Onderlinge competitie

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Alfred van Lenthe10377218611133751,62546,8752,52,01,51,07,01
2Johan Haijtink11117809540144111,55645,6671,01,03,02,07,01
3Tonny Roeterdink10096808611133611,62545,1252,53,51,53,010,5
4Johan Beltman97066010523123611,20036,1004,03,55,05,017,5
5Tom Westhof10097009432113281,22236,4445,05,04,04,018,0
6Tonnie Schutte909621631271811,16730,1677,07,06,06,026,0
7Gerrit Roeterdink8455801132682490,72722,6366,06,09,09,030,0
8Gerrit Reurslag806540420241081,00027,00010,511,07,07,035,5
9André Haijtink828560713351550,71422,1438,58,010,010,036,5
10Egbert Harkink109876040313990,75024,75012,012,08,08,040,0
11Henk Straalman6564601013651480,50014,8008,59,011,511,040,0
12Herman Beuzel805500912641120,44412,44410,510,013,012,045,5
13Gerard Dimmendaal80652020111230,50011,50013,013,011,513,050,5
14Jan Koerselman9476401001000,0000,00014,514,514,514,558,0
15Karsten Konninger4402002000,0000,00014,514,514,514,558,0






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TWF
TRK
JBJ
JKN
TSE
DSJ
GRK
AHJ
GRG
GDL
HBE
GSS
HSN
KKR
ABN
vr
GWK
JHK
W
W
W
Z
Z
W
Z
Z
Z
EHK
Z
W
W
W
TKN
ALE
Z
W
W
W
W
Z
W
W
TWF
Z
Z
W
Z
Z
Z
W
Z
Z
TRK
Z
Z
W
Z
Z
W
W
Z
JBJ
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
W
Z
JKN
Z
TSE
Z
W
W
W
Z
W
DSJ
GRK
W
Z
Z
W
W
W
W
Z
Z
WZ
AHJ
Z
Z
W
Z
Z
Z
W
GRG
W
W
W
Z
GDL
Z
W
HBE
W
Z
Z
W
Z
W
Z
W
Z
GSS
HSN
W
Z
W
Z
W
W
ZW
Z
W
KKR
W
Z
ABN
vr

Onderlinge bekercompetitie


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
52Alfred van LentheTonnie Schutte2 - 0
32Gerard DimmendaalJohan Haijtink
42Tom WesthofAppie Bielderman
62Winnaar KKR tegen DSJEgbert HarkinkKKR = Karsten Konniger, DSJ = Dinand Stegeman
72Gerrit WassinkGerrit Stegeman
82André HaijtinkHerman Beuzel
92Gerrit RoeterdinkJohan Beltman
102Winnaar HSN tegen GRGTonny RoeterdinkHSN = Henk Straalman, GRG = Gerrit Reurslag
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Henk StraalmanGerrit Reurslag
21Karsten KonningerDinand Stegeman

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.