Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

BDSV Sneldamtoernooi

Datum :zaterdag 16 juni 2018
Wedstrijd :BDSV Sneldamtoernooi
Verslag :Gerrit Roeterdink

PlNaamRatingVerenigingAW+=-PttRateRat
1Bart Wiggemansen715944112871715
2Bram Cysouw884BDSV944112855884
3Gerrit Roeterdink875Denk en Zet Laren944112852875
4Michiel Luiten990DVSB944112841990
5Johan Top971DES Lunteren944112827971
6Johan Evens825Damclub Genk927011853825
7Jan Lagerweij795DCE Ederveen942310851795
8Evert van Grondelle766ADC Amerongen950410838766
9Lennart Bolks780Damclub Bunschoten934210818780
10Reinard van de Lagemaat754DCE Ederveen934210809754
11Piet Bouw661BDSV950410792661
12Jur van Ginkel958BDSV92529817958
13Roelof van Drenth663BDSV93339802663
14Ad Vreeswijk804Damclub Hilversum92438812804
15Hennie van Lambalgen778DAWO Woudenberg93248799778
16Anton van Ginkel662DAWO Woudenberg93248793662
17Rinus de Smit872DAWO Woudenberg92347768872
18Steve Cheddie900BDSV92256757900
19Bram Boer780ADC Amerongen91264808780

RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
116-06-2018Gerrit RoeterdinkReinard van de Lagemaat2 - 0
216-06-2018Johan TopGerrit Roeterdink0 - 2
316-06-2018Gerrit RoeterdinkJan Lagerweij1 - 1
416-06-2018Bram CysouwGerrit Roeterdink1 - 1
516-06-2018Michiel LuitenGerrit Roeterdink2 - 0
616-06-2018Gerrit RoeterdinkJohan Evens1 - 1
716-06-2018Gerrit RoeterdinkJur van Ginkel2 - 0
816-06-2018Bart WiggemansenGerrit Roeterdink1 - 1
916-06-2018Gerrit RoeterdinkHennie van Lambalgen2 - 0

Gerrit Roeterdink Gelders Kampioen bij het sneldammen in categorie C

Datum :zaterdag 20 april 2019
Wedstrijd :Persoonlijk sneldamkampioenschap van Gelderland 2019
Verslag :Herman Beuzel

Afgelopen zaterdag werd in het Denksport Centrum in Apeldoorn het Gelders Kampioenschap sneldammen gehouden. Verdeeld over 8 klassen waren er 72 dammers actief, waaronder 5 DEZ leden.

Tom Westhof kwam uit in de B-klasse (rating 900-1100) en eindigde in de middenmoot met 10 punten uit 11 wedstrijden.

3 DEZzetters kwamen uit in de C-klasse (rating tot 900). Dinand Stegeman had duidelijk zijn dag niet en moest genoegen nemen met een laatste plaats, zijn slechtste resultaat ooit op een dergelijk kampioenschap. Herman Beuzel kon zijn goede start, 5 winstpartijen tot aan de pauze niet vervolgen. Hij eindigde wel op de 3e plaats met 16 punten uit 11 wedstrijden.
In deze C-klasse was Gerrit Roeterdink oppermachtig met maar liefst 19 punten en zonder verliespartij werd hij kampioen. Een mooie prestatie vooral als men bedenkt dat hij ook alle uitslagen van alle klassen de gehele dag door in de computer invoerde en ook alle ronden opnieuw in deelde. En na een vermoeiende week bij het ONK voor veteranen waar hij ook de computer bediende.

Karsten Konniger werd in de jeugdklasse Aspiranten keurig 7e met 6 punten.

Op 8 juni (in Utrecht) zijn er de ½ finales met aansluitend de finaleronden om het Nederland Kampioenschap. Gerrit Roeterdink en Herman Beuzel zijn hiervoor geplaatst en voor Karsten Konniger is er een reserve plaats.


Aanvulling Gerrit: Ik heb zelfs twee keer een vijfslag mogen uitvoeren.

Categorie B
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSBOpmerking(en)
1Bert FoppenHarderwijk1077Categorie B1173117131198
2Frank ten HagenWinterswijk1051Categorie B1155115126171
3Fred van AmersfoortBeemte Broekland1042Categorie B1154214134166
4Johan de HaasVeenendaal1017Categorie B1161413125127
5Wouter van den BergHarderwijk994Categorie B1145213116126
6Gerard ZijlemaEde1031Categorie B1144312122113
7Ralf RichtersAngerlo1092Categorie B1136212120121
8Henk TimmerPutten1096Categorie B1143411135120
9Jur van GinkelTerschuur962Categorie B1135311134130
10Ton EekelschotHarderwijk1052Categorie B1135311123120
11Tom WesthofBrummen982Categorie B1126310125103
12Wouter MensinkNunspeet1055Categorie B113441011291
13Jaap de VriesDoetinchem1029Categorie B112631011194
14Henk HoksbergenHeteren1005Categorie B11416911581
15Harry VosHengelo1042Categorie B11254910985
16Bram CysouwBarneveld982Categorie B11254910874
17Eibert SmitElspeet970Categorie B11128411643

Categorie C
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-PtOpmerking(en)
1Gerrit RoeterdinkLaren856Categorie C1183019
2Gerrit KlompenhouwerWinterswijk845Categorie C1182118
3Herman BeuzelLochem831Categorie C1172216
4Michiel BibbeDoetinchem869Categorie C1144312
5Jelte LokhorstVoorthuizen846Categorie C1143411
5René van de WallPutten724Categorie C1151511
7Peter AartsenApeldoornCategorie C1142510
7Jan PluimHarderwijk849Categorie C1142510
9Eddy WeijmanRenkum740Categorie C113359
9Clemens Keurentjess-Heerenberg869Categorie C114169
11Dinand StegemanEibergen886Categorie C112367

Aspiranten
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-PtOpmerking(en)
1Simon HarmsmaCulemborg1089Aspiranten981017
2Machiel WeistraHeteren1240Aspiranten980116
3Tom RinnerDoetinchem968Aspiranten970214
4Luise GabbertBennekom748Aspiranten951311
5Ivar SmijersWageningen884Aspiranten950410
6Fernande GraafRenkum606Aspiranten94149
7Karsten KonnigerLochemAspiranten92256
8Gregory de VriesCulemborg380Aspiranten92074
9Meike KokkeDoetinchemAspiranten90272
10Isa van HaarenDoetinchemAspiranten90181

ONK Veteranen 2019

Datum :vrijdag 19 april 2019
Wedstrijd :ONK Veteranen 2019
Verslag :Gerrit Roeterdink

Gerrit Roeterdink heeft dit jaar voor de tweede keer meegedaan aan het Open Nederlands Kampioenschap voor Veteranen te Wageningen. Naast het meespelen heeft Gerrit ook de computer bediend als lid van het organisatieteam.

De resultaten waren wisselend. De eerste ronde haalde hij nog een mooie slagzet er uit naar dam. In de derde ronde zag Gerrit echter een simpele 1 om 2 over het hoofd in zijn voordeel. Gerrit werd 72e in het algemene klassement met 6 punten in een deelnemersveld van 88.

De uiteindelijke winnaar werd na loting (muntopgooi) beslist nadat Anton Schotanus en Jeroen Kos evenveel punten, weerstandspunten en Sonneberger punten hadden gehaald. De winnaar van de loting werd uiteindelijk Jeroen Kos.

Eindstand - Algemeen
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Jeroen KosDen Haag133050+85301379123
2Anton SchotanusLeeuwarden127270+85301379123
3Andrew Tjon A OngMaarssen132450+84311186111
4Anton KosiorPapendrecht129860+83501184110
5Henk de WittDelft131270+83501181105
6Daaf KasseMiddelburg131150+83501179106
7Frank TeerHeesch132960+83501175100
8Henk Grotenhuis t.HarkelNieuwleusen130050+8350117496
9Fred IvensIngen131970+8512117196
10Cock van WijkVleuten119650+8422108092
11Cor WesterveldEnkhuizen119070+8422107887
12Frans van de VeldeDen Haag107670+8341107793
13Wouter van BeekWageningen123770+8341107483
14Fred RoedolphDordrecht117450+8260107287
14Wim VerschoorHoeven115450+8260107287
16Pierre LacroixSittard125170+8341107285
17Theo TesselaarTuitjenhorn121660+8260107186
18Pieter WijnEindhoven124460+8422107182
19Fred PasschierEindhoven121160+8341106982
20Raphail ZdoroviakHannover (Duitsland)117080+8341106883
21Harry OttenBennekom113670+8341106675
22Piet SchepLopik96070+8341106574
23Ab SteenbergenRaalte103960+8422106572
24Hein van WinkelNieuwkoop98970+8503106168
25Bert RoestBussum105970+833297577
26Joop RoedolphDordrecht115460+825197381
27Leo van der LaanBaarn115070+841397374
28Cor van SettenScherpenzeel98670+833297373
29Theo van den HoekTilburg121970+833297068
30Arie de BruijnZegveld123860+833296966
31Arie Janssen van DoornWageningen112960+817096874
32Harry DoomernikRenkum112860+825196772
33David RiupassaEindhoven109860+825196769
34Wim BenninkEibergen88570+825196165
35Cees van der BoschKesteren96970+841396155
36Jaap van HalDen Haag100260+825196065
37Jelle GroeneveldMaassluis107470+833296056
38Jan de VosAkkrum99480+824287163
39Jaap LangerakHilversum91360+824286858
40Jo WeijmanElst (Gld)116570+832386759
41Soender KalpoeUden107560+816186660
42Jaap van Hierden srVoorthuizen104060+824286659
42Peter MoraalZell am See (Oost.)109650+816186659
44Jan LammersBeekbergen117460+816186564
45Dick van Schaik srMaassluis105960+824286559
46Berend PlijterTen Boer106660+824286454
47Derk KleinrensinkWageningen109770+816186358
48Evert Jochemsen sr.Bennekom104870+824286356
49Hans KrederLeiden109460+824286249
50Kees MaliepaardVeenendaal99570+832386051
51Dick den OudenWassenaar97270+816185956
52Yuri GeisenblassOsnabruck Duitsland115460+824285845
53Wiebren de VriesDronten103270+816185654
54Teus StamAlblasserdam104760+832385538
55Raphaël MartensReims (Frankrijk)111460+823377356
56Hans van der LaanBovensmilde110370+823376853
57Johan de JongTiel97080+831476648
58Martin KruijswijkDiemen100570+815276349
59Cees KentieBergambacht100280+807176254
60Wim van MourikVeenendaal98960+807176050
61Sijmen HansenVolendam110870+823375946
62Jos LamersHuissen97370+815275746
63Jos de WildZierikzee104260+815275643
64Arend van BeelenKatwijk99970+815275642
64Frans LamersVeenendaal96560+815275642
66Frans BlaasAagtekerke102380+815275447
67Jan TerpstraLeeuwarden94370+823375437
68Piet RozenboomDen Haag100580+823375430
69Piet JonkersTilburg75880+822466333
70Jan van OosterhoutBreda83860+814366141
71Leo van VlerkenBest98360+806265940
72Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732
73Frits StugerAmersfoort96870+822465631
74Barbara GraasWormerveer102660+822465529
75Hans LootsWoerden84960+814364927
76Frans TeijnRotterdam111070+813455624
77Adrie KoedootEpe67770+813455228
78Klaas MondriaWolvega80380+813455219
79Hans LuchiesUgchelen92080+821555216
80Harry VredeveldtWoudenberg80170+813455126
81Kees OstéKlaaswaal77760+813455121
82Piet EedenGouda76560+821554515
83Jan FokkinkTerborg86080+812545622
84Gerrit van der WerffDiemen77470+804445024
85Gerrit KlompenhouwerWinterswijk84470+804444919
86Ton HollaNijmegen69880+804444618
87Herman ScholteNoordhorn76160+50141327
88Teun KluyverRijnsburg58360+50050310

Eindstand - Categorie 50+
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Jeroen KosDen Haag133050+85301379123
2Andrew Tjon A OngMaarssen132450+84311186111
3Daaf KasseMiddelburg131150+83501179106
4Henk Grotenhuis t.HarkelNieuwleusen130050+8350117496
5Cock van WijkVleuten119650+8422108092
6Fred RoedolphDordrecht117450+8260107287
6Wim VerschoorHoeven115450+8260107287
8Peter MoraalZell am See (Oost.)109650+816186659
9Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732

Eindstand - Ratingklassement 801-900
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Wim BenninkEibergen88570+825196165
2Jan van OosterhoutBreda83860+814366141
3Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732
4Hans LootsWoerden84960+814364927
5Klaas MondriaWolvega80380+813455219
6Harry VredeveldtWoudenberg80170+813455126
7Jan FokkinkTerborg86080+812545622
8Gerrit KlompenhouwerWinterswijk84470+804444919

Persoonlijke uitslagen
RondeTafelNaamRatingNaamRatingUitslagNotatie
143Adrie Koedoot677Gerrit Roeterdink8610 - 2Notatie
214Jaap Langerak913Gerrit Roeterdink8612 - 0Notatie
315Gerrit Roeterdink861Frans Lamers9651 - 1Notatie
424Gerrit Roeterdink861Harry Doomernik11280 - 2Notatie
538Gerrit Roeterdink861Kees Maliepaard9950 - 2Notatie
641Gerrit Roeterdink861Gerrit van der Werff7742 - 0Notatie
730Martin Kruijswijk1005Gerrit Roeterdink8611 - 1Notatie
820Gerrit Roeterdink861Leo van der Laan11500 - 2Notatie