Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 14 januari 2020

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink1102761211551359401,66744,7621,01,01,01,04,0
2Tom Westhof979681211272318881,47642,2862,02,02,02,08,0
3Jan Koerselman92062014923205801,42941,4294,54,03,03,014,5
4Johan Beltman96666118864225821,22232,3333,03,05,06,017,0
5Tonny Roeterdink100170113823185121,38539,3856,06,04,04,020,0
6Gerrit Roeterdink84956117764205271,17631,0004,55,07,07,023,5
7Alfred van Lenthe1041721514061721,20034,40012,012,06,05,035,0
8Tonnie Schutte92564111506102500,90922,7278,59,010,09,036,5
9Dinand Stegeman913601723271921,00027,42910,510,08,58,037,0
10André Haijtink81352113184102810,76921,6158,58,011,011,038,5
11Henk Straalman65544119289123070,63216,1587,07,013,012,039,0
12Egbert Harkink111078121012441,00022,00016,016,08,510,050,5
13Herman Beuzel8094811323871750,53813,46210,511,015,015,051,5
14Gerard Dimmendaal81150060424890,66714,83314,514,012,013,053,5
15Gerrit Reurslag819541913551320,55614,66713,013,014,014,054,0
16Karsten Konniger42191264870,4449,66714,515,016,016,061,5
17Appie Bielderman401100191250,1002,50017,017,017,017,068,0
18Gerrit Stegeman7334616006000,0000,00018,018,018,018,072,0






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
Z
W
JHK
ZW
WZ
W
Z
W
Z
WZ
ZW
WZ
W
Z
W
WZ
W
Z
TKN
ALE
W
W
W
W
Z
TRK
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
TWF
ZW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
WZ
Z
W
WZ
Z
W
Z
W
W
JBJ
Z
Z
W
WZ
W
Z
ZW
WZ
W
ZW
ZW
Z
W
TSE
W
Z
ZW
Z
W
Z
Z
Z
Z
Z
JKN
W
Z
W
WZ
W
Z
W
ZW
W
Z
W
Z
DSJ
W
ZW
Z
Z
Z
Z
WSN
GRK
ZW
Z
W
WZ
W
WZ
W
Z
Z
W
WZ
W
Z
GRG
WZ
W
Z
ZW
Z
W
W
AHJ
ZW
Z
ZW
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
GDL
Z
W
W
W
Z
W
HBL
W
Z
Z
W
WZ
W
W
W
Z
W
Z
W
GSS
Z
W
Z
W
Z
W
HSN
Z
ZW
W
W
WZ
W
Z
W
ZW
Z
Z
Z
W
Z
W
Z
KKR
Z
Z
W
W
Z
W
Z
Z
W
ABN
W
Z
Z
W
W
W
W
Z
W
Z
THT
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :zaterdag 29 juni 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Appie BieldermanHenk Straalman0 - 2
52Gerrit StegemanJohan Beltman0 - 2
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil.
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1 en 2-0. Tonny Roeterdink is een ronde verder.
82Gerrit WassinkDinand Stegeman1 - 1Dinand is door wegens ratingverschil.
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
42Gerard DimmendaalJohan Haijtink
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21André HaijtinkGerrit Wassink0 - 2
11Egbert HarkinkJohan Haijtink1 - 1Barrage: 0-2, 2-0, 1-1, 1-1, 0-2. Johan Haijtink wint met verrassende slagzet met slechts 15 seconden op de klok.

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.