Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 15 oktober 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Westhof97968113940226311,69248,5381,01,01,01,04,0
2Johan Haijtink110276013931215791,61544,5382,02,02,02,08,0
3Gerrit Roeterdink84956111542143741,27334,0003,03,04,05,015,0
4Jan Koerselman9206208422102761,25034,5005,05,05,04,019,0
5Johan Beltman96666111533133481,18231,6364,04,06,06,020,0
6Alfred van Lenthe1041721312041041,33334,66711,010,53,03,027,5
7Tonny Roeterdink1001701630361601,00026,6678,08,08,07,031,0
8Tonnie Schutte925641630361581,00026,3338,09,08,08,033,0
9André Haijtink813520706161730,85724,7148,07,010,09,034,0
10Henk Straalman6554411316682090,61516,0776,06,012,012,036,0
11Gerrit Reurslag819541612341040,66717,33311,010,511,011,043,5
12Dinand Stegeman91360031113641,00021,33313,513,08,010,044,5
13Herman Beuzel809481912641000,44411,11111,012,015,014,052,0
14Karsten Konniger42161143620,50010,33313,514,013,515,056,0
15Gerard Dimmendaal81150040222480,50012,00015,015,013,513,056,5
16Gerrit Stegeman7334613003000,0000,00016,516,516,516,566,00
17Appie Bielderman4014004000,0000,00016,516,516,516,566,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
JHK
W
WZ
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
TKN
ALE
W
W
Z
TRK
Z
Z
Z
W
Z
Z
TWF
ZW
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
Z
W
W
JBJ
Z
W
Z
W
ZW
Z
W
W
W
W
TSE
W
W
Z
W
Z
Z
JKN
Z
W
Z
Z
W
W
Z
Z
DSJ
W
Z
Z
WSN
GRK
W
Z
W
WZ
Z
Z
Z
W
Z
W
GRG
Z
W
Z
W
W
W
AHJ
W
Z
Z
W
Z
Z
W
GDL
Z
W
W
W
HBL
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
Z
GSS
W
Z
W
HSN
ZW
W
W
Z
W
W
Z
Z
Z
W
Z
W
KKR
Z
Z
W
Z
Z
W
ABN
Z
Z
W
Z
THT
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :zaterdag 29 juni 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Appie BieldermanHenk Straalman0 - 2
52Gerrit StegemanJohan Beltman0 - 2
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1 en 2-0. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
42Gerard DimmendaalWinnaar Egbert - Johan H.
82Winnaar Andre - Gerrit W.Dinand Stegeman
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Egbert HarkinkJohan Haijtink
21André HaijtinkGerrit Wassink

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.