Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 12 februari 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink1097781211452339031,57143,0001,01,04,02,08,0
2Gerrit Wassink13108018620144321,75054,0006,06,03,01,016,0
3Tom Westhof982682191153277231,42138,0532,02,07,06,017,0
4Gerrit Roeterdink85656214851215601,50040,0004,04,05,54,017,5
5Johan Beltman96866217953236721,35339,5293,03,08,05,019,0
6Tonny Roeterdink99570115654174551,13330,3335,05,010,08,028,0
7Jan Koerselman93864012534133111,08325,9177,58,011,010,036,5
8Thomas Hanhart38122004702,00035,00015,516,01,57,040,0
9Henk Straalman65642116367123220,75020,1259,07,013,012,041,0
10Tonnie Schutte92462215618133000,86720,0007,59,012,013,041,5
11Alfred van Lenthe103772211002422,00042,00019,019,01,53,042,5
12Egbert Harkink1094761530261121,20022,40013,014,09,011,047,0
13Herman Beuzel8315421333792190,69216,84610,010,014,014,048,0
14Gerard Dimmendaal82752121103601,50030,00017,518,05,59,050,0
15André Haijtink8044821223771670,58313,91711,511,016,016,054,5
16Gerrit Stegeman733441813451340,62516,75014,013,015,015,057,0
17Karsten Konniger36219231471430,3687,52611,512,018,019,060,5
18Gerrit Reurslag81350181163690,3758,62517,517,017,018,069,5
19Appie Bielderman3211312104930,3087,15415,515,020,020,070,5
20Dinand Stegeman88658130121320,33310,66720,020,019,017,076,0






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
Z
W
W
JHK
Z
WZ
ZW
WZ
W
WZ
Z
W
WZ
Z
W
W
WZ
W
W
EHK
Z
W
Z
Z
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
W
WZ
W
Z
Z
W
Z
Z
Z
ZW
TWF
W
WZ
W
Z
WW
W
W
Z
ZW
W
Z
Z
W
Z
WZ
JBJ
Z
ZW
Z
ZW
ZZ
W
Z
W
Z
Z
W
W
Z
W
JKN
Z
Z
Z
Z
W
W
Z
Z
W
ZZ
Z
TSE
Z
ZW
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
W
Z
W
W
WSN
DSJ
W
W
Z
GRK
W
Z
Z
W
Z
W
Z
ZW
Z
W
WZ
Z
HBL
ZW
W
WZ
W
W
WZ
W
W
Z
W
GDL
Z
Z
GRG
Z
W
W
Z
W
W
WW
AHJ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
ZW
Z
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
W
Z
HSN
Z
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
Z
W
W
SHT
THT
W
Z
KKR
Z
W
WZ
W
WW
Z
ZW
W
ZZ
W
W
Z
Z
WZ
PHT
W
ABN
Z
W
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
ZW
vr

Onderlinge bekercompetitie


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink0 - 2
133Alfred van LentheTom Westhof2 - 0
153Thomas HanhartDinand Stegeman
163Egbert HarkinkGerrit Wassink
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
72Tonnie SchutteEgbert Harkink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
102Gerard DimmendaalTom Westhof0 - 2
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Johan Haijtink wint eerste ronde sneldammen

Datum :vrijdag 15 juni 2018
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1097 862014
2Tonny Roeterdink995 852112
3Dinand Stegeman886 842210
3Johan Beltman968 842210
5Gerrit Roeterdink856 84139
6Herman Beuzel831 83238
6Tonnie Schutte924 83238
8André Haijtink804 82337
8Tom Westhof982 82337
10Gerrit Reurslag813 80626
11Gerard Dimmendaal827 81345
11Gerrit Stegeman733 81345
13Henk Straalman656 80353
Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 5 juni 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Thomas Hanhart3811002342,00034,0001,01,01,01,04,0
2Pieter Hanhart341001000,0000,0002,02,02,02,08,00


RondeDatumNaamNaamUitslag
105-06-2018Pieter HanhartThomas Hanhart0 - 2