Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

NK Sneldammen 2019

Datum :zaterdag 8 juni 2019
Wedstrijd :NK Sneldammen 2019
Verslag :Herman Beuzel

3 leden van DEZ waren als geplaatste of als reserve deelnemers aan het Ned. Kampioenschap sneldammen dat 8 juni plaatsvond in Nationaal Denksportcentrum den Hommel in Utrecht.

Karsten Konniger kon als reserve meedoen bij Junioren of de Aspiranten en hij koos ter plekke voor zijn eigen leeftijdscategorie, dus Aspiranten. Met 5 punten uit 6 wedstrijden kwam hij op een 15e plaats in de halve finale en waarmee hij B-groep van de finale haalde. Helaas ging het da de pauze in deze finalegroep minder en werd hij 8e. Overall een keurige 16e plek op het NK.

Gerrit Roeterdink (Gelders Kampioen) had z’n dag niet, althans wat het dammen betrof. Het beheren van de verschillende computers en het op groot scherm in beeld brengen van de tussenstanden ging voortreffelijk.

In de halve finale behaalde hij slechts een 21e plaats en vervolgens in de C groep eindigde hij op plaats 5 met 7 uit 7.

Net als Gerrit kwam Herman Beuzel uit in de C-klasse (tot 900 rating). Hij begon met 3 nederlagen maar naar een extra kop koffie volgenden 3 overwinningen en ging hij ale 14e naar de groep B bij van de finalegroepen. Hierin werden 7 wedstrijden gespeeld en werden 7 punten gescoord goed voor een gedeeld 4e t/m 6e plaats.

Halve finale
Categorie C
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1Bennie Hessing Sr.877C6510113663
2Bertwin LetteboerC633094258
3Mark Paters890C633093852
4Ron Jongejan773C641193350
5Alexander Zwanenburg845C632183342
6Bram Boer769C623174245
7Jan Siegers869C631274038
8Michiel Bibbe869C623173741
9Alex Kruyshoop721C631273734
10Gerrit Klompenhouwer845C622263832
11Jelte van Lokhorst846C622263531
12Alexander van de Mheen845C622263426
13Martien Madou846C622263423
14Herman Beuzel831C630362824
15Bram Scholma887C621354329
16Arie van Diggele871C621354033
17Wim Riddersma893C621353323
18Herman Lamberts852C621352815
19Oebele de VriesC620444222
20Fien de Jager815C620443720
21Gerrit Roeterdink856C620443718
22Fenno Werkman897C612342814
23Evert van Grondelle757C61143379
24Edwin van der MeerC60151328

RWitZwartUitslag
1Bram Scholma (887)Herman Beuzel (831)2 - 0
1Alex Kruyshoop (721)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
2Jan Siegers (869)Herman Beuzel (831)2 - 0
2Gerrit Roeterdink (856)Fien de Jager (815)2 - 0
3Herman Beuzel (831)Fien de Jager (815)0 - 2
3Wim Riddersma (893)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
4Evert van Grondelle (757)Herman Beuzel (831)0 - 2
4Gerrit Roeterdink (856)Bertwin Letteboer0 - 2
5Herman Beuzel (831)Wim Riddersma (893)2 - 0
5Gerrit Roeterdink (856)Gerrit Klompenhouwer (845)0 - 2
6Herman Beuzel (831)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0

Aspiranten
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1Machiel Weistra1240Asp6510114480
2Simon Harmsma1089Asp641194968
3Jan Kornilov862Asp641193748
4Berke Yigittürk1149Asp624084961
5Wouter Sosef1000Asp632184351
6Emre Hageman1205Asp640284246
7Tom Rinner968Asp632184148
8Ivar Smijers884Asp640283740
9Albert Hendrik Snijder589Asp631273434
10Jelle van der Eng868Asp630364338
11Renco Oostindjer855Asp630363726
12Luise Gabbert748Asp630363324
13Roald Scheper717Asp630363320
14Yneke Goerres751Asp630363112
15Karsten KonnigerAsp621354123
16Fernande de Graaf606Asp613253729
17Sander Staal769Asp621352913
18Luc de Kruijf662Asp621352713
19Joost MeijerAsp612343315
20Elise SchoutenAsp620443116
21Mick Boudens410Asp61234259
22Angel DittrichAsp62044224
23Mirte VerheijenAsp610523410
24Nikko ten HaveAsp60060320

RWitZwartUitslag
1Karsten KonnigerElise Schouten2 - 0
2Karsten KonnigerMachiel Weistra (1240)0 - 2
3Sander Staal (769)Karsten Konniger0 - 2
4Jan Kornilov (862)Karsten Konniger2 - 0
5Albert Hendrik Snijder (589)Karsten Konniger2 - 0
6Karsten KonnigerLuc de Kruijf (662)1 - 1


Finale
Categorie C2 (plaats 9 t/m plaats 16)
PlNaamRating12345678WeWiReVePtSB
1Martien Madou846X212210274211065
2Gerrit Klompenhouwer8450X0221217322850
3Bram Scholma88712X010227322851
4Alexander van de Mheen845002X12207313749
5Herman Beuzel8310011X2127232741
6Jelte van Lokhorst84611200X127232746
7Alex Kruyshoop721200011X27223640
8Arie van Diggele8710102000X7115322

RWitZwartUitslag
1Jelte van Lokhorst (846)Herman Beuzel (831)0 - 2
2Herman Beuzel (831)Alexander van de Mheen (845)1 - 1
3Martien Madou (846)Herman Beuzel (831)2 - 0
4Arie van Diggele (871)Herman Beuzel (831)0 - 2
5Herman Beuzel (831)Bram Scholma (887)1 - 1
6Alex Kruyshoop (721)Herman Beuzel (831)1 - 1
7Herman Beuzel (831)Gerrit Klompenhouwer (845)0 - 2

Categorie C3 (plaats 17 t/m plaats 24)
PlNaamRating12345678WeWiReVePtSB
1Herman Lamberts852X102222275111157
2Fenno Werkman8971X20222275111159
3Oebele de Vries20X2122275111161
4Wim Riddersma893020X222275021048
5Gerrit Roeterdink8560010X2227313723
6Fien de Jager81500000X02710624
7Evert van Grondelle757000002X0710624
8Edwin van der Meer0000002X710624

RWitZwartUitslag
1Fien de Jager (815)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
2Edwin van der MeerGerrit Roeterdink (856)0 - 2
3Gerrit Roeterdink (856)Fenno Werkman (897)0 - 2
4Evert van Grondelle (757)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
5Gerrit Roeterdink (856)Wim Riddersma (893)0 - 2
6Herman Lamberts (852)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
7Gerrit Roeterdink (856)Oebele de Vries1 - 1

Aspiranten B (plaats 9 t/m plaats 16)
PlNaamRating12345678WeWiReVePtSB
1Luise Gabbert748X122220275111172
2Renco Oostindjer8551X10222274211054
3Albert Hendrik Snijder58901X112227331946
4Jelle van der Eng868021X20227412951
5Roald Scheper7170010X2227313729
6Yneke Goerres75100020X227304626
7Fernande de Graaf606200000X27205422
8Karsten Konniger0000000X700700

RWitZwartUitslag
1Albert Hendrik Snijder (589)Karsten Konniger2 - 0
2Karsten KonnigerRoald Scheper (717)0 - 2
3Jelle van der Eng (868)Karsten Konniger2 - 0
4Karsten KonnigerLuise Gabbert (748)0 - 2
5Renco Oostindjer (855)Karsten Konniger2 - 0
6Karsten KonnigerFernande de Graaf (606)0 - 2
7Yneke Goerres (751)Karsten Konniger2 - 0


Johan Haijtink wint Pinkstertoernooi DDC Deventer 2019

Datum :zaterdag 8 juni 2019
Wedstrijd :Pinkstertoernooi DDC Deventer 2019

In de week voorafgaand aan Pinksteren werd voor de 31ste keer het "Deventer" damtoernooi gehouden.
In deze editie namen Jan Koerselman en Johan Haijtink namens Denk en Zet deel aan dit toernooi.

Jan kwam uit in de sterk bezette Hoofdklasse en behaalde een derde plaats met 5 punten uit 5 wedstrijden. Een redelijk resultaat, ondanks twee gemiste wedstrijdpunten. De winst op Gerrit Reitsma in een volle 9x9 stand was opmerkelijk. (zie toernooibase).
Johan Haijtink kwam uit in de goed bezette Ereklasse. Op het spel van Johan stond dit keer geen maat. Met twee remises en maar drie overwinningen werden acht punten in de wacht gesleept. Maar liefst drie punten voorsprong op de eerste achtervolgers. Een zeer fraai resultaat voor de larense damkampioen.

De foto toont Johan in de laatste partij tegen Hans van Hal, die zo lijkt het, het onheil al ziet naderen.
De foto toont Johan in de laatste partij tegen Hans van Hal, die zo lijkt het, het onheil al ziet naderen.

 

Ereklasse
Pl Naam Rating 1 2 3 4 5 6 We Wi Re Ve Pt SB
1 Johan Haijtink 1097 X 2 2 2 1 1 5 3 2 0 8 36
2 Ab Steenbergen 1032 0 X 1 0 2 2 5 2 1 2 5 21
  Harry Vos 1042 0 1 X 2 1 1 5 1 3 1 5 21
4 Hans van Hal 1121 0 2 0 X 1 1 5 1 2 2 4 18
  Fred van Amersfoort 1042 1 0 1 1 X 1 5 0 4 1 4 21
  Jelle Groeneveld 1089 1 0 1 1 1 X 5 0 4 1 4 21

 

Datum R Wit Zwart Uitslag
di 04-06-2019 1 Johan Haijtink (1097) Jelle Groeneveld (1089) 1 - 1
wo 05-06-2019 2 Harry Vos (1042) Johan Haijtink (1097) 0 - 2
do 06-06-2019 3 Johan Haijtink (1097) Ab Steenbergen (1032) 2 - 0
vr 07-06-2019 4 Fred van Amersfoort (1042) Johan Haijtink (1097) 1 - 1
za 08-06-2019 5 Johan Haijtink (1097) Hans van Hal (1121) 2 - 0

 

Hoofdklasse
Pl Naam Rating 1 2 3 4 5 6 We Wi Re Ve Pt SB
1 Boudewijn van der Veen 1015 X 2 1 2 2 2 5 4 1 0 9 37
2 John Folkers 979 0 X 2 1 1 2 5 2 2 1 6 22
3 Jan Koerselman 938 1 0 X 2 1 1 5 1 3 1 5 23
4 Gerrit Reitsma 1011 0 1 0 X 1 2 5 1 2 2 4 14
  Hans Luchies 933 0 1 1 1 X 1 5 0 4 1 4 17
6 Tom Smeenk 960 0 0 1 0 1 X 5 0 2 3 2 9

 

Datum R Wit Zwart Uitslag
di 04-06-2019 1 Hans Luchies (933) Jan Koerselman (938) 1 - 1
wo 05-06-2019 2 Jan Koerselman (938) Boudewijn van der Veen (1015) 1 - 1
do 06-06-2019 3 Gerrit Reitsma (1011) Jan Koerselman (938) 0 - 2
vr 07-06-2019 4 Jan Koerselman (938) Tom Smeenk (960) 1 - 1
za 08-06-2019 5 Jan Koerselman (938) John Folkers (979) 0 - 2

 


Thailand Open 2019

Datum :zaterdag 8 juni 2019
Wedstrijd :Thailand Open 2019

 

Pl Naam   Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Macodou NDiaye GMI

2352 / 1469

Fin 8 4 4 0 12 79 113
2 Ashok Bhajan   2028 / 1187 Fin 8 5 2 1 12 77 113
3 Kees Thijssen GMI 2348 / 1476 Fin 8 3 5 0 11 81 106
4 Roep Bhawanibhiek MF 2104 / 1197 Fin 8 3 5 0 11 79 105
5 Wei Zhou GMI 2221 Fin 8 3 5 0 11 79 102
6 Mikhail Goriunov   - Fin 8 3 5 0 11 76 103
7 Ton Bollebakker CMF 2121 / 1223 Fin 8 4 3 1 11 76 97
8 Cock van Wijk CMF 2093 / 1202 Fin 8 3 5 0 11 75 97
9 Andrei Gaidukov   - Fin 8 3 5 0 11 75 94
10 Gerrit Wassink MF 2190 / 1310 Fin 8 3 4 1 10 71 84
11 Vladimir Murashev   1990 Fin 8 3 4 1 10 71 83
12 Nona Savina MIF 2084 Fin 8 2 6 0 10 70 85
13 Julia Makarenkova MIF 2147 Fin 8 2 6 0 10 70 84
14 Marut Banchuen   2016 Fin 8 4 2 2 10 69 76
15 Panithi Seksonwiriya   2058 Fin 8 3 4 1 10 65 74
16 Dumrong Yuebangsai   1964 Fin 8 3 4 1 10 63 75
17 Roy Coster   2013 / 1125 Fin 8 3 3 2 9 77 76
18 Paul van der Lem   2059 / 1157 Fin 8 2 5 1 9 76 83
19 Amoni Afonsoewa   2073 Fin 8 4 1 3 9 69 71
20 Ton van der Ploeg   1945 / 990 Fin 8 3 3 2 9 67 62
21 Anzhelina Diachkovskaia   1890 Fin 8 3 3 2 9 66 65
22 Jan Ongolesono   2023 / 1001 Fin 8 3 3 2 9 65 69
23 Willem Bor   - / 1021 Fin 8 3 2 3 8 74 64
24 Lennart Bolks   1897 / 797 Fin 8 2 4 2 8 72 64
25 Erik Maijenburg   2042 / 1168 Fin 8 2 4 2 8 70 65
26 Harold Jagram   1959 / 976 Fin 8 3 2 3 8 69 60
27 Moenna Banarsi   1930 / 991 Fin 8 2 4 2 8 68 64
28 Nattawut Upiri   1982  Fin 8 2 4 2 8 67 63
29 Nerin Bisseswar   1816 / 799 Fin 8 2 4 2 8 66 63
30 Bas Baksoellah   1944 / 997 Fin 8 4 0 4 8 65 52
31 Sasawat Eksithichai   - Fin 8 2 4 2 8 64 56
32 Alexander Yurgenson   1955 Fin 8 3 2 3 8 61 48
33 Evgeniya Loktionova   - Fin 8 0 8 0 8 60 60
34 Wim Vlooswijk   2031 / 1100 Fin 8 3 2 3 8 60 50
35 Yossaphat Kitirojpun   - Fin 8 2 4 2 8 58 53
36 Suphit Dabos   - Fin 8 3 2 3 8 54 44
37 Jatupon Nuanngam   1924 Fin 8 2 3 3 7 70 56
38 Suraphat Boonman   - Fin 8 2 3 3 7 64 46
39 Melvin Dahl   1939 Fin 8 3 1 4 7 62 44
40 Ype Feenstra   1830 / 704 Fin 8 2 3 3 7 60 47
41 Prem Goelab   - Fin 8 3 1 4 7 58 47
42 Dmitri Abramov   - Fin 8 0 7 1 7 56 46
43 Johan Alidarso   1900 / 735 Fin 8 2 3 3 7 52 34
44 Frans Elzenga   1935 / 934 Fin 8 3 1 4 7 51 33
45 Nattapon Yodchomyan   - Fin 8 3 1 4 7 51 31
46 Hans Loots   1889 / 829 Fin 8 3 1 4 7 47 22
47 Hiroshi Kawaguchi   1856 Fin 8 2 2 4 6 62 40
48 Guus Gase   1900 / 480 Fin 8 1 4 3 6 60 41
49 Anne Veenstra   1881 / 802 Fin 8 0 6 2 6 55 39
50 Michiel Luiten   1944 / 1006 Fin 8 2 2 4 6 54 33
51 Assadayuth Rodnongheaw   - Fin 8 2 2 4 6 53 22
52 Peter Blok   1948 / 988 Fin 8 1 3 4 5 56 24
53 Henk van der Heijden   1900 / 717 Fin 8 1 3 4 5 55 27
54 Ramon Ramkisoen   1902 / 908 Fin 8 1 3 4 5 52 19
55 Sasin Sae-Tia   - Fin 8 1 3 4 5 46 17
56 Roy Verveer   1900 Fin 8 2 0 6 4 54 16
57 Pattamaporn Bunyavorakun   - Fin 8 1 1 6 3 45 5
58 Dummy     Fin 8 0 0 8 0 45 0

 

Datum R Wit Zwart Uitslag
za 01-06-2019 1 Gerrit Wassink (2190) Lennart Bolks (1897) 0 - 2
zo 02-06-2019 2 Sasin Sae-Tia Gerrit Wassink (2190) 0 - 2
zo 02-06-2019 3 Gerrit Wassink (2190) Sasawat Eksithichai 2 - 0
ma 03-06-2019 4 Ton Bollebakker (2121) Gerrit Wassink (2190) 1 - 1
wo 05-06-2019 5 Gerrit Wassink (2190) Erik Maijenburg (2042) 2 - 0
wo 05-06-2019 6 Gerrit Wassink (2190) Mikhail Goriunov 1 - 1
do 06-06-2019 7 Dumrong Yuebangsai (1964) Gerrit Wassink (2190) 1 - 1
vr 07-06-2019 8 Gerrit Wassink (2190) Nona Savina (2084) 1 - 1

 

Rapid
Pl Naam   Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Macodou NDiaye GMI 2352 Fin 7 7 0 0 14 62 124
2 Suraphat Boonman     Fin 7 5 1 1 11 57 81
3 Amoni Afonsoewa   2073 Fin 7 4 2 1 10 57 78
4 Gerrit Wassink MF 2190 Fin 7 4 2 1 10 54 73
5 Marut Banchuen   2016 Fin 7 4 1 2 9 64 68
6 Sasawat Eksithichai     Fin 7 4 1 2 9 58 67
7 Melvin Dahl   1939 Fin 7 4 1 2 9 55 55
8 Anzhelina Diachkovskaia   1890 Fin 7 3 3 1 9 54 61
9 Damrong Yaubang Sai     Fin 7 4 1 2 9 42 49
10 Wim Vlooswijk   2031 Fin 7 3 2 2 8 61 59
11 Nona Savina MIF 2084 Fin 7 2 4 1 8 59 56
12 Bas Baksoellah   1944 Fin 7 4 0 3 8 59 52
13 Jatupon Nuanngam   1924 Fin 7 3 2 2 8 54 55
14 Evgeniya Loktionova     Fin 7 3 2 2 8 46 44
15 Lennart Bolks   1897 Fin 7 3 2 2 8 46 40
16 Roy Verveer   1900 Fin 7 3 2 2 8 45 47
17 Ramon Ramkisoen   1902 Fin 7 3 2 2 8 39 37
18 Assadayuth Rodnongheaw     Fin 7 3 1 3 7 54 42
19 Rattanakorn Kongsubjaroen     Fin 7 3 1 3 7 53 43
20 Sasin Sae-Tia     Fin 7 2 3 2 7 48 40
21 Nerin Bisseswar   1816 Fin 7 3 1 3 7 45 32
22 Pattawut Tatsana     Fin 7 3 1 3 7 37 28
23 Suphit Dabos     Fin 7 3 0 4 6 52 38
24 Moenna Banarsi   1930 Fin 7 2 2 3 6 50 33
25 Hiroshi Kawaguchi   1856 Fin 7 3 0 4 6 47 30
26 Hironobu Morikawa     Fin 7 2 2 3 6 29 20
27 Michiel Luiten   1944 Fin 7 2 1 4 5 55 35
28 Akkarawin Romruenvanichkit     Fin 7 1 3 3 5 47 23
29 Pattamaporn Bunyavorakun     Fin 7 2 1 4 5 35 23
30 Nutdanai Jaratwiboonkul     Fin 7 2 0 5 4 45 22
31 Johan Alidarso   1900 Fin 7 2 0 5 4 45 18
32 Cheujeen Amonrat     Fin 7 1 2 4 4 40 14
33 Peter Blok   1948 Fin 7 1 1 5 3 46 19
34 Promwang Sirintra     Fin 7 1 1 5 3 45 15
35 Klangrat Sonsawn     Fin 7 0 3 4 3 43 13
36 Thaksinakon Butngam     Fin 7 1 1 5 3 36 12

 

Datum R Wit Zwart Uitslag
za 08-06-2019 1 Ramon Ramkisoen (1902) Gerrit Wassink (2190) 0 - 2
za 08-06-2019 2 Amoni Afonsoewa (2073) Gerrit Wassink (2190) 2 - 0
za 08-06-2019 3 Gerrit Wassink (2190) Assadayuth Rodnongheaw 1 - 1
za 08-06-2019 4 Gerrit Wassink (2190) Rattanakorn Kongsubjaroen 2 - 0
za 08-06-2019 5 Nona Savina (2084) Gerrit Wassink (2190) 1 - 1
za 08-06-2019 6 Gerrit Wassink (2190) Moenna Banarsi (1930) 2 - 0
za 08-06-2019 7 Gerrit Wassink (2190) Bas Baksoellah (1944) 2 - 0

12 van Brussel

Datum :zondag 28 april 2019
Wedstrijd :12 van Brussel
Verslag :Gerrit Roeterdink

Gerrit Roeterdink heeft zondag 28 mei 2019 meegedaan aan de 12 van Brussel damtoernooi. Zijn eerste damtoernooi in het buitenland.

We zijn met 17 personen met een bus vertrokken om 6:45 uur vanuit Veenendaal om naar Brussel te rijden. Het eten en drinken in de bus was goed verzorgt door de sponsor.

Om 10:00 uur begonnen de wedstrijden, waar Gerrit sterk begon met een winst en een remise. (twee blauwe noteringen in Toernooibase) Daarna ging het ook wel goed met afwisselend verlies, remise en winst. In de 7e ronde en 9e ronde ook een blauwe notering in Toernooibase, maar in de 10e ronde had de tegenstander van Gerrit een blauwe notering.

Twee tegenstanders kwamen uit Frankrijk, vier uit België en zes uit Nederland. Al met al 10 punten gehaald uit 12 wedstrijden met een 30e plaats van de 38 totaal.

Na afloop gingen we naar een restaurant in de binnenstad waar we zijn gaan eten, deze werd ook aangeboden door de sponsor. Om 22:00 uur ging de reis terug naar Nederland. Onze bus was om 0:30 uur terug in Veenendaal.

PlNaamRatingWeWiReVePuWplWp
1Matthias de Kruijf13241292120162175
2Anton van Berkel14021283119162174
3Adiatu Adesoji Ibrahim13271273217163169
4Steven den Hollander12771264216167176
5Régis Blanpain1264216165175
6Yves Vandeberg12231238114159162
7Gijs Schoenmakers12391246214158170
8Arjan van Galen12811254314157165
9Henk Klarenbeek13951262414156168
10Sander Neutel11471246214155164
11Maturin Nyamsi Tomi1253413163171
12Mark Werrebrouck10031253413153163
13Mickaël Carton1245313152160
14Patrick Casaril12271253413151158
15Laura Timmerman11891253413143150
16Jaap Heij10541245313141147
17Michel Hendriksen Jr.7541253413125131
18Andy Damen10901236312144152
19Evert van de Pol11161252512142150
20Raoul Alias11621252512141148
21Jean-Paul Plantin10691244412135142
22David Riupassa10891236312133140
23Luc Jennes9551244412129136
24Renaud Braye1260612121127
25Henk Timmer10961235411123126
26Philippe Botte1235411118121
27Marinus Willemsen1243511116122
28Jean Kumbu-Ngoma1235411115118
29Maxime Egels1243511106109
30Gerrit Roeterdink8561234510132135
31Jack van der Plas9831242610120123
32Cees de Leeuw1001122559134142
33Ton van der Ploeg990123278125128
34Jan Cysouw843122468106109
35Alex Libbrecht122377113116
36René Runhaar827122377112115
37Roy Verveer120666118121
38Eva Kieskamp681120393108114

RondeWitZwartUitslag
1Jean-Paul Plantin (1069)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
2Gerrit Roeterdink (856)Patrick Casaril (1227)1 - 1
3Mark Werrebrouck (1003)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
4Gerrit Roeterdink (856)Marinus Willemsen1 - 1
5Yves Vandeberg (1223)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
6Philippe BotteGerrit Roeterdink (856)1 - 1
7Gerrit Roeterdink (856)Cees de Leeuw (1001)2 - 0
8Jaap Heij (1054)Gerrit Roeterdink (856)2 - 0
9Gerrit Roeterdink (856)Henk Timmer (1096)1 - 1
10Gerrit Roeterdink (856)Michel Hendriksen Jr. (754)0 - 2
11Eva Kieskamp (681)Gerrit Roeterdink (856)0 - 2
12Gerrit Roeterdink (856)Luc Jennes (955)0 - 2

Gerrit Roeterdink Gelders Kampioen bij het sneldammen in categorie C

Datum :zaterdag 20 april 2019
Wedstrijd :Persoonlijk sneldamkampioenschap van Gelderland 2019
Verslag :Herman Beuzel

Afgelopen zaterdag werd in het Denksport Centrum in Apeldoorn het Gelders Kampioenschap sneldammen gehouden. Verdeeld over 8 klassen waren er 72 dammers actief, waaronder 5 DEZ leden.

Tom Westhof kwam uit in de B-klasse (rating 900-1100) en eindigde in de middenmoot met 10 punten uit 11 wedstrijden.

3 DEZzetters kwamen uit in de C-klasse (rating tot 900). Dinand Stegeman had duidelijk zijn dag niet en moest genoegen nemen met een laatste plaats, zijn slechtste resultaat ooit op een dergelijk kampioenschap. Herman Beuzel kon zijn goede start, 5 winstpartijen tot aan de pauze niet vervolgen. Hij eindigde wel op de 3e plaats met 16 punten uit 11 wedstrijden.
In deze C-klasse was Gerrit Roeterdink oppermachtig met maar liefst 19 punten en zonder verliespartij werd hij kampioen. Een mooie prestatie vooral als men bedenkt dat hij ook alle uitslagen van alle klassen de gehele dag door in de computer invoerde en ook alle ronden opnieuw in deelde. En na een vermoeiende week bij het ONK voor veteranen waar hij ook de computer bediende.

Karsten Konniger werd in de jeugdklasse Aspiranten keurig 7e met 6 punten.

Op 8 juni (in Utrecht) zijn er de ½ finales met aansluitend de finaleronden om het Nederland Kampioenschap. Gerrit Roeterdink en Herman Beuzel zijn hiervoor geplaatst en voor Karsten Konniger is er een reserve plaats.


Aanvulling Gerrit: Ik heb zelfs twee keer een vijfslag mogen uitvoeren.

Categorie B
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSBOpmerking(en)
1Bert FoppenHarderwijk1077Categorie B1173117131198
2Frank ten HagenWinterswijk1051Categorie B1155115126171
3Fred van AmersfoortBeemte Broekland1042Categorie B1154214134166
4Johan de HaasVeenendaal1017Categorie B1161413125127
5Wouter van den BergHarderwijk994Categorie B1145213116126
6Gerard ZijlemaEde1031Categorie B1144312122113
7Ralf RichtersAngerlo1092Categorie B1136212120121
8Henk TimmerPutten1096Categorie B1143411135120
9Jur van GinkelTerschuur962Categorie B1135311134130
10Ton EekelschotHarderwijk1052Categorie B1135311123120
11Tom WesthofBrummen982Categorie B1126310125103
12Wouter MensinkNunspeet1055Categorie B113441011291
13Jaap de VriesDoetinchem1029Categorie B112631011194
14Henk HoksbergenHeteren1005Categorie B11416911581
15Harry VosHengelo1042Categorie B11254910985
16Bram CysouwBarneveld982Categorie B11254910874
17Eibert SmitElspeet970Categorie B11128411643

Categorie C
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-PtOpmerking(en)
1Gerrit RoeterdinkLaren856Categorie C1183019
2Gerrit KlompenhouwerWinterswijk845Categorie C1182118
3Herman BeuzelLochem831Categorie C1172216
4Michiel BibbeDoetinchem869Categorie C1144312
5Jelte LokhorstVoorthuizen846Categorie C1143411
5René van de WallPutten724Categorie C1151511
7Peter AartsenApeldoornCategorie C1142510
7Jan PluimHarderwijk849Categorie C1142510
9Eddy WeijmanRenkum740Categorie C113359
9Clemens Keurentjess-Heerenberg869Categorie C114169
11Dinand StegemanEibergen886Categorie C112367

Aspiranten
PlNaamPlaatsRatingCategorieAW+=-PtOpmerking(en)
1Simon HarmsmaCulemborg1089Aspiranten981017
2Machiel WeistraHeteren1240Aspiranten980116
3Tom RinnerDoetinchem968Aspiranten970214
4Luise GabbertBennekom748Aspiranten951311
5Ivar SmijersWageningen884Aspiranten950410
6Fernande GraafRenkum606Aspiranten94149
7Karsten KonnigerLochemAspiranten92256
8Gregory de VriesCulemborg380Aspiranten92074
9Meike KokkeDoetinchemAspiranten90272
10Isa van HaarenDoetinchemAspiranten90181

ONK Veteranen 2019

Datum :vrijdag 19 april 2019
Wedstrijd :ONK Veteranen 2019
Verslag :Gerrit Roeterdink

Gerrit Roeterdink heeft dit jaar voor de tweede keer meegedaan aan het Open Nederlands Kampioenschap voor Veteranen te Wageningen. Naast het meespelen heeft Gerrit ook de computer bediend als lid van het organisatieteam.

De resultaten waren wisselend. De eerste ronde haalde hij nog een mooie slagzet er uit naar dam. In de derde ronde zag Gerrit echter een simpele 1 om 2 over het hoofd in zijn voordeel. Gerrit werd 72e in het algemene klassement met 6 punten in een deelnemersveld van 88.

De uiteindelijke winnaar werd na loting (muntopgooi) beslist nadat Anton Schotanus en Jeroen Kos evenveel punten, weerstandspunten en Sonneberger punten hadden gehaald. De winnaar van de loting werd uiteindelijk Jeroen Kos.

Eindstand - Algemeen
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Jeroen KosDen Haag133050+85301379123
2Anton SchotanusLeeuwarden127270+85301379123
3Andrew Tjon A OngMaarssen132450+84311186111
4Anton KosiorPapendrecht129860+83501184110
5Henk de WittDelft131270+83501181105
6Daaf KasseMiddelburg131150+83501179106
7Frank TeerHeesch132960+83501175100
8Henk Grotenhuis t.HarkelNieuwleusen130050+8350117496
9Fred IvensIngen131970+8512117196
10Cock van WijkVleuten119650+8422108092
11Cor WesterveldEnkhuizen119070+8422107887
12Frans van de VeldeDen Haag107670+8341107793
13Wouter van BeekWageningen123770+8341107483
14Fred RoedolphDordrecht117450+8260107287
14Wim VerschoorHoeven115450+8260107287
16Pierre LacroixSittard125170+8341107285
17Theo TesselaarTuitjenhorn121660+8260107186
18Pieter WijnEindhoven124460+8422107182
19Fred PasschierEindhoven121160+8341106982
20Raphail ZdoroviakHannover (Duitsland)117080+8341106883
21Harry OttenBennekom113670+8341106675
22Piet SchepLopik96070+8341106574
23Ab SteenbergenRaalte103960+8422106572
24Hein van WinkelNieuwkoop98970+8503106168
25Bert RoestBussum105970+833297577
26Joop RoedolphDordrecht115460+825197381
27Leo van der LaanBaarn115070+841397374
28Cor van SettenScherpenzeel98670+833297373
29Theo van den HoekTilburg121970+833297068
30Arie de BruijnZegveld123860+833296966
31Arie Janssen van DoornWageningen112960+817096874
32Harry DoomernikRenkum112860+825196772
33David RiupassaEindhoven109860+825196769
34Wim BenninkEibergen88570+825196165
35Cees van der BoschKesteren96970+841396155
36Jaap van HalDen Haag100260+825196065
37Jelle GroeneveldMaassluis107470+833296056
38Jan de VosAkkrum99480+824287163
39Jaap LangerakHilversum91360+824286858
40Jo WeijmanElst (Gld)116570+832386759
41Soender KalpoeUden107560+816186660
42Jaap van Hierden srVoorthuizen104060+824286659
42Peter MoraalZell am See (Oost.)109650+816186659
44Jan LammersBeekbergen117460+816186564
45Dick van Schaik srMaassluis105960+824286559
46Berend PlijterTen Boer106660+824286454
47Derk KleinrensinkWageningen109770+816186358
48Evert Jochemsen sr.Bennekom104870+824286356
49Hans KrederLeiden109460+824286249
50Kees MaliepaardVeenendaal99570+832386051
51Dick den OudenWassenaar97270+816185956
52Yuri GeisenblassOsnabruck Duitsland115460+824285845
53Wiebren de VriesDronten103270+816185654
54Teus StamAlblasserdam104760+832385538
55Raphaël MartensReims (Frankrijk)111460+823377356
56Hans van der LaanBovensmilde110370+823376853
57Johan de JongTiel97080+831476648
58Martin KruijswijkDiemen100570+815276349
59Cees KentieBergambacht100280+807176254
60Wim van MourikVeenendaal98960+807176050
61Sijmen HansenVolendam110870+823375946
62Jos LamersHuissen97370+815275746
63Jos de WildZierikzee104260+815275643
64Arend van BeelenKatwijk99970+815275642
64Frans LamersVeenendaal96560+815275642
66Frans BlaasAagtekerke102380+815275447
67Jan TerpstraLeeuwarden94370+823375437
68Piet RozenboomDen Haag100580+823375430
69Piet JonkersTilburg75880+822466333
70Jan van OosterhoutBreda83860+814366141
71Leo van VlerkenBest98360+806265940
72Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732
73Frits StugerAmersfoort96870+822465631
74Barbara GraasWormerveer102660+822465529
75Hans LootsWoerden84960+814364927
76Frans TeijnRotterdam111070+813455624
77Adrie KoedootEpe67770+813455228
78Klaas MondriaWolvega80380+813455219
79Hans LuchiesUgchelen92080+821555216
80Harry VredeveldtWoudenberg80170+813455126
81Kees OstéKlaaswaal77760+813455121
82Piet EedenGouda76560+821554515
83Jan FokkinkTerborg86080+812545622
84Gerrit van der WerffDiemen77470+804445024
85Gerrit KlompenhouwerWinterswijk84470+804444919
86Ton HollaNijmegen69880+804444618
87Herman ScholteNoordhorn76160+50141327
88Teun KluyverRijnsburg58360+50050310

Eindstand - Categorie 50+
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Jeroen KosDen Haag133050+85301379123
2Andrew Tjon A OngMaarssen132450+84311186111
3Daaf KasseMiddelburg131150+83501179106
4Henk Grotenhuis t.HarkelNieuwleusen130050+8350117496
5Cock van WijkVleuten119650+8422108092
6Fred RoedolphDordrecht117450+8260107287
6Wim VerschoorHoeven115450+8260107287
8Peter MoraalZell am See (Oost.)109650+816186659
9Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732

Eindstand - Ratingklassement 801-900
PlNaamWoonplaatsRatingCategorieAW+=-PtWPSB
1Wim BenninkEibergen88570+825196165
2Jan van OosterhoutBreda83860+814366141
3Gerrit RoeterdinkLaren (Gld)86150+822465732
4Hans LootsWoerden84960+814364927
5Klaas MondriaWolvega80380+813455219
6Harry VredeveldtWoudenberg80170+813455126
7Jan FokkinkTerborg86080+812545622
8Gerrit KlompenhouwerWinterswijk84470+804444919

Persoonlijke uitslagen
RondeTafelNaamRatingNaamRatingUitslagNotatie
143Adrie Koedoot677Gerrit Roeterdink8610 - 2Notatie
214Jaap Langerak913Gerrit Roeterdink8612 - 0Notatie
315Gerrit Roeterdink861Frans Lamers9651 - 1Notatie
424Gerrit Roeterdink861Harry Doomernik11280 - 2Notatie
538Gerrit Roeterdink861Kees Maliepaard9950 - 2Notatie
641Gerrit Roeterdink861Gerrit van der Werff7742 - 0Notatie
730Martin Kruijswijk1005Gerrit Roeterdink8611 - 1Notatie
820Gerrit Roeterdink861Leo van der Laan11500 - 2Notatie


Nijmegen Open 2018

Datum :zaterdag 28 juli 2018
Wedstrijd :Nijmegen Open 2018

Pl Naam   Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Roel Boomstra GMI 1562 Alg 10 7 2 1 16 124 192
2 Artem Ivanov GMI 1512 Alg 10 5 5 0 15 128 185
3 Maarten Linssen MF 1303 Alg 10 4 6 0 14 128 177
4 Johan Krajenbrink GMI 1489 Alg 10 5 4 1 14 125 168
5 Jitse Slump MI 1429 Alg 10 5 4 1 14 125 165
6 Aleksej Domchev GMI 1439 Alg 10 4 6 0 14 123 166
7 Geert van Aalten GMI 1408 Alg 10 3 7 0 13 127 160
8 Jasper Lemmen MI 1451 Alg 10 4 5 1 13 125 151
9 Henk Kalk MF 1264 Alg 10 3 7 0 13 119 151
10 Bart Terwel   1364 Alg 10 4 5 1 13 116 144
11 Erik van de Weerdhof MF 1268 Alg 10 4 5 1 13 114 142
12 Yifu Du     Alg 10 5 3 2 13 113 134
13 Arnoud de Greef   1229 Alg 10 3 7 0 13 110 141
14 Andrew Tjon A Ong MF 1344 Alg 10 4 5 1 13 109 131
15 Francois Paul     Alg 10 4 5 1 13 100 131
16 Anton Schotanus MF 1269 Alg 10 3 6 1 12 114 133
17 Kees Hazen   1154 Alg 10 4 4 2 12 112 119
18 Anthony Alavoine   1132 Alg 10 4 4 2 12 111 125
19 Anton Kosior MF 1309 Alg 10 3 6 1 12 109 127
20 Peter Kort   1256 Alg 10 3 6 1 12 109 124
21 Bill Neven   1305 Alg 10 4 4 2 12 109 122
22 Thijs Verboon   1193 Alg 10 3 6 1 12 109 121
23 Jan Adema   1225 Alg 10 2 8 0 12 105 123
24 Coen Bommel   1186 Alg 10 4 4 2 12 102 113
25 Erik ten Hagen   1265 Alg 10 4 3 3 11 121 121
26 Bert Woolschot   1180 Alg 10 4 3 3 11 111 115
27 Marco de Leeuw   1092 Alg 10 3 5 2 11 111 111
28 Randy Horne   1196 Alg 10 3 5 2 11 109 115
29 Mari van Ballegooijen MF 1287 Alg 10 4 3 3 11 109 105
30 Jan van Loenen Jr.   1212 Alg 10 4 3 3 11 108 105
31 Fons Huijbreghts   1087 Alg 10 3 5 2 11 107 109
32 Gino Schirinzi   1154 Alg 10 3 5 2 11 107 105
33 Jan Jacobs   1170 Alg 10 3 5 2 11 106 110
34 Shaomake Chen CMF   Alg 10 3 5 2 11 106 105
35 Job Arts   1253 Alg 10 2 7 1 11 104 106
36 Anastase Leclerc   1168 Alg 10 4 3 3 11 102 98
37 Amoni Afonsoewa     Alg 10 4 3 3 11 101 106
38 Roep Bhawanibhiek MF 1197 Alg 10 3 5 2 11 100 106
39 Harry Doomernik   1117 Alg 10 3 5 2 11 100 104
40 Henri Macaux     Alg 10 3 5 2 11 100 101
41 Floris Tol   1054 Alg 10 3 5 2 11 97 97
42 Remco Vredenberg   1163 Alg 10 5 1 4 11 96 94
43 Jean van Ingen   1103 Alg 10 4 2 4 10 106 88
44 Juri Geisenblas MF 1158 Alg 10 2 6 2 10 105 96
45 Robert-Jan van Steenbergen   1037 Alg 10 3 4 3 10 104 91
46 Fabian Snijder   1167 Alg 10 3 4 3 10 103 98
47 Cock van Wijk   1202 Alg 10 3 4 3 10 103 97
  Frans Lamers   968 Alg 10 1 8 1 10 103 97
49 Sjaam Biekram   1031 Alg 10 3 4 3 10 100 90
50 Ab Steenbergen   1032 Alg 10 2 6 2 10 98 93
51 Fred van Amersfoort   1042 Alg 10 3 4 3 10 98 91
52 Jelle Groeneveld   1089 Alg 10 3 4 3 10 94 80
53 Raphaël Zdoroviak MF 1189 Alg 10 2 6 2 10 92 86
54 Tom Knapen   1063 Alg 10 4 2 4 10 90 76
55 Jos de Wild   1045 Alg 10 3 4 3 10 84 67
56 Gerard Boogaars   1000 Alg 10 2 5 3 9 111 91
57 Erik Maijenburg   1168 Alg 10 3 3 4 9 109 84
58 Ed Kok   1120 Alg 10 2 5 3 9 101 78
59 Marcel Oostburg     Alg 10 2 5 3 9 100 79
60 Radjendrenath Kalloe   1037 Alg 10 3 3 4 9 100 70
61 Jacob Reiffers   1024 Alg 10 1 7 2 9 99 85
62 Wiebe Cnossen   969 Alg 10 2 5 3 9 99 82
63 Rommy Moerlie   961 Alg 10 2 5 3 9 98 76
64 Gerard Welling   936 Alg 10 3 3 4 9 96 77
65 Jules Martens   1073 Alg 10 3 3 4 9 93 72
66 Jan Riesthuis   1082 Alg 10 2 5 3 9 93 71
67 Alan Dubois     Alg 10 2 5 3 9 92 71
68 Rob Everts   1010 Alg 10 3 3 4 9 90 71
69 Soender Kalpoe   1084 Alg 10 2 5 3 9 88 68
70 Wim Koopman   1059 Alg 10 3 3 4 9 86 57
71 Wisselspeler     Alg 8 2 4 2 8 68 54
72 Leo van Vlerken   997 Alg 10 2 4 4 8 97 67
73 Sammy Amusah   1102 Alg 10 1 6 3 8 95 72
74 Arnout Mossink   984 Alg 10 2 4 4 8 94 67
75 Anzhelina Diachkovskaia     Alg 10 2 4 4 8 92 63
  Ludger Buijs   1071 Alg 10 2 4 4 8 92 63
77 Melvin Dahl     Alg 10 2 4 4 8 91 62
78 Berend Plijter   1070 Alg 10 1 6 3 8 88 64
79 Ton Oosthoek   677 Alg 10 3 2 5 8 83 61
80 Marianna Fedorova     Alg 10 2 4 4 8 74 56
81 Leo Steyntjes   990 Alg 10 1 5 4 7 91 58
82 Wim van Mourik   1004 Alg 10 3 1 6 7 86 45
83 Francis Leveque     Alg 10 3 1 6 7 81 43
84 Robby Koendjbiharie   951 Alg 10 2 3 5 7 79 45
85 Tanya-Marie Cnossen   681 Alg 10 2 3 5 7 79 43
86 Denis Karataev     Alg 10 2 2 6 6 88 44
87 Bart Adema   799 Alg 10 2 2 6 6 79 34
88 Oleksandra Chumachenko     Alg 10 1 4 5 6 78 40
89 Ratan Ganeshie   921 Alg 10 1 4 5 6 73 37
90 Geert Hendricks   682 Alg 10 2 2 6 6 71 24
91 Aleksandra Rozhina     Alg 10 1 4 5 6 67 27
92 Adrie Koedoot   678 Alg 10 0 5 5 5 75 34
93 Ton Holla   707 Alg 10 1 3 6 5 68 19
94 Jos Rongen   316 Alg 8 0 0 8 0 59 0

 

Datum R Wit Zwart Uitslag
zo 22-07-2018 1 Tom Knapen (1063) Juri Geisenblas (1158) 1 - 1
ma 23-07-2018 2 Henk Kalk (1264) Tom Knapen (1063) 2 - 0
ma 23-07-2018 3 Tom Knapen (1063) Ton Oosthoek (677) 0 - 2
di 24-07-2018 4 Aleksandra Rozhina Tom Knapen (1063) 0 - 2
di 24-07-2018 5 Tom Knapen (1063) Fred van Amersfoort (1042) 0 - 2
wo 25-07-2018 6 Tanya-Marie Cnossen (681) Tom Knapen (1063) 0 - 2
do 26-07-2018 7 Sammy Amusah (1102) Tom Knapen (1063) 1 - 1
do 26-07-2018 8 Tom Knapen (1063) Leo van Vlerken (997) 2 - 0
vr 27-07-2018 9 Coen Bommel (1186) Tom Knapen (1063) 2 - 0
za 28-07-2018 10 Tom Knapen (1063) Berend Plijter (1070) 2 - 0


BDSV Sneldamtoernooi

Datum :zaterdag 16 juni 2018
Wedstrijd :BDSV Sneldamtoernooi
Verslag :Gerrit Roeterdink

PlNaamRatingVerenigingAW+=-PttRateRat
1Bart Wiggemansen715944112871715
2Bram Cysouw884BDSV944112855884
3Gerrit Roeterdink875Denk en Zet Laren944112852875
4Michiel Luiten990DVSB944112841990
5Johan Top971DES Lunteren944112827971
6Johan Evens825Damclub Genk927011853825
7Jan Lagerweij795DCE Ederveen942310851795
8Evert van Grondelle766ADC Amerongen950410838766
9Lennart Bolks780Damclub Bunschoten934210818780
10Reinard van de Lagemaat754DCE Ederveen934210809754
11Piet Bouw661BDSV950410792661
12Jur van Ginkel958BDSV92529817958
13Roelof van Drenth663BDSV93339802663
14Ad Vreeswijk804Damclub Hilversum92438812804
15Hennie van Lambalgen778DAWO Woudenberg93248799778
16Anton van Ginkel662DAWO Woudenberg93248793662
17Rinus de Smit872DAWO Woudenberg92347768872
18Steve Cheddie900BDSV92256757900
19Bram Boer780ADC Amerongen91264808780

RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
116-06-2018Gerrit RoeterdinkReinard van de Lagemaat2 - 0
216-06-2018Johan TopGerrit Roeterdink0 - 2
316-06-2018Gerrit RoeterdinkJan Lagerweij1 - 1
416-06-2018Bram CysouwGerrit Roeterdink1 - 1
516-06-2018Michiel LuitenGerrit Roeterdink2 - 0
616-06-2018Gerrit RoeterdinkJohan Evens1 - 1
716-06-2018Gerrit RoeterdinkJur van Ginkel2 - 0
816-06-2018Bart WiggemansenGerrit Roeterdink1 - 1
916-06-2018Gerrit RoeterdinkHennie van Lambalgen2 - 0