Snel naar

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 15 oktober 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Westhof97968113940226311,69248,5381,01,01,01,04,0
2Johan Haijtink110276013931215791,61544,5382,02,02,02,08,0
3Gerrit Roeterdink84956111542143741,27334,0003,03,04,05,015,0
4Jan Koerselman9206208422102761,25034,5005,05,05,04,019,0
5Johan Beltman96666111533133481,18231,6364,04,06,06,020,0
6Alfred van Lenthe1041721312041041,33334,66711,010,53,03,027,5
7Tonny Roeterdink1001701630361601,00026,6678,08,08,07,031,0
8Tonnie Schutte925641630361581,00026,3338,09,08,08,033,0
9André Haijtink813520706161730,85724,7148,07,010,09,034,0
10Henk Straalman6554411316682090,61516,0776,06,012,012,036,0
11Gerrit Reurslag819541612341040,66717,33311,010,511,011,043,5
12Dinand Stegeman91360031113641,00021,33313,513,08,010,044,5
13Herman Beuzel809481912641000,44411,11111,012,015,014,052,0
14Karsten Konniger42161143620,50010,33313,514,013,515,056,0
15Gerard Dimmendaal81150040222480,50012,00015,015,013,513,056,5
16Gerrit Stegeman7334613003000,0000,00016,516,516,516,566,00
17Appie Bielderman4014004000,0000,00016,516,516,516,566,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
JHK
W
WZ
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
TKN
ALE
W
W
Z
TRK
Z
Z
Z
W
Z
Z
TWF
ZW
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
Z
W
W
JBJ
Z
W
Z
W
ZW
Z
W
W
W
W
TSE
W
W
Z
W
Z
Z
JKN
Z
W
Z
Z
W
W
Z
Z
DSJ
W
Z
Z
WSN
GRK
W
Z
W
WZ
Z
Z
Z
W
Z
W
GRG
Z
W
Z
W
W
W
AHJ
W
Z
Z
W
Z
Z
W
GDL
Z
W
W
W
HBL
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
Z
GSS
W
Z
W
HSN
ZW
W
W
Z
W
W
Z
Z
Z
W
Z
W
KKR
Z
Z
W
Z
Z
W
ABN
Z
Z
W
Z
THT
vr

Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge bekercompetitie

Datum :zaterdag 29 juni 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Appie BieldermanHenk Straalman0 - 2
52Gerrit StegemanJohan Beltman0 - 2
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1 en 2-0. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
42Gerard DimmendaalWinnaar Egbert - Johan H.
82Winnaar Andre - Gerrit W.Dinand Stegeman
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Egbert HarkinkJohan Haijtink
21André HaijtinkGerrit Wassink

Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.


















Gooi & Eemland 2 tegen DEZ Laren

Datum :zaterdag 5 oktober 2019
Ronde :1
Wedstrijd :Gooi & Eemland 2 tegen DEZ Laren
Verslag :Herman Beuzel

Denk En Zet Laren komt, net als in voorgaande jaren uit in de 2e klasse B met teams uit Doetinchem, Beltrum , Harderwijk, Zwolle, Kampen, Wesepe, Westerhaar en Wageningen. Ook Damclub Gooi & Eemland zit in deze competitie en was afgelopen zaterdag in Bunschoten de 1e tegenstander.

Gerrit Roeterdink, bekend om zijn snelle partijen was ook dit keer als eerste uit, maar moest helaas wel de punten aan de tegenstander laten. Dinand Stegeman hield in een boeiende partij zijn tegenstander op remise. Tom Knapen kon vervolgens de 1e DEZ winstpartij van dit seizoen noteren. Zijn tegenstaander verscheen ruim een uur te laat aan het dambord en maakte in de daardoor ontstane tijdnoodsituatie een cruciale fout en kon dit niet meer corrigeren. Een verrassende nederlaag van nieuwbakken DEZ teamleider Johan Haijtink kon nog goed worden gemaakt door een knappe winstpartij van Tonny Roeterdink. Johan Beltman en Danny Dix moesten in remise berusten. Toen vervolgens Herman Beuzel zijn partij verloor was een teamnederlaag onafwendbaar. Alfred van Lenthe en Egbert Harkink waren als laatste spelers niet in staat om ondanks hun verwoede pogingen hun partijen met winst af te sluiten. Een 11-9 nederlaag was een feit en dat is jammer wat Gooi & Eemland was 1 van de teams met de laagste totaalrating.

BordGooi & Eemland 2DEZ Laren119
1Gerard Benning (1036)Alfred van Lenthe (1041)1110
2Lennart Bolks (815)Danny Dix (1153)116
3Jan Bouwmans (922)Tom Knapen (1053)023
4Michiel Luiten (981)Johan Haijtink (1115)204
5Jaap Langerak (934)Egbert Harkink (1110)119
6Huib Poort (837)Tonny Roeterdink (1001)027
7Henk de Groot (859)Johan Beltman (966)115
8Hans Loots (840)Gerrit Roeterdink (849)201
9Lammert Korlaar (759)Dinand Stegeman (913)112
10Levi Duijst (716)Herman Beuzel (809)208

DVOIJ Terborg 2 tegen DEZ Laren 1

Datum :donderdag 10 oktober 2019
Ronde :2
Wedstrijd :DVOIJ Terborg 2 tegen DEZ Laren 1
Verslag :Herman Beuzel

Vorig jaar was DEZ oppermachtig en wonnen toen met 9-3, Hoe zou het nu gaan in Terborg?

Om maar met de deur in huis te vallen niet best: we verloren met 4-8.

Gerrit Roeterdink kwam al vroeg een schijf achter en kon die niet terugwinnen en de tegenstander wikkelde het fraai af naar winst. Herman Beuzel deed met zijn 40e zet een verkeerde afruil bood zijn tegenstander remise aan dat werd geaccepteerd, maar analyse achteraf was het op dat moment een verloren stand voor Herman, dus een gelukje.

Ook Tonnie Schutte maakte met een afruil een verkeerde keus en kreeg een compleet verloren stand op het bord. Jan Koerselman combineerde op fraaie wijze naar dam, maar na damafname ontstond er een gelijke stand die op het oog mogelijkheden voor winst voor Jan gaf. Maar z’n tegenstander verdedigde nauwkeurig en er viel aan remise niet te ontkomen. Zowel Johan Beltman als Tonny Roeterdink kregen van hun tegenstander remise aangeboden maar in het team belang werd dit afgeslagen en gingen ze voor de volle winst. Het lukt echter niet want ook deze partijen werden remise.

NrDEZ Laren 2Rating
gem. 854
DEZ Laren 1Rating
gem. 881
5-7Volgorde
1Straalman, Henk655Beltman, Johan9660-23
2Haijtink, André813Beuzel, Herman8091-16
3Reurslag, Gerrit819Roeterdink, Gerrit8491-12
4Stegeman, Dinand (invaller)913Roeterdink, Tonny10010-25
5Harkink, Egbert1110Schutte, Tonnie9252-04
6Dimmendaal, Gerard811Stegeman, Gerrit (invaller)7331-11

WDV Winterswijk 2 tegen DEZ Laren 2

Datum :woensdag 9 oktober 2019
Ronde :2
Wedstrijd :WDV Winterswijk 2 tegen DEZ Laren 2
Verslag :André Haijtink

Op woensdag 9 oktober speelde DEZ2 de wedstrijd in de 2 ronde van de Gelderse competitie. Ditmaal gingen we de strijd aan tegen WDV2 in Winterswijk. Nadat iedereen de weg naar het nieuwe clubgebouw had gevonden gingen we op jacht naar de punten. Voor Gerrit Reurslag zat dat er niet in, want hij had duidelijk z’n avond niet. Al snel kwam hij een schijf achter en na een 2e misser waarbij zijn tegenstander kon doorbreken naar dam hield hij het voor gezien. Hetzelfde overkwam Dinand Stegeman. Ook hij wist geen punten te scoren. Hierna volgden 2 remises voor Gerrit Stegeman en Gerard Dimmendaal. Met de 6-2 tussenstand kon het hooguit nog gelijk worden. Eén remise was voor WDV voldoende en de tegenstander van André Haijtink bood dan ook gelijk remise aan. Wetend dat dit niet voldoende zou zijn werd dit tot 2 keer toe afgeslagen door André. Hopend op een fout van z’n tegenstander. Maar deze fout kwam niet en het werd zelfs nog lastig om de remise te behouden. Nu kon zelfs de mooie winstpartij van Egbert Harkink hier niets meer aan goedmaken. Want mooi was het wel hoe Egbert na een lange partij kort voor middernacht de winst naar zich toe wist te trekken. Net als in de vorige ronde werd een 7-5 nederlaag.

NrWDV Winterswijk 2Rating
gem. 877
DEZ Laren 2Rating
gem. 867
7-5Volgorde
1Sonderen, Wim966Harkink, Egbert11100-26
2Hagen, Frank ten1044Stegeman, Dinand (invaller)9132-02
3Bennink, Wim903Reurslag, Gerrit8192-01
4Elgershuizen, Jan882Haijtink, André8131-15
5Jongkoen, Zeeg764Dimmendaal, Gerard8111-14
6Klaassen, Wim702Stegeman, Gerrit (invaller)7331-13

DEZ Laren 2 tegen DEZ Laren 1

Datum :dinsdag 17 september 2019
Ronde :1
Wedstrijd :DEZ Laren 2 tegen DEZ Laren 1
Verslag :André Haijtink

Het nieuwe damseizoen is weer begonnen. Zoals gebruikelijk betekent dit dat het 1e en het 2e team van de Larense damvereniging in de eerste ronde het tegen elkaar mogen opnemen. Dit aangezien beide teams net als voorgaande jaren beide uitkomen in de 1e klasse Oost van de Gelderse Dambond. Het beloofde een spannende strijd te worden aangezien DEZ2 kon beschikken over enkele sterke invallers. De onderlinge krachtsverschillen waren op de meeste borden dan ook niet erg groot. Gerard Dimmendaal en Gerrit Stegeman zorgden met een remise voor de eerste punten. Gerrit Roeterdink haalde op fraaie wijze een dam tegen Gerrit Reurslag, maar deze kon direct worden afgenomen waardoor het spel met een gelijk aantal schijven konden worden voorgezet. Ook hier eindigde de partij in een gelijk spel. Op het eerste bord mocht Henk Straalman het opnemen tegen onze kersverse jubilaris Johan Beltman. Zijn 50 jaren damervaring gaven uiteindelijk de doorslag. Een partij die naderhand uitgebreid werd geanalyseerd. Met als conclusie dat alle mogelijke varianten nipt in het voordeel waren van Johan. Het was aan Egbert Harkink om de achterstand van DEZ2 weer gelijk te trekken in de partij tegen Tonnie Schutte. Nog 2 partijen onbeslist en een 4-4 tussenstand. De volgende uitslag viel op bord 4 waarbij Tonny Roeterdink invaller Dinand Stegeman wist te verslaan. Dus was het de opdracht aan André Haijtink om de winst binnen te halen tegen Herman Beuzel. Een lange, spannende partij, maar meer dan een remise zat er zeker niet in. Met een 5-7 uitslag toch weer winst voor DEZ1, maar aan de nodige spanning ontbrak het zeker niet.

NrDEZ Laren 2Rating
gem. 854
DEZ Laren 1Rating
gem. 881
5-7Volgorde
1Straalman, Henk655Beltman, Johan9660-23
2Haijtink, André813Beuzel, Herman8091-16
3Reurslag, Gerrit819Roeterdink, Gerrit8491-12
4Stegeman, Dinand (invaller)913Roeterdink, Tonny10010-25
5Harkink, Egbert1110Schutte, Tonnie9252-04
6Dimmendaal, Gerard811Stegeman, Gerrit (invaller)7331-11