Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 23 april 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10977812516723910561,56042,2401,01,04,02,08,0
2Tom Westhof982682261565369581,38536,8462,02,06,04,014,0
3Gerrit Wassink131080210820185001,80050,0006,56,03,01,016,5
4Johan Beltman968662231175298351,26136,3043,03,09,05,020,0
5Gerrit Roeterdink85656318963246271,33334,8334,04,07,07,022,0
6Tonny Roeterdink99570118954236211,27834,5005,05,08,08,026,0
7Tonnie Schutte92462219829184320,94722,7376,57,012,011,036,5
8Jan Koerselman93864015636153791,00025,2679,08,511,010,038,5
9Gerard Dimmendaal827521531171281,40025,60013,515,05,09,042,5
10Thomas Hanhart38222004702,00035,00017,518,01,56,043,0
11Alfred van Lenthe103772211002422,00042,00019,520,01,53,044,00
12Herman Beuzel83154216637153630,93822,6889,010,013,012,044,00
13André Haijtink80448216457133230,81320,18811,011,014,014,050,0
14Henk Straalman656421234712153790,65216,4789,08,516,017,050,5
15Egbert Harkink1094762530261121,20022,40015,516,010,013,054,5
16Gerrit Stegeman733441914461520,66716,88915,513,015,015,058,5
17Karsten Konniger36226251991980,3467,61512,012,019,019,062,0
18Gerrit Reurslag8135011223771500,58312,50013,514,017,018,062,5
19Dinand Stegeman88658340222660,50016,50019,519,018,016,072,5
20Appie Bielderman3211812154930,2225,16717,517,020,020,074,5






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
Z
W
W
W
Z
JHK
Z
WZ
ZW
ZWZ
ZW
WZ
Z
W
WZ
Z
ZW
W
WZ
W
ZW
EHK
Z
W
Z
Z
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
ZW
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
Z
WZ
ZW
TWF
W
WZ
W
WZ
WWW
WW
ZW
W
Z
ZW
W
Z
Z
ZW
WZ
WZ
JBJ
Z
WZW
Z
ZW
ZZZ
ZW
Z
W
WZ
Z
W
W
WZ
W
W
JKN
WZ
Z
ZZ
WZ
W
W
Z
Z
W
ZZ
Z
TSE
Z
ZW
W
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
W
Z
W
W
WSN
DSJ
W
W
Z
Z
GRK
W
Z
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
W
Z
ZW
WZ
Z
HBL
ZW
W
WZ
ZW
W
WZ
W
W
WZ
W
W
GDL
Z
Z
WZ
Z
GRG
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
WW
W
AHJ
WZ
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
ZW
WZ
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
W
WZ
HSN
Z
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
Z
W
WZ
ZW
W
WZ
Z
W
ZW
SHT
THT
W
Z
KKR
Z
Z
W
WZ
ZW
Z
WW
Z
ZW
Z
ZW
ZZ
ZW
ZW
Z
Z
WZ
PHT
W
ABN
W
WZ
W
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
vr

Onderlinge bekercompetitie


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
184Gerrit RoeterdinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
174Gerrit WassinkAlfred van Lenthe
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
163Egbert HarkinkGerrit Wassink0 - 2
153Thomas HanhartDinand Stegeman0 - 2
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink0 - 2
133Alfred van LentheTom Westhof2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
102Gerard DimmendaalTom Westhof0 - 2
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
72Tonnie SchutteEgbert Harkink0 - 2
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Johan Haijtink blijft winnen en wint dus ook de derde ronde sneldammen.

Datum :dinsdag 2 april 2019
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 871015
2Tom Westhof956 861113
3Gerrit Roeterdink875 851211
4Tonnie Schutte903 842210
5Johan Beltman986 84048
5Tonny Roeterdink1001 84048
7André Haijtink808 82337
7Dinand Stegeman899 82337
7Herman Beuzel849 83147
10Gerrit Reurslag819 81436
11Gerard Dimmendaal836 81345
11Gerrit Stegeman738 81345
13Henk Straalman648 80262

Uitslagen
     


Johan Haijtink wint ook de tweede ronde sneldammen

Datum :dinsdag 5 maart 2019
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 852112
2Dinand Stegeman899 851211
2Tom Westhof956 851211
4Johan Beltman986 842210
4Tonny Roeterdink1001 842210
6Gerrit Roeterdink875 83329
6Tonnie Schutte903 84139
8Gerard Dimmendaal836 84048
9Gerrit Reurslag819 83147
9Herman Beuzel849 83147
11Karsten Konniger41032
12Appie Bielderman81072
12Henk Straalman648 81072

Uitslagen
     


Johan Haijtink wint eerste ronde sneldammen

Datum :vrijdag 15 juni 2018
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1097 862014
2Tonny Roeterdink995 852112
3Dinand Stegeman886 842210
3Johan Beltman968 842210
5Gerrit Roeterdink856 84139
6Herman Beuzel831 83238
6Tonnie Schutte924 83238
8André Haijtink804 82337
8Tom Westhof982 82337
10Gerrit Reurslag813 80626
11Gerard Dimmendaal827 81345
11Gerrit Stegeman733 81345
13Henk Straalman656 80353

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 5 juni 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Thomas Hanhart3811002342,00034,0001,01,01,01,04,0
2Pieter Hanhart341001000,0000,0002,02,02,02,08,00


RondeDatumNaamNaamUitslag
105-06-2018Pieter HanhartThomas Hanhart0 - 2