Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

2017-2018

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink10777623426535714431,67642,4411,01,01,01,04,0
2Tom Westhof956642261394359131,34635,1153,03,05,02,013,0
3Jan Koerselman966664221345307451,36433,8644,54,03,54,016,0
4Johan Beltman98668133151264210061,27330,4852,02,08,09,021,0
5Gerard Dimmendaal83652016961245291,50033,0638,09,02,07,026,0
6Tonny Roeterdink1001701211245286671,33331,7626,06,06,58,026,5
7Gerrit Roeterdink875564241347307121,25029,6674,55,010,010,029,5
8Tonnie Schutte90362319964246341,26333,3688,07,09,06,030,0
9Dinand Stegeman89960311470153801,36434,54515,015,03,53,036,5
10André Haijtink80848122967245711,09125,9558,08,011,011,038,0
11Egbert Harkink110078112561164021,33333,50014,013,06,55,038,5
12Herman Beuzel84954123878234951,00021,52210,011,012,012,045,0
13Sarah Hanhart402267712215180,80819,92311,010,013,013,047,0
14Willem Klein Wassink784461266713194730,73118,19212,012,015,014,053,0
15Henk Straalman648420316520173880,54812,51613,014,017,017,061,0
16Gerrit Reurslag81950313346102190,76916,84617,017,014,015,063,0
17Thomas Hanhart381264418122640,46210,15416,016,018,018,068,0
18Gerrit Stegeman7384401224681980,66716,50019,018,016,016,069,0
19Karsten Konniger34124331891770,3757,37518,019,019,019,075,0
20Pieter Hanhart3611712144740,2354,35320,020,020,020,080,0
21Appie Bielderman3201710162360,1182,11821,021,021,021,084,0
22Gerrit Wassink1306804220041502,00075,00023,523,022,022,090,5
23Alfred van Lenthe10557438341102641,25033,00022,022,024,023,091,0
24Tom Knapen105072131204861,33328,66723,524,023,024,094,5






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
ALE
TKN
TRK
JBJ
JKN
TWF
TSE
DSJ
WSN
GRK
HBL
GDL
GRG
AHJ
WKK
GSS
HSN
SHT
THT
PHT
KKR
ABN
vr
GWK
Z
W
EHK
ZW
Z
W
W
W
W
W
Z
W
W
Z
JHK
W
WZ
W
Z
ZW
W
ZWZ
W
WW
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
Z
WZW
W
ZW
Z
W
WZ
ALE
Z
Z
Z
W
W
ZW
W
TKN
Z
Z
Z
TRK
W
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
Z
W
Z
Z
JBJ
Z
WZ
WZ
ZW
WW
WW
Z
WZ
ZW
Z
W
WZ
WZW
ZW
WZ
ZW
W
ZW
Z
JKN
Z
W
WZ
ZW
ZW
W
ZW
Z
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
TWF
Z
WZW
W
Z
ZZ
WZ
W
Z
W
Z
WZ
ZW
ZW
WZ
W
Z
W
Z
TSE
Z
W
W
ZZ
WZ
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
Z
W
DSJ
Z
W
Z
Z
W
Z
W
W
W
Z
W
WSN
GRK
Z
ZZ
Z
ZW
WZ
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
W
Z
HBL
WZ
ZW
WZ
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
WZ
W
GDL
Z
W
W
W
Z
W
Z
W
W
Z
ZW
ZZZ
W
GRG
WZ
Z
W
W
Z
Z
W
Z
Z
W
W
Z
AHJ
ZW
Z
Z
ZW
Z
ZW
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
W
WKK
Z
WZ
W
ZWZ
W
WZ
W
Z
Z
ZW
Z
W
Z
WZ
ZW
Z
W
Z
W
GSS
W
W
Z
Z
Z
Z
W
Z
W
W
Z
W
HSN
W
ZWZ
WZ
ZW
WZ
ZW
WZ
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
Z
W
WZ
W
WZ
W
SHT
Z
Z
Z
WZ
ZW
Z
ZW
W
ZW
Z
W
Z
W
WZ
W
Z
WZ
W
Z
W
THT
Z
WZ
W
WZ
W
Z
W
WZ
ZW
WZ
Z
Z
W
ZW
ZW
ZW
Z
Z
PHT
W
Z
Z
Z
W
ZW
Z
ZW
Z
Z
Z
WZ
W
W
KKR
W
Z
W
WZ
W
Z
W
Z
Z
ZW
WWW
W
Z
W
ZW
W
W
Z
W
ABN
ZW
W
W
W
W
Z
W
Z
Z
Z
Z
Z
Z
W
Z
Z
vr

Gerrit Wassink wint de finale tegen Gerrit Roeterdink en is daarmee de bekerkampioen!

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Ronde 5, finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Gerrit Roeterdink 2 - 0

Gerrit Wassink en Gerrit Roeterdink door naar de finale

Datum :dinsdag 22 mei 2018
Ronde :Ronde 4, halve finale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Wassink Jan Koerselman 2 - 0
2Tonnie Schutte Gerrit Roeterdink 0 - 2

Gerrit Roeterdink, Tonnie Schutte, Gerrit Wassink en Jan Koerselman door naar de halve finale

Datum :dinsdag 24 april 2018
Ronde :Ronde 3, kwartfinale
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Gerrit Reurslag Gerrit Roeterdink 0 - 2
2Alfred van Lenthe Tonnie Schutte 1 - 1 Tonnie is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Alfred
3Gerrit Wassink Dinand Stegeman 2 - 0
4Johan Haijtink Jan Koerselman 1 - 1 Jan is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Johan

Alfred van Lenthe, Gerrit Roeterdink, Dinand Stegeman, Jan Koerselman, Johan Koerselman, Gerrit Wassink, Gerrit Reurslag en Tonnie Schutte zijn een ronde verder

Datum :dinsdag 6 maart 2018
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Tom Westhof Alfred van Lenthe 0 - 2
2Gerrit Roeterdink Herman Beuzel 1 - 1 2 - 0, 1 - 1, Gerrit is door na barrage
3Dinand Stegeman Willem Klein Wassink 2 - 0
4Pieter Hanhart Jan Koerselman 0 - 2
5Johan Haijtink Sarah Hanhart 2 - 0
6Gerrit Wassink Gerrit Stegeman Regl. Gerrit Stegeman heeft zich teruggetrokken
7Gerrit Reurslag Tonny Roeterdink 1 - 1 Gerrit is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten minder heeft dan Tonny
8Tonnie Schutte Tom Knapen Regl. Tom Knapen heeft zich teruggetrokken

Jan Koerselman, Dinand Stegeman, Gerrit Wassink, Sarah Hanhart en Gerrit Reurslag zijn een ronde verder

Datum :dinsdag 19 december 2017
Ronde :Ronde 1, voorronde
Wedstrijd :Bekercompetitie

NrWit Zwart UitslagSneldambarrage
1Egbert Harkink Jan Koerselman 1 - 1 Jan Koerselman is door, omdat hij meer dan 100 ratingpunten lager heeft.
2Dinand Stegeman Thomas Hanhart 2 - 0
3André Haijtink Gerrit Wassink 0 - 2
4Sarah Hanhart Johan Beltman 2 - 0
5Gerrit Reurslag Karsten Konniger 2 - 0

Sneldammen

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Tonny Roeterdink wint barrage sneldammen tegen Tom Westhof

Datum :dinsdag 29 mei 2018
Ronde :Barrage
Wedstrijd :Barrage om de eerste plaats sneldammen

Tonny Roeterdink heeft de sneldambarrage gewonnen van Tom Westhof, het werd:

Tom WesthofTonny Roeterdink1 - 1
Tonny RoeterdinkTom Westhof2 - 0
Tom WesthofTonny Roeterdink2 - 0
Tonny RoeterdinkTom Westhof2 - 0

Tonny Roeterdink grote winnaar 4e sneldamronde

Datum :dinsdag 24 april 2018
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tonny Roeterdink1001 861113
2Johan Beltman986 844012
3Johan Haijtink1077 842210
3Tonnie Schutte903 842210
5Herman Beuzel849 84139
5Tom Westhof956 83329
7Gerrit Reurslag819 84048
8Gerrit Roeterdink875 82155
9Henk Straalman648 81163
10Gerard Dimmendaal836 80171
Uitslagen
     


Tom Westhof grote winnaar 3e sneldamronde

Datum :dinsdag 27 maart 2018
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Westhof956 862014
2Egbert Harkink1100 842210
2Herman Beuzel849 850310
2Johan Beltman986 842210
2Tonny Roeterdink1001 842210
6Gerard Dimmendaal836 82519
7Gerrit Roeterdink875 83238
7Johan Haijtink1077 83238
7Tonnie Schutte903 83238
10Gerrit Reurslag819 83147
11Henk Straalman648 80353
11Willem Klein Wassink784 81163
13Karsten Konniger40040
Uitslagen
     


Gerrit Roeterdink winnaar 2e sneldamronde

Datum :dinsdag 16 januari 2018
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2017-2018
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink875 852112
2Tom Westhof956 843111
2Tonny Roeterdink1001 851211
4Egbert Harkink1100 842210
4Johan Beltman986 842210
4Johan Haijtink1077 842210
7Tonnie Schutte903 83329
8Herman Beuzel849 84048
9Dinand Stegeman899 82337
9Gerard Dimmendaal836 83147
11Willem Klein Wassink784 81345
12Henk Straalman648 81163
13Appie Bielderman80171
Uitslagen
     


Tom Knapen verrast op 1e sneldamronde

Datum :dinsdag 13 juni 2017
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2017-2018

Op de eerste sneldamronde in het nieuwe seizoen was het ons jeugdlid Tom Knapen, die de senioren even damles gaf.

Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Knapen1050 861113
2Johan Haijtink1077 852112
3Gerrit Roeterdink875 843111
4Egbert Harkink1100 834110
5Tonny Roeterdink1001 83329
6Gerard Dimmendaal836 82428
6Tom Westhof956 84048
8Gerrit Reurslag819 83147
9Tonnie Schutte903 83056
9Willem Klein Wassink784 81436
11Henk Straalman648 81254
12Herman Beuzel849 80262
Uitslagen
     


Jeugd

De titelverdediger is Sarah Hanhart.

Dit seizoen spelen de jeugdspelers voor het eerst mee in de onderlinge seniorencompetitie. Maar dat doen ze met aangepast tempo. Het speeltempo is 1 uur per persoon per partij zonder verlenging. Start om 19.30 uur (in de vakanties 20.00 uur).

De wedstrijden, die de jeugdspelers onderling hierin spelen, zullen de eindstand van de onderlinge jeugdcompetitie bepalen.


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 29 mei 2018

PlNaamRatingRWCAWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Karsten Konniger3431204761,33325,3332,52,01,01,06,52
2Thomas Hanhart3852125981,00019,6001,01,02,52,06,50
3Pieter Hanhart3641214741,00018,5002,53,02,53,011,0
4Sarah Hanhart4041123530,75013,2504,04,04,04,016,0


RondeDatumNaamNaamUitslag
3627-03-2018Pieter HanhartThomas Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
2906-02-2018Pieter HanhartKarsten Konniger1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2723-01-2018Sarah HanhartThomas Hanhart0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
2609-01-2018Karsten KonnigerSarah Hanhart1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2519-12-2017Thomas HanhartPieter Hanhart1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslag
2412-12-2017Thomas HanhartSarah Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1724-10-2017Karsten KonnigerThomas Hanhart2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1129-08-2017Sarah HanhartPieter Hanhart2 - 0