Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 10 maart 2020

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink11027632620514511981,73146,0771,01,01,01,04,0
2Tom Westhof9796822514923710331,48041,3202,02,02,02,08,0
3Jan Koerselman920620211236277541,28635,9053,53,04,04,014,5
4Johan Beltman966662221075277341,22733,3643,54,05,05,017,5
5Tonny Roeterdink100170214923205561,42939,7146,06,03,03,018,0
6Gerrit Roeterdink84956221885246331,14330,1435,05,06,06,022,0
7André Haijtink81352117395154400,88225,8827,57,010,08,032,5
8Tonnie Schutte92564115717153831,00025,5337,58,08,59,033,0
9Dinand Stegeman9136029342102621,11129,11110,510,07,07,034,5
10Henk Straalman655442222911133300,59115,0009,09,013,012,043,0
11Alfred van Lenthe1041721714261720,85724,57113,513,011,010,047,5
12Herman Beuzel809482173410102380,58814,00010,511,014,015,050,5
13Gerrit Reurslag8195411424882040,57114,57112,012,015,014,053,0
14Egbert Harkink111078121012441,00022,00017,518,08,511,055,0
15Gerard Dimmendaal81150160424890,66714,83316,016,012,013,057,0
16Karsten Konniger4211322961590,46212,23113,514,017,017,061,5
17Gerrit Stegeman7334611013651360,50013,60015,015,016,016,062,0
18Appie Bielderman4011502132560,1333,73317,517,018,018,070,5






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
Z
W
JHK
ZW
WZ
ZW
Z
ZW
Z
WZ
ZW
WZ
W
WZ
W
WZ
ZW
WZ
TKN
ALE
W
W
W
Z
W
Z
W
TRK
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
TWF
ZW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
WZ
WZ
WW
WZ
Z
ZW
Z
W
WW
JBJ
WZ
Z
W
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
ZW
ZW
ZW
Z
W
TSE
W
Z
ZW
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
WZ
Z
JKN
W
WZ
W
WZ
ZW
WZ
W
ZW
Z
ZW
W
Z
W
Z
W
DSJ
W
ZW
Z
Z
Z
Z
W
Z
WSN
GRK
ZW
Z
ZW
WZ
W
WZ
W
W
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
GRG
WZ
W
ZZ
ZW
Z
W
Z
W
W
W
W
AHJ
ZW
W
Z
ZW
WZ
W
WZ
W
Z
Z
Z
W
Z
GDL
Z
W
W
W
Z
W
HBL
ZW
Z
Z
W
WZ
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
GSS
Z
W
WZ
W
WZ
Z
ZW
HSN
Z
ZW
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
ZW
Z
Z
Z
W
WZ
W
Z
KKR
WZ
Z
Z
W
W
Z
WZ
W
Z
Z
W
ABN
ZW
ZZ
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
THT
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 3 maart 2020


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
154Henk StraalmanGerrit Roeterdink
164Tonny RoeterdinkHerman Beuzel
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
113Tom WesthofTonny Roeterdink1 - 1Barrage: 0-2, 1-1. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
123Henk StraalmanJohan Haijtink1 - 1Henk is door wegens ratingverschil.
133Dinand StegemanHerman Beuzel1 - 1Herman is door wegens ratingverschil.
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
42Gerard DimmendaalJohan Haijtink0 - 2
52Gerrit StegemanJohan Beltman0 - 2
92Appie BieldermanHenk Straalman0 - 2
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1 en 2-0. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
82Gerrit WassinkDinand Stegeman1 - 1Dinand is door wegens ratingverschil.
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21André HaijtinkGerrit Wassink0 - 2
11Egbert HarkinkJohan Haijtink1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1, 1-1, 0-2.
Johan Haijtink wint met verrassende slagzet
met slechts 15 seconden op de klok.

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 852112
1Johan Haijtink1102 852112
3Johan Beltman966 851211
3Tom Westhof979 851211
5Gerrit Reurslag819 81527
5Herman Beuzel809 82337
5Tonny Roeterdink1001 82337
8Henk Straalman655 83056
8Tonnie Schutte925 82246
10Gerard Dimmendaal811 81345
11Gerrit Stegeman733 81254

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.