Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

2018-2019

Onderlinge competitie

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink1097781171142267331,52943,1181,01,05,02,09,0
2Tom Westhof982681161042246301,50039,3752,02,06,05,015,0
3Johan Beltman96866114752195781,35741,2863,53,08,04,018,5
4Gerrit Roeterdink85656113751195061,46238,9233,54,07,06,020,5
5Gerrit Wassink1310801532082361,60047,2008,08,04,01,021,0
6Tonny Roeterdink99570112354113110,91725,9176,56,011,09,032,5
7Henk Straalman65642114365123220,85723,0005,05,012,011,033,0
8Tonnie Schutte92462111515112681,00024,3646,57,010,010,033,5
9Thomas Hanhart38122004702,00035,00013,514,02,08,037,5
10Alfred van Lenthe103772111002422,00042,00017,517,02,03,039,5
11Egbert Harkink1094760530261121,20022,40010,012,09,012,043,0
12Gerard Dimmendaal82752111002362,00036,00017,518,02,07,044,5
13Jan Koerselman938640822461660,75020,75010,09,013,013,045,0
14Herman Beuzel831542922561410,66715,66710,010,014,015,049,0
15Gerrit Stegeman733441813451340,62516,75012,011,015,014,052,0
16André Haijtink80448281254990,50012,37513,513,016,516,059,0
17Gerrit Reurslag81350161143690,50011,50015,515,016,517,064,0
18Karsten Konniger3621403113610,2144,35715,516,018,018,067,5
19Appie Bielderman32170161180,1432,57119,019,019,019,076,0






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
JHK
Z
WZ
W
WZ
W
WZ
W
WZ
Z
W
W
Z
W
EHK
Z
W
Z
Z
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
W
WZ
W
Z
W
Z
Z
W
TWF
Z
W
Z
WW
W
W
Z
W
W
Z
Z
W
Z
WZ
JBJ
ZW
Z
ZW
ZZ
W
W
Z
Z
W
W
Z
JKN
Z
Z
Z
Z
W
Z
W
Z
TSE
ZW
W
Z
Z
W
Z
W
W
Z
W
WSN
DSJ
GRK
W
Z
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
Z
HBL
ZW
W
Z
W
Z
W
W
Z
GDL
Z
GRG
Z
W
Z
W
W
W
AHJ
Z
W
Z
Z
W
Z
W
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
W
Z
HSN
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
W
SHT
THT
W
Z
KKR
W
Z
W
W
Z
ZW
W
Z
W
W
Z
Z
Z
PHT
W
ABN
Z
W
ZW
W
Z
W
vr

Onderlinge bekercompetitie


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
102Gerard DimmendaalTom Westhof0 - 2
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
72Tonnie SchutteEgbert Harkink
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Johan Haijtink wint eerste ronde sneldammen

Datum :vrijdag 15 juni 2018
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1097 862014
2Tonny Roeterdink995 852112
3Dinand Stegeman886 842210
3Johan Beltman968 842210
5Gerrit Roeterdink856 84139
6Herman Beuzel831 83238
6Tonnie Schutte924 83238
8André Haijtink804 82337
8Tom Westhof982 82337
10Gerrit Reurslag813 80626
11Gerard Dimmendaal827 81345
11Gerrit Stegeman733 81345
13Henk Straalman656 80353
Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 5 juni 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Thomas Hanhart3811002342,00034,0001,01,01,01,04,0
2Pieter Hanhart341001000,0000,0002,02,02,02,08,00


RondeDatumNaamNaamUitslag
105-06-2018Pieter HanhartThomas Hanhart0 - 2