Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Persoonlijk sneldamkampioenschap van Gelderland

Datum :zaterdag 28 april 2018
Wedstrijd :Persoonlijk sneldamkampioenschap van Gelderland
Verslag :Gerrit Roeterdink
Eindstand - Categorie A
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Frerik AndriessenRijnsburg1428Categorie A15141029
2Dirk JoostenGendt1248Categorie A15104124
3Matthias KruijfBarneveld1329Categorie A15104124
4Erik ten HagenWinterswijk1231Categorie A1593321
5Niek SmeitinkDoetinchem1257Categorie A1566318
6Frits ZegelinkEibergen1210Categorie A1556416
7Henk RuesinkHouten1204Categorie A1563615
8Douwe HokwerdaZutphenCategorie A1545613
8Bertus BoschZutphen1128Categorie A1561813
10Bert WoolschotZelhem1182Categorie A1536612
10Gerben te RaaLoenen1127Categorie A1544712
12Jan van der VeenNijkerk1163Categorie A1534810
12Egbert HarkinkBorculo1100Categorie A1534810
14Jan RiesthuisCulemborg1060Categorie A152498
14Bert FoppenHarderwijk1109Categorie A152498
16Henk TimmerPutten1068Categorie A151597

Eindstand - Categorie B
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Rodier EversDoetinchem1021Categorie B1593321
2Jaap de VriesDoetinchem1075Categorie B1584320
3Gerard ZijlemaEde1049Categorie B1575319
4Harry VosHengelo1042Categorie B1575319
5Frank HagenWinterswijk1039Categorie B1591519
6Michael WesterveldDinxperlo987Categorie B1574418
7Gert WisselinkHeelweg1018Categorie B1565417
8Ton EekelschotHarderwijk1047Categorie B1572616
9Jur van GinkelBarneveld958Categorie B1563615
10Tom WesthofBrummen956Categorie B1554614
11Wouter van den BergHarderwijk990Categorie B1545613
12Eibert SmitElspeet993Categorie B1544712
13Dinand StegemanEibergen899Categorie B1535711
13Tonnie SchutteHarfsen903Categorie B1527611
15Bernard RentingGendringen924Categorie B152498
16Herman BeuzelLochem852Categorie B1523107

Eindstand - Categorie C + Categorie d + Vrouwen + Aspiranten
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Akosh KardosWageningen897Aspiranten15105025
2Gerrit KlompenhouwerWinterswijk851Categorie C15103223
3Gerrit RoeterdinkLaren875Categorie C1586122
4Eddy WeijmanRenkum731Categorie C15101421
5Clemens Keurentjess-Heerenberg875Categorie C1583419
6Merel HeijdenHeteren404Vrouwen1574418
6Jan HoeninkVorden735Categorie C1574418
8Jelte LokhorstVoorthuizen765Categorie C1573517
8Willem Klein WassinkLochem784Categorie C1581617
10Gerard DimmendaalLaren836Categorie C1555515
11Pieter StaalEefde723Categorie C1552812
12Thimo SwieringaHeteren900Aspiranten1543811
13Karsten KonnigerLochem900Aspiranten1543811
14Ton OrriënsDoetinchem676Categorie D1531117
15Gerrit MaalderinkGorssel555Categorie D1520134
16Berend-Jan Schoneveld / DummyAlmen820Categorie C1500150

Eindstand - Categorie C
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Gerrit KlompenhouwerWinterswijk851Categorie C15103223
2Gerrit RoeterdinkLaren875Categorie C1586122
3Eddy WeijmanRenkum731Categorie C15101421
4Clemens Keurentjess-Heerenberg875Categorie C1583419
5Jan HoeninkVorden735Categorie C1574418
6Jelte LokhorstVoorthuizen765Categorie C1573517
6Willem Klein WassinkLochem784Categorie C1581617
8Gerard DimmendaalLaren836Categorie C1555515
9Pieter StaalEefde723Categorie C1552812
10Berend-Jan Schoneveld / DummyAlmen820Categorie C1500150

Eindstand - Categorie D
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Ton OrriënsDoetinchem676Categorie D1531117
2Gerrit MaalderinkGorssel555Categorie D1520134

Eindstand - Vrouwen
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Merel HeijdenHeteren404Vrouwen1574418

Eindstand - Aspiranten
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Akosh KardosWageningen897Aspiranten15105025
2Thimo SwieringaHeteren900Aspiranten1543811
3Karsten KonnigerLochem900Aspiranten1543811

Eindstand - Pupillen + Welpen
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Ivar SmeijersWageningenPupillen990018
2Marjory FeytOchtenPupillen970214
3Tim SuierveldHarderwijkPupillen951311
4Erik van WingerdenWageningenWelpen942310
5Jasper OverbeekWageningenPupillen94149
5Teun BeysensWageningenWelpen94149
7Mila RijlaarsdamWageningenPupillen92256
8Alex ImmekerHarderwijkPupillen92165
9Nathan van BeekWageningenWelpen92074
9Albert CramerCulemborgPupillen92074

Eindstand - Pupillen
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Ivar SmeijersWageningenPupillen990018
2Marjory FeytOchtenPupillen970214
3Tim SuierveldHarderwijkPupillen951311
4Jasper OverbeekWageningenPupillen94149
5Mila RijlaarsdamWageningenPupillen92256
6Alex ImmekerHarderwijkPupillen92165
7Albert CramerCulemborgPupillen92074

Eindstand - Welpen
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-Pt
1Erik van WingerdenWageningenWelpen942310
2Teun BeysensWageningenWelpen94149
3Nathan van BeekWageningenWelpen92074