Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 10 maart 2020
Er is door het bestuur van Denk en Zet besloten dat in verband met het Corona virus dit de eindstand is.

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink11027632620514511981,73146,0771,01,01,01,04,0
2Tom Westhof9796822514923710331,48041,3202,02,02,02,08,0
3Jan Koerselman920620211236277541,28635,9053,53,04,04,014,5
4Johan Beltman966662221075277341,22733,3643,54,05,05,017,5
5Tonny Roeterdink100170414923205561,42939,7146,06,03,03,018,0
6Gerrit Roeterdink84956421885246331,14330,1435,05,06,06,022,0
7André Haijtink81352117395154400,88225,8827,57,08,07,029,5
8Tonnie Schutte92564115717153831,00025,5337,58,07,08,030,5
9Henk Straalman655443222911133300,59115,0009,09,09,09,036,0
10Herman Beuzel809483173410102380,58814,00010,010,010,011,041,0
11Gerrit Reurslag8195411424882040,57114,57111,011,011,010,043,0
12Karsten Konniger4211322961590,46212,23112,012,012,012,048,0
13Appie Bielderman4011502132560,1333,73313,013,013,013,052,0
14Dinand Stegeman9136029342102621,11129,11114,014,014,014,056,0
15Alfred van Lenthe1041721714261720,85724,57115,015,016,015,061,0
16Egbert Harkink111078121012441,00022,00018,018,015,016,067,0
17Gerard Dimmendaal81150160424890,66714,83317,017,017,017,068,00
18Gerrit Stegeman7334611013651360,50013,60016,016,018,018,068,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
Z
W
JHK
ZW
WZ
ZW
Z
ZW
Z
WZ
ZW
WZ
W
WZ
W
WZ
ZW
WZ
TKN
ALE
W
W
W
Z
W
Z
W
TRK
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
TWF
ZW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
WZ
WZ
WW
WZ
Z
ZW
Z
W
WW
JBJ
WZ
Z
W
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
ZW
ZW
ZW
Z
W
TSE
W
Z
ZW
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
WZ
Z
JKN
W
WZ
W
WZ
ZW
WZ
W
ZW
Z
ZW
W
Z
W
Z
W
DSJ
W
ZW
Z
Z
Z
Z
W
Z
WSN
GRK
ZW
Z
ZW
WZ
W
WZ
W
W
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
GRG
WZ
W
ZZ
ZW
Z
W
Z
W
W
W
W
AHJ
ZW
W
Z
ZW
WZ
W
WZ
W
Z
Z
Z
W
Z
GDL
Z
W
W
W
Z
W
HBL
ZW
Z
Z
W
WZ
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
GSS
Z
W
WZ
W
WZ
Z
ZW
HSN
Z
ZW
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
ZW
Z
Z
Z
W
WZ
W
Z
KKR
WZ
Z
Z
W
W
Z
WZ
W
Z
Z
W
ABN
ZW
ZZ
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
THT
vr