Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 28 mei 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10977812919824612521,58643,1721,01,02,02,06,0
2Tom Westhof982682271575379861,37036,5192,03,03,04,012,04
3Johan Beltman9686622714853610141,33337,5563,02,04,03,012,02
4Gerrit Wassink131080410820185001,80050,0007,06,01,01,015,0
5Tonny Roeterdink995701191054256691,31635,2114,54,05,05,018,5
6Gerrit Roeterdink85656321975256611,19031,4764,55,06,06,021,5
7Tonnie Schutte924622219210204740,95222,5716,07,08,08,029,0
8Jan Koerselman93864015636153791,00025,26710,010,07,07,034,0
9Herman Beuzel83154219739173990,89521,0008,09,09,09,035,0
10Henk Straalman656421254813164120,64016,4809,08,011,011,039,0
11André Haijtink80448219469143620,73719,05311,011,010,010,042,0
12Gerrit Reurslag8135011324781720,61513,23113,013,012,012,050,02
13Karsten Konniger36229252291980,3106,82812,012,013,013,050,02
14Appie Bielderman3211812154930,2225,16714,014,014,014,056,0
15Egbert Harkink1094762640281481,33324,66715,016,018,018,067,0
16Gerard Dimmendaal827521531171281,40025,60016,517,017,017,067,5
17Thomas Hanhart38222004702,00035,00018,519,015,516,069,0
18Alfred van Lenthe103772311002422,00042,00020,020,015,515,070,5
19Gerrit Stegeman7334411015471770,70017,70016,515,020,020,071,5
20Dinand Stegeman886584512241020,80020,40018,518,019,019,074,5
21Pieter Hanhart *3401001000,0000,00021,021,021,021,084,0

* Pieter is sinds 1 juli 2018 geen lid meer






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
JHK
EHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
JKN
TSE
WSN
DSJ
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
KKR
PHT
ABN
vr
GWK
W
W
Z
W
W
Z
W
W
W
Z
JHK
Z
WZ
ZW
ZWZ
ZW
ZWZ
Z
ZW
ZWZ
Z
WZW
W
WZ
W
ZW
EHK
Z
W
Z
WZ
Z
TKN
ALE
W
TRK
Z
ZW
ZW
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
Z
W
WZ
ZW
TWF
W
WZ
W
WZ
WWW
WW
ZW
W
WZ
ZW
W
Z
Z
ZW
WZ
WZ
JBJ
Z
WZW
Z
ZW
ZZZ
ZW
Z
ZW
ZWZ
Z
ZW
W
ZWZ
W
W
JKN
WZ
Z
ZZ
WZ
W
W
Z
Z
W
ZZ
Z
TSE
Z
WZW
W
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
W
WZ
W
W
WSN
DSJ
W
W
Z
Z
W
GRK
W
WZ
WZ
ZW
WZ
W
WZ
ZW
W
Z
ZW
WZ
Z
HBL
WZW
W
WZ
WZW
W
WZ
W
W
WZ
ZW
W
GDL
Z
Z
WZ
Z
GRG
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
WW
W
AHJ
ZWZ
Z
W
WZ
W
WZ
W
Z
W
Z
ZW
WZ
Z
WKK
GSS
Z
W
W
Z
Z
Z
Z
W
WZ
HSN
Z
ZW
Z
ZW
WZ
WZW
Z
ZW
WZ
ZW
W
WZ
Z
W
ZW
SHT
THT
W
Z
KKR
Z
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WW
Z
Z
ZW
WZ
ZW
ZZ
ZW
ZW
Z
Z
WZ
PHT
W
ABN
W
WZ
W
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 14 mei 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
195Dinand StegemanGerrit Wassink1 - 1Dinand is kampioen wegens ratingverschil.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
184Gerrit RoeterdinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
174Gerrit WassinkAlfred van Lenthe2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
163Egbert HarkinkGerrit Wassink0 - 2
153Thomas HanhartDinand Stegeman0 - 2
143Johan BeltmanGerrit Roeterdink0 - 2
133Alfred van LentheTom Westhof2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
122Tonny RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
102Gerard DimmendaalTom Westhof0 - 2
92Henk StraalmanGerrit Roeterdink0 - 2
82Herman BeuzelAlfred van Lenthe0 - 2
72Tonnie SchutteEgbert Harkink0 - 2
112Johan BeltmanJohan Haijtink1 - 1Johan Beltman is door wegens ratingsverschil.
62Karsten KonnigerThomas Hanhart1 - 1Barrage : 0-2 en 0-2, Thomas is door.
52André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage : 0-2 en 1-1, Dinand is door.
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
31Willem Klein Wassink (†)Tonnie Schutte0 - 2 R
21Gerrit StegemanKarsten Konniger1 - 1Karsten is door wegens ratingsverschil.
41Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
11André HaijtinkAppie Bielderman2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Tonnie Schutte wint laatste ronde sneldammen, Johan Haijtink is kampioen

Datum :dinsdag 7 mei 2019
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tonnie Schutte924 852112
2Dinand Stegeman886 843111
2Tom Westhof982 851211
4Johan Beltman968 842210
4Johan Haijtink1097 826010
6Gerard Dimmendaal827 83329
6Gerrit Roeterdink856 83329
8Herman Beuzel831 83238
8Tonny Roeterdink995 83238
10Alfred van Lenthe1037 82246
10André Haijtink804 81436
10Henk Straalman656 81436
13Gerrit Stegeman733 80535
14Gerrit Reurslag813 80444
15Karsten Konniger40131

Uitslagen
     


Johan Haijtink blijft winnen en wint dus ook de derde ronde sneldammen.

Datum :dinsdag 2 april 2019
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 871015
2Tom Westhof956 861113
3Gerrit Roeterdink875 851211
4Tonnie Schutte903 842210
5Johan Beltman986 84048
5Tonny Roeterdink1001 84048
7André Haijtink808 82337
7Dinand Stegeman899 82337
7Herman Beuzel849 83147
10Gerrit Reurslag819 81436
11Gerard Dimmendaal836 81345
11Gerrit Stegeman738 81345
13Henk Straalman648 80262

Uitslagen
     


Johan Haijtink wint ook de tweede ronde sneldammen

Datum :dinsdag 5 maart 2019
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1077 852112
2Dinand Stegeman899 851211
2Tom Westhof956 851211
4Johan Beltman986 842210
4Tonny Roeterdink1001 842210
6Gerrit Roeterdink875 83329
6Tonnie Schutte903 84139
8Gerard Dimmendaal836 84048
9Gerrit Reurslag819 83147
9Herman Beuzel849 83147
11Karsten Konniger41032
12Appie Bielderman81072
12Henk Straalman648 81072

Uitslagen
     


Johan Haijtink wint eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 12 juni 2018
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2018-2019
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Haijtink1097 862014
2Tonny Roeterdink995 852112
3Dinand Stegeman886 842210
3Johan Beltman968 842210
5Gerrit Roeterdink856 84139
6Herman Beuzel831 83238
6Tonnie Schutte924 83238
8André Haijtink804 82337
8Tom Westhof982 82337
10Gerrit Reurslag813 80626
11Gerard Dimmendaal827 81345
11Gerrit Stegeman733 81345
13Henk Straalman656 80353

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.