Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 28 mei 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10977812919824612521,58643,1721,01,02,02,06,0
2Tom Westhof982682271575379861,37036,5192,03,03,04,012,04
3Johan Beltman9686622714853610141,33337,5563,02,04,03,012,02
4Gerrit Wassink131080410820185001,80050,0007,06,01,01,015,0
5Tonny Roeterdink995701191054256691,31635,2114,54,05,05,018,5
6Gerrit Roeterdink85656321975256611,19031,4764,55,06,06,021,5
7Tonnie Schutte924622219210204740,95222,5716,07,08,08,029,0
8Jan Koerselman93864015636153791,00025,26710,010,07,07,034,0
9Herman Beuzel83154219739173990,89521,0008,09,09,09,035,0
10Henk Straalman656421254813164120,64016,4809,08,011,011,039,0
11André Haijtink80448219469143620,73719,05311,011,010,010,042,0
12Gerrit Reurslag8135011324781720,61513,23113,013,012,012,050,02
13Karsten Konniger36229252291980,3106,82812,012,013,013,050,02
14Appie Bielderman3211812154930,2225,16714,014,014,014,056,0
15Egbert Harkink1094762640281481,33324,66715,016,018,018,067,0
16Gerard Dimmendaal827521531171281,40025,60016,517,017,017,067,5
17Thomas Hanhart38222004702,00035,00018,519,015,516,069,0
18Alfred van Lenthe103772311002422,00042,00020,020,015,515,070,5
19Gerrit Stegeman7334411015471770,70017,70016,515,020,020,071,5
20Dinand Stegeman886584512241020,80020,40018,518,019,019,074,5
21Pieter Hanhart *3401001000,0000,00021,021,021,021,084,0

* Pieter is sinds 1 juli 2018 geen lid meer






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
Z
W
W
W
Z
JHK
Z
WZ
ZW
ZWZ
ZW
ZWZ
Z
ZW
ZWZ
Z
WZW
W
WZ
W
ZW
EHK
Z
W
Z
WZ
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
ZW
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
Z
W
WZ
ZW
TWF
W
WZ
W
WZ
WWW
WW
ZW
W
WZ
ZW
W
Z
Z
ZW
WZ
WZ
JBJ
Z
WZW
Z
ZW
ZZZ
ZW
Z
ZW
ZWZ
Z
ZW
W
ZWZ
W
W
JKN
WZ
Z
ZZ
WZ
W
W
Z
Z
W
ZZ
Z
TSE
Z
WZW
W
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
W
WZ
W
W
WSN
DSJ
W
W
Z
Z
W
GRK
W
WZ
WZ
ZW
WZ
W
WZ
ZW
W
Z
ZW
WZ
Z
HBL
WZW
W
WZ
WZW
W
WZ
W
W
WZ
ZW
W
GDL
Z
Z
WZ
Z
GRG
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
WW
W
AHJ
ZWZ
Z
W
WZ
W
WZ
W
Z
W
Z
ZW
WZ
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
Z
W
WZ
HSN
Z
ZW
Z
ZW
WZ
WZW
Z
ZW
WZ
ZW
W
WZ
Z
W
ZW
SHT
THT
W
Z
KKR
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
ZZ
ZW
ZW
Z
Z
WZ
PHT
W
ABN
W
WZ
W
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
vr