Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 11 juni 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Westhof979680220041282,00064,0001,01,02,02,06,0
2Johan Haijtink110276011002702,00070,0004,03,02,01,010,0
3Gerrit Roeterdink84956021103971,50048,5002,02,04,03,011,0
4Herman Beuzel80948011002442,00044,0004,05,02,04,015,0
5Henk Straalman65544021012461,00023,0004,04,05,05,018,0
6Jan Koerselman92062020111280,50014,0006,06,06,06,024,0
7Tonny Roeterdink10017001001000,0000,0008,08,08,08,032,00
8Gerrit Stegeman7334601001000,0000,0008,08,08,08,032,00
9Johan Beltman9666602002000,0000,0008,08,08,08,032,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
JHK
W
TKN
ALE
TRK
Z
TWF
W
W
JBJ
Z
W
TSE
JKN
Z
W
DSJ
WSN
GRK
Z
Z
GRG
AHJ
GDL
HBL
Z
GSS
W
HSN
W
Z
KKR
ABN
THT
vr

Onderlinge bekercompetitie


Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.