Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Thailand Open 2019

Datum :zaterdag 8 juni 2019
Wedstrijd :Thailand Open 2019

 

Pl Naam   Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Macodou NDiaye GMI

2352 / 1469

Fin 8 4 4 0 12 79 113
2 Ashok Bhajan   2028 / 1187 Fin 8 5 2 1 12 77 113
3 Kees Thijssen GMI 2348 / 1476 Fin 8 3 5 0 11 81 106
4 Roep Bhawanibhiek MF 2104 / 1197 Fin 8 3 5 0 11 79 105
5 Wei Zhou GMI 2221 Fin 8 3 5 0 11 79 102
6 Mikhail Goriunov   - Fin 8 3 5 0 11 76 103
7 Ton Bollebakker CMF 2121 / 1223 Fin 8 4 3 1 11 76 97
8 Cock van Wijk CMF 2093 / 1202 Fin 8 3 5 0 11 75 97
9 Andrei Gaidukov   - Fin 8 3 5 0 11 75 94
10 Gerrit Wassink MF 2190 / 1310 Fin 8 3 4 1 10 71 84
11 Vladimir Murashev   1990 Fin 8 3 4 1 10 71 83
12 Nona Savina MIF 2084 Fin 8 2 6 0 10 70 85
13 Julia Makarenkova MIF 2147 Fin 8 2 6 0 10 70 84
14 Marut Banchuen   2016 Fin 8 4 2 2 10 69 76
15 Panithi Seksonwiriya   2058 Fin 8 3 4 1 10 65 74
16 Dumrong Yuebangsai   1964 Fin 8 3 4 1 10 63 75
17 Roy Coster   2013 / 1125 Fin 8 3 3 2 9 77 76
18 Paul van der Lem   2059 / 1157 Fin 8 2 5 1 9 76 83
19 Amoni Afonsoewa   2073 Fin 8 4 1 3 9 69 71
20 Ton van der Ploeg   1945 / 990 Fin 8 3 3 2 9 67 62
21 Anzhelina Diachkovskaia   1890 Fin 8 3 3 2 9 66 65
22 Jan Ongolesono   2023 / 1001 Fin 8 3 3 2 9 65 69
23 Willem Bor   - / 1021 Fin 8 3 2 3 8 74 64
24 Lennart Bolks   1897 / 797 Fin 8 2 4 2 8 72 64
25 Erik Maijenburg   2042 / 1168 Fin 8 2 4 2 8 70 65
26 Harold Jagram   1959 / 976 Fin 8 3 2 3 8 69 60
27 Moenna Banarsi   1930 / 991 Fin 8 2 4 2 8 68 64
28 Nattawut Upiri   1982  Fin 8 2 4 2 8 67 63
29 Nerin Bisseswar   1816 / 799 Fin 8 2 4 2 8 66 63
30 Bas Baksoellah   1944 / 997 Fin 8 4 0 4 8 65 52
31 Sasawat Eksithichai   - Fin 8 2 4 2 8 64 56
32 Alexander Yurgenson   1955 Fin 8 3 2 3 8 61 48
33 Evgeniya Loktionova   - Fin 8 0 8 0 8 60 60
34 Wim Vlooswijk   2031 / 1100 Fin 8 3 2 3 8 60 50
35 Yossaphat Kitirojpun   - Fin 8 2 4 2 8 58 53
36 Suphit Dabos   - Fin 8 3 2 3 8 54 44
37 Jatupon Nuanngam   1924 Fin 8 2 3 3 7 70 56
38 Suraphat Boonman   - Fin 8 2 3 3 7 64 46
39 Melvin Dahl   1939 Fin 8 3 1 4 7 62 44
40 Ype Feenstra   1830 / 704 Fin 8 2 3 3 7 60 47
41 Prem Goelab   - Fin 8 3 1 4 7 58 47
42 Dmitri Abramov   - Fin 8 0 7 1 7 56 46
43 Johan Alidarso   1900 / 735 Fin 8 2 3 3 7 52 34
44 Frans Elzenga   1935 / 934 Fin 8 3 1 4 7 51 33
45 Nattapon Yodchomyan   - Fin 8 3 1 4 7 51 31
46 Hans Loots   1889 / 829 Fin 8 3 1 4 7 47 22
47 Hiroshi Kawaguchi   1856 Fin 8 2 2 4 6 62 40
48 Guus Gase   1900 / 480 Fin 8 1 4 3 6 60 41
49 Anne Veenstra   1881 / 802 Fin 8 0 6 2 6 55 39
50 Michiel Luiten   1944 / 1006 Fin 8 2 2 4 6 54 33
51 Assadayuth Rodnongheaw   - Fin 8 2 2 4 6 53 22
52 Peter Blok   1948 / 988 Fin 8 1 3 4 5 56 24
53 Henk van der Heijden   1900 / 717 Fin 8 1 3 4 5 55 27
54 Ramon Ramkisoen   1902 / 908 Fin 8 1 3 4 5 52 19
55 Sasin Sae-Tia   - Fin 8 1 3 4 5 46 17
56 Roy Verveer   1900 Fin 8 2 0 6 4 54 16
57 Pattamaporn Bunyavorakun   - Fin 8 1 1 6 3 45 5
58 Dummy     Fin 8 0 0 8 0 45 0

 

Datum R Wit Zwart Uitslag
za 01-06-2019 1 Gerrit Wassink (2190) Lennart Bolks (1897) 0 - 2
zo 02-06-2019 2 Sasin Sae-Tia Gerrit Wassink (2190) 0 - 2
zo 02-06-2019 3 Gerrit Wassink (2190) Sasawat Eksithichai 2 - 0
ma 03-06-2019 4 Ton Bollebakker (2121) Gerrit Wassink (2190) 1 - 1
wo 05-06-2019 5 Gerrit Wassink (2190) Erik Maijenburg (2042) 2 - 0
wo 05-06-2019 6 Gerrit Wassink (2190) Mikhail Goriunov 1 - 1
do 06-06-2019 7 Dumrong Yuebangsai (1964) Gerrit Wassink (2190) 1 - 1
vr 07-06-2019 8 Gerrit Wassink (2190) Nona Savina (2084) 1 - 1

 

Rapid
Pl Naam   Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Macodou NDiaye GMI 2352 Fin 7 7 0 0 14 62 124
2 Suraphat Boonman     Fin 7 5 1 1 11 57 81
3 Amoni Afonsoewa   2073 Fin 7 4 2 1 10 57 78
4 Gerrit Wassink MF 2190 Fin 7 4 2 1 10 54 73
5 Marut Banchuen   2016 Fin 7 4 1 2 9 64 68
6 Sasawat Eksithichai     Fin 7 4 1 2 9 58 67
7 Melvin Dahl   1939 Fin 7 4 1 2 9 55 55
8 Anzhelina Diachkovskaia   1890 Fin 7 3 3 1 9 54 61
9 Damrong Yaubang Sai     Fin 7 4 1 2 9 42 49
10 Wim Vlooswijk   2031 Fin 7 3 2 2 8 61 59
11 Nona Savina MIF 2084 Fin 7 2 4 1 8 59 56
12 Bas Baksoellah   1944 Fin 7 4 0 3 8 59 52
13 Jatupon Nuanngam   1924 Fin 7 3 2 2 8 54 55
14 Evgeniya Loktionova     Fin 7 3 2 2 8 46 44
15 Lennart Bolks   1897 Fin 7 3 2 2 8 46 40
16 Roy Verveer   1900 Fin 7 3 2 2 8 45 47
17 Ramon Ramkisoen   1902 Fin 7 3 2 2 8 39 37
18 Assadayuth Rodnongheaw     Fin 7 3 1 3 7 54 42
19 Rattanakorn Kongsubjaroen     Fin 7 3 1 3 7 53 43
20 Sasin Sae-Tia     Fin 7 2 3 2 7 48 40
21 Nerin Bisseswar   1816 Fin 7 3 1 3 7 45 32
22 Pattawut Tatsana     Fin 7 3 1 3 7 37 28
23 Suphit Dabos     Fin 7 3 0 4 6 52 38
24 Moenna Banarsi   1930 Fin 7 2 2 3 6 50 33
25 Hiroshi Kawaguchi   1856 Fin 7 3 0 4 6 47 30
26 Hironobu Morikawa     Fin 7 2 2 3 6 29 20
27 Michiel Luiten   1944 Fin 7 2 1 4 5 55 35
28 Akkarawin Romruenvanichkit     Fin 7 1 3 3 5 47 23
29 Pattamaporn Bunyavorakun     Fin 7 2 1 4 5 35 23
30 Nutdanai Jaratwiboonkul     Fin 7 2 0 5 4 45 22
31 Johan Alidarso   1900 Fin 7 2 0 5 4 45 18
32 Cheujeen Amonrat     Fin 7 1 2 4 4 40 14
33 Peter Blok   1948 Fin 7 1 1 5 3 46 19
34 Promwang Sirintra     Fin 7 1 1 5 3 45 15
35 Klangrat Sonsawn     Fin 7 0 3 4 3 43 13
36 Thaksinakon Butngam     Fin 7 1 1 5 3 36 12

 

Datum R Wit Zwart Uitslag
za 08-06-2019 1 Ramon Ramkisoen (1902) Gerrit Wassink (2190) 0 - 2
za 08-06-2019 2 Amoni Afonsoewa (2073) Gerrit Wassink (2190) 2 - 0
za 08-06-2019 3 Gerrit Wassink (2190) Assadayuth Rodnongheaw 1 - 1
za 08-06-2019 4 Gerrit Wassink (2190) Rattanakorn Kongsubjaroen 2 - 0
za 08-06-2019 5 Nona Savina (2084) Gerrit Wassink (2190) 1 - 1
za 08-06-2019 6 Gerrit Wassink (2190) Moenna Banarsi (1930) 2 - 0
za 08-06-2019 7 Gerrit Wassink (2190) Bas Baksoellah (1944) 2 - 0