836 82519
7Gerrit Roeterdink875 83238
7Johan Haijtink1077 83238
7Tonnie Schutte903 83238
10Gerrit Reurslag819 83147
11Henk Straalman648 80353
11Willem Klein Wassink784 81163
13Karsten Konniger40040

Uitslagen
     


Gerrit Roeterdink winnaar 2e sneldamronde

Datum :dinsdag 16 januari 2018
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink875 852112
2Tom Westhof956 843111
2Tonny Roeterdink1001 851211
4Egbert Harkink1100 842210
4Johan Beltman986 842210
4Johan Haijtink1077 842210
7Tonnie Schutte903 83329
8Herman Beuzel849 84048
9Dinand Stegeman899 82337
9Gerard Dimmendaal836 83147
11Willem Klein Wassink784 81345
12Henk Straalman648 81163
13Appie Bielderman80171

Uitslagen
     


Tom Knapen verrast op 1e sneldamronde

Datum :dinsdag 13 juni 2017
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2017-2018

Op de eerste sneldamronde in het nieuwe seizoen was het ons jeugdlid Tom Knapen, die de senioren even damles gaf.

Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Knapen1050 861113
2Johan Haijtink1077 852112
3Gerrit Roeterdink875 843111
4Egbert Harkink1100 834110
5Tonny Roeterdink1001 83329
6Gerard Dimmendaal836 82428
6Tom Westhof956 84048
8Gerrit Reurslag819 83147
9Tonnie Schutte903 83056
9Willem Klein Wassink784 81436
11Henk Straalman648 81254
12Herman Beuzel849 80262

Uitslagen
     


Jeugd

De titelverdediger is Sarah Hanhart.

Dit seizoen spelen de jeugdspelers voor het eerst mee in de onderlinge seniorencompetitie. Maar dat doen ze met aangepast tempo. Het speeltempo is 1 uur per persoon per partij zonder verlenging. Start om 19.30 uur (in de vakanties 20.00 uur).

De wedstrijden, die de jeugdspelers onderling hierin spelen, zullen de eindstand van de onderlinge jeugdcompetitie bepalen.


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Karsten Konniger3431204761,33325,3332,52,01,01,06,52
2Thomas Hanhart3852125981,00019,6001,01,02,52,06,50
3Pieter Hanhart3641214741,00018,5002,53,02,53,011,0
4Sarah Hanhart4041123530,75013,2504,04,04,04,016,0


RondeDatumNaamNaamUitslag
3627-03-2018Pieter HanhartThomas Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
2906-02-2018Pieter HanhartKarsten Konniger1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2723-01-2018Sarah HanhartThomas Hanhart0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
2609-01-2018Karsten KonnigerSarah Hanhart1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2519-12-2017Thomas HanhartPieter Hanhart1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2412-12-2017Thomas HanhartSarah Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1724-10-2017Karsten KonnigerThomas Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1129-08-2017Sarah HanhartPieter Hanhart2 - 0

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderling

Datum :woensdag 27 september 2017

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997

Eindstand

 -----------------------------------------------------------------------------
 Eindstand 1996/1997           .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        22   35  704 1.591 32.000   1    1    1    1      4
  2 Tonny Roeterdink     20   29  573 1.450 28.650   2    2    3    3     10
  3 Johan Nijman         20   26  476 1.300 23.800   5    4    5    5     19
  4 Albert Haijtink      22   27  508 1.227 23.091   3.5  3    7    7     20.5
  5 Herman Haijtink      12   18  379 1.500 31.583  10.5  8    2    2     22.5
  6 Willem Slagman       21   27  461 1.286 21.952   3.5  5    6    8     22.5
  7 Gerard Dimmendaal    20   22  396 1.100 19.800   7.5  7    9   11     34.5
  8 Reint-Jan Holterman  14   17  334 1.214 23.857  12   11    8    4     35
  9 Jan Beltman          22   23  424 1.045 19.273   6    6   11   12     35
 10 Leendert Hut         11   15  255 1.364 23.182  14   15    4    6     39
 11 Tonnie Schutte       18   19  358 1.056 19.889   9   10   10   10     39
 12 Gerrit Stegeman      22   22  372 1.000 16.909   7.5  9   12.5 14     43
 13 Johan Beltman        13   13  275 1.000 21.154  15.5 13   12.5  9     50
 14 Gerrit Reurslag      18   16  269 0.889 14.944  13   14   15   15     57
 15 Willem Klein Wassink 26   18  294 0.692 11.308  10.5 12   18   18     58.5
 16 Derk Marsman         13   12  240 0.923 18.462  17.5 16   14   13     60.5
 17 Dinand Stegeman      16   13  216 0.813 13.500  15.5 17   16   16     64.5
 18 Herman Beuzel        16   12  183 0.750 11.438  17.5 18   17   17     69.5
 19 Willem Lueks         26    7   83 0.269  3.192  19   19   20   20     78
 20 Irma Beuzel          11    4   44 0.364  4.000  20   20   19   19     78
 21 Derk Mombarg         11    1   18 0.091  1.636  21   21   21   21     84
 22 Willem Roeterdink     4    2   23 0.500  5.750  22   22   22   22     88
 ------------------------------------------------------------------------------

 Kampioen:                              Jan Visschers
 Hoogst geëindigd 2e team:              Herman Haijtink
 Hoogst geëindigd 3e team en overig:    Gerrit Reurslag

 -----------------------------------------------------------------------------
 Eindstand 1996/1997                               (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        60  1   14  7  1  22 35  41.6    0   0
  2 Tonny Roeterdink     50  1   13  3  4  20 29  41.7    4   4
  3 Johan Nijman         52  1    8 10  2  20 26  39.6    2   4
  4 Albert Haijtink      54  1   10  7  5  22 27  39.4    0   3
  5 Herman Haijtink      40  1    7  4  1  12 18  42.0    6   0
  6 Willem Slagman       46  1   10  7  4  21 27  38.7    2   2
  7 Gerard Dimmendaal    36  1    6 10  4  20 22  40.2    6   2
  8 Reint-Jan Holterman  56  1    7  3  4  14 17  41.7   -5   1
  9 Jan Beltman          34  1    6 11  5  22 23  41.3    5   1
 10 Leendert Hut         44  1    6  3  2  11 15  37.8   -1   2
 11 Tonnie Schutte       32  1    5  9  4  18 19  41.4    4   3
 12 Gerrit Stegeman      48  1    7  8  7  22 22  39.0   -5   1
 13 Johan Beltman        58  1    3  7  3  13 13  42.0  -11   1
 14 Gerrit Reurslag      26  1    5  6  7  18 16  41.4    4   1
 15 Willem Klein Wassink 24  1    6  6 14  26 18  38.3    4   1
 16 Derk Marsman         22  1    4  4  5  13 12  39.1    4   1
 17 Dinand Stegeman      42  1    4  5  7  16 13  41.9   -7   1
 18 Herman Beuzel        38  1    4  4  8  16 12  38.4   -6   3
 19 Willem Lueks         30  1    2  3 21  26  7  40.8   -3   1
 20 Irma Beuzel          18  1    2  0  9  11  4  34.4    2   1
 21 Derk Mombarg         20  1    0  1 10  11  1  34.9    0   1
 22 Willem Roeterdink    28  1    0  2  2   4  2  35.0   -5   0
 ------------------------------------------------------------------------------

Onderlinge sneldamcompetitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997
Eindklassement onderlinge sneldamcompetitie 1996/1997
Beste 3 resultaten uit 4 ronden tellen, minimaal 3 ronden voor normale klassering.
Bij gelijk aantal punten telt eerst onderling saldo, daarna positie vorig jaar.
------------------------------------------------------------------------------
  Nr Naam                       N  Pt       1   2   3   4
------------------------------------------------------------------------------
   1 Jan Visschers             24  37      12   7  13  12
   2 Tonny Roeterdink          24  36      11  12  11  13
   3 Herman Beuzel             24  32       9  10      13 OR: saldo +2
     Albert Haijtink           24  32      10  12   8  10 OR: saldo  0
     Johan Beltman             24  32      12  11       9 OR: saldo -2
   6 Gerrit Stegeman           24  29      11   8  10   3
   7 Tonnie Schutte            24  27       9   8   8  10
   8 Dinand Stegeman           24  26       7   8   9   9 OR: saldo  0, vorig jaar 7
     Johan Nijman              24  26       9   7  10     OR: saldo  0, vorig jaar 8
     Gerard Dimmendaal         24  26       8  10   8   8 OR: saldo -4
  11 Jan Beltman               24  25       6  10   9   6 OR: 3-1
     Reint-Jan Holterman       24  25       6      11   8 OR: 1-3
  13 Willem Slagman            24  24       8   7   7   9
  14 Gerrit Reurslag           24  18       7   6       5 OR: 1-1, vorig jaar 10
     Willem Klein Wassink      24  18       2   8   7   3 OR: 1-1, vorig jaar 19
  16 Irma Beuzel               24  16       5   6       5 OR: 4-2
     Willem Lueks              24  16       6   4   0   6 OR: 2-4
  18 Leendert Hut              16  19          10   9
  19 Herman Haijtink           16  13       6           7
  20 Derk Marsman              16  12           6   6
  21 Derk Mombarg              16   4           2   2
------------------------------------------------------------------------------

Beker

Datum :zaterdag 31 mei 1997
Voorronde
Nr        Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Derk Marsman         - Irma Beuzel           2 - 0
2  Herman Beuzel        - Dinand Stegeman       2 - 0
3  Leendert Hut         - Gerrit Reurslag       2 - 0

1e ronde
Nr        Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Willem Slagman       - Willem Klein Wassink  1 - 1, barrage: 2-0, 2-0
2  Leendert Hut         - Johan Nijman          0 - 2
3  Jan Beltman          - Albert Haijtink       0 - 2
4  Johan Beltman        - Derk Marsman          2 - 0 (Derk trekt zich terug)
5  Gerrit Stegeman      - Tonny Roeterdink      0 - 2
6  Reint-Jan Holterman  - Gerard Dimmendaal     0 - 2
7  Tonnie Schutte       - Willem Lueks          2 - 0
8  Herman Beuzel        - Derk Mombarg          2 - 0

Kwartfinale
Nr        Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Herman Beuzel        - Tonnie Schutte        0 - 2
2  Johan Nijman         - Johan Beltman         2 - 0
3  Tonny Roeterdink     - Gerard Dimmendaal     2 - 0
4  Albert Haijtink      - Willem Slagman        2 - 0

Halve finale
Nr        Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Albert Haijtink      - Johan Nijman          0 - 2
2  Tonnie Schutte       - Tonny Roeterdink      0 - 2

Finale
Nr         Wit           -        Zwart
------------------------------------------------------------------------------
1  Tonny Roeterdink      - Johan Nijman         2 - 0

Jeugdcompetitie

Datum :zaterdag 31 mei 1997
 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand 1996/1997
 Nr Naam                   N  W  R  V  Pt  Wp  SB  KV
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 André Ebbekink         7  7  0  0  14  40  80   5   Kampioen
  2 Sebastiaan Schutte     7  6  0  1  12  42  56  -1
  3 Linda Harkink          7  5  0  2  10  44  36  -1
  4 Henrieke Bielderman    7  3  1  3   7  47  21   1
  5 Martin Beuzel          7  3  0  4   6  48  10   1
  6 Kasja Schutte          6  1  0  5   2  51   4  -2
  7 Rafaël Schutte         7  1  0  6   2  52   2  -5
  8 Maarten Oonk           6  0  1  5   1  51   7   2
 ------------------------------------------------------------------------------ 
 

Onderlinge competitie

Datum :vrijdag 31 mei 1996

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        21   33  692 1.571 32.952   1    1    2    1      5  
  2 Johan Beltman        18   26  567 1.444 31.500   3    3    3    3     12  
  3 Reint-Jan Holterman  15   24  490 1.600 32.667   5    5    1    2     13  
  4 Albert Haijtink      25   32  642 1.280 25.680   2    2    5    6     15  
  5 Johan Nijman         18   23  507 1.278 28.167   7    4    6    4     21  
  6 Tonny Roeterdink     21   24  471 1.143 22.429   5    6    7    7     25  
  7 Gerrit Stegeman      23   24  409 1.043 17.783   5    7   11   12     35  
  8 Willem Slagman       20   21  394 1.050 19.700   8.5  8   10    9     35.5
  9 Leendert Hut         12   17  324 1.417 27.000  15   13    4    5     37  
 10 Dinand Stegeman      19   20  346 1.053 18.211  10.5 11    9   11     41.5
 11 Herman Haijtink      19   18  383 0.947 20.158  13    9   14.5  8     44.5
 12 Herman Beuzel        21   21  345 1.000 16.429   8.5 12   12.5 14     47  
 13 Gerard Dimmendaal    12   13  225 1.083 18.750  18   16    8   10     52  
 14 Jan Beltman          22   18  371 0.818 16.864  13   10   17   13     53  
 15 Tonnie Schutte       19   18  286 0.947 15.053  13   15   14.5 15     57.5
 16 Willem Lueks         28   20  301 0.714 10.750  10.5 14   19   18     61.5
 17 Willem Roeterdink    18   15  212 0.833 11.778  16   17   16   17     66  
 18 Gerrit Reurslag      12   12  170 1.000 14.167  19   19   12.5 16     66.5
 19 Willem Klein Wassink 19   14  180 0.737  9.474  17   18   18   19     72  
 20 Derk Marsman         12    5   68 0.417  5.667  20   20   20   20     80  
 21 Derk Mombarg         11    1   13 0.091  1.182  21   21   21   21     84  
 22 Janet Beuzel          7    4   45 0.571  6.429  22   22   22   22     88  
 23 Irma Beuzel           8    2   24 0.250  3.000  23   23   23   23     92  
 24 Derk Hissink          6    1   10 0.167  1.667  24   24   24   24     96  
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Datum: Afgebr.  Week: 23 (53)                     (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        60  1   14  5  2  21 33  43.4    0   0                 
  2 Johan Beltman        40  2   11  4  3  18 26  45.0    9   3                 
  3 Reint-Jan Holterman  44  2    9  6  0  15 24  42.0    6   2                 
  4 Albert Haijtink      56  1   10 12  3  25 32  41.7   -1   1                 
  5 Johan Nijman         46  2    7  9  2  18 23  44.3    3   2                 
  6 Tonny Roeterdink     48  2    7 10  4  21 24  41.1    1   4                 
  7 Gerrit Stegeman      34  2    8  8  7  23 24  40.0    7   3                 
  8 Willem Slagman       36  2    8  5  7  20 21  38.9    5   0                 
  9 Leendert Hut         42  2    7  3  2  12 17  42.3    1   0                 
 10 Dinand Stegeman      28  2    5 10  4  19 20  37.9    7   1                 
 11 Herman Haijtink      58  1    5  8  6  19 18  42.6   -9   0                 
 12 Herman Beuzel        50  2    8  5  8  21 21  39.5   -6   4                 
 13 Gerard Dimmendaal    12  3    5  3  4  12 13  39.3   12   0                 
 14 Jan Beltman          52  2    6  6 10  22 18  43.3   -9   1                 
 15 Tonnie Schutte       54  2    6  6  7  19 18  40.1  -11   2                 
 16 Willem Lueks         32  2    8  4 16  28 20  37.5   -1   1                 
 17 Willem Roeterdink    38  2    4  7  7  18 15  37.6   -5   0                 
 18 Gerrit Reurslag      30  2    5  2  5  12 12  36.3   -2   2                 
 19 Willem Klein Wassink 14  3    5  4 10  19 14  34.9    5   0                 
 20 Derk Marsman         26  2    1  3  8  12  5  38.7   -2   1                 
 21 Derk Mombarg         24  2    0  1 10  11  1  27.5   -2   1                 
 22 Janet Beuzel         20  3    1  2  4   7  4  33.4   -1   0                 
 23 Irma Beuzel          18  3    1  0  7   8  2  30.0   -1   1                 
 24 Derk Hissink         16  3    0  1  5   6  1  28.0   -1   1                 
 ------------------------------------------------------------------------------

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017

Jeugd

Datum :woensdag 27 september 2017

Onderlinge competitie

Datum :woensdag 31 mei 1995

Eindstanden

 ------------------------------------------------------------------------------
 Eindstand                     .......Punten......  ..Eindklassement..
 Nr Naam                  N   Pt  RWP  Pt/N  RWP/N  Pt  RWP Pt/N RWP/N     PC
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        21   33  685 1.571 32.619   1    1    1    1      4  
  2 Herman Haijtink      20   30  595 1.500 29.750   2    2    2    2      8  
  3 Albert Haijtink      21   29  577 1.381 27.476   3    3    3    3     12  
  4 Tonnie Schutte       19   24  465 1.263 24.474   5.5  7    4    5     21.5
  5 Jan Beltman          22   26  512 1.182 23.273   4    4    6    8     22  
  6 Herman Beuzel        21   24  482 1.143 22.952   5.5  5    8    9     27.5
  7 Tonny Roeterdink     19   21  451 1.105 23.737   9    8    9    6     32  
  8 Johan Nijman         21   23  478 1.095 22.762   7    6   10   10     33  
  9 Reint-Jan Holterman  17   20  401 1.176 23.588  10.5  9    7    7     33.5
 10 Leendert Hut         12   15  312 1.250 26.000  15   15    5    4     39  
 11 Johan Beltman        18   19  376 1.056 20.889  12   11   11   11     45  
 12 Willem Roeterdink    22   22  340 1.000 15.455   8   12   12   13     45  
 13 Willem Slagman       21   20  390 0.952 18.571  10.5 10   13   12     45.5
 14 Gerrit Stegeman      23   17  318 0.739 13.826  14   14   16   15     59  
 15 Willem Lueks         25   18  326 0.720 13.040  13   13   17   17     60  
 16 Gerrit Reurslag      16   13  243 0.813 15.188  17   16   15   14     62  
 17 Dinand Stegeman      15   14  204 0.933 13.600  16   17   14   16     63  
 18 Derk Marsman         19    9  157 0.474  8.263  18   18   18   18     72  
 19 Derk Mombarg         13    4   44 0.308  3.385  19   19   19   19     76  
 20 Pascal Hummelink      3    4   50 1.333 16.667  22   23   20   20     85  
 21 Anton Koster          5    4   56 0.800 11.200  22   21   21   21     85  
 22 Janet Beuzel          6    4   65 0.667 10.833  22   20   22   22     86  
 23 Irma Beuzel          10    5   52 0.500  5.200  20   22   23   23     88  
 24 Derk Hissink          9    0    0 0.000  0.000  24   24   24   24     96  
 ------------------------------------------------------------------------------

 ------------------------------------------------------------------------------
 Datum: Afgebr.  Week: 23 (53)                     (Eindklassement)
 Nr Naam                RWC  Kl   W  R  V   N Pt  WP/N  vJr Bkr
 ------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Visschers        18  2   13  7  1  21 33  44.4   21   2                 
  2 Herman Haijtink      52  2   11  8  1  20 30  40.3    3   2                 
  3 Albert Haijtink      60  1   12  5  4  21 29  42.8   -2   3                 
  4 Tonnie Schutte       38  2   10  4  5  19 24  41.8    8   5                 
  5 Jan Beltman          48  2    9  8  5  22 26  40.3    2   5                 
  6 Herman Beuzel        32  2    9  6  6  21 24  40.2    9   2                 
  7 Tonny Roeterdink     58  1    8  5  6  19 21  43.5   -5   4                 
  8 Johan Nijman         56  1    7  9  5  21 23  42.6   -5   2                 
  9 Reint-Jan Holterman  54  2    8  4  5  17 20  42.7   -5   1                 
 10 Leendert Hut         42  2    6  3  3  12 15  40.5    0   1                 
 11 Johan Beltman        50  2    6  7  5  18 19  41.4   -5   2                 
 12 Willem Roeterdink    34  2    7  8  7  22 22  38.4    2   1                 
 13 Willem Slagman       46  2    7  6  8  21 20  40.6   -5   1                 
 14 Gerrit Stegeman      36  2    3 11  9  23 17  39.2   -1   1                 
 15 Willem Lueks         40  2    7  4 14  25 18  39.4   -4   1                 
 16 Gerrit Reurslag      30  2    4  5  7  16 13  40.8    0   1                 
 17 Dinand Stegeman      44  2    5  4  6  15 14  35.2   -8   1                 
 18 Derk Marsman         28  2    3  3 13  19  9  37.9   -1   2                 
 19 Derk Mombarg         26  2    2  0 11  13  4  39.2   -1   1                 
 20 Pascal Hummelink     20  3    1  2  0   3  4  26.0    1   0                 
 21 Anton Koster         14  3    1  2  2   5  4  36.4    3   0                 
 22 Janet Beuzel         22  3    1  2  3   6  4  37.0   -2   1                 
 23 Irma Beuzel          24  3    1  3  6  10  5  33.0   -4   1                 
 24 Derk Hissink         16  3    0  0  9   9  0  31.3   -1   0                 
 ------------------------------------------------------------------------------

        

Sneldammen

Datum :woensdag 27 september 2017

Beker

Datum :woensdag 27 september 2017