Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

ONK Veteranen 2018

Datum :vrijdag 20 april 2018
Wedstrijd :Open NK Veteranen 2018
Verslag :Gerrit Roeterdink

Gerrit Roeterdink heeft dit jaar voor het eerst meegedaan aan het Open Nederlands Kampioenschap voor Veteranen te Wageningen. Naast het meespelen heeft Gerrit ook de computer bediend als lid van het organisatieteam.

De resultaten waren wisselend. Zeker de laatste ronde had Gerrit een zekere remise kunnen spelen. Gerrit werd 75e in het algemene klassement met 6 punten in een deelnemersveld van 88.

Eindstand - Algemeen
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Theo van den HoekTilburg118970+8440128626
2Daaf KasseMiddelburg131650+8440128320
3Henk de WittDelft129070+8521128318
3Pierre LacroixSittard123770+8440128318
5Henk Grotenhuis tenHarkelElst (GLD)128950+8440127305
6Andrew Tjon A OngMaarssen130950+8350118311
7Fred PasschierEindhoven120960+8350117906
8Paul TeerZaandam117070+8431117601
9Frank TeerHeesch135260+8431117696
10Anton SchotanusLeeuwarden129270+8512117695
11Jan DallingaNeede120680+8350117498
12Anton KosiorPapendrecht131060+8350117496
13Harry DoomernikRenkum110260+8512117387
14Jan SchippersWesterhaar-Vr-Wijk121550+8341107889
15Aart WalravenZoutelande119970+8260107792
16Randy HorneDordrecht117660+8341107584
17Raphail ZdoroviakHannover (Duitsland)117770+8260107288
18Peter MoraalKaprun, Oostenrijk108350+8422107281
19Pieter WijnEindhoven124160+8341107079
20Fred IvensIngen132870+8260106983
21Jan van der VeenNijkerk114250+8422106672
22Leo van der LaanBaarn115660+833297679
23Sijmen HansenVolendam110870+833297270
24Theo TesselaarTuitjehorn119260+817097078
25Frans TeijnRotterdam106870+833297070
26Kees MaliepaardVeenendaal92870+841397068
27Raphaél MartensReims (Frankrijk)110060+825196970
28Cees KentieBergambacht98380+833296870
29Cock van WijkVleuten124950+841396865
30Cees BoschValkenburg98370+833296765
31Arend BeelenKatwijk (ZH)98370+825196569
31René van OosterhoutVught117550+833296569
33Soender KalpoeUden107560+825196466
34Harry OttenBennekom114260+833296363
35Fred RoedolphDordrecht119650+825196266
36Johan JongTiel96580+833296060
37Henk KleinrensinkWageningen119170+825195962
38Arie Janssen van DoornWageningen113360+816186765
39Frans van de VeldeDen Haag109570+824286757
40Jaap van Hierden srVoorthuizen101260+816186665
41Hans van der LaanBovensmilde110370+832386655
42Barbara GraasWormerveer101560+832386653
43Hans KrederLeiden110460+824286357
44Dirk Schaik srMaassluis107660+824286356
45Jaap LangerakHilversum89060+824286354
46Jan KerkhofsOudenbosch97070+832386158
47Jan de VosAkkrum99770+832386152
48Nico LeembergDen Haag106260+832386047
49Wim BenninkEibergen87370+824285544
50Ab SteenbergenRaalte108060+840485536
51Frits StügerAmersfoort97270+831476647
52Harry VredeveldtWoudenberg78070+823376345
53Leo VlerkenBest101750+807176253
54Frans BlaasAagtekerke101880+815276245
55Bert RoestBussum101960+807176051
56Wiebren VriesDronten100370+815276044
57Hein van WinkelNieuwkoop98970+815276043
58Martin KruijswijkDiemen101660+815275951
59Hans LootsWoerden82460+823375945
60Dick den OudenWassenaar97370+823375839
61Herman van WesterlooAmsterdam121170+823375838
62David RiupassaEindhoven108460+815275743
63Jan TerpstraLeeuwarden96960+823375736
64Jacques BrounsVeldhoven103760+831475735
65Gerrit KlompenhouwerWinterswijk84870+823375643
65Teus StamAlblasserdam103860+823375643
67Leo SteyntjesArnhem98880+815275542
68Gerrit WerffDiemen76270+815275241
69Jan van OosterhoutBreda85660+831474029
70Henk BrouwerLunteren87760+806266144
71Evert Jochemsen sr.Bennekom107070+822466035
72Piet RozenboomDen Haag99670+806265943
73Cor SettenScherpenzeel103160+814365742
74Piet JonkersTilburg77570+822465739
75Gerrit RoeterdinkLaren (GLD)88150+822465633
76Kees OstéKlaaswaal74960+806265437
77Jan DamminghWageningen81970+822464820
78Piet SchepLopik97470+813456638
79Iepie Poepjes-KoopmanLemmer97670+813455828
80Klaas MondriaWolvega85980+813455733
81Ad VreeswijkHilversum81370+813455729
82Dick van der VeldenMaarssen102360+821555724
83Ton HollaNijmegen70870+812545318
84Piet EedenGouda75060+812545022
85Wim van KouwenNijmegen74680+812544611
86Jan DrijverErmelo44060+803534611
87Adrie KoedootEpe72670+803534514
88Jan Lammers / DummyBeekbergen119460+810725314

Eindstand - Categorie 50+
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Daaf KasseMiddelburg131650+8440128320
2Henk Grotenhuis tenHarkelElst (GLD)128950+8440127305
3Andrew Tjon A OngMaarssen130950+8350118311
4Jan SchippersWesterhaar-Vr-Wijk121550+8341107889
5Peter MoraalKaprun, Oostenrijk108350+8422107281
6Jan van der VeenNijkerk114250+8422106672
7Cock van WijkVleuten124950+841396865
8René van OosterhoutVught117550+833296569
9Fred RoedolphDordrecht119650+825196266
10Leo VlerkenBest101750+807176253
11Gerrit RoeterdinkLaren (GLD)88150+822465633

Eindstand - Ratingklassement 801-900
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Jaap LangerakHilversum89060+824286354
2Wim BenninkEibergen87370+824285544
3Hans LootsWoerden82460+823375945
4Gerrit KlompenhouwerWinterswijk84870+823375643
5Jan van OosterhoutBreda85660+831474029
6Henk BrouwerLunteren87760+806266144
7Gerrit RoeterdinkLaren (GLD)88150+822465633
8Jan DamminghWageningen81970+822464820
9Klaas MondriaWolvega85980+813455733
10Ad VreeswijkHilversum81370+813455729

Persoonlijke uitslagen
RoNaamRatingNaamRatingUitslag
1Gerrit Roeterdink881Ad Vreeswijk8130 - 2
2Piet Eeden750Gerrit Roeterdink8810 - 2
3Gerrit Roeterdink881Harry Doomernik11020 - 2
4Kees Osté749Gerrit Roeterdink8811 - 1
5Gerrit Roeterdink881Gerrit Werff7621 - 1
6Gerrit Roeterdink881Piet Jonkers7752 - 0
7Sijmen Hansen1108Gerrit Roeterdink8812 - 0
8Jan de Vos997Gerrit Roeterdink8812 - 0