Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

ONK Veteranen 2019

Datum :vrijdag 19 april 2019
Wedstrijd :ONK Veteranen 2019
Verslag :Gerrit Roeterdink

Gerrit Roeterdink heeft dit jaar voor de tweede keer meegedaan aan het Open Nederlands Kampioenschap voor Veteranen te Wageningen. Naast het meespelen heeft Gerrit ook de computer bediend als lid van het organisatieteam.

De resultaten waren wisselend. De eerste ronde haalde hij nog een mooie slagzet er uit naar dam. In de derde ronde zag Gerrit echter een simpele 1 om 2 over het hoofd in zijn voordeel. Gerrit werd 72e in het algemene klassement met 6 punten in een deelnemersveld van 88.

De uiteindelijke winnaar werd na loting (muntopgooi) beslist nadat Anton Schotanus en Jeroen Kos evenveel punten, weerstandspunten en Sonneberger punten hadden gehaald. De winnaar van de loting werd uiteindelijk Jeroen Kos.

Eindstand - Algemeen
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Jeroen KosDen Haag133050+85301379123
2Anton SchotanusLeeuwarden127270+85301379123
3Andrew Tjon A OngMaarssen132450+84311186111
4Anton KosiorPapendrecht129860+83501184110
5Henk de WittDelft131270+83501181105
6Daaf KasseMiddelburg131150+83501179106
7Frank TeerHeesch132960+83501175100
8Henk Grotenhuis t.HarkelNieuwleusen130050+8350117496
9Fred IvensIngen131970+8512117196
10Cock van WijkVleuten119650+8422108092
11Cor WesterveldEnkhuizen119070+8422107887
12Frans van de VeldeDen Haag107670+8341107793
13Wouter van BeekWageningen123770+8341107483
14Fred RoedolphDordrecht117450+8260107287
14Wim VerschoorHoeven115450+8260107287
16Pierre LacroixSittard125170+8341107285
17Theo TesselaarTuitjenhorn121660+8260107186
18Pieter WijnEindhoven124460+8422107182
19Fred PasschierEindhoven121160+8341106982
20Raphail ZdoroviakHannover (Duitsland)117080+8341106883
21Harry OttenBennekom113670+8341106675
22Piet SchepLopik96070+8341106574
23Ab SteenbergenRaalte103960+8422106572
24Hein van WinkelNieuwkoop98970+8503106168
25Bert RoestBussum105970+833297577
26Joop RoedolphDordrecht115460+825197381
27Leo van der LaanBaarn115070+841397374
28Cor van SettenScherpenzeel98670+833297373
29Theo van den HoekTilburg121970+833297068
30Arie de BruijnZegveld123860+833296966
31Arie Janssen van DoornWageningen112960+817096874
32Harry DoomernikRenkum112860+825196772
33David RiupassaEindhoven109860+825196769
34Wim BenninkEibergen88570+825196165
35Cees van der BoschKesteren96970+841396155
36Jaap van HalDen Haag100260+825196065
37Jelle GroeneveldMaassluis107470+833296056
38Jan de VosAkkrum99480+824287163
39Jaap LangerakHilversum91360+824286858
40Jo WeijmanElst (Gld)116570+832386759
41Soender KalpoeUden107560+816186660
42Jaap van Hierden srVoorthuizen104060+824286659
42Peter MoraalZell am See (Oost.)109650+816186659
44Jan LammersBeekbergen117460+816186564
45Dick van Schaik srMaassluis105960+824286559
46Berend PlijterTen Boer106660+824286454
47Derk KleinrensinkWageningen109770+816186358
48Evert Jochemsen sr.Bennekom104870+824286356
49Hans KrederLeiden109460+824286249
50Kees MaliepaardVeenendaal99570+832386051
51Dick den OudenWassenaar97270+816185956
52Yuri GeisenblassOsnabruck Duitsland115460+824285845
53Wiebren de VriesDronten103270+816185654
54Teus StamAlblasserdam104760+832385538
55Raphaël MartensReims (Frankrijk)111460+823377356
56Hans van der LaanBovensmilde110370+823376853
57Johan de JongTiel97080+831476648
58Martin KruijswijkDiemen100570+815276349
59Cees KentieBergambacht100280+807176254
60Wim van MourikVeenendaal98960+807176050
61Sijmen HansenVolendam110870+823375946
62Jos LamersHuissen97370+815275746
63Jos de WildZierikzee104260+815275643
64Arend van BeelenKatwijk99970+815275642
64Frans LamersVeenendaal96560+815275642
66Frans BlaasAagtekerke102380+815275447
67Jan TerpstraLeeuwarden94370+823375437
68Piet RozenboomDen Haag100580+823375430
69Piet JonkersTilburg75880+822466333
70Jan van OosterhoutBreda83860+814366141
71Leo van VlerkenBest98360+806265940
72Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732
73Frits StugerAmersfoort96870+822465631
74Barbara GraasWormerveer102660+822465529
75Hans LootsWoerden84960+814364927
76Frans TeijnRotterdam111070+813455624
77Adrie KoedootEpe67770+813455228
78Klaas MondriaWolvega80380+813455219
79Hans LuchiesUgchelen92080+821555216
80Harry VredeveldtWoudenberg80170+813455126
81Kees OstéKlaaswaal77760+813455121
82Piet EedenGouda76560+821554515
83Jan FokkinkTerborg86080+812545622
84Gerrit van der WerffDiemen77470+804445024
85Gerrit KlompenhouwerWinterswijk84470+804444919
86Ton HollaNijmegen69880+804444618
87Herman ScholteNoordhorn76160+50141327
88Teun KluyverRijnsburg58360+50050310

Eindstand - Categorie 50+
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Jeroen KosDen Haag133050+85301379123
2Andrew Tjon A OngMaarssen132450+84311186111
3Daaf KasseMiddelburg131150+83501179106
4Henk Grotenhuis t.HarkelNieuwleusen130050+8350117496
5Cock van WijkVleuten119650+8422108092
6Fred RoedolphDordrecht117450+8260107287
6Wim VerschoorHoeven115450+8260107287
8Peter MoraalZell am See (Oost.)109650+816186659
9Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732

Eindstand - Ratingklassement 801-900
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Wim BenninkEibergen88570+825196165
2Jan van OosterhoutBreda83860+814366141
3Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732
4Hans LootsWoerden84960+814364927
5Klaas MondriaWolvega80380+813455219
6Harry VredeveldtWoudenberg80170+813455126
7Jan FokkinkTerborg86080+812545622
8Gerrit KlompenhouwerWinterswijk84470+804444919

Persoonlijke uitslagen
RondeTafelNaamRatingNaamRatingUitslagNotatie
143Adrie Koedoot677Gerrit Roeterdink8610 - 2Notatie
214Jaap Langerak913Gerrit Roeterdink8612 - 0Notatie
315Gerrit Roeterdink861Frans Lamers9651 - 1Notatie
424Gerrit Roeterdink861Harry Doomernik11280 - 2Notatie
538Gerrit Roeterdink861Kees Maliepaard9950 - 2Notatie
641Gerrit Roeterdink861Gerrit van der Werff7742 - 0Notatie
730Martin Kruijswijk1005Gerrit Roeterdink8611 - 1Notatie
820Gerrit Roeterdink861Leo van der Laan11500 - 2Notatie