Logo Denk en Zet

Damvereniging Denk En Zet Laren (Gld.)

DEZ Laren

Logo Denk en Zet

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 16 juli 2019

PlNaamRatingRWCAW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Westhof979681440082522,00063,0001,01,01,01,04,0
2Gerrit Roeterdink849561321051431,66747,6673,54,02,52,012,0
3Jan Koerselman920620421151621,25040,5003,52,04,04,013,5
4Johan Haijtink1102760321051401,66746,6673,55,02,53,014,0
5Johan Beltman966660521251501,00030,0003,53,07,06,019,5
6André Haijtink81352020202711,00035,5008,06,57,05,026,5
7Gerrit Reurslag81954121012481,00024,0008,08,07,07,030,0
8Herman Beuzel80948121012441,00022,0008,09,07,08,532,52
9Henk Straalman65544041123710,75017,7506,06,510,010,032,50
10Gerard Dimmendaal81150010101221,00022,00010,010,07,08,535,5
11Dinand Stegeman9136001001000,0000,00012,512,512,512,550,00
12Tonnie Schutte9256402002000,0000,00012,512,512,512,550,00
13Gerrit Stegeman7334602002000,0000,00012,512,512,512,550,00
14Tonny Roeterdink10017003003000,0000,00012,512,512,512,550,00






Rooster overzicht onderlinge

 
GWK
EHK
JHK
TKN
ALE
TRK
TWF
JBJ
TSE
JKN
DSJ
WSN
GRK
GRG
AHJ
GDL
HBL
GSS
HSN
KKR
ABN
THT
vr
GWK
EHK
JHK
W
Z
Z
TKN
ALE
TRK
Z
Z
Z
TWF
W
Z
W
Z
JBJ
W
Z
W
Z
W
TSE
W
W
JKN
W
Z
Z
W
DSJ
W
WSN
GRK
Z
Z
W
GRG
W
W
AHJ
W
Z
GDL
W
HBL
Z
Z
GSS
Z
W
HSN
W
Z
W
Z
KKR
ABN
THT
vr

Onderlinge bekercompetitie

Datum :zaterdag 29 juni 2019


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
32Gerrit RoeterdinkAlfred van Lenthe1 - 1Gerrit is door wegens ratingverschil
72Tom WesthofKarsten Konniger2 - 0
102Herman BeuzelGerrit Reurslag2 - 0
42Gerard DimmendaalWinnaar Egbert - Johan H.
52Gerrit StegemanJohan Beltman
62Tonny RoeterdinkTonnie Schutte
82Winnaar Andre - Gerrit W.Dinand Stegeman
92Appie BieldermanHenk Straalman
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Egbert HarkinkJohan Haijtink
21André HaijtinkGerrit Wassink

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Gerrit Roeterdink wint onverslagen de eerste ronde sneldammen

Datum :dinsdag 18 juni 2019
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2019-2020
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink849 853013
2Tonny Roeterdink1001 852112
3Tonnie Schutte925 842210
4Egbert Harkink1110 84139
4Johan Haijtink1102 84139
6Johan Beltman966 83147
7Dinand Stegeman913 81345
8Tom Westhof979 81254
9Gerard Dimmendaal811 80353
10Karsten Konniger40040
De uitslagen tegen Karsten en de dummy zijn uit de stand gehaald om aan 8 wedstrijden te komen.
Omdat er maar 10 spelers aanwezig waren is er besloten om een rond toernooi te spelen.

Uitslagen
     


Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Er is dit seizoen geen aparte jeugdcompetitie!
De jeugd speelt mee bij de senioren.