Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 10 maart 2020
Er is door het bestuur van Denk en Zet besloten dat in verband met het Corona virus dit de eindstand is.

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink11027632620514511981,73146,0771,01,01,01,04,0
2Tom Westhof9796822514923710331,48041,3202,02,02,02,08,0
3Jan Koerselman920620211236277541,28635,9053,53,04,04,014,5
4Johan Beltman966662221075277341,22733,3643,54,05,05,017,5
5Tonny Roeterdink100170414923205561,42939,7146,06,03,03,018,0
6Gerrit Roeterdink84956421885246331,14330,1435,05,06,06,022,0
7André Haijtink81352117395154400,88225,8827,57,08,07,029,5
8Tonnie Schutte92564115717153831,00025,5337,58,07,08,030,5
9Henk Straalman655443222911133300,59115,0009,09,09,09,036,0
10Herman Beuzel809483173410102380,58814,00010,010,010,011,041,0
11Gerrit Reurslag8195411424882040,57114,57111,011,011,010,043,0
12Karsten Konniger4211322961590,46212,23112,012,012,012,048,0
13Appie Bielderman4011502132560,1333,73313,013,013,013,052,0
14Dinand Stegeman9136029342102621,11129,11114,014,014,014,056,0
15Alfred van Lenthe1041721714261720,85724,57115,015,016,015,061,0
16Egbert Harkink111078121012441,00022,00018,018,015,016,067,0
17Gerard Dimmendaal81150160424890,66714,83317,017,017,017,068,00
18Gerrit Stegeman7334611013651360,50013,60016,016,018,018,068,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
Z
W
JHK
ZW
WZ
ZW
Z
ZW
Z
WZ
ZW
WZ
W
WZ
W
WZ
ZW
WZ
TKN
ALE
W
W
W
Z
W
Z
W
TRK
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
TWF
ZW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
WZ
WZ
WW
WZ
Z
ZW
Z
W
WW
JBJ
WZ
Z
W
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
ZW
ZW
ZW
Z
W
TSE
W
Z
ZW
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
WZ
Z
JKN
W
WZ
W
WZ
ZW
WZ
W
ZW
Z
ZW
W
Z
W
Z
W
DSJ
W
ZW
Z
Z
Z
Z
W
Z
WSN
GRK
ZW
Z
ZW
WZ
W
WZ
W
W
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
GRG
WZ
W
ZZ
ZW
Z
W
Z
W
W
W
W
AHJ
ZW
W
Z
ZW
WZ
W
WZ
W
Z
Z
Z
W
Z
GDL
Z
W
W
W
Z
W
HBL
ZW
Z
Z
W
WZ
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
GSS
Z
W
WZ
W
WZ
Z
ZW
HSN
Z
ZW
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
ZW
Z
Z
Z
W
WZ
W
Z
KKR
WZ
Z
Z
W
W
Z
WZ
W
Z
Z
W
ABN
ZW
ZZ
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
THT
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 14 juli 2020


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
175Gerrit RoeterdinkTonny Roeterdink0 - 2
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
154Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
164Tonny RoeterdinkHerman Beuzel2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
113Tom WesthofTonny Roeterdink1 - 1Barrage: 0-2, 1-1. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
133Dinand StegemanHerman Beuzel1 - 1Herman is door wegens ratingverschil.
123Henk StraalmanJohan Haijtink1 - 1Henk is door wegens ratingverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Appie BieldermanHenk Straalman0 - 2
42Gerard DimmendaalJohan Haijtink0 - 2
52Gerrit StegemanJohan Beltman0 - 2
82Gerrit WassinkDinand Stegeman1 - 1Dinand is door wegens ratingverschil.
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1 en 2-0. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21André HaijtinkGerrit Wassink0 - 2
11Egbert HarkinkJohan Haijtink1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1, 1-1, 0-2.
Johan Haijtink wint met verrassende slagzet
met slechts 15 seconden op de klok.

Bekercompetitie Denk En Zet Laren 2019-2020

Datum :woensdag 15 juli 2020
Verslag :Tonny Roeterdink

De eerste halve finale in de onderlinge bekercompetitie in het seizoen 2019-2020 van damvereniging Denk En Zet Laren was tussen Henk Straalman en Gerrit Roeterdink. De computeranalyse door website lidraughts.org gaf aan dat Gerrit de terechte winnaar was. Hij had namelijk de mooie score van 0 imperfecties, 0 fouten en 0 blunders. Henk had daarentegen 0 imperfecties, 1 fout en 3 blunders. Vermoedelijk was het de eerste keer dat Henk in de halve finale speelde, dus hij kwam uiteraard ook wat ervaring te kort. De 4-om-4 doorbraakcombinatie, die hij tegen kreeg, werd hem fataal.


Gerrit (zwart) wint met een 4-om-4 doorbraakcombinatie

De tweede halve finale was tussen Tonny Roeterdink en Herman Beuzel. Bij Tonny en Herman waren geen imperfecties of fouten te noteren. Wel blunders. Bij Tonny 1 en bij Herman 2. Tonny liep op zet 33 achter een schijf, waarna Herman het gat dichtzetten. Maar door dezelfde schijf de andere kant op te zetten en dus Tonny te laten slaan, kon hij vervolgens nog drie schijven weggeven en er vijf terugpakken. Hij zou daarmee een gezonde schijf voorkomen. Hij had dan sowieso genoeg aan remise vanwege het verschil van meer dan 100 ratingpunten. De andere blunder was door zich nog verder in de kettingstelling te verstrikken dan strikt noodzakelijk was. Die werd hem (samen met het aardig vroeg ingenomen kerkhofveld) fataal.


De foute achterloop van Tonny (wit) werd niet door Herman bestraft

De finale werd daarmee een broederstrijd. Gerrit startte met de witte schijven. Ook deze partij was niet foutloos. Gerrit scoorde 4 imperfecties, 5 fouten en 1 blunder. Tonny deed het ietsje beter met 3 imperfecties, 3 fouten en 0 blunders. Het was vooral een positionele partij waarbij eerst Gerrit in het voordeel leek, maar toen Tonny uit zijn ietwat hachelijke situatie kon ruilen, kwam hij beter te staan, vooral op zijn rechtervleugel. Nadat hij dam had gehaald dacht hij al binnen te zijn en durfde hij zelfs drie schijven weg te geven om Gerrit het doorlopen naar dam te voorkomen. Maar hij had over het hoofd gezien dat er nog een andere drieslag mogelijk was. Gelukkig kon hij via het plakken van de dam met een drieslag het gevaar neutraliseren. Tonny won de bekercompetitie eerder in 1997 en 2003. Gerrit was de afgelopen drie jaar twee keer verliezend finalist. Dus er is uiteraard kans voor hem dat het een keer gaat lukken.


Gelukkig voor Tonny (zwart) was ook de andere drieslag uiteindelijk winnend


Sneldammen

Er is door het bestuur van Denk en Zet besloten dat de derde en vierde ronde van het sneldammen is komen te vervallen in verband met het Corona virus en dat dit de eindstand is na twee ronden.



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 852112
1Johan Haijtink1102 852112
3Johan Beltman966 851211
3Tom Westhof979 851211
5Gerrit Reurslag819 81527
5Herman Beuzel809 82337
5Tonny Roeterdink1001 82337
8Henk Straalman655 83056
8Tonnie Schutte925 82246
10Gerard Dimmendaal811 81345
11Gerrit Stegeman733 81254

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Johan Haijtink en Gerrit Roeterdink beide op de eerste plaats in de tweede ronde

Datum :dinsdag 10 maart 2020
Datum :dinsdag 10 maart 2020
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 852112
1Johan Haijtink1102 852112
3Johan Beltman966 851211
3Tom Westhof979 851211
5Gerrit Reurslag819 81527
5Herman Beuzel809 82337
5Tonny Roeterdink1001 82337
8Henk Straalman655 83056
8Tonnie Schutte925 82246
10Gerard Dimmendaal811 81345
11Gerrit Stegeman733 81254

Uitslagen
     


Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.