Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Damfeest Dordrecht DZHZ 2017

Datum :zaterdag 14 oktober 2017
Verslag :Gerrit Roeterdink


Klaas de Krijger tegen Gerrit Roeterdink (foto facebook: Andrew Tjon A Ong)

Uitslagen
DatumRondeSpelerRatingSpelerRatingUitslag
za 14-10-20171Gerrit Roeterdink875Roël Dielingen7062-0
za 14-10-20172Cyril Sluisdom1028Gerrit Roeterdink8752-0
za 14-10-20173Gerrit Roeterdink875Koos van Savooyen6502-0
za 14-10-20174Laura Timmerman1178Gerrit Roeterdink8752-0
za 14-10-20175Gerrit Roeterdink875Bonne Douma10860-2
za 14-10-20176Klaas de Krijger777Gerrit Roeterdink8751-1
za 14-10-20177Gerrit Roeterdink875Hemant Bhagwanie8931-1
za 14-10-20178Gerrit Roeterdink875Francis Tholel12050-2
za 14-10-20179Guus Gase456Gerrit Roeterdink8750-2

Algemeen klassement
PlNaamRatingWeWiReVePuWpSB
1Anton van Berkel1412972016103176
2Arie van de Weteringh Azn.1362963015110177
Jean Marc Ndjofang1476963015110177
4Martijn de Leeuw1315952212109132
5Leo Aliar1224952212104122
6Leopold Sekongo1351952212103124
7Marco de Koning1194952212100122
8Anton Kosior130795221299124
9Roep Bhawanibhiek116494411294121
10Hans van Woerkom103295221292120
11Aart Slager106095221292116
12Laura Timmerman117895221292106
13Radjinder Jharap112895221291105
14Fons Huijbreghts110795221290112
15Losseni Savané120896031289110
16Theo van den Hoek118494321198110
17Berke Yiğittürk111094321196106
18Ricardo Tong Sang10699432119199
19Piet Rozenboom10009432118185
20Jacques Brouns10519432118088
21Jeroen Kos13429423109588
22Frans Teijn10709423109293
23Harry Kolk12509342109191
24Ramon Sakidin11979423108983
25Sjaam Biekram10379423108884
26Roy Bidesi11049504108882
27Jan Ongolesono10039504108778
28Hein van Dee10859504108078
29Bonne Douma1086941499481
30David Riupassa1078941498675
31Michiel Luiten990933398577
32Francis Tholel1205933398574
33Cyril Sluisdom1028941498365
34Barbara Graas1010933398276
35Dick de Boer948933398271
36Jan van den Hooff1103941497966
37Soenarmin Saib749933397768
38Pertap Malahé1166933397564
39Cor Boot959941496954
40Simon Rompa911924388669
41Cor Stehouwer924388462
42Robert van Diggele811932488061
43Jan Riesthuis1060940588056
44Johan van de Velde931932487755
45Jan-Maarten Koorn914916287564
46Wynton Meijer507932487557
René Runhaar825932487557
48Gerrit Roeterdink875932487455
49Hemant Bhagwanie893932487453
50Koos van Savooyen650940586750
51Mohammed Aliem Wagid Hosain855932486748
52Erick Atherley763932486446
53Vincent Sakidin759931578155
54Siegfried Parbhoe986923477953
55Arie van Diggele830915377251
56Klaas de Krijger777915376946
57Jan Timmerman588923476742
58Kennedy Krishnadath937931576731
59Ron Jongejan775931576237
60Roël Dielingen706922567143
61Leo van Vlerken1003922566525
62Piet Jonkers772930666428
63Guus Gase456922566024
64Rob Dhoen930665620
65Piet van Eeden757921656930
66René Nurmohamed655921656020
67John Chotoe921655912
68Suraj Hilversum92074578
69Jerven Vilier912645210
70Dummy90090510

Klassement Categorie C
PlNaamRatingWeWiReVePuWpSB
1Soenarmin Saib749933397768
2Cor Stehouwer924388462
3Robert van Diggele811932488061
4René Runhaar825932487557
Wynton Meijer507932487557
6Gerrit Roeterdink875932487455
7Hemant Bhagwanie893932487453
8Koos van Savooyen650940586750
9Mohammed Aliem Wagid Hosain855932486748
10Erick Atherley763932486446
11Vincent Sakidin759931578155
12Arie van Diggele830915377251
13Klaas de Krijger777915376946
14Jan Timmerman588923476742
15Ron Jongejan775931576237
16Roël Dielingen706922567143
17Piet Jonkers772930666428
18Guus Gase456922566024
19Rob Dhoen930665620
20Piet van Eeden757921656930
21René Nurmohamed655921656020
22John Chotoe921655912
23Suraj Hilversum92074578
24Jerven Vilier912645210
25Dummy90090510