Snel naar

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 3 december 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Westhof979681181161287981,55644,3331,51,03,01,06,5
2Johan Haijtink1102761171241287531,64744,2941,52,02,02,07,5
3Jan Koerselman92062012723164421,33336,8335,05,04,04,018,0
4Tonny Roeterdink100170110613133541,30035,4006,06,05,05,022,0
5Gerrit Roeterdink84956115744184781,20031,8673,53,57,58,523,03
6Johan Beltman96666115744184781,20031,8673,53,57,58,523,01
7Egbert Harkink111078111002442,00044,00016,016,01,03,036,00
8Alfred van Lenthe1041721413051391,25034,75012,012,06,06,036,00
9Dinand Stegeman913600623171921,16732,00010,010,09,07,036,00
10André Haijtink8135211017292470,90024,7008,08,010,010,036,00
11Henk Straalman65544117278112790,64716,4127,07,012,012,038,0
12Tonnie Schutte925641940582100,88923,3339,09,011,011,040,0
13Herman Beuzel8094811222861420,50011,83311,011,015,015,052,0
14Gerrit Reurslag819541712441040,57114,85713,513,014,013,053,5
15Gerard Dimmendaal81150050323690,60013,80015,015,013,014,057,0
16Karsten Konniger42191264870,4449,66713,514,016,016,059,5
17Gerrit Stegeman7334615005000,0000,00017,517,517,517,570,00
18Appie Bielderman4018008000,0000,00017,517,517,517,570,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
W
JHK
W
WZ
W
Z
W
Z
WZ
W
Z
W
Z
WZ
W
Z
TKN
ALE
W
W
W
Z
TRK
Z
Z
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
TWF
ZW
Z
ZW
Z
ZW
WZ
Z
W
Z
Z
W
Z
W
W
JBJ
Z
W
WZ
W
Z
ZW
WZ
W
W
W
Z
W
TSE
W
Z
W
Z
W
Z
Z
Z
Z
JKN
Z
W
WZ
W
Z
ZW
W
Z
W
Z
DSJ
W
ZW
Z
Z
Z
WSN
GRK
ZW
Z
W
WZ
W
WZ
Z
Z
W
Z
W
Z
GRG
Z
W
Z
ZW
W
W
AHJ
W
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
GDL
Z
W
W
W
Z
HBL
W
Z
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
Z
W
GSS
W
Z
W
Z
W
HSN
Z
ZW
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
Z
Z
W
Z
W
Z
KKR
Z
Z
W
W
Z
W
Z
Z
W
ABN
W
Z
Z
W
W
W
W
Z
THT
vr

Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge bekercompetitie

Datum :zaterdag 29 juni 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Appie BieldermanHenk Straalman0 - 2
52Gerrit StegemanJohan Beltman0 - 2
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1 en 2-0. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
42Gerard DimmendaalJohan Haijtink
82Gerrit WassinkDinand Stegeman
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21André HaijtinkGerrit Wassink0 - 2
11Egbert HarkinkJohan Haijtink1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1, 1-1, 0-2. Johan Haijtink wint met verrassende slagzet met slechts 15 seconden op de klok.

Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.


















WSDV Heteren Renkum CT tegen DEZ Laren

Datum :zaterdag 7 december 2019
Ronde :5
BordWSDV Heteren Renkum CTDEZ Laren515
1Henk Hoksbergen (1033)Danny Dix (1153)029
2Wim van Mourik (1000)Johan Haijtink (1115)0210
3Mara Langeveld (954)Alfred van Lenthe (1041)118
4Kees Maliepaard (1008)Egbert Harkink (1110)206
5Jeroen Gijsbers (584)Johan Beltman (966)024
6Eddie Weijman (772)Tonny Roeterdink (1001)022
7Hans Luchies (905)Dinand Stegeman (913)117
8Marjory Feyt (673)Tonnie Schutte (925)025
9Erik van Wingerden (485)Gerrit Roeterdink (849)113
10Mila Rijlaarsdam (441)Herman Beuzel (809)021

DIOS/IJsselstreek CT tegen DEZ Laren

Datum :zaterdag 9 november 2019
Ronde :3
Wedstrijd :DIOS/IJsselstreek CT tegen DEZ Laren
Verslag :Herman Beuzel
DEZ verlaat laatste plaats in de Nat damcompetitie.

In een zeer spannende uitwedstrijd in Beltrum tegen DIOS/IJsselstreek werd een 12-8 overwinning geboekt. Maar liefst 5 partijen eindigden in remise. Het verschil werd gemaakt door de winstpartijen van Tonny Roeterdink, Tom Knapen en Johan Haijtink. DEZ staat nu op de 8e plaats.

BordDIOS/IJsselstreek CTDEZ Laren812
1Stefan von Kann (912)Danny Dix (1153)205
2Bernard Renting (920)Johan Haijtink (1115)021
3Peter AartsenDinand Stegeman (913)116
4Pascal Slutter (1014)Egbert Harkink (1110)118
5Jan Vesters (998)Johan Beltman (966)119
6Clemens Keurentjes (876)Tom Knapen (1053)027
7Gerrit Klompenhouwer (823)Tonny Roeterdink (1001)0210
8Jaap Vos (922)Tonnie Schutte (925)113
9Jan Fokkink (845)Gerrit Roeterdink (849)112
10Willie Ribbers (748)Herman Beuzel (809)114

DEZ Laren tegen DIOS Achterhoek 2

Datum :zaterdag 19 oktober 2019
Ronde :2
Wedstrijd :DEZ Laren tegen DIOS Achterhoek 2
Verslag :Herman beuzel

Het zaterdagteam (nationale competitie) moest in een thuiswedstrijd aantreden tegen het team van DIOS Achterhoek 2. ’t Langenbaergh was bezet door andere festiviteiten waardoor werd uitgeweken naar het Kultuurhus.

Helaas ging de wedstrijd verloren met maar liefst 8-12 verloren. Tegenover 4 verliespartijen (Herman Beuzel, Dinand Stegeman, Egbert Harkink en Tonny Roeterdink) werd slechts 1 winstpartij genoteerd. Met enig geluk (maar dat moet je afdwingen) won Johan Beltman. Voor de kenners: dit was een “blauwe” notering dat wil zeggen het ratingverschil was meer dan honderd punten.

BordDEZ LarenDIOS Achterhoek 2812
1Johan Haijtink (1115)Gerben te Raa (1137)1110
2Tonny Roeterdink (1001)Cees Groen (979)028
3Egbert Harkink (1110)Harry Vos (1057)024
4Danny Dix (1153)Frank ten Hagen (1044)209
5Johan Beltman (966)Gerard Korten (1078)207
6Tonnie Schutte (925)Toon Baks (878)113
7Dinand Stegeman (913)Jay Amatmoestar (1004)025
8Herman Beuzel (809)Gerrit Klompenhouwer (823)022
9André Haijtink (813)Wim Sonderen (966)116
10Gerrit Roeterdink (849)Jaap Vos (922)111

Gooi & Eemland 2 tegen DEZ Laren

Datum :zaterdag 5 oktober 2019
Ronde :1
Wedstrijd :Gooi & Eemland 2 tegen DEZ Laren
Verslag :Herman Beuzel

Denk En Zet Laren komt, net als in voorgaande jaren uit in de 2e klasse B met teams uit Doetinchem, Beltrum , Harderwijk, Zwolle, Kampen, Wesepe, Westerhaar en Wageningen. Ook Damclub Gooi & Eemland zit in deze competitie en was afgelopen zaterdag in Bunschoten de 1e tegenstander.

Gerrit Roeterdink, bekend om zijn snelle partijen was ook dit keer als eerste uit, maar moest helaas wel de punten aan de tegenstander laten. Dinand Stegeman hield in een boeiende partij zijn tegenstander op remise. Tom Knapen kon vervolgens de 1e DEZ winstpartij van dit seizoen noteren. Zijn tegenstaander verscheen ruim een uur te laat aan het dambord en maakte in de daardoor ontstane tijdnoodsituatie een cruciale fout en kon dit niet meer corrigeren. Een verrassende nederlaag van nieuwbakken DEZ teamleider Johan Haijtink kon nog goed worden gemaakt door een knappe winstpartij van Tonny Roeterdink. Johan Beltman en Danny Dix moesten in remise berusten. Toen vervolgens Herman Beuzel zijn partij verloor was een teamnederlaag onafwendbaar. Alfred van Lenthe en Egbert Harkink waren als laatste spelers niet in staat om ondanks hun verwoede pogingen hun partijen met winst af te sluiten. Een 11-9 nederlaag was een feit en dat is jammer wat Gooi & Eemland was 1 van de teams met de laagste totaalrating.

BordGooi & Eemland 2DEZ Laren119
1Gerard Benning (1036)Alfred van Lenthe (1041)1110
2Lennart Bolks (815)Danny Dix (1153)116
3Jan Bouwmans (922)Tom Knapen (1053)023
4Michiel Luiten (981)Johan Haijtink (1115)204
5Jaap Langerak (934)Egbert Harkink (1110)119
6Huib Poort (837)Tonny Roeterdink (1001)027
7Henk de Groot (859)Johan Beltman (966)115
8Hans Loots (840)Gerrit Roeterdink (849)201
9Lammert Korlaar (759)Dinand Stegeman (913)112
10Levi Duijst (716)Herman Beuzel (809)208

DEZ Laren tegen DES Lunteren 3

Datum :zaterdag 23 november 2019
Ronde :4

BordDEZ LarenDES Lunteren 31010
1Egbert Harkink (1110)Jaap van Hierden Sr. (1053)1110
2Tom Knapen (1053)Arjan van Galen (1249)114
3Alfred van Lenthe (1041)Cees van den Bosch (975)112
4Danny Dix (1153)Henk Timmer (1075)115
5Tonnie Schutte (925)Henri van Hierden (1149)027
6Tonny Roeterdink (1001)Jelte van Lokhorst (846)119
7Johan Beltman (966)Levien Cysouw (615)206
8Dinand Stegeman (913)Alex van Harn (898)113
9Gerrit Roeterdink (849)Frans Lamers (948)021
10André Haijtink (813)Gerrit Alink (871)208

DEZ Laren 1 tegen DZW Warnsveld 2

Datum :dinsdag 26 november 2019
Ronde :5
Wedstrijd :DEZ Laren 1 tegen DZW Warnsveld 2

NrDEZ Laren 1Rating
gem. 912
DZW Warnsveld 2Rating
gem. 896
5-7Volgorde
1Schutte, Tonnie925Groen, Henk10980-26
2Roeterdink, Gerrit849Wiersma, Simon9440-23
3Roeterdink, Tonny1001Klein Kranenbarg, Henk8810-25
4Beuzel, Herman809Huisjes, Jan9381-12
5Beltman, Johan966Visschers, Herman8032-01
6Koerselman, Jan923Jager, Henk7132-04

DEZ Laren 2 tegen DCZ Zevenaar 1

Datum :dinsdag 19 november 2019
Ronde :5
Wedstrijd :DEZ Laren 2 tegen DCZ Zevenaar 1
Verslag :André Haijtink

Op dinsdag 19 november kreeg Denk en Zet de dammers uit Zevenaar opnieuw op bezoek. Nadat ze eerder naar Laren waren gekomen om tegen DEZ1 te spelen stond nu de wedstrijd tegen DEZ2 op het programma. Eerstgenoemde wedstrijd ging verloren voor DCZ 1 dus we konden ervan uitgaan dat ze gebrand waren op een revanche. André Haijtink was hierbij het eerste slachtoffer. Al na 14 zetten kreeg André een dam tegen waarna verder spelen een hopeloze strijd zou worden. Hij gaf dan ook direct op. Henk Straalman en Gerard Dimmendaal deden het beter en wisten allebei één punt te halen. Helaas bleef het hierbij. Gerrit Stegeman verloor zijn partij en ook bij de laatste 2 partijen van Gerrit Reurslag en Appie Bielderman liep het niet goed af. Voor Gerrit zat er wellicht nog wel wat meer in, maar hij liet zijn dam vrij eenvoudig afpakken. Appie wist een verloren stond zowaar nog om te buigen in een stand waarbij er toch nog een remise mogelijk leek. Dit lukte toch net niet waardoor ook deze partij verloren ging. Met 2-10 verlies werd dit toch niet de avond waar we op gehoopt hadden.

NrDEZ Laren 2Rating
gem. 766
DCZ Zevenaar 1Rating
gem. 921
2-10Volgorde
1Haijtink, André813Donders, Coen11830-21
2Reurslag, Gerrit819Ooijen, Peter van9810-26
3Dimmendaal, Gerard811Aalderink, Jan8911-14
4Straalman, Henk655Geurds, Hans8351-12
5Stegeman, Gerrit (invaller)733Willemsen, Harry8280-23
6Bielderman, Appie0Kingma, Wietse8050-25

DSV Sinderen 1 tegen DEZ Laren 1

Datum :maandag 11 november 2019
Ronde :4
Wedstrijd :DSV Sinderen 1 tegen DEZ Laren 1
Verslag :Herman Beuzel

De huidige ranglijst in de 1e klasse Oost wordt aangevoerd door maar liefst 4 verschillende verenigingen. Hieronder ook DEZ Laren die afgelopen maandavond in Sinderen met 5-7 won van DSV. Het werd een spannende strijd met maar in de laatste 2 partijen kon DEZ de overwinningspunten binnenhalen. Tonny Roeterdink wist Jos Rave te verslaan en Johan Beltman won met een leuke eindspelfinesse van Jan Seinhorst. Een opmerkelijk resultaat voor Herman Beuzel: hij wist ondanks het ratingverschil van meer dan 200 punten toch remise te maken tegen Michael Westerveld.

NrDSV Sinderen 1Rating
gem. 948
DEZ Laren 1Rating
gem. 912
5-7Volgorde
1Rave, Jos934Roeterdink, Tonny10010-23
2Grevers, Chris1071Koerselman, Jan9232-05
3Westerveld, Michael1020Beuzel, Herman8091-14
4Seinhorst, Jan900Beltman, Johan9660-26
5Bruggink, Han955Roeterdink, Gerrit8492-02
6Lammers, Johan805Schutte, Tonnie9250-21

DIOS Beltrum 4 tegen DEZ Laren 2

Datum :dinsdag 5 november 2019
Ronde :4
Wedstrijd :DIOS Beltrum 4 tegen DEZ Laren 2
Verslag :André Haijtink

In de derde ronde van het kampioenschap moest het maar eens gebeuren. We wilden van de 0 punten af. We hadden aan DIOS Beltrum 4 een tegenstander die ook nog op 0 punten stond, dus dat beloofde een spannende strijd te worden. Appie Bielderman is dit seizoen voor het eerst een vaste speler in ons team. Nadat hij de eerste 2 ronden verhinderd was speelde hij vanavond voor het eerst mee en was hij met een remise gelijk succesvol. Met een stand waarbij hij zijn schijven vrij ver naar voren speelde verloor hij geen enkel moment de controle over de wedstrijd. Dinand trof vanavond aan het tweede bord de sterkste speler van DIOS4; op papier althans. Dinand zal gedacht hebben, ‘de aanval is de beste verdediging’, want hij speelde één van z’n witte schijven zeer brutaal op veld 37 tussen de zwarte schijven. Helaas liep dat net verkeerd af, want na enkele slagenwisselingen kwam Dinand een schijf achter te staan. Ondanks dat hij zich daarna nog kranig heeft geweerd kon hij het verlies niet meer voorkomen. Gerrit Reurslag tekende vanavond voor 1 punt. Een gelijk opgaande strijd waarbij hij geen enkel moment het idee had dat hij voor de winst kon gaan, maar ook niet dat hij zou gaan verliezen. Bij Gerard Dimmendaal ging het ook een lange tijd gelijk op. Toch hij liet hij zich aan het eind nog verrassen en moest hij de partij opgeven. Wel op achterstand, maar gelukkig hebben we Egbert Harkink nog. Ook vanavond wist hij aan bord 1 te winst te incasseren. Dan moet André Haijtink de partij ook nog zien te winnen. Het zal toch niet opnieuw 7-5 verlies worden. Die uitslag hadden we de eerste 2 ronden ook al. Met wat tempovoordeel wist André eerder dam te halen dan de tegenstander. Hierdoor kon hij nog 2 schijven veroveren, maar dit bleek net niet voldoende voor de winst. We zullen toch nog wat langer moeten wachten op de eerste punten.

NrDIOS Beltrum 4Rating
gem. 905
DEZ Laren 2Rating
gem. 893
7-5Volgorde
1Baks, Toon878Harkink, Egbert11100-25
2Stoverinck, Theo1096Stegeman, Dinand (invaller)9132-02
3Kann, Stefan von912Haijtink, André8131-16
4Korten, Gerard1078Dimmendaal, Gerard8112-04
5Ribbers, Willie748Reurslag, Gerrit8191-13
6Maarse, Jan720Bielderman, Appie01-11

DEZ Laren 1 tegen DCZ Zevenaar 1

Datum :dinsdag 15 oktober 2019
Ronde :3
Wedstrijd :DEZ Laren 1 tegen DCZ Zevenaar 1

In de 3e ronde van de Gelderse competitie had ook DEZ-1 een thuiswedstrijd: 15 oktober kwam het 6-tal van DCZ Zevenaar op bezoek. Het ratingverschil was te verwaarlozen (943 om 932) maar de uitslag kende wel een groot verschil: het werd een 8-4 overwinning voor het Larens team.

NrDEZ Laren 1Rating
gem. 943
DCZ Zevenaar 1Rating
gem. 932
8-4Volgorde
1Beuzel, Herman809Donders, Coen11830-24
2Roeterdink, Tonny1001Ooijen, Peter van9811-15
3Beltman, Johan966Aalderink, Jan8912-03
4Harkink, Egbert (invaller)1110Kelderman, Gerrit8732-06
5Koerselman, Jan923Geurds, Hans8352-01
6Roeterdink, Gerrit849Willemsen, Harry8281-12

DVOIJ Terborg 2 tegen DEZ Laren 1

Datum :donderdag 10 oktober 2019
Ronde :2
Wedstrijd :DVOIJ Terborg 2 tegen DEZ Laren 1
Verslag :Herman Beuzel

Vorig jaar was DEZ oppermachtig en wonnen toen met 9-3, Hoe zou het nu gaan in Terborg?

Om maar met de deur in huis te vallen niet best: we verloren met 4-8.

Gerrit Roeterdink kwam al vroeg een schijf achter en kon die niet terugwinnen en de tegenstander wikkelde het fraai af naar winst. Herman Beuzel deed met zijn 40e zet een verkeerde afruil bood zijn tegenstander remise aan dat werd geaccepteerd, maar analyse achteraf was het op dat moment een verloren stand voor Herman, dus een gelukje.

Ook Tonnie Schutte maakte met een afruil een verkeerde keus en kreeg een compleet verloren stand op het bord. Jan Koerselman combineerde op fraaie wijze naar dam, maar na damafname ontstond er een gelijke stand die op het oog mogelijkheden voor winst voor Jan gaf. Maar z’n tegenstander verdedigde nauwkeurig en er viel aan remise niet te ontkomen. Zowel Johan Beltman als Tonny Roeterdink kregen van hun tegenstander remise aangeboden maar in het team belang werd dit afgeslagen en gingen ze voor de volle winst. Het lukt echter niet want ook deze partijen werden remise.

NrDVOIJ Terborg 2Rating
gem. 876
DEZ Laren 1Rating
gem. 912
8-4Volgorde
1Fokkink, Jan845Roeterdink, Tonny10011-15
2Vesters, Jan998Beltman, Johan9661-16
3Slutter, Pascal1014Schutte, Tonnie9252-02
4Drevers, Dick755Koerselman, Jan9231-13
5Frieling, Harald786Roeterdink, Gerrit8492-04
6Giesen, Wim860Beuzel, Herman8091-11

WDV Winterswijk 2 tegen DEZ Laren 2

Datum :woensdag 9 oktober 2019
Ronde :2
Wedstrijd :WDV Winterswijk 2 tegen DEZ Laren 2
Verslag :André Haijtink

Op woensdag 9 oktober speelde DEZ2 de wedstrijd in de 2 ronde van de Gelderse competitie. Ditmaal gingen we de strijd aan tegen WDV2 in Winterswijk. Nadat iedereen de weg naar het nieuwe clubgebouw had gevonden gingen we op jacht naar de punten. Voor Gerrit Reurslag zat dat er niet in, want hij had duidelijk z’n avond niet. Al snel kwam hij een schijf achter en na een 2e misser waarbij zijn tegenstander kon doorbreken naar dam hield hij het voor gezien. Hetzelfde overkwam Dinand Stegeman. Ook hij wist geen punten te scoren. Hierna volgden 2 remises voor Gerrit Stegeman en Gerard Dimmendaal. Met de 6-2 tussenstand kon het hooguit nog gelijk worden. Eén remise was voor WDV voldoende en de tegenstander van André Haijtink bood dan ook gelijk remise aan. Wetend dat dit niet voldoende zou zijn werd dit tot 2 keer toe afgeslagen door André. Hopend op een fout van z’n tegenstander. Maar deze fout kwam niet en het werd zelfs nog lastig om de remise te behouden. Nu kon zelfs de mooie winstpartij van Egbert Harkink hier niets meer aan goedmaken. Want mooi was het wel hoe Egbert na een lange partij kort voor middernacht de winst naar zich toe wist te trekken. Net als in de vorige ronde werd een 7-5 nederlaag.

NrWDV Winterswijk 2Rating
gem. 877
DEZ Laren 2Rating
gem. 867
7-5Volgorde
1Sonderen, Wim966Harkink, Egbert11100-26
2Hagen, Frank ten1044Stegeman, Dinand (invaller)9132-02
3Bennink, Wim903Reurslag, Gerrit8192-01
4Elgershuizen, Jan882Haijtink, André8131-15
5Jongkoen, Zeeg764Dimmendaal, Gerard8111-14
6Klaassen, Wim702Stegeman, Gerrit (invaller)7331-13

DEZ Laren 2 tegen DEZ Laren 1

Datum :dinsdag 17 september 2019
Ronde :1
Wedstrijd :DEZ Laren 2 tegen DEZ Laren 1
Verslag :André Haijtink

Het nieuwe damseizoen is weer begonnen. Zoals gebruikelijk betekent dit dat het 1e en het 2e team van de Larense damvereniging in de eerste ronde het tegen elkaar mogen opnemen. Dit aangezien beide teams net als voorgaande jaren beide uitkomen in de 1e klasse Oost van de Gelderse Dambond. Het beloofde een spannende strijd te worden aangezien DEZ2 kon beschikken over enkele sterke invallers. De onderlinge krachtsverschillen waren op de meeste borden dan ook niet erg groot. Gerard Dimmendaal en Gerrit Stegeman zorgden met een remise voor de eerste punten. Gerrit Roeterdink haalde op fraaie wijze een dam tegen Gerrit Reurslag, maar deze kon direct worden afgenomen waardoor het spel met een gelijk aantal schijven konden worden voorgezet. Ook hier eindigde de partij in een gelijk spel. Op het eerste bord mocht Henk Straalman het opnemen tegen onze kersverse jubilaris Johan Beltman. Zijn 50 jaren damervaring gaven uiteindelijk de doorslag. Een partij die naderhand uitgebreid werd geanalyseerd. Met als conclusie dat alle mogelijke varianten nipt in het voordeel waren van Johan. Het was aan Egbert Harkink om de achterstand van DEZ2 weer gelijk te trekken in de partij tegen Tonnie Schutte. Nog 2 partijen onbeslist en een 4-4 tussenstand. De volgende uitslag viel op bord 4 waarbij Tonny Roeterdink invaller Dinand Stegeman wist te verslaan. Dus was het de opdracht aan André Haijtink om de winst binnen te halen tegen Herman Beuzel. Een lange, spannende partij, maar meer dan een remise zat er zeker niet in. Met een 5-7 uitslag toch weer winst voor DEZ1, maar aan de nodige spanning ontbrak het zeker niet.

NrDEZ Laren 2Rating
gem. 854
DEZ Laren 1Rating
gem. 881
5-7Volgorde
1Straalman, Henk655Beltman, Johan9660-23
2Haijtink, André813Beuzel, Herman8091-16
3Reurslag, Gerrit819Roeterdink, Gerrit8491-12
4Stegeman, Dinand (invaller)913Roeterdink, Tonny10010-25
5Harkink, Egbert1110Schutte, Tonnie9252-04
6Dimmendaal, Gerard811Stegeman, Gerrit (invaller)7331-11