Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

NK Sneldammen

Datum :zaterdag 9 juni 2018
Wedstrijd :NK Sneldammen
Verslag :Gerrit Roeterdink
Aspiranten (Karsten)
Stand - voorronde
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1Berke Yi?ittürk1110Asp6510114481
2Wouter Sosef963Asp641194663
3Noël Neve653Asp641194153
4Renco Oostindjer852Asp641193953
5Marie Gabbert617Asp640283432
6Darja Koullen1025Asp623174547
Rudi van Velzen774Asp623174547
8Tom Rinner838Asp623174039
9Jorrit EnsingAsp631274038
10Lev Gilevych650Asp623173740
11Albert Hendrik Snijder555Asp631273023
12Luise Gabbert740Asp631272824
13Gökhan Bagci748Asp622263722
14Wilmer OostindjerAsp630363718
15Maarten van Ammers844Asp630363334
16Jelle van der Eng585Asp630362924
17Merel van der Heijden404Asp620443720
18Yaroslav Gilevych479Asp620443216
19Dehlinya van ErvenAsp62044318
20Gijs Mouthaan527Asp620443012
21Mick Boudens425Asp612342910
22Thomas Mouthaan543Asp611433916
23Karsten KonnigerAsp61052300
24Victor NieuwenhuisAsp60060310

Uitslagen - voorronde
DatumRoWedstrijdUitslag
za 09-06-20181Karsten Konniger-Wilmer Oostindjer0-2
za 09-06-20182Noël Neve (653)-Karsten Konniger2-0
za 09-06-20183Luise Gabbert (740)-Karsten Konniger2-0
za 09-06-20184Karsten Konniger-Gijs Mouthaan (527)0-2
za 09-06-20185Karsten Konniger-Victor Nieuwenhuis2-0
za 09-06-20186Yaroslav Gilevych (479)-Karsten Konniger2-0

Stand - finale
PlNaamRating1234567WeWiReVePtSB
1Merel van der Heijden404X21222265101154
2Yaroslav Gilevych4790X202226402834
3Mick Boudens42510X12226321835
4Dehlinya van Erven021X2016222634
5Gijs Mouthaan5270000X226204410
6Thomas Mouthaan54300020X16114314
7Karsten Konniger000101X602429

Uitslagen - finale
DatumRoWedstrijdUitslag
za 09-06-20181Yaroslav Gilevych (479)-Karsten Konniger2-0
za 09-06-20182Karsten Konniger-Dehlinya van Erven1-1
za 09-06-20183Gijs Mouthaan (527)-Karsten Konniger2-0
za 09-06-20184Karsten Konniger-Mick Boudens (425)0-2
za 09-06-20185Thomas Mouthaan (543)-Karsten Konniger1-1
za 09-06-20187Karsten Konniger-Merel van der Heijden (404)0-2
Junioren (Tom)
Stand - finale
PlNaamRating1234567891011121314WeWiReVePtSB
1Wouter Morssink1174X221202212222213102122260
2Nick WaterinkMF12270X22112222222213102122245
3Marco de Leeuw106700X122022222221391319190
4Floris Tol1130101X22012222121374218196
5Johan Top9710100X2121212221364316157
6Hans Rinner87521000X102212221363415157
7Robert-Jan van Steenbergen999002211X20012221363415161
8Tom Knapen10500001020X0222221361613108
9René Emmaneel105010001022X021121344512121
10Remco Korteland653000000202X1222135171184
11Tamar Visser8630000111001X02213247865
12Pascal Strijker71800000000102X2213319736
13Bram Bekkers547000100001000X2131210430
14Jelle van Dijk6130000000000000X13001300

Uitslagen - finale
DatumRoWedstrijdUitslag
za 09-06-20181Tom Knapen (1050)-Johan Top (971)0-2
za 09-06-20182Pascal Strijker (718)-Tom Knapen (1050)0-2
za 09-06-20183Tom Knapen (1050)-Nick Waterink (1227)0-2
za 09-06-20184Bram Bekkers (547)-Tom Knapen (1050)0-2
za 09-06-20185Tom Knapen (1050)-René Emmaneel (1050)0-2
za 09-06-20186Marco de Leeuw (1067)-Tom Knapen (1050)2-0
za 09-06-20187Tom Knapen (1050)-Wouter Morssink (1174)0-2
za 09-06-20188Floris Tol (1130)-Tom Knapen (1050)1-1
za 09-06-20189Tom Knapen (1050)-Tamar Visser (863)2-0
za 09-06-201810Robert-Jan van Steenbergen (999)-Tom Knapen (1050)2-0
za 09-06-201811Tom Knapen (1050)-Hans Rinner (875)2-0
za 09-06-201812Jelle van Dijk (613)-Tom Knapen (1050)0-2
za 09-06-201813Tom Knapen (1050)-Remco Korteland (653)2-0
Categorie C (Gerrit)
Stand - voorronde
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1Peter KlaassenC6420104265
2Glenn Hardenberg810C6420104163
3Gerrit Klompenhouwer851C633094051
4Harry Elema852C641193347
5Gerrit Roeterdink875C631274339
6Gauke Dirk Nijholt836C623173736
7Alexander Zwanenburg851C623173641
8Clemens Keurentjes875C615073541
9Jeroen Huskens823C623173436
10Robert van Diggele811C623173134
11Schelte Betten874C622264340
12Eddy Weijman731C622264136
13Wim Riddersma856C630363124
14Jan Starke838C622262420
15Gozé van Pelt741C621353927
16Erik van der Haar866C621353922
17Jos Moorman773C621353826
18Wim de Jong830C621353619
19Jelte van Lokhorst765C613253524
20Gert Brink810C612343218
21Jeffrey Verwoerd861C612343012
22Nico Flikweert785C611434119
23Maikel Schotman877C61143306
24Willem Fokkert768C60151336

Uitslagen - voorronde
DatumRoWedstrijdUitslag
za 09-06-20181Wim de Jong (830)-Gerrit Roeterdink (875)0-2
za 09-06-20182Gerrit Roeterdink (875)-Gauke Dirk Nijholt (836)1-1
za 09-06-20183Gerrit Roeterdink (875)-Alexander Zwanenburg (851)2-0
za 09-06-20184Glenn Hardenberg (810)-Gerrit Roeterdink (875)2-0
za 09-06-20185Gerrit Roeterdink (875)-Gert Brink (810)2-0
za 09-06-20186Peter Klaassen-Gerrit Roeterdink (875)2-0

Stand - finale
PlNaamRating12345678WeWiReVePtSB
1Gerrit Klompenhouwer851X121121273401064
2Glenn Hardenberg8101X1022217331957
3Harry Elema85201X022127322848
4Peter Klaassen122X00207313754
5Gauke Dirk Nijholt8361002X2117232744
6Gerrit Roeterdink87500020X217214529
7Clemens Keurentjes875101010X27133535
8Alexander Zwanenburg8510102110X7133535

Uitslagen - finale
DatumRoWedstrijdUitslag
za 09-06-20181Harry Elema (852)-Gerrit Roeterdink (875)2-0
za 09-06-20182Clemens Keurentjes (875)-Gerrit Roeterdink (875)0-2
za 09-06-20183Gerrit Roeterdink (875)-Gauke Dirk Nijholt (836)0-2
za 09-06-20184Alexander Zwanenburg (851)-Gerrit Roeterdink (875)1-1
za 09-06-20185Gerrit Roeterdink (875)-Peter Klaassen2-0
za 09-06-20186Glenn Hardenberg (810)-Gerrit Roeterdink (875)2-0
za 09-06-20187Gerrit Roeterdink (875)-Gerrit Klompenhouwer (851)0-2